مـــرکــز دانلــــــــود

چگونه قدرت جذب عشق را در خودمان تقویت کنیم؟ روش های جذب عشق کدامند؟

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : پنجشنبه 14 تیر 97 0 نظر
نظرات کاربران :

آیا تا به حال متوجه شده اید شخصیت بعضی از افراد به گونه ای است که به نظر می رسد که افراد زیادی را جذب خود کرده اند و تقریبا همه دوستشان دارند؟ در حالی که شاید شما اینگونه نباشید و انعطاف لازم برای برقراری ارتباط و جذب دیگران را در خود پیدا نکنید. اما […]

آیا تا به حال متوجه شده اید شخصیت بعضی از افراد به گونه ای است که به نظر می رسد که افراد زیادی را جذب خود کرده اند و تقریبا همه دوستشان دارند؟ در حالی که شاید شما اینگونه نباشید و انعطاف لازم برای برقراری ارتباط و جذب دیگران را در خود پیدا نکنید. اما شما نیز می توانید با نشان دادن جذابیت خود بر دیگران تاثیر گذار باشید؛ به آن ها انگیزه دهید و همچنین دیگران را به گونه ای متقاعد سازید که ارزش تلاشی که برای شما می کنند را دارید و قدرت جذب عشق دیگران را در خود بپرورید.

شما می توانید با انجام کار های ساده ای مانند لبخند زدن، درخواست کمک و انعطاف پذیری افراد زیادی را به خود جذب کنید که آن ها هم از گذراندن اوقات خود با شما لذت ببرند.
با این حال محققان و روانشناسان روش هایی را معرفی کرده اند که با استفاده از تکنیک ها و رفتار های مشخصی می توانیم دیگران را بیشتر جذب خود کنیم و همچنین احساسات رمانتیک خود را بیش از پیش با این روش ها تقویت کنیم؛ که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

میخواهم یاد بگیرم عشقم را مجذوب و وابسته خودم کنم

1- به دیگران لبخند بزنید

برای جذب عشق به دیگران لبخند بزنید

لبخند زدن یکی از قوی ترین راه های ارسال پیام به کسی است که می خواهید با شما صمیمی باشد و جذب عشق شما شود. زمانی که شما فردی را برای بار دوم می بینید به او لبخند بزنید تا نشان دهید با او دوستانه برخورد می کنید و اگر شخص نیز دوستانه برخورد کند واکنش خود را با لبخند به شما نشان می دهد. این اطمینان را ایجاد کنید که لبخندتان طبیعی است و لبخندی نیست که از روی اجبار، اغراق آمیز و یا اینکه حاصل نا امیدی شما باشد.

2- ابروهای خود را تکان دهید و از میمیک صورت کمک بگیرید

جلوه دادن یا فلاش کردن ابرو ها یک راه موثر برای اشاره کردن به کسی است که می خواهید با شما صمیمی شود. فلاش کردن ابروها حالتی است که در آن شکل ابروها هم زمان تغییر می کند به سمت بالا و پایین می آید). این حرکت را می توان در فاصله های تقریبا دور هم مانند زمانی که شخصی در یک اتاق بزرگ کنار شما یا روبرویتان قرار گرفته مشاهده کرد.

3- سر خود را به یک سمت بچرخانید

برای جذب عشق سر خود را به یک سمت بچرخانید

سر خود را به مقدار کمی به یک سمت از بدنتان بچرخانید به گونه ای که رگ های کاروتید در معرض نمایش قرار گیرند. البته این چرخش به یک سمت نباید زیاد باشد (فقط ی چرخش کم)، این حرکت به عنوان اشاره ای از طرف شما برای نشان دادن صمیمیتتان با فردی است که می خواهید او را جذب عشق خود کنید و او این حرکت را به عنوان صمیمت شما تفسیر می کند و شما هم متقابلا این صمیمیت را در دیگران مشاهده می کنید.

