مـــرکــز دانلــــــــود
  • تیتر بنر تبلیغاتی شماره یک
  • بنر تبلیغاتی شماره دو

چگونه با کم محلی به مردان آن‌ها را به خود علاقه‌مند کنیم؟

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : دوشنبه 30 مهر 97 0 نظر
نظرات کاربران :

اکثرا وقتی زنان مردی را دوست دارد یا عاشق او می‌شوند تمام تلاش خود را برای حفظ رابطه  خود به کار می‌گیرند و کم محلی به مردان را جایز نمی دانند. و دوست دارند هر کاری را انجام دهند تا مرد محبوبشان را از دست ندهند و گاها کار‌هایی ابتدایی انجام می‌دهند که به گمان […]

اکثرا وقتی زنان مردی را دوست دارد یا عاشق او می‌شوند تمام تلاش خود را برای حفظ رابطه  خود به کار می‌گیرند و کم محلی به مردان را جایز نمی دانند. و دوست دارند هر کاری را انجام دهند تا مرد محبوبشان را از دست ندهند و گاها کار‌هایی ابتدایی انجام می‌دهند که به گمان خود برای پیشرفت عشق و رابطه خود گامی مهم برداشته‌اند و به نحوی اکثرا آویزان مرد مورد علاقه‌یشان هستند.

از طرفی عشق و علاقه در رابطه امری غیر قابل انکار است اما برای پایداری عشق اکثرا باید این عشق و علاقه با منطق آمیخته شود و با درک و زیرکی نیازهای مرد مورد علاقه را تشخیص داد و جهت برآورده کردن انها تلاش خود را به کار گیرید.

باید گفت مردان تقریبا موجودات قابل پیش بینی هستند و لازم است با مهارت‌های خاصی که شاید خیلی از زنان از آن غافل‌اند آن‌ها را به سمت خود جذب کنیم و علاقمند سازیم یکی از این مهارت‌ها که از طریق مختلف می‌ توان آن را عملی کرد موضوعی تحت عنوان کم محلی به مردان یا نادیده گرفتن آن‌ها است که طبق گفته روانشناسان یکی از هوشمندانه ‌ترین ترفند‌هایی است که مانند دارو عمل می‌کند و نفش بسزایی در جلب توجه و جذب کردن آنان دارد.

در این مقاله سعی می‌کنیم کلیدی‌ترین راهکار‌ها و مثال‌ها را در ارتباط با کم محلی به مردان به نحوی که در جهت صحیح و علاقمند ساختن آنها باشد را ارائه دهیم:

1- برای کم محلی به مردان او را به جویندگی یا تعقیب کردن وادار کنید

برای کم محلی کردن به مردان او را به جویندگی یا تعقیب کردن وادار کنید

مردان ذاتا جوینده هستند و هیچ امری لذت بخش‌تر از آن نیست چیزی را که ندارند دنبال کنند و اگر شما آنها را نادیده بگیرید آن‌‌ها احساس می‌کنند که نمی‌توانند شما را داشته باشند و در نهایت این مسئله اگرچه شاید کمی گنگ باشد اما به عنوان یکی از راهکار‌های مفید در ارتباط با کم محلی به مردان می‌تواند مفید باشد.

3 کلید طلایی تا هر مردی را مجذوب و وابسته خودتان کنید!

 

2- خودتان را سرگرم کنید

یکی از بهترین و صحیح‌ترین راه کم محلی به مردان، می‌تواند سرگرم کردن خودتان باشد. به هر طریقی که دوست دارید می‌توانید خود را مشغول کنید شاید دوست داشته باشید با فردی دیگر بیرون بروید یا کار‌هایی مانند وقت گذراندن با دوستان، ماندن در خانه یا تماشای فیلم و غیره باشد و به طور کلی به نحوی برای خود برنامه ریزی کنید که سرگرم باشید.

3- در بین دوستان مشترکتان حضور پیدا کنید

در بین دوستان مشترکتان حضور پیدا کنید

شما می‌توانید در جمع‌هایی که دوست مشترک دارید مثلا با رفتن به مهمانی، دورهمی‌ها و سایر حوادث سرگرم کننده اما فقط به صورت موقت حضور پیدا کنید و به نحوی این کار ممکن است به شما فرصت‌های جدیدی برای دوستی بدهد.


مقاله مرتبط: آموزش تسخیر قلب مردان با شناخت روانشناسی رابطه با مردان


4- برای کم محلی به مردان برای جواب دادن به پیام‌های او صبر کنید

وقتی که یک متن یا یک پیام از طرف مرد مورد علاقه‌یتان دارید شاید خیلی برایتان هیجان انگیز باشد که سریع جواب بدهید اما اگر او را منتظر بگذارید او را بیشتر ترغیب می‌کنید که به سمت شما بیاید مثلا اگر یک سوال مستقیم و خاص می‌پرسد شما می‌توانید تا یک ساعت دیر جواب بدهید اما اگر فقط یک سلام معمولی باشد چند دقیقه آن را طول بدهید.

