مـــرکــز دانلــــــــود
  • تیتر بنر تبلیغاتی شماره یک
  • بنر تبلیغاتی شماره دو

چطور با ناز کردن دل مردان را به دست بیاوریم و به سمت خود جذب شان کنیم؟

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : چهارشنبه 17 مرداد 97 0 نظر
نظرات کاربران :

ناز کردن خانم‌ها برای آقایان بسیار لذت‌بخش و دوست داشتنی است؛ زیرا محبت و وابستگی عجیبی در مردان ایجاد می‌کند و آن‌ها را به سمت همسران خود بیشتر جذب می‌کند. جالب است بدانید برای بسیاری از مردان ناز کردن بسیار مهم‌تر از آرایش و زیبایی است و به آن توجه بیشتری می‌کنند. در یکی از […]

ناز کردن خانم‌ها برای آقایان بسیار لذت‌بخش و دوست داشتنی است؛ زیرا محبت و وابستگی عجیبی در مردان ایجاد می‌کند و آن‌ها را به سمت همسران خود بیشتر جذب می‌کند. جالب است بدانید برای بسیاری از مردان ناز کردن بسیار مهم‌تر از آرایش و زیبایی است و به آن توجه بیشتری می‌کنند. در یکی از جدیدترین مقالاتی که در یک فصلنامه‌ مهم به چاپ رسیده است دلایل ناز کردن زنان در آن تشریح شده است. در این فصلنامه بیان شده است که زنان از دوران اجداد باستانی تاکنون به طور عمد به مردانی که به آن‌ها اظهار علاقه بکنند خوش‌رو نیستند تا بتوانند مردی که بیشترین انرژی و تلاش را برای رسیدن به آن‌ها انجام می‌دهد، انتخاب کنند.

فرق یک زن با یک مرد در همین ناز کردن و رفتارهای خاص زنانه است. بسیاری از خانم‌ها اگر می‌دانستند که ناز کردن تا چه اندازه‌ای مهم است، بیشتر اوقات خود صرف تمرین برای یادگیری ناز کردن می‌کردند تا هر چه بیشتر شوهران خودشان را به خود مجذوب کنند. البته ناز کردن به صورت ذاتی در خانم‌ها وجود دارد، اما شاید روش‌های انجام آن را بلد نیستند.

در این مقاله قصد داریم روش‌هایی را برای ناز کردن زنان در مقابل شوهرانشان ارائه کنیم تا زنان از این روش‌ها الگو گرفته و آن‌ها را در زندگی مشترک خود به کار بگیرند. پس حتماً تا پایان مقاله را مطالعه کنید.

 

1- در هنگام حرف زدن کش‌دار حرف بزنید نه رسمی

در هنگام حرف زدن با شوهرتان رسمی و اداری حرف نزنید. سعی کنید در هنگام حرف زدن درخواست خود را کش‌دار بیان کنید. این گونه حرف زدن باعث می‌شود که شوهر شما بیشتر تحت تاثیر قرار بگیرد. وقتی که شما این گونه حرف بزنید پس احتمال این که درخواست شما قبول شود بیشتر است.

 

میخواهم عشقم را مجذوب و وابسته خودم کنم!

2- برای ناز کردن با موهای خود بازی کنید

برای ناز کردن با موهای خود بازی کنید

شاید اگر از اکثرا مردان بپرسید که  دوست دارند که موهای سر همسرشان بلند باشد یا کوتاه جواب بیشتر آن‌ها بلند است؛ زیرا مردان توجه خاصی به موهای زنان دارند و آن را دوست دارند. پس اگر قصد دارید برای شوهر خود ناز کنید وقتی در مقابل او هستید با موهای خود بازی کنید و آن را بر روی شانه خود پخش کنید.

 

3- ادای دختر خجالتی در بیارید

برای ناز کردن ادای دختر خجالتی در بیارید

هنگامی که شوهر شما می‌خواهد به شما نزدیک شود ادای دخترهای خجالتی را در بیارید. مثلاً سر خود را پایین بندازید و به آرامی جواب او را بدهید و یا می‌توانید روی خود را به طرف دیگر برگردانید. این کار باعث می‌شود که شوهرتان به شما نزدیک‌تر شود و تحث تاثیر رفتار شما قرار بگیرد.


