مـــرکــز دانلــــــــود

چگونه بهترین همسر دنیا را برای خود انتخاب کنیم؟

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : جمعه 25 اسفند 96 0 نظر
نظرات کاربران :

انتخاب بهترین همسر دنیا نیاز به شناخت مناسب دخترها و اخلاق و ویژگی‌های آن‌ها است. اگر قصد تشکیل خانواده دارید باید ازدواج کنید و انتخاب همسر یکی از مهم‌ترین تصمیمات شما در زندگی‌تان هست. باید کسی را انتخاب کنید که بتواند همسر عالی برای شما باشد. در این نوشته ویژگی‌های همسر مناسب برای خود را بخوانید.

شما برای ادامه زندگی دو گزینه پیش روی خود دارید: ازدواج خواهید کرد و یا اصلا نمی خواهید ازدواج کنید. این مقاله برای افراد دسته اول نوشته شده است تا چگونه بهترین همسر دنیا را برای خود انتخاب کنند.

انتخاب مناسب ترین و بهترین همسر دنیا در زندگی بسیار مهم است. ازدواج یک تعهد مادام العمر هست و بدون برنامه ریزی  و آینده نگری یک تصمیم کاملا اشتباه خواهد بود.

در زمان انتخاب همسر همانند یک تاجر که می‌خواهد در کسب و کاری سرمایه گذاری کند باید کاملا بیندیشید که چه تصمیمی می‌خواهید بگیرید و نباید مسئله ازدواج را به دست تقدیر و عشق بسپارید و باید خودتان به سراغ آن بروید.

ازدواج پیدا کردن عشق واقعی و زندگی با نیمه گمشده نیست. اینها خیالات ساخته شده توسط تلویزیون و سینما هست. ازدواج به نوعی تبادل منابع هست.

همسر شما چیزهایی را برای شما فراهم می‌کند و شما در ازای آن چیزهای دیگری به او می‌بخشید. اگر همسر شما چیزهایی برای شما ندارد پس گزینه مناسبی برای ازدواج با شما نخواهد بود.

روش تصمیم گیری برای انتخاب بهترین همسر دنیا

ازدواج مسئله کاملا عقلانی هست که باید تصمیم گیری منطقی برای آن داشته باشید و اگر دچار فاز عاشقی شده اید و با احساسات خود می‌خواهید تصمیم بگیرید بهتر است به شما بگوییم که هیچ معامله ای تجاری با احساسات انجام نمی شود و همینطور ازدواج. پس بهتر است قبل از اینکه تمام قدرت زندگی خود را به دختری ببخشید ابتدا بدانید که چه کسی را بر می‌گزینید.


مقاله مرتبط: زن زندگی باید چه معیارهایی را داشته باشد؟ 10 ویژگی زن زندگی چیست؟


خب اول باید بگوییم که مهم ترین دلیل مردان برای ازدواج تشکیل خانواده است و اگر چنین قصدی ندارید و صرفا عاشق شده اید باید بگوییم که مسیر اشتباهی را انتخاب کرده اید و عشق دلیل ازدواج نمی شود.

در ادامه 8 قانون برای انتخاب مناسب ترین و بهترین همسر دنیا برای شما را خواهیم گفت تا احساس خوشبختی بالایی در زندگی را تجربه کنید و احتمال کمی برای طلاق وجود داشته باشد.

1. همسر شما باید جوان باشد

سن مناسب زن برای ازدواج زیر 30 سال هست و 25 سن خوبی برای انتخاب دختر برای ازدواج هست و سن 20 سال بهترین سن برای ازدواج است.

فیزیک بدن زن بگونه ای است که هرچه سن آن بالاتر می‌رود با سرعت بیشتری رو به افول می‌گذارد و بعد از سی سالگی شاهد افت سریع زیبایی زن خواهید شد و اگر می‌خواهید لذت بیشتری از بودن با همسرخود داشته باشید دختری را برگزینید که سن کمتری دارد.

2. دختری از خانواده ای با اصالت و سالم هست

دختری که در خانواده خودش رشد یافته و زیر نظر پدر و مادر ناتنی بزرگ نشده باشد و یا فرزند طلاق نباشد گزینه بهتری خواهد بود زیرا اگر دختری در خانواده ای که تنها مادر در آن حضور دارد رشد یافته باشد از لحاظ احساسی کامل نخواهد بود و نمی داند که چگونه باید با یک مرد خانواده باید رفتار کند.

3. او به طلاق اعتقادی ندارد و حتی تصوری از آن ندارد

اگر دختر به کلمه طلاق اشاره کند این نشان می‌دهد که او به این موضوع فکر می‌کند و گزینه ای برایش محسوب می‌شود خب بهتر است از انتخاب چنین دختری دست بکشید و به دنبال مورد دیگری بگردید.

اگر می‌خواهید ازدواج عالی داشته باشید هم مرد و هم زن نباید اصلا به طلاق فکر کنند.