5- شروع گفت و گو را به او بسپارید

شروع گفت و گو را به او بسپارید

هنگامی که شما به یک مرد خاص فکر می‌کنید شاید هر مسئله‌ای باعث یادآوری او در خاطر شما شود و شما هم برای اینکه او را بدست آورید از او دعوت کنید که در انجام کاری با او سرگرم شوید. اما پیشنهاد می‌شود به جای آغاز گفت و گو، منتظر تماس او باشید چون ممکن است شما هم بخواهید چیز‌هایی را به او بگویید که هر زمانی که او صحبت را اغاز کرد شما نیز نظرات خود را با او در میان بگذارید که در این صورت گامی موثر را در ارتباط با کم محلی به مردان برداشته‌اید.

6- برای پاسخ دادن به درخواست او چند روز صبر کنید

یکی از گزینه‌های مهم در ارتباط با کم محلی به مردان این‌ است که برای پاسخ دادن قطعی به هر مسئله‌ای چند روز صبر کنید و سپس پاسخ دهید. مثلا اگر او می‌خواهد شما را خارج از دانشگاه ملاقات کند باید به او بگویید که علاقمند هستید ولی زمانی که در دسترس باشید و وقت آزادی داشته باشید می‌توانید به درخواست او پاسخ دهید و در کل زمانی که از شما درخواست می‌کند باهم بیرون بروید بین 1تا 3 روز او را منتظر بگذارید.

7- برای کم محلی به مردان حسادت او را برانگیزید

برای کم محلی کردن به مردان حسادت او را برانگیزید

یکی از راه‌های اثر بخش برای کم محلی به مردان این است که به شخص دیگری بیشتر توجه کنید. برانگیختن حسادت در مردان می‌تواند این مسئله را به آن‌ها یادآوری کند که برای شما ارزش قائل شوند و به گونه‌ای به شما توجه کنند که سزاوار آن هستید.

شما می‌توانید با ارسال یک پیامک به شخصی دیگر یا صحبت کردن و شوخی کردن به دیگران این حس حسادت را در او ایجاد کنید البته باید موظب باشید که این کار را خیلی تکرار نکنید چون شما می‌خواهید فقط کمی او را وادار به حسودی کنید نه اینکه او را از خود دور کنید.

توجه: از این تکنیک در زمان هایی که دارای رابطه عمیق عاطفی و به خصوص ازدواج هستید استفده نکنید!

8- در میان برنامه‌های خود برای او وقت بگذارید

وقتی مردی شما را دوست دارد و می‌خواهد با شما وقت بگذراند می‌توانید برای او در بین برنامه‌هایتان وقت بگذارید. شما نباید زندگی خود را تغییر دهید برای اینکه او را بپذیرید و این یک راه عالی برای کم محلی به مردان است و برای این کار باید با برنامه‌های خود مانند فعالیت‌های منظم، سفر‌های هفتگی و غیره سرگرم باشید.

9- در فضای مجازی به او کم محلی کنید

در فضای مجازی به او کم محلی کنید

نیازی نیست هر روز 15 تا پست برایش بفرستید وقتی او  5 تا هم برای شما نمیفرستد. پس با به میزان ارسال کردن یا کمتر ارسال کردن ذهنش را به خود درگیر میکنید.

10- نشان دهید که بدون او نیز توانایی شاد بودن و تفریح را دارید

برای این کار شما می‌توانید با چیدن برنامه برای یک سفر یا خرید بلیط یک کنسرت و غیره به او نیز پیشنهاد دهید که اگر تمایل داشته باشد می‌تواند به شما ملحق شود و به اون نشان دهید که مستقل هستید و خودتان برنامه را سازماندهی کرده‌اید و اگر او نمی‌خواهد با شما همراه شود شما باید بگویید که دوستانم در این راه مرا همراهی می‌کنند چون من واقعا می‌خواهم این کار را انجام دهم بنابراین او بیشتر انگیزه پیدا می‌کند تا به سمت شما بیاید .

11- برای کم محلی به مردان به طور مداوم او را نادیده نگیرید

برای کم محلی کردن به مردان به طور مداوم او را نادیده نگیرید

اگر شما به مردی علاقه دارید و می‌خواهید از ترفند‌های کم محلی استفاده کنید باید به خاطر داشته باشید که نباید به طور مداوم این کار را انجام دهید چون بعد از مدتی خشته خواهد شد و به این نتیجه می‌رسد که هیچ راهی وجود ندارد که با شما شریک شود پس اگر شما نقش یک ملکه یخی را بازی کردید باید گاه به گاه نیز به او نشان دهید که قلب گرمی دارید. شما باید در این مسیر توازن ایجاد کنید و به اندازه کافی برای نگه داشتن او تلاش کنید و در کل کلید تعادل را در نظر داشته باشید.

سخن نهایی

به طور کلی بسیاری از زنان در رابطه با عشق و احساسات خود به نحوی سقوط می‌کنند چون آنها فکر می‌کنند که مردان نیز مانند زنان احساسات مشابهی را تجربه می‌کنند؛ بنابراین همه احساسات خود را خیلی زود نشان می‌دهند. آنها ممکن است اطلاع نداشته باشند که مردان معمولا متفاوت با زنان عمل می‌کنند و به زمان بیشتری برای درک کردن و به اشتراک گذاری احساساتشان نیاز دارند بنابراین لازم است شما نیز در این راستا با در دست داشتن فضا و زمان در جهت صحیح و به کار گرفتن ترفند‌های موثری مانند کم محلی به مردان خود را تغییر دهید و نگران این موضوع نباشید که او شما را ترک می‌کند بلکه احتمالا از سابق نیز به شما علاقمند‌تر می‌شود.

مقالات مرتبط
نظــرات