مـــرکــز دانلــــــــود

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم؟ (فقط با 9 تکنیک ساده و آسان)

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : سه شنبه 23 مرداد 97 4 نظر
نظرات کاربران :

همه دخترها مایل هستند توجه پسری که دوست دارند به خود جلب کرده و او را جذب کنند و احتمالا بخواهند با روش های دیوانه کردن یک پسر آشنا شوند. حسود بودن یکی از خصلت‌هایی است که به طور ذاتی در همه دخترها دیده می‌شود. با توجه به این خصلت دخترها، آن‌ها دوست ندارد پسر […]

همه دخترها مایل هستند توجه پسری که دوست دارند به خود جلب کرده و او را جذب کنند و احتمالا بخواهند با روش های دیوانه کردن یک پسر آشنا شوند. حسود بودن یکی از خصلت‌هایی است که به طور ذاتی در همه دخترها دیده می‌شود. با توجه به این خصلت دخترها، آن‌ها دوست ندارد پسر مورد علاقه آن‌ها حتی به یک دختر دیگر نگاه هم بندازد. بنابراین دخترها همیشه در این فکر هستند که پسر مورد علاقه خود بیش از حد به خود جذب کنند و در واقع او را دیوانه خود کنند.

پس برای این که یک دختر بتواند پسری را دیوانه خود کند، چه کارهایی باید انجام دهد؟

اگر می‌خواهید پسر مورد علاقه خود را دیوانه کنید باید:

در این مقاله راهکارهایی برای دیوانه کردن یک پسر توسط دختران ارائه شده است.

آموزش اختصاصی چگونه دوست پسر را وابسته کنید!

1-  برای دیوانه کردن یک پسر به آنچه که دوست پسر شما به آن جذب می‌شود توجه کنید

به آنچه که دوست پسر شما به آن جذب می‌شود توجه کنید

شاید پسر مورد علاقه شما به چیزهای خاصی علاقه‌مند بوده و نسبت به آن‌ها جذب خواهد شد، پس شما باید سعی کنید با رفتارهای خود توجه او را به آن جلب کنید. برای این که در این مرحله موفق باشید کارهای زیر را انجام دهید:

 • آرایش کردن علی‌الخصوص آرایش چشم باعث جذاب‌تر شدن زنان نسبت به مردان خواهد شد، پس هنگامی پسر مورد علاقه شما در کنارتان است با انجام برخی از آرایش‌های چشم شبیه خط چشم، سایه چشم، ریمل مژه و ابرو پسر را به خود جذب کنید.
 • سعی کنید از خوش‌بو کننده‌ها استفاده کنید. استفاده از خوش‌بو کننده باعث ایجاد احساس زیبایی در پسر و جذب او نسبت به شما می‌گردد.
 • نتایج یک تحقیق نشان می‌دهد که بیشتر مردان به رنگ قرمز جذب خواهند شد. هنگامی که با پسر مورد علاقه خود قرار دارید از لباس‌های قرمز رنگ استفاده کنید تا تاثیر آن را مشاهده کنید.

2- از او تعریف و تمجید کنید

تعریف و تمجید از پسر مورد علاقه خود یک راه مهم برای ایجاد احساس قدردانی و دوست داشتن در او است. با تعریف کردن به او نشان خواهید داد که شما پسر مورد علاقه خود را قبول دارید و کارهایی که او انجام می‌دهد و حرف‌هایی که بیان می‌کند، دوست دارید. پسر مورد علاقه خود را برای موفقیت‌های بزرگی به دست می‌آورد تشویق کنید و همچنین باید تلاش کنید در همه‌ کارها با او رفتار دوستانه‌ای داشته باشید.

3- برای دیوانه کردن یک پسر چشم‌ها را با او قفل کن

چشم‌ها را با او قفل کن2

تماس چشمی یک روش عالی برای نشان دادن پذیرش کسی است. هنگامی که ما کسی را دوست داریم احتمال این که با او ارتباط چشمی برقرار کنیم بسیار زیاد است. اگر شما نیز پسر مورد علاقه خود را دوست دارید، دوست داشتن خود را با ارتباط چشمی به او نشان دهید. پس قفل کردن چشم‌ها در یکدیگر یکی از راه‌های آسان دیوانه کردن پسر مورد علاقه خود است.


مقاله مرتبط: آموزش بهترین روش برای جذب پسر مغرور


4- او را تشویق کنید

یکی از مهم‌ترین راه‌هایی که یک پسر نسبت به یک دختر دیوانه شود، داشتن احساس مفید نسبت به خود است. پس شما به عنوان یک دختر او را برای رسیدن به اهداف خود تشویق کنید. باید این احساس را در پسر مورد علاقه خود ایجاد کنید که شما نصیب او خواهید شد و از او حمایت می‌کنید.