4. باید به طور طبیعی بدنی که شما به آن علاقه مند هستید را داشته باشد

بعد از ازدواج بدن زن کمی چاق‌تر می‌شود و شما باید دختری را انتخاب کنید که به طور طبیعی بدن زن دلخواه شما را داشته باشد و اندام خود را با انواع رژیم‌های مختلف از چاقی حفظ نکرده باشد زیرا بعد از ازدواج احتمالا دیگر از رژیم گرفتن‌های طولانی خسته می‌شود و افزایش وزن زیادی پیدا میکند.

همچنین دختری زیبارو را انتخاب کنید زیرا پس از چند سال دختر دیگر اندام زیبای خود را از دست خواهد داد  و شما باید هر روز چهره او را ببینید.

5. او باید به فکر اندام خود باشد

بسیاری از خانم‌ها بعد از ازدواج اضافه وزن پیدا می‌کنند و تصویری از زیبایی خود ندارند. اضافه وزن به مقدار کمی بعد از ازدواج طبیعی است اما اگر بیش از حد باشد اصلا پسندیده نیست. به دیگر زن‌های خانواده آن‌ها نگاه کنید، اگر آن‌ها هم اضافه وزن دارند احتمالا همسر شما هم در آینده مانند آن‌ها خواهد بود.

6. او باید به خانواده بیشتر از کار اهمیت بدهد

همسر شما قرار است مادر فرزندان شما و نگهدارنده خانه شما باشد. لزومی ندارد که حتما دو منبع درآمد وجود داشته باشد در حالی که بیشتر از درآمد بیشتر شما به تامین نیازهای عاطفی خود در خانه و در درون خود احتیاج دارید.


مقاله مرتبط: چطور دوران نامزدی طلایی داشته باشیم؟


درآمد بیشتر فقط به این معنی هست که هزینه‌های زندگی شما بالاتر خواهد رفت و دست آخر تربیت و رشد فرزندان را به پرستار بچه باید بسپارید. البته اگر فرزند هم نمی خواهید توصیه می‌کنیم ازدواج نکنید زیرا تنها دلیل ازدواج تشکیل خانواده است.

البته بسیاری از زن‌ها جوانی خود را صرف کار و تلاش برای کسب درآمد می‌کنند و وقتی به سن بالای 30 می‌رسند تازه متوجه می‌شوند که چه اشتباه بزرگی کرده اند و دست از کار می‌کشند و به سراغ خانه داری می‌روند. در واقع هیچ زنی دوست ندارد تا هنگام پیری مشغول کار و فعالیت باشد و کار و تجارت علاقه مردان هست و خواهد بود.

7. یک دختر خوب می‌تواند بهترین همسر دنیا برای شما باشد

بهترین همسر دنیا

با کسی ازدواج کنید اهل دود و مشروبات الکلی و تتو بروی بدن نباشد. شما نمی توانید دختری که اهل پارتی و مهمانی رفتن‌های مختلف بوده است را تبدیل به زن خانه دار کنید. ازدواج با دخترهایی که روابط مختلفی داشته اند به سرعت به طلاق می‌انجامد. آیا می‌گوییم که دخترانی که اهل پارتی و دود و مشروبات هستند آیا گزینه مناسبی برای ازدواج نیستند؟ بله همینطور است.

دخترانی که رابطه ای با دیگران نداشته است به مسائل خانواده اهمیت زیادی می‌دهد، سرگرم کننده هست، تمایل به کمک دارد، بیشتر لبخند می‌زند و صبور هست و می‌تواند بهترین همسر دنیا برایتان باشد.


مقاله مرتبط: 6 نکته کلیدی که باید در مورد ازدواج بدانید


8. دختر اگر عاشق شما باشد می‌تواند خود را برای شما تغییر دهد

وقتی زنی عاشق شما باشد می‌تواند برای خوشایند شما خود را تغییر دهد. اگر تا دیروز غذای مورد علاقه او با شما متفاوت بوده حالا غذای مورد علاقه شما را انتخاب می‌کند و یا به همراه شما به تماشای فیلم‌های سینمایی مورد علاقه شما می‌نشیند و هرکاری می‌کند تا شما از آن لذت ببرید. البته باید این نکته را بدانید تغییرات نباید طوری باشد که خودش نخواهد. چون باید از خودش لذت ببرد پس خودش باید چراغ مثبت به تغیرات نشان بدهد.

اگر می‌خواهید بهترین همسر دنیا را انتخاب کنید توصیه می‌کنیم از نژاد و شهر خودتان انتخاب کنید زیرا فرهنگ خانوادگی تاثیر زیادی بروی زندگی شما خواهد گذاشت و هر چه چالش کمتری برای آن داشته باشید زندگی راحت تری خواهید داشت و می‌توانید بروی اهداف خود راحت‌تر تمرکز داشته باشید.

مقالات مرتبط
نظــرات