مـــرکــز دانلــــــــود

چطور در اولین دیدار پسر را مجذوب خودم کنم؟(جذب سریع مرد در قرار اول)

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : شنبه 22 مهر 96 0 نظر
نظرات کاربران :

خواستگارهای شما بعد از اولین دیدار دیگر به رابطه خود ادامه نمی دهند؟ فکر می‌کنید مشکل از شما نیست؟ در نحوه صحبت کردن اشتباه کرده‌اید؟ در این نوشته راهنمایی مناسبی برای اینکه در اولین جلسه ملاقات با مرد مورد علاقه خود چه مواردی را صحبت نکنید در اختیار شما قرار می‌دهیم.

در اولین دیدار رفتار و کلمات بسیار مهم هستند. از کلمات باید به نحوی استفاده کنید که کسی را که می‌خواهید به خود جذب کنید. برای دختران که بدنبال مرد مناسبی برای ازدواج هستند اولین دیدار بسیار مهم و تاثیر گذار است.

شما فقط یکبار فرصت دارید تا به شکل مناسبی بر روی شخص مورد نظر خود تاثیر مثبتی بگذارید، پس حتما در قرار اول به بهترین شکل این کار را انجام دهید تا جذابیت و ظرافت زنانه خود را به نمایش بگذارید و اولین دیدار شما با آسودگی خاطر و راحتی همراه باشد. مردها زنانی را انتخاب می‌کنند که با آنها می‌توانند خودشان باشند و براحتی با آنها تعامل کنند.

با این حال، بسیاری از زنان سعی می‌کنند اطلاعات زیادی را درباره مرد مورد نظر خود بدست بیاورند. اما کافی است یکبار چیزی بگویید که تمامی نقشه‌های شما را برای برقراری ارتباط به شکلی مناسب را خراب کند.

اگر از کلماتی استفاده کنید که مناسب دیدار نباشد به احتمال زیاد متوجه خواهید شد که انرژی طرف مقابل شما کاهش زیادی پیدا می‌کند و دیدارهای بعدی را به احتمال زیاد متوقف خواهد کرد.

در ادامه هفت عبارت و رفتاری که باید در صحبت‌های خود در اولین دیدار با مرد اجتناب کنید آورده شده است و کارهایی که برای جذب کردنش نیاز دارید همچنین توضیح خواهیم داد که از دید مردان این موارد ‌چگونه خواهد بود و به اشتباه‌های گذشته خود پی ببرید.

میخواهم بلد باشم هر پسری را جذب و وابسته خودم کنم!

1. من خیلی سرم شلوغ هست

وقتی که به مردی می‌گویید که چقدر مشغول هستید و وقت ندارید و برنامه روزانه پیچیده‌ای دارید، مرد به موارد زیر فکر خواهد کرد:

این زن هیچگاه برای من وقت نمی‌گذارد. این زن زمانی برای بیرون رفتن با من ندارد و احتمالا در آخرین لحظه قرارهایمان را کنسل کند. مهم نیست که چقدر سرتان شلوغ هست و چقدر برنامه های زیادی در طول روز دارید. از گفتن این جمله اجتناب کنید. اگر به دنبال عشق باشید، زمان آن را نیز پیدا می‌کنید و وقت خالی همیشه در دسترس خواهد بود اگر بخواهید.

2. من کاملا مستقل هستم و به کمک کسی نیاز ندارم

وقتی که یک مرد این جمله را از شما می‌شنود به این موضوع فکر می‌کند که شما به مردی در زندگی خود احتیاج ندارید و خودکفا هستید و نیازی به کمک دیگران هم ندارید. اگر از این جمله استفاده کنید، پایان رابطه شما نزدیک است.


مقاله مرتبط: چگونه با جذابیت رفتاری قرار اول استثنایی و خاص داشته باشیم؟


خب چرا اینطور هست؟ چون که مردان دوست دارند که به زن ها کمک کنند. مردها به طور ذاتی کمک رساندن به دیگران را وظیفه خود می‌دانند و می‌خواهند به همسر خود همیشه خدمت رسانی و کمک کنند. پس وقتی که شما از این عبارت در مقابل او استفاده می‌کنید قدرت مردانه او را زیر سوال برده و به او می‌گویید که احتیاجی به او ندارید. بله شما به هیچ مردی شاید نیاز نداشته باشید، اما اگر یک مرد می‌خواهید که در زندگیتان در کنار شما باشد سعی کنید از گفتن این جمله پرهیز کنید.

