مـــرکــز دانلــــــــود

چگونه ذهن پسر را به خود جذب کنیم؟ (جلب توجه پسران به آسانی)

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : شنبه 6 دی 99 1 نظر
نظرات کاربران :

بسیاری از زنان فکر می‌کنند برای این که ذهن پسری را جلب و درگیر کنند، باید خود را تغییر دهند. در صورتی که مردان جذب چیزهایی دیگری در زنان می‌شوند. برخلاف تصور، بسیاری از مردان به رفتار و اخلاق یک زن بیشتر از ظاهر او اهمیت می‌دهند. اگر مردی صرفاً جلب ظاهر شما شود و […]

بسیاری از زنان فکر می‌کنند برای این که ذهن پسری را جلب و درگیر کنند، باید خود را تغییر دهند. در صورتی که مردان جذب چیزهایی دیگری در زنان می‌شوند. برخلاف تصور، بسیاری از مردان به رفتار و اخلاق یک زن بیشتر از ظاهر او اهمیت می‌دهند. اگر مردی صرفاً جلب ظاهر شما شود و ازتان بخواهد ظاهرتان را تغییر دهید، انسان ایدئالی برای داشتن یک رابطه سالم خواهد بود. در این مطلب به راهکارهایی برای درگیر کردن ذهن پسر می‌پردازیم.

مهربان باشید

هیچ چیز بهتر از مهربانی و محبت کردن نمی‌تواند موجب محبوبیت شود. با توجه به پژوهش‌های انجام شده توسط دیوید ام. باس (David M. Buss) از دانشگاه تگزاس، در سراسر جهان آن چه بیشترین در یک رابطه بیشترین اهمیت را دارد، مهربانی است. از نظر این متخصص مهربانی در یک رابطه نشانه‌ای از همکاری، علاقه به داشتن رابطه‌ای طولانی و ایجاد اتحاد و همبستگی است.

به همین دلیل، اگر به دنبال درگیر کردن ذهن پسر موردعلاقه خود هستید، باید از خود مهربانی واقعی نشان دهید. مهربانی و محبت ورزیدن می‌تواند یک رابطه سالم و بلندمدت را برایتان تضمین کند. اگر از خود می‌پرسید چگونه می‌توان مهربانی را بروز داد، باید بگوییم که دستیابی به آن نیز بسیار ساده است. ابراز عشق و علاقه، احترام و انجام کارهایی که فرد را خوشحال می‌کند، می‌تواند نشانه‌هایی از مهربانی باشد. البته در این امر زیاده‌روی نکنید و محبتی طبیعی نشان دهید.

حفظ شور و حال جوانی

شور و حال جوانی ربطی به سن ندارد. شما می‌توانید 50 ساله باشید و احساس جوانی کنید. جنب و جوش داشته باشید و عاشق حضور در اجتماعی باشید. شاید کلیشه‌ای به نظر برسد اما اگر کلیشه‌ای بخواهد به ما انرژی بدهد، چه بهتر که از آن پیروی کنیم. برای جلب ذهن پسر موردعلاقه خود باید به او نشان دهید که شور و حال جوانی را با تمام وجود احساس می‌کنید. چه بسا بسیاری از افراد تنها بیست سال دارند اما مانند یک سالخورده‌ی خسته رفتار می‌کنند.

احساس جوانی کردن پیش از این که به سن ربط داشته باشد، به رفتار شما مربوط است. بسیاری از زنان فکر می‌کنند که مردان به دنبال زنان جوان هستند، هر چند سن و سالی از خودشان گذشته است. این مسئله برای اکثریت صدق نمی‌کند. اگر مردی این چنین است شما را برای خودتان نمی‌خواهد و بهتر است او را رها کنید. برای جوانی کردن دل خود را دنبال کنید. قوانین اجتماعی و انتظارات را دور بیندازید و با احساستان پیش بروید.

