مـــرکــز دانلــــــــود

چطور بدون جراحی زیبایی جزو مردان جذاب مورد علاقه خانم ها باشیم؟

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : شنبه 26 آبان 97 0 نظر
نظرات کاربران :

جذابیت یک ویژگی کاملاً نسبی است. ممکن است خصوصیات مختلف در افراد متفاوت، احساساتی گوناگون ایجاد کنند. ممکن است یک ویژگی از نظر یک فرد، جذاب باشد و همان ویژگی از نظر فردی دیگر اصلاً جذاب به نظر نرسد! بنابراین اگر می‌خواهید در دید فرد خاصی جذاب به نظر برسید بهتر است ابتدا شناخت خود را از او بیشتر کنید و ببینید چه چیزهایی از نظر او، شما را در دسته اشخاص جذاب قرار می‌دهد.

با وجود این که ویژگی‌های مختلف احساسات متفاوتی را در افراد گوناگون ایجاد می‌کنند، برخی از ویژگی‌های شخصیتی و رفتاری بر جذابیت ظاهری غلبه میکنیدو می‌توانند از نظر اکثر افراد احساسی یکسان را انتقال دهند، یعنی این دسته از ویژگی‌ها از نظر همه نشانه جذاب بودن است. در این مقاله سعی داریم تا به بررسی همین معیارها بپردازیم که شما را از نظر اکثر افراد، به مردی جذاب تبدیل می‌کند و با رعایت این نکات در دسته مردان جذاب قرار می گیرید.

مردان جذاب به ظاهر خود اهمیت می‌دهند

مردان جذاب به ظاهر خود اهمیت می‌دهند

درست است که نمی‌توان از ظاهر کسی او را قضاوت کرد، همه ما اولین چیزی که در فرد می‌بینیم، ظاهر او است. ما در برخوردهای اول با افراد مختلف، از روی ظاهر آن‌ها تصمیم می‌گیریم زیرا تنها چیزی که در اوایل آشنایی و معاشرت بین افراد به صورت واضح نمایان است، ظاهر افراد است و شناخت باطن آن‌ها زمان‌بر است و تعاملات بیشتری را می‌طلبد.

ممکن است شما هم این جمله را شنیده باشید که مردان نباید زیاد به سر و وضع خود برسند!

چنین چیزی غلط است. همه افراد باید به ظاهر خود اهمیت دهند حتی آنان که برای باطن و معیارهای درونی اهمیت زیادی قائل می‌شوند؛ زیرا فردی که به معیارهای درونی و ویژگی‌های باطنی اهمیت می‌دهد، خود به خود باید به ظاهر خود توجه کند زیرا همان معیارهای باطنی، اگر به صورت واقعی در افراد وجود داشته باشند، آن‌ها را به سمت آراستگی می‌کشانند.

مردان جذاب در انتخاب لباس و انتخاب ترکیب رنگ آن‌ها توجه به خرج می‌دهند. نیازی نیست لباستان از برند خاصی باشد و آن را گران خریده باشید، بلکه ست کردن لباس و تمیز و مرتب بودن آن معیار اصلی است.

سعی کنید در انتخاب لباس خود برای مکان‌های مختلف دقت کنید و با توجه به اتمسفر مکان و رسمی بودن، دوستانه بودن و … لباس خود را انتخاب کنید. در انتخاب رنگ‌ها و ست کردن آن‌ها دقت کنید. هر رنگی مناسب هر فضایی نیست.

علاوه بر لباس، به سر و روی خود هم برسید! شانه کردن موها، مرتب نگه‌داشتن ریش‌ها، کوتاه کردن ناخن‌ها، عطر زدن، به همراه داشتن آینه‌ای کوچک در کیف پول و … نکاتی است که همه مردان باید به آن‌ها اهمیت دهند. آراستگی ظاهری فقط مخصوص زنان نیست. مردان جذاب به ظاهر خود توجه می‌کنند.

آموزش صفر تا صد مخ زدن زنان در تلگرام و اینستاگرام

مردان جذاب مهربان هستند

ویژگی دیگر مردان جذاب، مهربانی است. مردان جذاب به اطرافیان خود توجه می‌کنند و به آن‌ها محبت می‌کنند. وقتی در خیابانی فرد کم‌توانی می‌بینند که به کمک نیاز دارد، به یاری او می‌روند. در هنگام رانندگی به عابران پیاده توجه می‌کنند و اجازه عبور به آن‌ها می‌دهند. در خانه به افراد خانواده کمک می‌کنند و عشق خود را به آن‌ها بیان می‌کنند. گفتن جمله “دوستت دارم ” برای بسیاری از مردان آزاردهنده است! این مسئله می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد، ابراز احساسات مخصوص زنان و کودکان است، ابراز احساسات برای افراد ضعیف است، ابهت مرد با گفتن جملات عاشقانه زیر سؤال می‌رود، مردان انسان‌های احساساتی نیستند و … .

