مـــرکــز دانلــــــــود

چطور خودم را به یک مرد جذاب تبدیل کنم؟(ترفند مرد جذاب برای جذب زنان)

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : سه شنبه 17 اردیبهشت 98 0 نظر
نظرات کاربران :

به طور طبیعی همه افراد چه زنان و چه مردان دوست دارند که در نظر دیگران دوست داشتنی و جذاب باشند و در مرکز توجه قرار گیرند اما این مسئله برای آقایان زمانی که می‌خواهند از نظر جنس مخالف خود جذاب باشند؛ بیشتر برجسته می‌شود و اهمیت پیدا می‌کند.

مردان برای اینکه یک زن را به خود جذب کنند کارهای‌ مختلفی انجام می‌دهند بعضی سعی می‌کنند هیکل خود را بسازند و فکر می‌کنند فقط از این راه جذاب می‌شوند و بعضی دیگر هم در عرصه کاری و غیره خود را تقویت می‌کنند و می‌خواهند از این طریق جذابیت خود را به رخ بکشند. اما واقعا مرد جذاب کیست و راز جذابیت بعضی از افراد در بین خانم‌ها چیست و با چه ویژگی‌هایی این جذابیت به دست می‌آید؟

در واقع دانشمندان و کارشناسان نیز هنوز بر سر این مسئله که چه ویژگی‌های می‌تواند در نظر زنان جذاب باشد به  تفاهم نرسیده‌اند و هنوز این موضوع به طور قطعی روشن نشده است اما به طور کلی ویژگی‌هایی را که اکثر زنان می‌پذیرند و مردان با آن ویژگی‌ را جذاب خطاب می‌کنند را تعریف کرده‌اند که در این مقاله مهم‌ترین آنها را بیان می‌کنیم.

آموزش صفر تا صد مخ  زدن  دختران در اینستاگرام

خصوصیات مرد جذاب کدام است؟

1- بلند پرواز بودن

بلند پرواز بودن

با اینکه بلند پروازی ممکن است همیشه مثبت نباشد اما به گفته نیل برتون روانپزشک، بلند پروازی عامل به دست آوردن دستاوردهای بزرگ می‌شود و اگر نوع سالم آن به کار گرفته شود و از مهارت و بینش کافی برخوردار باشد قطعا شخص را در جهت مثبت روانه می‌کند. این ویژگی زمانی که در مردان به وجو می‌آید؛ باعث می‌شود که آنها با شور و اشتیاق زیاد به دنبال رویاهای خود بروند و در نظر زنان جذابیت خاصی پیدا کنند.

در عین حال برای اینکه زنی به شما جذب شود حتما لازم نیست که رویاهای خیلی بزرگی داشته باشید فقط سعی کنید برای اینکه مردی جذاب باشید شغل، ایده‌ها و رویاهای خود را با هیجان و شور زیاد دنبال کنید و تلاش و انرژی خود را برای آنها به کارگیرید.


مقاله مرتبط: چطور بدون جراحی زیبایی جزو مردان جذاب مورد علاقه خانم ها باشیم؟


2- رسیدن به بلوغ اقتصادی

برای اینکه در نظر زنان مردی جذاب باشید حتما لازم نیست فردی خیلی پولدار باشید بلکه باید سعی کنید که مستقل باشید و منبع درآمدتان را از طریق کار خود به دست بیاورید و در نهایت برای خرج کردن آن مدیریت مناسبی داشته باشید و با ولخرجی و خرج‌های اضافی خود را دچار بحران نکنید در این صورت قدمی به سوی افزایش جذابیت خود در نظر زنان برداشته‌اید.

3- رسیدگی به ظاهر و اندام

رسیدگی به ظاهر و اندام

مواردی که از نگاه ظاهری باعث می‌شود به عنوان یک مرد جذاب به نظر برسید:

 • خوش تیپ و خوش لباس بودن
 • داشتن تناسب اندام
 • شیک و به روز بودن
 • پوشیدن لباس‌های مناسب و درخور با انواع محیط‌ها
 • نپوسیدن شلوار‌ها و بلوز‌های تنگ
 • انتخاب مدل مو متناسب با فرم صورت
 • استفاده از عطر‌های خوشبو و ملایم

4- داشتن اطلاعات و دانش

مردی که در صحبت با دیگران کم نمی‌آورد واز مسائل روز دنیا آگاهی دارد و دنبال اطلاعات است قطعا به عنوان یک مرد جذاب موفق عمل می‌کند. برای این کار شما می‌توانید همواره مطالعه کنید، ررونامه بخوانید، درباره موضوعات روز بحث کنید و به طور کلی درباره هر موضوعی که حرف می‌زنید تا حدی آگاهی و اطلاع داشته باشید.

5- با اعتماد به نفس بودن

مرد جذاب

یکی از نشانه‌ها و خصوصیاتی که خیلی تاثیر زیادی در تعیین جذابیت مردانه دارد داشتن اعتماد به نفس برای مردان است. سعی کنید این مسئله را با غرور یا خود پسندی اشتباه نگیرید چون غرور باعث طرد شدن شما می‌شود نه اینکه جذب شوید پس برای ثابت کردن این مسئله از دستاور‌های خود صحبت کنید، از خودتان تعریف نکنید و همواره در برخورد و ارتباط با زنان قاطع باشید و خودتان را دست کم نگیرید.

