مـــرکــز دانلــــــــود

چگونه زنان را جذب خود کنیم؟ + آموزش حرفه ای مخ زدن زنان

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : شنبه 17 شهریور 97 0 نظر
نظرات کاربران :

اگر جذب خانم ها برای شما دشوار و غیر ممکن به نظر می رسد این مطلب برای شماست. زندگی مشترک بدون عشق معنی و مفهوم خاصی ندارد. عشق زمانی معنی خواهد یافت که دو طرف واقعاً در همه حال مجذوب هم باشند. همان طور که برای زن‌ها مهم است که یک مرد را مجذوب و […]

اگر جذب خانم ها برای شما دشوار و غیر ممکن به نظر می رسد این مطلب برای شماست. زندگی مشترک بدون عشق معنی و مفهوم خاصی ندارد. عشق زمانی معنی خواهد یافت که دو طرف واقعاً در همه حال مجذوب هم باشند. همان طور که برای زن‌ها مهم است که یک مرد را مجذوب و شیفته خود کنند، برای مردها نیز مهم است که مطالبی را برای جذب خانم ها بدانند تا بتوانند زندگی موفقی با همدیگر داشته باشند. شناخت و درک بسیاری از زن‌ها برای آقایان سخت است و آقایان بر این باور هستند که اکثر اوقات نمی‌توان زنان را به درستی شناخت.

مرد برای جذب خانم ها باید نکات زیر را در نظر داشته باشد و به آن عمل نماید:

پس هدف ما در این مقاله ارائه راهکارها و روش‌هایی است که شما می‌توانید به کمک آن در جذب خانم ها بهتر و موثرتر عمل کنید. در حالت کلی روش های مخ زدن دخترها و خانم ها را به شما آموزش می دهیم.

آموزش صفر تا صد مخ زدن زنان درتلگرام و اینستاگرام

1- برای جذب خانم ها ساکت باشید نه شلوغ

برای جذب خانم ها ساکت باشید نه شلوغ

بسیاری از مردان تصور می‌کنند که برای جذب خانم ها باید شلوغ باشند. اما این گونه فکر کردن کاملاً اشتباه و نادرست است. مردانی که شلوغ هستند از جذابیت خود کم خواهند کرد. در مقابل کسانی رفتار سنگینی داشته و بیشتر سکوت می‌کنند به جذابیت خود می‌افزایند. سکوت یک تاثیر روانی قوی بر روی زن عاشق شما خواهد گذاشت و قطعاً او را تحت تاثیر قرار خواهد داد. به تعبیری دیگر سکوت شما را عاقل‌تر و قابل اطمینان‌تر نشان می‌دهد. پس برای جذب یک زن سعی کنید رفتار سنگینی داشته باشید.

2- برای جذب خانم ها در کارهای خود قاطعیت داشته باشد

مردانی که در کارها و رفتارهای خود قاطع هستند به طور قطع مردان جذابی هستند؛ زیرا چنین مردانی بسیار مصمم بوده و اعتماد به نفس بالایی دارند. کسانی که قاطع هستند دارای اهدافی مشخص در زندگی بوده و همیشه به دنبال اهداف خود خواهند بود. پس چنین شخصیت‌هایی برای زن‌ها بسیار جذاب هستند و بی‌درنگ مجذوب آن‌ها خواهند شد.

3- برای جذب خانم ها همیشه با آن‌ها یک رابطه محکم و قوی داشته باشید

برای جذب خانم ها همیشه با آن‌ها یک رابطه محکم و قوی داشته باشید

بیشتر زن‌ها به داشتن یک رابطه محکم و قوی اهمیت بسیار زیادی می‌دهند. زن‌ها وقتی که این گونه رابطه‌ای با طرف مقابل خود داشته باشند قطعاً بیشتر از قبل مجذوب او خواهند شد. پس شما به عنوان یک مرد همیشه تلاش کنید که با زن عاشق خود رابطه محکمی داشته باشید و همیشه با او مهربان و صمیمی رفتار کنید. هیچوقت او را فراموش نکنید، سعی کنید در طول روز احوال او را جویا شوید در مورد نیازهایش از او بپرسید تا بتوانید در جذب خانم ها موثر عمل کنید.