4- ارتباط چشمی برقرار کنید

برای جذب عشق ارتباط چشمی برقرار کنید

ارتباط چشمی به عنوان نشانه ای از قابلیت اعتماد شما برای دیگران به حساب می آید؛ که باعث می شود بیشتر به طرف شما جذب شوند. در ارتباط چشمی نیازی نیست که به دیگران خیره شوید فقط زمانی که صحبت می کنید و به آن ها گوش می دهید لازم است ارتباط چشمی خود را حفظ کنید.

بهتر است دیگران را از کنار نگاه کنید و سپس این اطمینان را به فرد بدهید که این نگاه ها برای مدت طولانی حفظ می کنید و آن ها را نگه می دارید تا طرف مقابل جذب عشق شما شود.


مقاله مرتبط: تعریف عشق واقعی در زندگی و عاشق بودن چیست؟


5- از دیگران سوال بپرسید

از دیگران سوال بپرسید

افرادی که وانمود می کنند هر کاری را بلد هستند تمایل ندارند که از دیگران درخواست کمک کنند بنابراین شما می توانید با سوال پرسیدن، یک فرصت برای کمک کردن ایجاد کنید که این کار باعث بوجود آمدن حس خوب و جذب عشق در طرف مقابل نسبت به شما می شود.

اگر شما از برخی مسائل مطمئن نیستید و فقط می خواهید طرز فکر فردی را بدانید از شخص سوال بپرسید و فرصت شناخت را ایجاد کنید و همچنین سعی کنید با افراد درباره خودشان صحبت کنید چون تحقیقات نشان داده اند موقعی که درباره خود افراد صحبت می کنید به خصوص درباره مسائلی چون غذا خوردن و بحث مادی آن ها احساس خوشحالی می کنند.

6- به حرف های دیگران خوب گوش دهید (شنونده خوبی باشید)

به حرف های دیگران خوب گوش دهید (شنونده خوبی باشید)

حالت گوش دادن کنشگر، یک راه عالی برای جذب عشق دیگران به شماست. اگر موقعی که دیگران صحبت می کنند شنونده خوبی باشید آن ها تمایل دارند وقت بیشتری را با شما صرف کنند.

همچنین سعی کنید برای اینکه شنونده خوبی باشید کارهایی مانند حرکت کردن یا تکان دادن سر و گفتن حرف های بی طرفانه و با گفتن کلماتی مانند بله، می بینم و آهان نشان دهید که به حرف های طرف مقابل گوش می دهید و و تجدید نظر درباره سخنان دیگران را تمرین کنید مثلا زمانی که شخص مقابلتان می گوید هفته پرمشغله ای داشته ام شما می توانید بگویید پس وقتی برای خودتان نداشته اید.


مقاله مرتبط: از کجا بفهمیم پسری دوستمان دارد ؟


7- با دیگران شوخی کنید

با دیگران شوخی کنید

شوخی کردن یا خوش مزگی یکی از عالی ترین راه های جذب عشق دیگران به طرف خود است. به شرطی که شوخی های خوبی داشته باشید و آن را عاقلانه ابراز کنید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. فقط باید اطمینان حاصل کنید که شوخی شما مناسب موقعیت باشد و به دیگران آسیب نزند. به دنبال راه هایی برای خنداندن همراهان خود باشید تا آن ها هم از سپری کردن وقت خود با شما لذت ببرند.

8- زمانی که به دیگران نیاز دارید از آن ها درخواست کمک کنید

افرادی هستند زمانی که خواهان کمک کردن هستند وانمود می کنند که هر کاری را می توانند انجام دهند. شما نشان دهید که زمانی که نیاز پیدا می کنید به توصیه ها و پیشنهادات دیگران فکر می کنید. به دیگران اجازه دهید تا تجربه خود را با شما به اشتراک بگذارند و باعث شوید که احساس خوبی بوجود بیاید و دیگران دوست داشته باشند در اطراف شما باشند و آن ها احساس می کنند که شما چقدر مفید هستید و جذب عشق شما شوند.

