مـــرکــز دانلــــــــود

9 نشانه برای کسی که هنوز به رابطه قبلی خودش فکر می‌کند

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : چهارشنبه 26 مهر 96 0 نظر
نظرات کاربران :

اینکه بدانید کسی که با او قصد ازدواج دارید به روابط قبلی خود هنوز فکر می‌کند یا خیر شاید برای شما سخت و نشدنی باشد. اما اگر مدتی با وی در ارتباط باشید از نشانه‌هایی که در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم می‌توانید بفهمید که هنوز به رابطه قبلی‌اش فکر می‌کند یا کاملا فراموش کرده است.

مرد شما هنوز به رابطه قبلی خود فکر می‌کند؟ ممکن است شما به دنبال شناخت کامل مرد خود باشید اما وقتی پای فکر به رابطه قبلی به میان می‌آید کار کمی سخت است و قطعا برای زن احساس ناخوشایندی به همراه دارد. گفته می‌شود زن ها به طور غریزی توانایی فهمیدن چیزهای اشتباه دارند.

عشق مانند پرده ای چشمان هر عاشقی را می‌پوشاند و اگر نشانه های هشدار دهنده در رابطه ی خود حتی ببینیم آنها را نادیده بگیریم حتی زمانی که نشانه ها کاملا واضح روبروی ما هستند. قبل از اینکه احساس عشق شما به تحقیر شما تبدیل شود و شکستی در عشق را تجربه کنید فقط با توجه به چند عادت مرد که در رابطه دوستی با او هستید این موضوع را بفهمید. هنوز دیر نشده است . این مطلب به شما کمک فوق العاده ای خواهد کرد.

اینجا 9 نشانه ای که مردی که عاشقش هستید به رابطه قبلی خود فکر می‌کند و شاید رابطه شما دچار مشکل گردد.

میخواهم عشقم را جذب و وابسته خودم کنم!

1. با هرچیز کوچکی به یاد رابطه قبلی خود می‌افتد

این شرایط را تصور کنید: شما تمام ذهن خود را بروی فرد مقابل متمرکز کرده اید و برای شامی عاشقانه با او به بیرون رفته اید اما به محض اینکه شام را می‌آورند طرف مقابل شروع به صحبت از رابطه قبلی خود می‌کند که او این مدل سفارش را دوست داشت. شما این مورد را نادیده می‌گیرید اما همچنان که زمان می‌گذرد بیشتر از رابطه قبلی خودش برای شما می‌گوید و کم کم بیشتر از اینکه درباره خود مرد بدانید درباره رابطه قبلی اش خواهید دانست.

این قطعا نشانه ای است که او همیشه ذهنش درگیر رابطه قبلی است. اگر شما به رابطه ی خود با او ادامه دهید متوجه خواهید شد که بهانه ای برای صحبت کردن درباره رابطه قبلی پیدا خواهد کرد و براحتی نام او را در هر صحبتی پیدا خواهید کرد. شما نباید با این قضیه کنار بیایید زیرا کاری کاملا اشتباه است.

حتی اگر بخاطر اینکه شام خوردن دونفره تان را با صحبت درباره رابطه قبلی اش خراب کرده است او را بخشیده باشید، در ادامه همچنان از او صحبت خواهد کرد. مرد دیگر تشخیص نمی دهد که صحبت خود را ادامه ندهد و در هر حالتی در هر ساعتی از شبانه روز صحبت از رابطه قبلی خود را شروع خواهد کرد.

2. او چیزهای مختلف را قبل از اینکه به شما بگوید به نفر قبلی می‌گوید

در یک رابطه عاطفی سالم طرف مقابلتان باید خبرها و اتفاقات را اول به شما بگوید فرقی نمی کند شغل جدید باشد و یا ارتقا شغلی در محل کار و حتی چیزهای کوچک مانند کوتاه کردن مو اما اگر اینگونه نیست و مرد شما ابتدا به زن دیگری خبرهای خود را می‌گوید بدانید که رابطه شما دچار مشکل شده است. اگر شکایتی هم کنید با پاسخی کلیشه ای مواجه خواهید شد که «اون هنوز یکی از دوستای من هست.»


مقاله مرتبط: نشانه های عشق واقعی چیست؟ آیا عشق شما واقعی است؟


3. وقتی که به موزیک های شکست عشقی گوش می‌کند و درباره رابطه قبلی خود حرف های نفرت انگیز می‌زند

اینکه چه موزیکی را ترجیح می‌دهید وضعیت ذهنی شما را لو می‌دهد. اگر مرد شما به موزیک های غم انگیزی از شکست عشق و یا عشق گم شده بیش از حد گوش می‌کند باید به او توجه کنید.

