مـــرکــز دانلــــــــود

چگونه استاد جذب دختران شویم؟ جذب دختر با حرف زدن جذاب

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : جمعه 23 شهریور 97 0 نظر
نظرات کاربران :

برای تبدیل شدن به استاد جذب دختران باید مهارت هایی را فرا بگیرید چون هر دختر فرمولاسیون خاص خودش را دارد در ادامه با تمام تکنیک هایی که نیاز داری آشنا خواهید شد.

به طور غریزی هر مردی تمایل دارد تا در نظر دختران جذاب و خاص جلوه کند و به عبارتی استاد جذب دختران شود و این مسئله زمانی بیشتر اهمیت پیدا می‌کند که دختر خاصی ذهنش را به خود مشغول کرده است و دنبال راهکار‌های متفاوتی می‌گردد و شاید اکثریت تلاشش را برای جذب دختر مورد علاقه اش ( مخ زدن دختر) به کار می‌گیرد؛ اما شاید از این مسئله نیز آگاهی نداشته باشد که از نظر روانشناسی ثابت شده است که طرز تفکر همه‌ی دختران درباره‌ مرد مورد علاقه خود یکسان نیست و برای جذب دختران همه‌ مردان نباید به یک شکل باشند،

بلکه باید در قدم اول دختر مورد علاقه‌ی خود را تا حدی بشناسند و از ویژگی‌های رفتاری او آگاهی پیدا کنند.

از طرفی شاید به همین دلیل نا آگاهی باشد که مردان، زنان را به ویژگی‌هایی از قبیل عجیب و غریب بودن یا بی فکر و منطق و امثال این خطاب می‌کنند؛ در حالی که واقعیت امر خلاف این را ثابت کرده و بیان می‌کند دختران نه کم هوش و نه بی‌منطق‌اند بلکه فقط طرز دیدشان متفاوت است و به موضوعات از بعد‌های دیگری نگاه ‌کنند.

حال سوای تفاوت‌های رفتاری و شخصیتی دختران ‌و انتظارات جداگانه از مرد مورد نظرشان می‌توانیم بگوییم که برای جذب دختران بسیاری از ویژگی‌ها وجود دارند که تقریبا مشابه هستند و جزء نکات طلایی هستند که مرد‌ها با کمک گرفتن از این کار‌ها می‌توانند قدمی برای جذب دختران برداشته باشند.

آموزش مخ زدن حرفه ای دختران در تلگرام و اینستاگرام

1- اعتماد به نفس داشته باشید

برای جذب دختران اعتماد به نفس داشته باشید

اعتماد به نفس در مردان جزء کلیدی‌ترین مولفه‌ها برای جذب دختران است. دختران خیلی به این مورد توجه دارند و متوجه داشتن یا نداشتن آن می‌شوند و شما نیز می‌توانید از طریق راهکار‌هایی ساده مانند درست لباس پوشیدن، جذاب حرف زدن، فکر کردن و عمل کردن مثبت، مرد عمل بودن و غیره این ویژگی را برای جذب دختران به نمایش بگذارید.

2- به حرف‌هایشان گوش دهید

یکی از راه‌های اصلی برای جذب دختران این است که زمانی آن‌ها با شما حرف می‌زنند یا به نوعی درباره‌ی مسئله‌ای درد دل می‌کنند؛ دوست دارند که در مقابل آن‌ها سراپا گوش باشید. آن‌ها دوست دارند زمانی که با شما صحبت می‌کنند به جای مشغول بودن به گوشی و امثال آن به آن‌ها احترام بگذارید و پس از گوش دادن و تمام شدن حرف‌هایشان، آن را به درستی تفسیر کنید و این کار نیز خود نیاز به تمرین دارد که می‌توانید از طریق پرسیدن سوالات مختلف از آن‌ها و گوش دادن به توضیحاتی که صبورانه و با صمیمت در نگاهتان درک می‌شود؛ گام مهمی برای جذب دختران بردارید.

3- برای جذب دختران به آن‌ها احترام بگذارید

برای جذب دختران به آن‌ها احترام بگذارید

احترام گذاشتن مسئله‌ای نیست که دیگران آن را به طور خودکار به شما عرضه کنند بلکه شما می‌توانید با انجام کار‌هایی مانند خوب لباس پوشیدن‌ها و اقتدار در تصمیم‌گیری‌ها و داشتن اعتماد به نفس کافی برای جذب دختران تلاش کنید و قطعا واکنش دختران از احترام گذاشتن به آن‌ها متقابل است و شاید به گونه‌ای که خودش هم متوجه نباشد رفتارش در مقابل شما تغییر می‌کند و حالت تقدیر و سپاس گذاری از خود را نسبت به شما نشان می‌دهد.