4- برای جذب خانم ها آن ها را تحسین کنید

مردها همیشه باید سعی کنند که از خانم مورد علاقه خود تعریف کنند. مثلاً به او بگویید تو در روابط زناشویی بسیار عالی هستی و یا بگویید تو بهترین مادر دنیا هستی. تاثیر این جمله‌ها بر روی یک زن بسیار زیاد است و آن‌ها تعریف و تمجید را بسیار دوست دارند. زمانی که شما از یک زن تعریف می‌کنید او بیشتر از قبل به شما جذب می‌گردد. بنابراین سعی کنید هر از گاهی او را تحسین کنید و قدردان زحمات او باشید.

5- به خواسته‌های او احترام بگذارید

قطعاً در زندگی مشترک هر کدام از طرفین خواسته‌هایی از طرف مقابل خود خواهد داشت. شما به عنوان یک مرد باید به خواسته‌های زن خود توجه ویژه‌ای داشته باشید. همچنین شما باید به عشق او احترام بگذارید. شما هر چقدر به او احترام بگذارید، او نیز در مقابل خواسته‌های شما را برآورده خواهد کرد و شما را یک مرد بسیار جذاب تلقی می‌کند.

6- برای جذب خانم ها با آنها مهربان و صمیمی باشید

برای جذب خانم ها با آنها مهربان و صمیمی باشید

همه ما افراد مهربان و صمیمی را دوست داریم. زن‌ها نیز به توجه و صمیمیت آقایان نیاز دارند. آن‌ها مردانی که در همه موقعیت‌ها خشک و بی‌روح هستند اصلاً دوست ندارند. زن‌ها بیشتر از مردان به صمیمیت و مهربان بودن مرد توجه می‌کنند. پس برای جذب خانم ها همیشه و در همه حال با او رفتاری مهربانانه و صمیمی داشته باشید.

7- برای جذب خانم ها مردی با جسارت و شهامت باشید

اکثرا زن‌‌ها مردان با جسارت و شهامت را دوست دارند. آن‌ها مایل هستند یک مرد در هنگام برخورد با مشکلات و پستی و بلندی‌ها آن با جسارت و شهامت رفتار کند. مردی با شهامت مایه افتخار یک زن است و در بیشتر موارد او را سربلند خواهد کرد. پس به یاد داشته باشید زن‌ها همیشه عاشق یک مرد با شهامت هستند و خیلی سریع به طرف او جذب خواهند شد.

8- او را دوست داشته باشد

او را دوست داشته باشد

دوست داشتن باعث نزدیک شدن قلب‌ها به همدیگر خواهد شد. زن‌ها شاید در هنگام ازدواج ملاک‌های دیگری نیز برای ازدواج داشته باشند اما مهم‌ترین ملاک آن‌ها میزان دوست داشتن طرف مقابل است. یک مرد نیز اگر می‌خواهد زن عاشق خود را جذب کنید باید همیشه و در عمل و گفتار دوست داشتن خود را به او نشان دهد.

9- تکیه‌گاه زندگی او باشد

زن‌ها در هنگام به وجود آمدن مشکلات و ناراحتی‌ها خیلی ضعیف هستند و خیلی زود شکست خواهند خورد. آن‌ها دوست دارند در این گونه مواقع مرد و شوهر آن‌ها در کنار آن‌ها باشد و هم‌درد و همراه همیشگی او باشد. اگر یک مرد واقعاً این گونه باشد، همسر او خیلی او را دوست خواهد داشت و بیشتر از گذشته به او جذب خواهد شد. اگر شما نیز تکیه‌گاه زندگی زن خود باشید او نیز شیفته و مجذوب شما خواهد بود.


مقاله مرتبط:  این نیاز زن را برآورده کنید تا مرد شماره 1 او شوید


10- در صحبت کردن متین و آرام باشد

در صحبت کردن متین و آرام باشد

به طور کلی افرادی که شخصیت‌های متین و آرامی دارند دوست داشتنی‌تر هستند. مردها نیز باید به این نکته توجه داشته باشند که در هنگام صحبت با زن عاشق خود شخصیتی آرام داشته باشند. وقتی که یک زن با مردی آرام برخورد داشته باشد یواش یواش مجذوب او خواهد شد و در کنارش به آرامش می‌رسد.

پس به طور خلاصه اگر شما دوست دارید در جذب خانم ها با مشکل مواجه نشوید باید به ویژگی ارائه شده در این مقاله توجه کنید، اگر هر کدام از این ویژگی‌ها را دارید آن را بیشتر از قبل تقویت کنید و اگر هر کدام از آن‌ها را ندارید با سعی و تلاش به این ویژگی‌ها دست یابید.

مقالات مرتبط
نظــرات