ارزش خود را بدانید

هیچ وقت ارزش خود را پایین نیاورید. مردان به زنانی جذب می‌شوند که خود را دست کم نمی‌گیرند. اگر می‌خواهید ذهن پسر موردعلاقه خود را درگیر کنید، اعتماد به نفس خود را نشان دهید. تنها مردان بیمار و عصبی به دنبال زنی ضعیف و ناآگاه می‌گردند؛ زیرا این تنها راهی است که خودی نشان دهند و احساس قدرت کنند. پس در صورتی که مردی این چنین است، بدانید که رابطه سالمی با او نخواهید داشت.

زنی که اعتماد به نفس داشته باشد و ارزش خود را بداند، استانداردهایی دارد. هیچ وقت شخصیت واقعی، علاقه‌مندی‌ها، استعدادها و… خود را به خاطر فردی دیگر سرکوب نکنید. اجازه ندهید مردی به زندگی شما وارد شود و نیازها و خواسته‌های شما را نادیده بگیرد.

آراستگی و حفظ ظاهر

درست است ظاهر انسان همه چیز او نیست اما قطعاً نقش مهمی در رابطه ایفا می‌کند. اگر ذهن پسر موردعلاقه شما تنها درگیر ظاهر است، بهتر است او را رها کنید. در صورتی که او علاوه بر ظاهر شما، شخصیت و رفتارتان را هم موردتوجه قرار می‌دهد، یعنی انسان اخلاق‌مدار و درستی است. با این حال، این مسائل نباید موجب شوند شما ظاهر خود را رها کنید و به خود نرسید.

همیشه در انتخاب لباس دقت کنید و خوش‌پوش باشید. استایل خوب داشتن به معنای خرج کردن، لباس گران خریدن و تغییر ظاهر نیست. بلکه شما با ساده‌ترین آیتم‌ها می‌توانید زیبا و خوش‌استایل باشید. همیشه لباس‌هایی بپوشید که مناسب مکان و زمان باشد. به خودتان عشق بروزید و زیاد درگیر وزن و قد نشوید. برخی از ویژگی‌های ظاهری را نمی‌توان تغییر داد؛ اما می‌توان روی نقاط قوت چهره و ظاهر تمرکز کرد.

توجه کردن

یکی از مهم‌ترین المان‌هایی که در درگیر کردن ذهن پسر و جلب نظر او اهمیت دارد، نشان دادن توجه است؛ بنابراین، اگر به فردی علاقه دارید و می‌خواهید نظرش را جلب کنید، توجه کردن را فراموش نکنید. حال ممکن است از خود بپرسید که چگونه می‌توان به فردی توجه کرد و در عین حال، عجیب رفتار نکرد؟ زمانی که حرف می‌زند با دقت به او گوش کنید. گاهی در سوالاتی از او بپرسید که متوجه شود که شما به حرف‌هایش دقت می‌کنید.

مثبت‌اندیشی

افرادی که تفکرات منفی دارند، تنها کسانی را می‌توانند به خود جلب کنند که مثل خودشان انرژی منفی دارند. مسلماً غر زدن، حرف زدن درباره دیگران، حسودی کردن، بدگویی و نفوذ بد زدن برای هیچ کس جذاب نیست. قطعاً زنانی که این گونه فکر می‌کنند، نمی‌توانند شاد باشند و زندگی خوبی را بسازند. اگر می‌خواهید ذهن پسر موردعلاقه خود را به خود جلی کنید، تفکرات منفی را که وارد ذهنتان می‌شود، سرکوب کنید.