9- از سخنان مثبت در مورد سایر افراد استفاده کنید

شما می توانید برای جذب عشق دیگران به خود از شایعات مثبت به نفع خودتان استفاده کنید و به جای صحبت کردن در مورد آنچه که درباره دیگران دوست ندارید

10- برای جذب عشق نگرش مثبت خود را حفظ کنید

افرادی که به دیدگاه های مثبت گرایش دارند درکل آدم شادتری هستند و زندگی اجتماعی بهتری دارند. حال اگر شما فردی بدبین هستید و همیشه از مسائل پیرامون خود شکایت دارید آگاه باشد که دیگران اصلا دوست ندارند اوقاتشان را با شما سپری کنند و به جای آن تلاش کنید تا فردی مثبت اندیش و خوش بین باشید تا بقیه از بودن با شما خوشحال باشند. سپس بر مسائل خوبی که باعث موفقیت می شوند برای بحث کردن تمرکز کنید و از مسائل منفی و ناراحت کننده دور شوید.

11- انعطاف پذیر و آسان گیر باشید

افرادی که درخواست کردن از آن ها راحت تر است؛ معمولا دوست داشتنی تر هستند و بیشتر جذب می شوند. داشتن حالت خونسرد و به طور کلی همراهی کردن با دیگران در جریانات باعث بوجود آمدن فرصتی می شود که با دیگران باشید.

برای مثال اگر شما انعطاف پذیر و آسانگیر باشید بیشتر تمایل دارید که یک فعالیت جدید، مثلا رفتن به یک رستوان جدید را امتحان کنید و یا با نگرش باز و خونسردی بیشتر باعث شوید تا دیگران بیشترجذب عشق شما شوند و از گذراندن وقت خود با شما احساس شادی کنند.

12- حمایت خود را نشان دهید

حمایت خود را نشان دهید

این مسئله که به دیگران نشان دهید که به آن ها اهمیت می دهید و مراقبشان هستید خیلی بیشتر شما را جذاب و دوست داشتنی می کند. با دوستانتان با احساس صحبت کنید، نسبت به آن ها دلسوز باشید و نسبت به نیازمندی های غریبه ها با احساس و مهربان رفتار کنید.

دیگران هر چه بیشتر شما را به عنوان یک فرد مراقب ببینند یا فردی که به آن ها اهمیت می دهید بیشتر عاشق شما می شوند و دوست دارند اوقات بیشتری را با شما بگذرانند. از دوستانتان بخواهید که آنها علاقه واقعی خود را به واکنش ها چگونه نشان می دهند و همچنین در حالی که روز بدی را سپری می کنند پیشنهاد دهید که آن ها را حمایت می کنید و در رسیدن به نیازهایشان تشویقشان می کنید.


مقاله مرتبط: آموزش تسخیر قلب مردان با شناخت روانشناسی رابطه با مردان


13- به دیگران کمک کنید بدون اینکه انتظار برگشت آن را داشته باشید

به دیگران کمک کنید بدون اینکه انتظار برگشت آن را داشته باشید

با وجود اینکه ما بعضی اوقات به دیگران کمک می کنیم و انتظار داریم تا از این کمک کردن مزایایی بدست آوریم اما برای اینکه دیگران جذب شما شوند خیلی مهم است وقتی که به شما نیاز دارند به آن ها کمک کنید.

شما باید به گونه ای به دیگران کمک کنید که نشان دهید انتظار برگشت کمک را ندارید. اجازه دهید که آن ها بدانند از اینکه کمکشان می کنید خوشحال می شوید و نشان دهید که شما خودتان هستید و شرایط راحتی را برای دیگران بسازید تا بیشتر جذب عشق شما شوند و شما را بیشتر دوست داشته باشند.

مقالات مرتبط
نظــرات