این‌ها تفکراتی کلیشه‌ای هستند که بستر آن‌ها در جامعه وجود دارد و بسیاری از مردان به علت تفکرات و باورهای غلطی که در جامعه وجود دارد، از ابراز احساسات خودداری می‌کنند. همان طور که گفتیم این باورها غلط است. مردان جذاب ابراز احساسات می‌کنند و سعی می‌کنند احساسات خود را به افراد نشان دهند. پس از نشان دادن احساسات خود نترسید؛ زیرا این ویژگی نشان‌دهنده انسان بودن شما است. انسان واقعی از محبت کردن سیر نمی‌شود.

اعتماد به نفس داشته باشید

ویژگی دیگری که در مردان جذاب وجود دارد، داشتن اعتماد به نفس است. افرادی که اعتماد به نفس دارند، با صدای رسا و واضح صحبت می‌کنند. از حرف زدن در میان یک جمع یا گروه نمی‌هراسند. هر چند ممکن است احساس ترس و اضطراب در آن‌ها وجود داشته باشد، اما سعی می‌کنند خود را باور داشته باشند و با اطمینان کارها و وظایف را انجام دهند. افرادی که اعتماد به نفس دارند، منتظر تعریف و تمجید دیگران نیستند. نظرات خود را هر چند مخالفان زیادی داشته باشد، به راحتی و با احترام بیان می‌کنند. البته نباید این ویژگی را با “ازخودراضی بودن ” و “مغرور بودن ” اشتباه گرفت.

کمی غرور داشتن در هر فردی واجب است و لازمه داشتن اعتماد به نفس است اما زیاده‌روی در آن موجب می‌شود از چشم افراد بیافتید و برای دیگران جذابیتی نداشته باشید. افرادی که اعتماد به نفس دارند، قابل‌اطمینان‌تر هستند و دیگران بهتر می‌توانند به آن‌ها تکیه کنند. اصولاً نظرات افرادی که اعتماد به نفس دارند، خواهان بیشتری دارد.

داشتن اعتماد به نفس موجب می‌شود دید مثبتی نسبت به خود داشته باشید و خود را بیشتر دوست بدارید. تحقیقات نشان می‌دهند افرادی که خود را دوست دارند و به نکات مثبت خود توجه بیشتری می‌کنند، بهتر می‌توانند نقاط ضعف خود را بهبود دهند و قابل‌اعتمادتر هستند و اعتماد به نفس بیشتری دارند.


مقاله مرتبط: چگونه با ساخت جذابیت مردانه زنان را جذب خود کنیم؟(از زبان خانم ها)


چهره‌ای شاداب

کافی است در هنگام صحبت کردن، برخورد با افراد مختلف و یا به اصطلاح “چشم تو چشم شدن ” با دیگران، لبخند بزنید. لبخند موجب می‌شود چهره شما به دیگران انرژی مثبت بدهد و سایر افراد به شما جذب شوند.

شنونده خوبی باشید

مردان جذاب اجازه می‌دهند دیگران به راحتی حرف بزنند. آنان شنونده خوبی هستند و به دیگران فرصت می‌دهند تا حرف بزنند. اگر قصد دارید در دید شخص خاصی جذاب به نظر برسید (برای مثال، دختر موردعلاقه‌تان)، بهتر است حواستان را خوب جمع کنید و به حرف‌های او به درستی گوش دهید و آن قدر محو تماشای او نشوید که گوش‌هایتان از کار بیافتند و در نهایت نتوانید پاسخ مناسبی در برابر حرف‌های او بدهید!

استقلال مالی

یکی دیگر از ویژگی‌های یک مرد جذاب، داشتن شغل مناسب است. هیچ زنی از مردی که وابسته به خانواده‌اش است، خوشش نمی‌آید. افرادی که استقلال مالی دارند، دستشان به دهنشان می‌رسد، برای به دست آوردن پول زحمت می‌کشند، سرمایه خود را روی پای خود به دست آورده‌اند و … جذابیت بیشتری نسبت به سایر مردان دارند.

شوخ‌طبعی

سعی کنید آدم خشک و خشنی به نظر نرسید. تحقیقات نشان داده است مردانی که طبع طنز دارند، در نظر زنان جذاب‌تر هستند. طی این تحقیقات که روی شصت نمونه در یک رستوران انجام شد، از نظر زنان، مردانی که جوک تعریف می‌کنند جذاب‌تر از مردانی هستند که تنها شنونده آن‌ها هستند!