حالا وقتی که به شوخی از رابطه قبلی او یاد کنید خواهید دید که سریعا از رابطه قبلی خود عصبانی خواهد شد و شاید سخنانی از روی عصبانیت درباره اون نیز بزند. اما فریب این دشمنی ظاهری را نباید بخورید و در پس ذهنش همیشه به رابطه قبلی فکر می‌کند حتی با اینکه به شما بگوید که به او فکر نمی کند و نمی تواند با او باشد.

4. در فضای مجازی به طور واضح رابطه قبلی را دنبال می‌کند

لایک کردن عکس های فرد قبلی جرم نیست اما اگر تمام عکس های فرد قبلی (فرقی نمی کند چه مطلبی باشد) را لایک می‌کند و در شبکه های مجازی مختلف او را دنبال می‌کند این نشانه ای هست برای اینکه رابطه قبلی را نتوانسته فراموش کند.

این مورد وقتی واضح می‌شود که همان کارها را با مطالب شما انجام نمی دهد و در مقابل دفاع از خود می‌گوید «من مطالبش را لایک می‌کنم چون واقعا پست جالبی گذاشته بود.»

5. او از همه ی دوستان سابق خود عکسی دارد حتی فرد رابطه قبلی اش

شاید مرد شما از آن دسته از افرادی هست که با نگه داشتن عکس های دوستان خود و حتی چسباندن عکس ها بروی دیوار از آنها یاد می‌کند اما چرا باید عکس آخرین فردی که با او رابطه دوستی داشته است را داشته باشد؟ این نشانه ای از این موضوع هست که هنوز با دیدن عکس آن شخص به یاد خاطرات گذشته اش می‌افتد و احساس شکست و درد عشقی به سراغش می‌آید و هنوز به آن شخص می‌تواند فکر کند.

6. مرد شما وقتی می‌خواهد با فرد قبلی صحبت کند رفتارش عجیب می‌شود

مرد شما با تمام دوستانش در مقابل شما صحبت می‌کند، اما زمانی که فرد رابطه قبلی تماس می‌گیرد، او به یک اتاق خالی می‌رود و درب را قفل می‌کند. اگر شما سعی کنید که بفهمید درباره چه چیزی صحبت می‌کنند، نخواهید توانست. وقتی که تماس اش به پایان برسد کمی غیر صمیمی با شما برخورد می‌کند و تمرکز ذهنی نخواهد داشت و حتی اگر درباره تماسش بپرسید شاید کمی جبهه گیری وپرخاش نیز داشته باشد.


مقاله مرتبط: ۷ نشانه از مردانی که به دنبال ازدواج با دختر پولدار هستند


7. برای روز تولد رابطه قبلی هدیه سفارشی تهیه می‌کند

هدیه به رابطه قبلی

دادن کادوی تولد امری طبیعی است اما وقتی که کادویی با معنی و خاص داده شود این نشانه ای از ماندن در رابطه قبلی است. و این زمانی بدتر نیز می‌شود که چیزی که متعلق به خودش است را به او بدهد مانند تی شرت و یا عکس دو نفره ای با پیام شخصی.


مقاله مرتبط: چگونه بهترین هدیه را برای مردان انتخاب کنید؟


8. هنوز با افراد خانواده ی رابطه قبلی ارتباط دارد

اگر مرد شما هنوز با افراد خانواده فرد قبلی صحبت می‌کند و یا در فضای مجازی ارتباط دارد و با خواهر و برادر فرد قبلی ارتباطی دارد نشانه بزرگی هست که هنوز به رابطه قبلی خود علاقه مند است و به نوعی سعی می‌کند راهی به داخل زندگی رابطه قبلی پیدا کند.

9. وقتی که بسیار غمگین است درباره احساسش نسبت به رابطه قبلی اش صحبت می‌کند

وقتی کسی بسیار غمگین باشد پیام دادن و تماس گرفتن با رابطه های قبلی امری متداول و بدون آسیب به دیگران است. حتی شاید به حد گریه کردن برای رابطه قبلی اش برسد و شما فکر کنید که افکارش بهم ریخته است و حرف هایش را نمی فهمید حتی شاید به او مشاوره بدهید و بگویید که بودنتان برای اوست .

اما به صحبت هایی که می‌کند توجه داشته باشید. اگر هیچ کدام از علائم قبلی باعث رفتن شما نشد این مورد آخر قطعا به شما خواهد گفت که مرد شما هنوز در رابطه عاطفی قبلی خود مانده است.

مقالات مرتبط
نظــرات