مقاله مرتبط: جملات عاشقانه که مردان را عاشق میکند کدام است؟ 


4- به طور خاص راه بروید

به طور خاص راه بروید

در منزل و در هنگام راه رفتن فاصله پاهای شما زیاد نباشید، در اصطلاح گشاد گشاد راه نروید. در هنگام راه رفتن سعی کنید پاهای شما نزدیک شما باشد. همچنین قدم‌های شما کوتاه کوتاه و همراه با رقص بدن باشد. این ناز کردن برای مردان بسیار جذاب است؛ زیرا علاوه بر این به شما جذب خواهند، از نظر جنسی نیز تحریک می‌شوند.

 

5- در انجام بعضی از کارها ناز کردن فراموش نشود

یکی از روش‌های ناز کردن، ناز کردن در انجام بعضی از کارها است. مثلاً وقت‌هایی که در خانه تنها هستید ممکن است که شما پیش شوهر خود برقصید و او از نوع رقص شما کلی خوشش بیاید. پس ممکن است از شما درخواست کند که شما دوباره برقصید و آن را تکرار کنید. در این هنگام شما خیلی سریع قبول نکنید در انجام دوباره رقص ناز کنید و بعد از چند بار درخواست شوهر آن را قبول کرده و تکرار کنید.

مقالات مرتبط:  چگونه با کم محلی به مردان آن‌ها را به خود علاقه‌مند کنیم؟

6- در هنگام درخواست رابطه جنسی شوهر خود را عذاب دهید!

شاید مهمترین نوع ناز کردن در هنگام درخواست شوهر شما برای رابطه جنسی باشد. در زمانی‌هایی که قصد داشتن رابطه جنسی را دارید حتماً لباس‌های تحریک کننده بپوشید. با همین لباس‌ها جلوی برقصید و اون قسمت‌هایی از بدن خود را که برای شوهر شما تحریک کننده است بیشتر نمایش دهید. اما برای این که رابطه را شروع کنید عجله نکنید و خیلی سریع لخت نشوید و برای لخت شدن ناز کنید، در واقع تا جایی که می‌توانید شوهر خود را عذاب دهید.

 

7- شوهر خود را لمس کنید

شوهر خود را لمس کنید

لمس کردن یک نوع بسیار جذاب از ناز کردن است. مثلاً هنگامی که به شوهر خود داخل ماشین هستید، در هنگامی حرف زدن شوهر‌تان او را لمس کنید و یا وقتی که شوهر شما قصد دارد دنده ماشین را عوض کنید شما نیز همراه با او دنده را عوض کرده و انگشت‌های خود با انگشت‌های دو حلقه کنید و یا کارهایی شبیه این را در موقعیت‌های مختلف انجام دهید.

 

8- برای ناز کردن شاید گاهی لازم باشد شوهر خود را هم اذیت کنید

اذیت کردن نیز یک نوع خاص از روش‌های ناز کردن است. این کار باعث توجه بیشتر شوهر شما به خود شما خواهد شد. مثلاً ممکن است که گاهی اوقات شوهر شما به شما زنگ بزنید در این مواقع می‌توانید در جواب دادن به تلفن او ناز کنید و دیر جواب دهید. این کار را هم در زمان نامزدی نیز در هنگام ارسال پیام از طرف نامزدتان انجام دهید.

 

9- گاهی وقت‌ها به چشم‌های شوهر خود زل بزنید

گاهی وقت‌ها به چشم‌های شوهر خود زل بزنید

هنگامی که در خانه تنها هستید بهترین زمان برای ناز کردن است. مثلاً هنگامی شوهر شما در خانه است و مشغول بررسی کارهای روزانه است، برای او میوه و چای ببرید و به چشم‌های او زل بزنید و وقتی که او متوجه شد روی خود را به طرف دیگر برگردانید. این قطع کردن سریع نگاه‌ها باعث جذب بیشتر شوهر شما خواهد شد.


مقاله مرتبط: چگونه می‌توان عشق و هوس را از هم تشخیص داد؟


10- به بهانه‌ای مختلف چند بار به او زنگ بزنید

به بهانه‌ای مختلف چند بار به او زنگ بزنید1

هنگامی که شوهر شما به سرکار می‌رود و شما در خانه تنها هستید، چند بار بهانه‌های مختلف به او زنگ بزنید. مثلاً یک بار به بهانه خرید، یک بار به بهانه دلتنگی، وقتی که زنگ میزنید از سبک نازکردن خودتان اسفتاده کنید و از پشت تلفن ناز کنید. این زنگ زدن‌ها در واقعی بهانه‌هایی برای انجام ناز کردن شما است.

پس ناز کردن در زندگی مشترک بسیار مهم است. با ناز کردن زن‌ها در خانواده می‌توان رابطه‎ای قوی‌تری را به وجود آورد و زن و شوهر از زندگی خود لذت می‌برند.

مقالات مرتبط
نظــرات