مـــرکــز دانلــــــــود

آموزش صفر تا صد جذب و عاشق کردن پسر و مردان مغرور ایرانی

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : شنبه 20 مرداد 97 0 نظر
نظرات کاربران :

اگر به یک پسر مغرور دل‌بسته‌اید و قصد دارید نظر او را به خود جلب کنید، ابتدا باید بگوییم کار دشواری در پیش خواهید داشت. جذب پسر مغرور کار ساده‌ای نیست. پسران مغرور راحت شگفت‌زده نمی‌شوند. در برخورد با دختران و جذب علاقه آن‌ها از خود هیجانی بروز نمی‌دهند. چهره‌ای جدی دارند و درک حالات […]

اگر به یک پسر مغرور دل‌بسته‌اید و قصد دارید نظر او را به خود جلب کنید، ابتدا باید بگوییم کار دشواری در پیش خواهید داشت. جذب پسر مغرور کار ساده‌ای نیست. پسران مغرور راحت شگفت‌زده نمی‌شوند. در برخورد با دختران و جذب علاقه آن‌ها از خود هیجانی بروز نمی‌دهند. چهره‌ای جدی دارند و درک حالات روحی آنان با نگاه کردن به چشم‌هایشان زیاد امکان‌پذیر نیست! آن‌ها در اکثر مواقع کار خود را به تنهایی و با نظر خود انجام می‌دهند و نظر افراد دیگر آن‌چنان برایشان مهم نیست و تأثیر زیادی در انتخاب نهایی آنان نخواهد داشت.

آن‌ها با شرایط اطراف خود به سادگی سازگار نمی‌شوند و ممکن است در صورت علاقه‌مند شدن به فردی دیگر به سختی احساسات خود را بروز دهند و گاهی نتوانند این کار را بکنند و فرصت خود را از دست دهند! با وجود این خصوصیات کاملاً مشخص است که جذب پسر مغرور باید با دانش انجام شود.

برای جذب پسر مغرور به مرد مورد نظر نشان دهید که قابل دسترسی هستید. شما نباید در ابتدا احساس خود را به او نشان دهید. اگر قبل از اینکه امتیاز خود را به میزان کافی بالا ببرید به فرد ابراز احساسات کنید، با پاسخ منفی مواجه خواهید شد.
زمانی که فرد از قابل دسترسی بودن شما اطمینان حاصل کرد، بررسی سازگاری شما با معیارهای ذهن ناخودآگاهش را آغاز خواهد کرد. اگر با معیارهای وی سازگاری داشته باشید، وی به شما علاقمند خواهد شد.

برای جذب پسر مغرور چطور جلب توجه کنیم؟

فردی که دوست دارید عاشق شما شود را نمیتوانید یک روزه تغییر دهید تا وی شب و روز به شما فکر کند. چون باید به تدریج وارد ذهنش شوید. نیازی نیست اقدامات خارق العاده ای انجام دهید تا بتوانید توجه وی را به خود جلب نمایید.

برای جذب پسر مغرور باید شخصیت منحصر به فردی داشته باشید که این امر از طریق اعتماد به نفس، نحوه پوشش،صحبت و حتی راه رفتن مشخص میشود. شما باید کاری انجام دهید که مرد شما را فردی عادی قلمداد نکند.

  • به مثالهای زیر توجه کنید.
  • • متفاوت لباس بپوشید.
  • • از کلماتی که همه افراد برای شروع مکالمه استفاده میکنند، پرهیز کنید.
  • • از سایر افراد تقلید نکنید.
  • • جسارت داشته باشید.
  • • وجه اشتراک افراد را شناسایی کرده و سعی در تفاوت با آنها داشته باشید.
  • •سبک زندگی خودتان را داشته باشید و آن را در شبکه های اجتماعی به نمایش بگذارید