3. در اولین دیدار نپرسید «اتومبیل شما چیست؟»

در اولین ملاقات خود اگر این سوال را کنید مرد فورا این فکر را خواهد داشت که شما به دنبال پول او هستید حتی اگر یک شخص علاقه‌مند به دنیای اتومبیل‌ها باشید. توصیه می‌کنیم از گفتن این جمله اجتناب کنید.

حتی توصیه می‌کنیم به ساعت گران قیمت و یا برند لباس های مرد هم توجه نکنید. اصلا خوب نیست که خود را شخصی نشان دهید که پول و مادیات اهمیت بالایی برایش دارد. مردها دوست دارند آنها را بخاطر خودشان دوست داشته باشید و طرز فکر مشابه‌ای با شما در این زمینه دارند. اگر به دنبال پول و ثروت مرد باشید قطعا ملاقات شما به مرتبه دوم نخواهد رسید.

4. رابطه قبلی من واقعا بد بود

بعضی وقتها افراد در اولین دیدار ملاقات احساس راحتی زیادی با طرف مقابل می‌کنند و هر صحبتی را به میان می‌آورند و حتی درباره رابطه قبلی خود با مرد دیگری صحبت می‌کنند. این کار را به هیچ وجه انجام ندهید. صحبت کردن درباره مرد دیگری در رابطه قبلی شما به طور واضح نشان خواهد داد که شما هنوز از فکر آن فرد خارج نشده اید و یا حتی برای شروع رابطه‌ای جدید آماده نیستید.

از خود بپرسید که صحبت کردن از رابطه قبلی به نفع شما در این جلسه خواهد بود؟ قطعا خیر . مانند این هست که نفر قبلی را به همراه خود به جلسه آورده‌اید. جلوی خود را بگیرید، قطعا وقت زیادی برای صحبت از رابطه قبلی خود بعدها خواهید یافت.

5. شغل من افتضاح است

در اولین دیدار اگر بخواهید درباره شرکتی که در آن کار می‌کنید شکایت کنید و یا از وضعیت بد مالی و مشکلات سلامتی و … صحبت کنید به اندازه زیادی خود را پایین آورده‌اید. این روش اطلاعات دادن اصلا مناسب نیست و بدتر اینکه در جلسه اول ملاقات بخواهید اینگونه صحبت کنید. هرکدام ما به اندازه کافی مشکلات شخصی داریم پس در دیدار اول نیاز نیست غم و غصه خودتان را بیرون بریزید.

6. دوستی مجازی مزخرف است

بله ما کاری به این موضوع نداریم که پیدا کردن مرد درست در فضای مجازی کاری دشوار است. اما اینکه در اولین دیدار خود بخواهید از دیگر مردانی که در فضای مجازی با آنها آشنا شده‌اید و اینکه از آنها بدتان می‌آید صحبت کنید ایده خوبی باشد. مرد مقابل شما وارد حالت تدافعی خواهد شد. همانطور که اگر مرد مقابل شما از تمام زن‌ها بد بگویید این احساس تدافعی به شما دست خواهد داد. هرگز از ملاقات مردان دیگر در جلسه اول خود صحبت نکنید.


مقاله مرتبط: بهترین نوع رفتار با دوست پسر + وابسته تر کردن را یاد بگیرید


مرد در اولین دیدار به دنبال یافتن دختر مناسبی هست و جذابیت شما در این خواهد بود که مانند الماسی کمیاب باشید و نباید اینکه با مردان زیادی رابطه دوستی قبلا برقرار کرده باشید و در اولین جلسه به این موضوع اشاره کنید. رویای مرد را در یافتن دختری فوق العاده خراب نکنید. اگر درباره مردانی که با آنها ارتباط خود را بهم زده اید صحبت کنید مرد مقابل شما این تصور را خواهد داشت که مردانی با کلاس کمتری را می‌پذیرید و به او نیز علاقه مند نخواهید بود. این مورد علاقه مرد شما نخواهد بود. پس صحبت خود را به آن سمت نبرید.