5- برای دیوانه کردن یک پسر او را سوپرایز کن

برای دیوانه کردن یک پسر او را سوپرایز کن1

هیچ چیزی همانند یک سورپرایز به احیاء و زنده شدن شور و شوق میان پسر و دختر کمک نمی‌کند. سوپرایز کردن باعث از بین رفتن رول عادی شده و پسر مورد علاقه شما احساس می‌کند که شما نسبت به او دیوانه هستید و در او نیز یک احساس متقابل به وجود آمده و مثل دیوانه‌ها شما را دوست خواهد داشت. در تمام لحظات با عشق زندگی کنید و همیشه با احساسی هیجان زده در کنار هم باشید.

6- اعتماد به نفس خود را نشان دهید

اعتماد به نفس برای بسیاری از افراد با اهمیت است. پس زمانی که با پسر مورد علاقه خود هستید بیشترین اعتماد به نفس را داشته باشید. شما می‌توانید اعتماد به نفس بالای خود را با بیان موفقیت‌های بزرگ خود و همچنین معرفی نقاط قوت خود نشان دهید. به یاد داشته باشید بعضی از افراد ممکن است اعتماد به نفس کمی داشته باشند، اگر پسر مورد علاقه شما اعتماد به نفس کمی داشته باشد، اعتماد به نفس بالای شما باعث جذب بیشتر او به شما می‌شود.

7- در مورد خودتان با او حرف بزنید

برای دیوانه کردن یک پسر در مورد خودتان با او حرف بزنید1

اگر شما در مورد خودتان با پسر مورد علاقه خود صحبت کنید به او کمک می‌کنید که احساسات او نسبت به شما افزایش پیدا کند. در مورد علایق، خانواده و اهداف خود با او صحبت کنید.

اما مراقب باشید نباید در مورد چیزهایی که ضروری نیستند با او حرف بزنیم. باید تلاش کنید برخی از جنبه‌های زندگی، اهداف و احساسات خود باعث افزایش علاقه پسر به شما می‌شود، گفتگو کرد.

مقالات مرتبط:  صفر تا صد راه های جذب مردان که زنان ایرانی از آن بی خبر هستند!

8- برای دیوانه کردن یک پسر با شور و اشتیاق او را ببوسید

برای دیوانه کردن یک پسر با شور و اشتیاق او را ببوسید1

بوسیدن یک راه بسیار عالی برای دیوانه کردن پسر مورد علاقه شما است. بوسیدن باعث بهبود احساس دوست داشتن، جذابیت بین دو طرف و ارتباط بهتر خواهد شد. برای این که از بوس کردن یکدیگر لذت ببرید باید به نکات زیر توجه کنید:

 • باید طرف مقابل شما بیشتر علاقه مند باشد تا شما
 • قبل از شروع بوسه ابتدا دهان خود را بسته و حرکاتی پر شوق و شورتر از بوسه را انجام دهید.
 • قبل از بوسه کردن حتماً از تمیز بودن دندان‌‌ها و بوی خوب آن‌ها اطمینان داشته باشید.
 • در هنگام بوسیدن فقط بر روی آنآن تمرکز کنید، حواس‌پرتی در هنگام بوسیدن یک سرد شدن بسیار بزرگ باشد.
 • سعی کنید در هنگام بوسیدن به پشت سر و یا گردن او دست بزنید، این کارها یک راه عالی برای افزایش لذت بوسیدن است.

9- برای دیوانه کردن یک پسر همیشه با هم صمیمی و گرم باشید

برای دیوانه کردن یک پسر همیشه یا هم صمیمی و گرم باشید

نتایج یافته‌ها نشان می‌دهد که رفتار صمیمی و گرم باعث نزدیکی بین دختر و پسر خواهد شد. به عبارت دیگر شما هرچه بیشتر شخص را ببینید، احتمال دوست داشتن آن فرد نسبت شما بیشتر است. دست‌ها را در همدیگر قفل کنید، راه‌هایی برای دیدن بیشتر او پیدا کنید و بسیاری از کارهای دیگر که به صمیمی‌تر و گرم شدن رابطه شما کمک می‎کند، انجام دهید.


مقاله مرتبط: از کجا بفهمیم پسری دوستمان دارد ؟


پس شما نیز به عنوان یک دختر اگر می‌خواهید پسر مورد علاقه خود را دیوانه خودتان کنید میتوانید دوره های اموزشی را در سایت تهیه کرده و انشاالله با مطالعه و اجرا آن بتوانید به عشق واقعی خود برسید.

مقالات مرتبط
نظــرات

2 دیدگاه

  4 دیدگاه

  1. mielham20

   باسلام ممنون از دوره آموزشیتون بینظیره بنظرم برای دختر پسرهای جامعه خودمون واقعا تاثیر گذاره وآدم به راحتی میتونه بااین دوره ها بهترین رابطه ها روبسازه

  2. aidahatami3077

   دوره ملکه باشید عالی بود

  3. حنانه

   سلام چیز دیگر راهم بزارید

  4. اترینا

   ممنون این روش جواب داد