مـــرکــز دانلــــــــود

چگونه مخ پسر بزنیم ؟ چطور مخ پسر مورد علاقه خود را بزنیم؟

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : جمعه 24 اسفند 97 13 نظر
نظرات کاربران :

این واقعیت بر همه ما عیان است که از زمان خلقت تا کنون  تفاوت‌های وجودی زیادی بین مردان و زنان وجود داشته است و اتفاقا همین مسئله تفاوت‌ها در اخلاق، رفتار، احساس و به طور کلی تفاوت در خلقت است که این دو را برای هم جذاب نشان می‌دهد. رفتار‌ها، اخلاقیات و عکس العمل مردان و زنان با هم خیلی تفاوت دارند و در عین حال و با وجود تفاوت در بین این دو جنس، شباهت‌های زیادی بین مردان یا بین زنان وجود دارد و به همین دلیل اگر فردی بخواهد و یا تمایل داشته باشد که به نوعی در یکی از این دو جنسیت نسبت به خود عاطفه یا احساسات ایجاد کند و او را به خود علاقمند کند باید در قدم اول همان رفتار‌ها، علایق، احساسات و تفاوت‌های کلی را به خوبی بررسی کند و با توجه به آنها در این مسیر پیشرفت کند.

برای بسیاری از دختران این مسئله به احتمال زیاد اتفاق می‌افتد که نسبت به پسری علاقمند می‌شوند و یا در نظرشان جذاب می‌آید و خیلی اوقات او را مردی مناسب برای آینده و ازدواج می‌دانند و اما نمی‌دانند چگونه با او رفتار کنند و او را به دست بیاورند و یا به اصطلاح مخ پسر مورد نظرشان را بزنند و در این ارتباط اکثرا دچار تشویش و اضطراب می‌شوند و با به کارگیری رفتار نامناسب شکست می‌خورند.

این مقاله به شما کمک می‌کند که با استفاده از ترفند‌هایی که به شما معرفی می‌کنیم و اکثر  طبق نظر کارشناسان تایید  شده هستند به راحتی و با کمی صبر و حوصله مخ پسر دلخواه خودتون را بزنید و او را نسبت به خود علاقمند کنید و از این بابت نگرانی نداشته باشید. در حالت کلی در این مقاله می خواهیم در خصوص راه و روش های مخ زدن پسر اطلاعات کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، پس با ما همراه باشید.

سوال: چطور می توانیم به بررسی روش های مخ زدن دختر بپردازیم؟ ایا راه و روشی برای آن وجود دارد؟ بله شما می توانید با مراجعه به دوره

1- از او تعریف کنید

یکی از کار‌های ساده برای اینکه مخ پسر مورد علاقه خودتون را بزنید و توجه او را به سمت خودتون جلب کنید اینه که از کار‌ها، رفتار و یا ظاهر او به مقدار کم!! و نه زیاد تعریف کنید به طور مثال از رنگ لباس یا پوششی که دارد تعریف کرده و او را ستایش کنید و با انجام این کار پسر مورد علاقه شما خودش تا حدی متوجه منظورتان می‌شود و اگر بخواهد او نیز اقدام می‌کند و به سمت شما میاد.

میخواهم یاد بگیرم هر مردی را مجذوب و وابسته خودم کنم

2- برای زدن مخ پسر جلوی چشم او شاد باشید

برای زدن مخ پسر جلو چشم او شاد باشید

با توجه به دنیای دور و بر ما و تنش و استرس‌های حاصل از آن، معمولا افرادبیشتر جذب کسانی می‌شوند که عموما شاد باشند و لبخند و شادی را فراموش نکنند چون این آدم‌ها هستند که باعث می‌شوند حتی فشار‌های روانی نیز در نظر فردی که با او هستند کم‌ رنگ‌تر شود.

اگر می‌خواهید به راحتی مخ پسر محبوبتون را بزنید و به او نزدیک شوید؛ راه سختی در پیش ندارید فقط کافی از هر موقیتی بخصوص موقعیت‌های عادی و معمولی شادی و خوشحالی ایجاد کنید و با لبخند‌هایتان او را شیفته خود کنید. در فضا مجازی حتما از کارهای روزانه و تفریحات خود عکس منتشر کنید چون تاثیر بسیاری دارد.

3- برتری خودتان را نشان ندهید

آقایان معمولا دوست ندارند با کسی دوست شوند که از خیلی از جنبه‌ها از آن‌ها موقعیت برتر و بهتری دارد بنابراین اگر حتی می‌خواهید با پسری رابطه برقرار کنید که در یکی از موقعیت‌ها مثلا سطح سواد یا مادیات و غیره از او بالاتر هستید هرگز برتری خود را از طریق بیان کردن و یا با رفتار به او نشان ندهید.