برای مثال، اگر مردی را ببینید که لخت در خیابان قدم میزند، آیا توجه شما به وی جلب نخواهد شد؟ البته که جلب خواهد شد، زیرا وی با تمام افرادی که مشاهده میکنید، تفاوت دارد. آیا وی را برای مدتی طولانی به خاطر خواهید داشت؟ آیا با دوستان خود در مورد وی صحبت خواهید کرد؟
انجام اقداماتی که منجر به جلب توجه شده و یا دافعه مرد مورد نظر شود ساده است. شما باید اقداماتی انجام دهید که فرد را شگفت زده کرده و توجه آنها را به شما جلب کند. اگر با اصول جلب توجه آشنا نیستید،
هیچ ایرادی ندارد در دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند به شما نحوه شناخت نیازهای فرد و استفاده از آنها برای جلب توجه را نشان خواهیم داد.

میخوام در مورد دوره ملکه باش بیشتر یاد بگیرم تا مردان رو جذب خودم کنم

1- نقش اعتماد به نفس بالا در جذب پسران مغرور

پسران مغرور و اعتماد به نفس بالا

پسران مغرور اعتماد به نفس بالایی دارند و انتخاب رفتاری که با آن بتوانید این پسران را تحت تأثیر قرار دهید بسیار اهمیت دارد. برای مثال به علت بالا بودن اعتماد به نفس آن‌ها، داشتن اعتماد به نفس فرد شما برای آن‌ها نکته‌ای جذاب تلقی نخواهد شد زیرا از نظر آن‌ها هر انسانی باید اعتماد به نفس داشته باشد و این ویژگی شخصیتی ویژگی خاصی در نظر آن‌ها محسوب نمی‌شود؛

بنابراین سعی کنید از ویژگی‌هایی برای جذب پسر مغرور استفاده کنید که در خود آن‌ها وجود نداشته باشد! اما داشتن اعتماد به نفس در شما ضروری است!

2- تحسین و تمجید، نیاز اصلی برای جذب پسر مغرور

تحسین و تمجید نیاز اصلی برای جذب پسران مغرور1

برای جذب پسر مغرور باید سعی کنید به جزییات بیشتری در وی توجه کنید. سعی کنید کمی حس کنجکاوی خود را فعال کنید و بیشتر در رابطه با فرهنگ و پیشینه او تحقیق کنید.

برای جذب پسر مغرور باید از وی تمجید کنید. سعی کنید او را کمی تشویق کنید و در صورت انجام فعالیتی بزرگ او را تحسین کنید. مردان مغرور نیازمند فردی هستند که ارضاکننده حس غرور آن‌ها باشد. لذا تشویق شما موجب می‌شود تا او بیشتر احساس غرور کند و این عمل قدمی است برای نزدیک‌تر شدن به جذب پسر مغرور موردعلاقه شما!

بنابراین سعی کنید به او و اعمالش توجه کنید و نکته‌سنج باشید. ارزش‌های او را شناسایی کنید. با کنجکاوی خود تلاش کنید تا متوجه شوید چه چیزهایی برای او اهمیت بیشتری دارند.


مقاله مرتبط: چگونه دل پسر دوست داشتنی و مورد علاقه خود را به تسخیر در آوریم؟


3- توجه به ارزش‌ها و باورهای مردان مغرور

ارزش‌های افراد با یکدیگر متفاوت است به همین علت باید در به دست آوردن شناخت در این زمینه بیشتر تلاش کنید و با دقت به رفتارها و واکنش‌های فرد مقابل به مسائل مختلف توجه کنید تا از این طریق نظرات او را در مورد مسائل مختلف متوجه شوید و ببینید چه چیزهایی از نظر او ارزشمند هستند.

برای مثال می‌توانید ببینید علاقه‌مند به چه موضوعاتی است. چه مسائلی در جامعه برای او اهمیت دارند و در روز بیشتر در رابطه با چه چیزهایی صحبت می‌کند و برای چه مسائلی وقت می‌گذارد و در برنامه‌ریزی‌هایش برای چه مواردی وقت تعیین می‌کند. پس از شناخت این موارد، شما می‌توانید تمایل خود را به ارزش‌های او نشان دهید و احترام گذاشتن به ارزش‌های او می‌تواند یکی از مهم‌ترین راه‌های جذب پسر مغرور باشد.