اجازه ندهید این تفکرات بر زبانتان جاری شوند. در پژوهشی علمی مردان را به دو گروه تقسیم کردند. به هر دو گروهی تصاویری از زنانی با اندام‌های مختلف نشان دادند. به گروه الف در مورد شخصیت آن‌ها نیز توضیح دادند. به گروه ب صرفاً عکس‌ها را بدون هیچ توضیحی نشان دادند. نتایج نشان می‌دهد که مردان، زنانی را که وزن بیشتری داشتند اما اخلاق آن‌ها مثبت توصیف شده بود، جذاب‌تر می‌دانستند. در صورتی که گروه ب زنان لاغراندام را جذاب‌تر تشخیص دادند.

صداقت

ذهن پسر

دروغ گفتن انسان‌ها را از شما دور می‌کند. اگر واقعاً قصد درگیر کردن ذهن پسر را با هدفی مثبت دارید، صداقت را فراموش نکنید. بسیاری از افراد در زمان نامزدی، دوستی و اوایل رابطه و آشنایی درباره برخی از چیزها دروغ می‌گویند. از نظر آن‌ها بعضی از موارد اهمیت ندارند و عیبی ندارد کمی در واقعیت دست ببرند. نظر فرد مقابل شما مهم است. گاهی کوچک‌ترین مسائل برای شما، مهم‌ترین مسئله برای دیگری است. این که بعداً دستتان رو شود، اصلاً جذاب نیست.

لبخند بزنید

آیا کاری راحت‌تر از لبخند زدن هم وجود دارد؟ با لبخند زدن نه تنها چهره شما زیباتر می‌شود بلکه اعتماد به نفس و دید مثبت خود را نشان می‌دهید. متأسفانه در جامعه ما لبخند زدن به همه انسان‌ها زیاد خوشایند نیست در صورتی که در بسیاری از کشورها شما می‌توانید به غریبه‌ها در خیابان لبخند بزنید. زمانی که می‌خواهید ذهن پسری را جلب خود کنید، در هنگام حرف زدن با او لبخند بزنید.

وقتی هنگام حرف زدن لبخند می‌زنید، صحبت‌های شما تأثیر بیشتری بر مخاطب می‌گذارند. لبخند زدن نشانه شادی و آسودگی خاطر است. علاوه بر این، فرد مقابل شما متوجه می‌شود که مزاحم وقتتان نیست و می‌تواند در کنار شما بماند.

ارتباط چشمی برقرار کنید

ذهن پسر

در فرهنگ ما نگاه نکردن به جنس مخالف در هنگام صحبت کردن، نگاه را به زمین دوختن و رفتارهای این چنینی نشانه حجب و حیا است. خوشبختانه با وجود رسانه‌های اجتماعی بسیاری از حقایق رو شده است. این که فردی صحبت می‌کند و شما به او نگاه نمی‌کنید نوعی بی‌احترامی محسوب می‌شود.

نیازی نیست در تمام مدتی که فرد حرف می‌زند به او خیره نگاه کنید؛ اما بهتر است هر از گاهی به فرد نشان دهید که به حرف او گوش می‌دهید و حواستان هست. چشمان یک فرد می‌توانند چیزهای زیادی را رو کنند. از چشمان می‌توان نشاط، عشق، غم و… را متوجه شد. با چشمان خود به مرد موردعلاقه‌تان ابراز علاقه کنید. اجازه دهید او احساسات شما را از این طریق لمس کند.

جمع‌بندی

در این مطلب به راهکارهایی پرداختیم که به شما کمک می‌کند ذهن پسر موردعلاقه خود را جلب کنید. این راهکارها بسیار ساده هستند اما همین سادگی موجب می‌شود تا فراموششان کنیم. البته به خوبی به این مسئله فکر کنید که می‌خواهید نظر چه کسی را جلب کنید. آیا آن فرد ارزشش را دارد؟ اجازه ندهید علاقه پرده‌ای روی واقعیت‌ها باشد و شما را به رابطه‌ای ناسالم ببرد.

مقالات مرتبط
نظــرات

2 دیدگاه

    1 دیدگاه

    1. سحر

      بسیار عالی و تاثیر گذار بود . ممنون از سایت خوبتون