مقاله مرتبط: بهترین جملات مخ زدن جنس مخالف و تاثیر گذاری عاشقانه


هنردوستی

مردان جذاب به هنرهای مختلف واکنش نشان می‌دهند و به سادگی از کنار آن‌ها نمی‌گذرند. آن‌ها برای هنرمندانی که نقاشی می‌کشند، موسیقی می‌نوازند، مجسمه می‌سازند و … احترام قائل هستند. نتایج تحقیقات نیز نشان می‌دهند زنان، مردان هنرمند را جذاب‌تر می‌دانند و از نظر آن‌ها این مردان می‌توانند شریک زندگی مناسبی باشند.

ورزشکار باشید

ویژگی دیگری که می‌تواند موجب افزایش جذابیت در مردان شود، ورزشکار بودن است. نیازی نیست ورزشکاری حرف‌های باشید و ورزشی را به صورت تخصصی دنبال کنید (البته اگر این گونه باشید که بسیار بهتر است!). تنها کافی است به ورزش کردن اهمیت بدهید و خودتان نیز ورزش کنید. افرادی که ورزش می‌کنند به سلامتی و تناسب‌اندامشان اهمیت می‌دهند و همین امر از نظر بسیاری از افراد شما را به فردی جذاب تبدیل می‌کند.

اهل ریسک‌پذیری باشید

مطالعات نشان می‌دهد زنان به مردانی جذب می‌شوند که اهل ریسک هستند. البته منظور از ریسک‌پذیری، حماقت نیست! نتایج تحقیقات نشان می‌دهد زنان به مردانی جذب می‌شوند که ریسک‌پذیری‌های سالمی دارند. برای مثال، به ورزش‌هایی علاقه‌مند هستند که کمی خطرناک است؛ مثل دوچرخه‌سواری کوهستان! ریسک‌هایی مربوط به مواد مخدر و چیزهایی شبیه به آن، از نظر این زنان هیچ جذابیتی ندارد. بنابراین این نوع ریسک پذیری می تواند یکی از ویژگی های مردان جذاب باشد.

مقالات مرتبط:  چطور خودم را به یک مرد جذاب تبدیل کنم؟(ترفند مرد جذاب برای جذب زنان)

انجام کارهای داوطلبانه ویژگی جدانشدنی از مردان جذاب

سعی کنید در انجام کارهای خیر به صورت داوطلبانه شرکت کنید. نیازی نیست حتما کمک مالی بزرگی به یک خیریه کنید، کافی است در فعالیت‌هایی حضور داشته باشید که هدفشان خیر است. به عنوان مثال، در حرکت‌های دسته‌جمعی جمع‌آوری زباله از طبیعت شرکت کنید، در بسته‌بندی مواد غذایی و عیدانه افراد نیازمند حضور بیابید، در برگزاری جشن‌هایی برای کودکان بی‌سرپرست و یا بدسرپرست شرکت کنید و … . اصولا بسیاری از این فعالیت‌ها، به ویژه فعالیت‌های مربوط به برگزاری جشن‌های کودکانه و بسته‌بندی لباس و… توسط زنان انجام می‌شود. مطمئن باشید با حضور در چنین مراسم و فعالیت‌هایی بیشتر از هم‌جنسان خود می‌توانید دیگران را به خود جذب کنید. این رفتار شما نباید به خاطر تظاهر باشد! اما همین که چنین فعالیت‌هایی را انجام می‌دهید، خو به خود تبدیل به مردی جذاب می‌شوید!

حرف آخر

جذابیت امری نسبی است و اگر شما قصد دارید برای فرد خاصی جذاب باشید، ابتدا باید او را به خوبی بشناسید و همین امر نیز می‌تواند یکی از عناصر جذاب بودن باشد: توجه به فرد موردعلاقه! در این مورد باید سعی کنید تا ویژگی‌هایی را در خود بپرورانید که برای شخص موردنظرتان جذابیت دارد. در این مقاله به معیارهای تبدیل شدن به مردی جذاب به صورت کلی پرداختیم و در نهایت یک جمع بندی از ویژگی های مردان جذاب را ارایه می دهیم:

 • توجه به ظاهر
 • مهربان بودن
 • داشتن اعتماد به نفس
 • شنونده خوبی بودن
 • داشتن استقلال مالی
 • لبخند زدن
 • شوخ‌طبعی
 • ورزشکار بودن
 • هنردوستی
 • ریسک‌پذیری
 • انجام کارهای داوطلبانه
مقالات مرتبط
نظــرات