7. من خیلی خسته هستم، روز پرکاری داشته‌ام

اولین دیدار

در مصاحبه با مردان زیادی که داشته‌ایم متوجه شده‌ایم که تعداد زیادی از آنها به این موضوع اشاره کرده‌اند که زنان زیادی را در اولین دیدار دیده‌اند که به شکل جلسه ای با روانشناس با آنها برخورد کرده‌اند.

شاید شما فراموش کرده اید که در مقابل یک مرد خوش تیپ و مهربان حضور دارید و این ملاقات فرصتی برای رفع مشکلات شما نیست. بلکه فرصتی است که او را هیجان زده کنید. اما هنگامی که شما این مسیر نامناسب و ناخوشایند را برای صحبت ادامه می‌دهید، مرد مقابل شما فکر می‌کند که شما در مشکلات خود غرق شده‌اید و آن انرژی بالایی که مرد در زن به دنبال آن هست را ندارید و برای او مناسب نیستید. شما باید از اینکه با او به بیرون آمده‌اید و می‌خواهید دو نفره از ملاقاتتان لذت می‌برید را به او نشان دهید.

در دیدار اول درباره سبک زندگی روزانه صحبت کنید

اولین دیدار

دختری که روز خود را با فعالیت های مفید پر می کند، نه تنها برای یک قرار بلکه برای یک مرد سرگرم کننده و جذاب است. بنابراین، از مردی را که در اولین دیدار با او هستید، نترسید. به او بگویید که زندگی زیبایی دارید. چگونه هر روز صبح سر کار یا دانشگاه می روید  و کار می کنید و لذت میبرید، چگونه در کارهای خیر شرکت میکنید، چگونه روز های اخر هفته خودتان را برنامه ریزی میکنید و یا در هفته با دوستان تان به گرش و تفریح می روید. از چه حیوانات خانگی خوشتان می آید یا سبک کتاب خواندن و فیلم تماشا کردن شما چیست! که همین ها باعث پیدا کردن نقاط مشترک بیشتری بین خودتان می شود


مقاله مرتبط: آموزش تسخیر قلب مردان با شناخت روانشناسی رابطه با مردان


به او بگویید که کارهای سرگرم کننده ای در زندگی خود دارید انجام می دهید تا نشان دهید چقدر از هر روز خود لذت می برید و وقت خود را هدر نمی دهید.  این رفتار به او ثابت خواهد کرد که شما بانو شادی هستید که زندگی خود را به دست می آورید، به این معنی که او هنوز هم می تواند زندگی خود را از خود داشته باشد، و تلاش می کند که در لایف استایل جذاب شما حضور داشته باشد.

در اولین دیدار پسر را مجذوب کنید

اولین دیدار

در اولین دیدار یخ رابطه را با تعریف کردن از او آب کنید. حتی کوچکترین تعریف می تواند روز پسر مورد نظر شما رو دگرگون کند، به او بگویید که او خوشتیپ است یا اینکه ساعت مچی اش را دوست دارید. اما صادقانه در مورد او نظر بدهید. هنگامی که از او تعریف می کنید،  او احساس اعتماد به نفس بیشتر و خوشبختی می کند، که منجر به گفتگو بهتر می شود

مطمئنا، شما خوشحال هستید و واقعا این پسر را دوست دارید. با این حال، اجازه ندهید متوجه شود که او تنها کسی است که شما علاقه مند به داشتن رابطه با او هستید.

اولین برداشت او از بدن شما زمانی ایجاد شده که شما را دیده است. اولین برداشت از شخصیت شما، که مهمتر نیز هست، در حین اولین دیدار و صحبت کردن شما با او شکل میگیرد و اگر شما این کار را درست انجام دهید، او بیشتر عاشق شما خواهد شد.

اگر میخواهید با شما مثل یک ملکه رفتار کند، بدون استثناء مثل یک ملکه رفتار کنید

چرا ملکه؟

هیچ مردی یک پرنسس نمیخواهد. چون یک پرنسس هنوز نمیداند چه میخواهد، از نظر هیجانی پایدار نیست و به مردان احساس ناراحتی میدهد.

مقالات مرتبط
نظــرات