4- مبهم و چالش‌برانگیز باشید

برای جذب پسر مغرور مبهم و چالش برانگیز باشید

در این هنگام که تلاش می‌کنید به او توجه کنید و او را به خود جذب کنید سعی کنید طوری رفتار کنید که فرد مقابل در ابتدا متوجه این قضیه نشود که شما قصد جذب کردن او را دارید! اگر او از همان ابتدا بداند که شما به او علاقه‌مند هستید و رفتارها و واکنش‌های شما به علت این است که سعی دارید او را به خود جذب کنید، تقریباً تمام تلاش شما نتیجه برعکس خواهد داد. شما باید طوری رفتار کنید و به گونه‌ای به او توجه کنید که او در بین یک دوراهی بماند که توجه شما به او چه علتی دارد و از خود بپرسد که آیا شما به او علاقه‌مند هستید یا رفتارهای شما نوعی رفتار دوستانه و محبت‌آمیز است؟

مقالات مرتبط:  چگونه یک پسر را جذب خود کنیم؟ بهترین روش جذب پسر ایرانی کدام است؟

اگر بتوانید فکر او را به خودتان مشغول کنید، در واقع درست عمل کرده‌اید و در جذب پسر مغرور موردعلاقه‌تان موفق عمل کرده‌اید. برای اینکه فکر او را مشغول به خود کنید سعی کنید گاهی اوقات مبهم رفتار کنید. به گونه‌ای که حس کنجکاوی او به کار بیافتد و سعی کند این ابهامات را برای خود برطرف کند. این ابهام در رفتارهای شما موجب می‌شود او نیز بیشتر به شما توجه کند و خود به خود بخواهد شما را مانند یک پازل حل کند!

وقتی ذهن او بیشتر درگیر شما شود به مرور به شما علاقه‌مند خواهد شد، زیرا با دقتی که در درک رفتارهای شما به خرج می‌دهد ویژگی‌های مختلف شما بیشتر به چشم او می‌آید و همین مسئله موجب می‌شود تا موقعیت مناسبی برای شما ایجاد شود تا ویژگی‌های خود را به او نشان دهید و علاوه بر نشان دادن علاقه خود به ارزش‌های او در رفتارهایتان، ارزش‌های خود را هم به او نشان دهید.

5- نظر او را در مورد موضوعات مختلف بپرسید

نظر او را در مورد موضوعات مختلف بپرسید

همان گونه پیش‌تر ذکر شد مردان مغرور در انجام کارهایشان و انتخاب‌هایشان نظر دیگران را نمی‌پرسند و کار خود را می‌کنند؛ اما شما سعی کنید برای جذب پسر مغرور مورد علاقه خود نظر او را در برخی از انجام برخی از کارهای خود بپرسید و گاهی از او کمک بگیرید. این عمل موجب می‌شود که در او حس برتری ایجاد شود و متوجه احترام شما نسبت به خودش شود.


مقاله مرتبط: چگونه پسر مورد علاقه را شیفته خود کنیم؟


به طور کلی جذب پسر مغرور کاری دشوار است و نیازمند مهارت داشتن در زمینه‌های مختلفی است. برای کسب این مهارت‌ها به زمان کافی احتیاج دارید. می‌توانید از تجربیات سایر افراد هم استفاده کنید؛ اما برای اینکه زودتر به نتیجه دلخواه خود برسید و در جذب پسر مغرور موردعلاقه خود موفق باشید، می‌توانید بسته‌های آموزشی موجود در سایت را که در این زمینه به صورت تخصصی نوشته شده‌اند، تهیه کنید و به مرد محبوب خود بهتر و زودتر برسید و او را به خود جذب کنید.

مقالات مرتبط
نظــرات