مقاله مرتبط: چگونه در چت کردن جذاب باشیم؟(آموزش چت با جنس مخالف)


4- استقلال داشته باشید

مستقل بودن از هر نظری اعم از استقلال مالی، شخصیتی، رفتاری و غیره از ویژگی‌های برجسته‌ای است که مرد را در نگاه دختران بالغ و عالی جلوه می‌دهد و از این جهت شما باید برای جذب دختران به آن‌ها نشان دهید که به قول عامیانه بچه ننه نیستید، درست فکر می‌کنید، درست تصمیم می‌گیرید و  حمایتگر خوبی هستید.

5- جنتلمن باشید تا دختران را به خود جذب کنید

جنتلمن‌ها افرادی هستند دارای حرکات، ویژگی‌های خاص و ویژگی‌های حساب و کتاب شده و دقیق و این افراد با ظاهری شیک و مرتب و باعث احساس امنیت می‌شوند و هم‌چنین با سایر ویژگی‌ها چون وقت شناس بودن، عملکرد قوی موقع بحران و اشتباه، مودب بودن، آهسته صحبت کردن، قطع نکردن حرف دیگران، احترام گذاشتن، مقدم شمردن خانم‌ها در موقع ورود و خروج و غیره معروفند و بدون شک افرادی با این ویژگی به راحتی جذب دختران می‌شوند و دختران اکثر اوقات وقتی جذب پسری می‌شوند از این ویژگی زیاد اسم می‌برند.

6- از آن‌ها تعریف و تمجید کنید

تعریف کردن از صفات دیگران همیشه می‌تواند روحیه‌ی نا ملایم و سخت بسیاری از آدم‌ها را ازبین ببرد و مشخص است که دختران نیز از این مقوله جدا نیستند و تعریف و تمجید را خیلی دوست دارند و صادقانه یا دروغی بودن آن را خیلی زود تشخیص می‌دهند. بنابراین همیشه برای جذب دختران موضوعی برای تعریف و تمجید پیدا کنید و جملاتی مانند خیلی باهوش هستی، خیلی خوش قیافه هستی و امثال این‌ها را برای جذبشان به کار بگیرید.

7- برای جذب دختران آن‌ها را بخندانید

بعضی از افراد با خود فکر می‌کنند که جدی و خشک بودن مانند محیط‌های عمومی و محیط کار و ..و تکرار این گونه رفتار‌ها برای جذب دختران نیز می‌تواند کارساز باشد؛ اما غافل از اینکه زنان یا دختران عاشق مردانی هستند که بتواند آن‌ها را بخنداند و خوش مشرب بودن و رفتار‌هایی مانند جوک تعریف کردن در زمان و مکان خاص خود می‌تواند احساس صمیمیت و نزدیکی خاصی را به طرف مقابلتان القاء کند البته اگر این ویژگی در موقعیت‌های مناسب و با فاصله از هم باشد بسیار می‌تواند مفید واقع شود.

8- برای جذب دختران خوشتیپ باشید ( از نظر اندام و لباس)

علم روانشناسی هم ثابت کرده که دختران به اندازه پسران به قیافه اهمیت نمی‌دهند؛ بلکه این خوشتیپ و خوش لباس بودن و همچنین خوش اندام بودن است که به طور اکتسابی می‌تواند نقطه مثبتی برای جذب دختران باشد. برای این منظور می‌توانید از تمرینات ورزشی غافل نباشید و همیشه آن را جزء برنامه خود قرار دهید و همچنین برای خوش تیپ بودن نباید هر لباسی را با هر سایزی انتخاب کنید نه لباس بسیار تنگ  چسبان و نه لباسی که در آن غرق شوید بلکه لباس‌های سایز و اندازه‌ی خودتان را انتخاب کنید.


مقاله مرتبط: راه و روش های مخ زدن پسر چگونه است؟


در یک نگاه کلی باید بگوییم زنان و دختران موجودات عجیب و غریبی نیستند، بلکه برای جذبشان شناخت بیشتری لازم است. آن‌ها عادت ندارند نیاز‌هایشان را بر زبان بیاورند و دوست دارند ذهنشان را بخوانید و از نظر بسیاری از ویژگی‌ها و رفتار‌ها می‌توانند با امثال خود کاملا متفاوت باشند و یا سلیقه‌ای عمل کنند. بنابراین شما می‌توانید با مطالعه‌ی هر چه بیشتر بسته‌های خاص موجود و مرتبط با این موضوع در این سایت راهکار‌های جذب دختران را بیشتر بشناسید و در این راه با شناخت کامل‌تری از قبل عمل کنید.

مقالات مرتبط
نظــرات