مقالات مرتبط:  بهترین جملات مخ زدن جنس مخالف و تاثیر گذاری عاشقانه

6- صادق بودن

داشتن صداقت و دوری از دروغ گفتن یکی از مواردی است که زنان را متوجه می‌کند که شما فردی با شهامت، غمخوار و یک شریک خوب در دراز مدت می‌باشید بنابراین به راحتی جذب شما می‌شوند.

7- بحث و گفتگو کردن

مرد جذاب

زنان هیچوقت دوست ندارند با مردی باشند که حتی نمی‌توانند یک گفت و گوی معمولی و ساده را ادامه دهد اگر می‌خواهید مردی جذاب باشید به گفتگو‌های موثر و مثبت تا چندین دقیقه ادامه دهید و با سازش و بیان نظرات کاربردی پیش بروید و به حرف‌های مخاطبتان نیز گوش دهید و همواره شنونده فعالی در این زمینه باشید.


مقاله مرتبط: چگونه می توان به یک پسر جذاب دوست داشتنی تبدیل شد؟ (جذب دختر ها)


8- انجام دادن کار‌های خود

وقتی یک زن مردی را می‌بیند که به راحتی کارهای خود را پیش می‌برد و به مرحله خود‌کفایی رسیده است و انتظار ندارد همیشه زنی مانند مادر کارهای او را انجام دهید پس به سمت او جذب می‌شود و او را یک مرد جذاب خطاب می‌کند.

مرد جذاب از دید زنان کیست؟

مرد جذاب از دید زنان

مردان تا حدی به جذب شدن توسط خانم‌ها اهمیت می‌دهند که اگر در این راه ناکام بمانند قطعا دچار افسردگی، استرس و بحران‌های روحی می‌شوند. بنابراین اگر می‌خواهید از نظر زنان مردی جذاب باشید اولا اگر فرد مورد نظرتان یک نفر است حتما باید کمی از او شناخت داشته باشید و در راستای علاقمندی‌های او مهارت‌های خود را به کارگیرید اما اگر می‌خواهید در نظر عموم زنان جذاب باشید سعی کنید:

 • اگر به زنی علاقمندید نیازمندی بیش از حد خود را به او نشان ندهید و به طور مکرر در تماس نباشید.
 • برای اینکه ی مرد جذاب باشید سعی کنید خوشرو باشید و اکثر نگاه‌ها را با لبخند و تبسم دنبال کنید.
 • خود واقعیتان باشید و برای ظاهر شدن به عنوان یک مرد جذاب نمایش بازی نکنید.
 • به دنبال رویاها و هدف‌های خود بروید و برای آن‌ها وقت و انرژی صرف کنید.
 • همیشه به ظاهر، لباس، اندام و بهداشت فردی خود اهمیت دهید و برای آن وقت صرف کنید.
 • فردی شجاع باشید و در مقابله با مسائل و مشکلات مانند تکیه‌گاهی برای زن رفتار کنید.
 • در ارتباط با یک زن سعی کنید همواره به او وفادار باشید و این مسئله را به او ثابت کنید که همواره با او می‌مانید و برای او تلاش می‌کنید.
 • همیشه با مهربانی و محبت رفتار کنید چون این کار باعث می‌شود زنان اطرافتان این برداشت را داشته باشند که با آنها نیز مربان خواهید بود و شما را به عنوان یک مرد جذاب قبول می‌کنند.
مقالات مرتبط:  چگونه استاد جذب دختران شویم؟ جذب دختر با حرف زدن جذاب

همچنین خصوصیات زیر را نیز می توان برای مرد جذاب در نظر گرفت:

 • با خانواده خود و خانواده مخاطب خاصتان همواره رابطه‌ای گرم و صمیمی ایجاد کنید و با آنها مهربان باشید.
 • برای اینکه یک مرد جذاب باشید از حرکات بدن غافل نشوید چون تاثیر آن به مراتب بیشتر از بیان و صحبت کردن است پس حرکات مناسب را بشناسید و در برخورد با دیگران به آنها دقت کنید.
 • کلمات زشت و توهین آمیز و به طور کلی فحش و ناسزا را در زندگی خود بیرون کنید و هرکز از آنها استفاده نکنید.
 • برای رسیدن به جذابیت از عطر‌های خوشبو و با رایحه خوب استفاه کنید و هرگز اجازه ندهید بوی عرقتان به مشام دیگران برسد.
 • برای نشان دادن جذابیت مردانه سعی کنید با مخاطب خاص خود ارتباط چشمی برقرار کنید چون او متوجه احترام شما با این کار می‌شود و به شدت تحت تاثیر قرار می‌گیرد.
 • افراد نزدیک یا طرف مقابلتان را با کار‌های کوچک خوشحال و غافلگیر کنید مثلا با خریدن یک شاخه گل یا انجام یک حرکت عاشقانه اثر فوق‌العاده‌ای را در او ایجاد کنید.
مقالات مرتبط
نظــرات