4- برای زدن مخ پسر به روز و متفاوت باشید

برای زدن مخ پسر به روز و متفاوت باشید

اکثر پسران معمولا به سمت دختری تمایل دارند که در مورد مسائل روز و در جنبه‌های خاص و مختلف حرفی برای گفتن دارند و بودن  و ارتباط برقرار کردن با دختری که از نظرشان با بقیه دختر‌ها  متفاوت هستند و در خیلی از جنبه‌ها به روز هستند برایشان هیجان انگیز است.


مقاله مرتبط: چطور دختر جذابی باشیم؟ 12 فاکتور اصلی برای جذابیت دختر


5- اصلا حس وابستگی خود را نشان ندهید

اگر می‌خواهید پسر مقابلتان جذب شما شود قطعا باید از خود استقلال نشان دهید و هیچ‌ گاه خود را به نوعی به او نشان ندهید که انگار به او احساس نیاز دارید چون با این کار به جای اینکه مخ پسر خاصی را بزنید و او را دلبسته کنید باعث دور کردن او از خودتان می‌شوید.

6- از او کمک بخواهید

برای زدن مخ پسر از او کمک بخواهید

برای اینکه توجه پسر مورد علاقه‌ خودتان را جلب کنید و یا حس غرور و غیرت او را برانگیزید به طریق مختلف از او درخواست کمک کنید. سعی کنید درخواست‌هایی داشته باشید که در حد توانش است و یا بتواند آن را به راحتی برایتان انجام دهد. مثلا از او جزوه یا کتاب به امانت بخواهید و یا اگر در دانشگاه هستید درخواست کنید که کاری را به صورت مشارکتی انجام دهید و سایر کار‌ها که با توجه به شرایط خودتان و او می‌توانید در نظر بگیرید و مخ پسر مد نظر خودتون را به راحتی از این طریق بزنید.

7- در مورد علایق او صحبت کنید

خیلی از افراد دوست دارند که اطرافیانشان علایق و سلیقه‌های آن‌‌ها را بشناسند و برای آن احترام قائل شوند بنابراین اگر حتی شناخت زیادی از او ندارید می‌توانید از طریق دوستان، فضای مجازی و غیره اطلاعاتی در این زمینه بدست بیاورید و در اولین فرصت‌ها در مورد آن بحث کنید.

مثلا اگر می‌خواهید مخ پسر خاصی را بزنید و او به یک تیم ورزش ی علاقمند است یا به اثرات یک نویسنده یا خواننده معرف علاقه دارد؛ سعی کنید صحبت‌هایتان را در جهت علایق او سمت و سو دهید و در مورد آنها از او سوال کنید.

8- خوش تیپ و خوش لباس ظاهر شوید

خوش تیپ و خوش لباس ظاهر 1شوید

اگر از علاقه پسری را که دوستش دارید و می‌خواهید مخش را بزنید؛ خبر دارد مثلا رنگ‌های مورد علاقه و یا تیپی که می‌پسنندد، پس برای جذب او به آن سمت بروید و تیپ خودتان را تغییر دهید و در کل به ظاهر خودتان اهمیت دهید.

سعی کنید غلیط آرایش نکنید چون اکثر پسران آن را نمی‌پسندند و همیشه خوش لباس و خوش بو باشید  و همواره تناسب فیزیکی مناسب خودتان را حفظ کنید تا در نظر او جذاب‌تر باشید.

مقالات مرتبط:  چگونه پسری را عاشق خود کنیم؟ (آموزش دلبری-عشوه گری- جذاب بودن)

9- بدگویی و غیبت نکنید

اگر می‌خواهید با جذابیت خود مخ پسر مورد علاقه‌یتان را بزنید هرگز سعی نکنید پشت سر دوستان مشترک و یا افراد دور و برتان غیبت کنید و یا با بدگویی کردن از آنان منفی بودن خود را به دیگران نشان ندهید و باعث افسرگی خود نشوید و به جای بدگویی و غیبت؛ بهتر است از دیگران تعریف کنید و نکات مثبت را یاد آور شوید.

10- به او توجه ویژه داشته باشید

برای زدن مخ پسر به او توجه ویژه داشته باشید

برای اینکه مخ پسری را بزنید سعی کنید نه به طور مستیم بلکه با انجام رفتار‌ها و کار‌های غیر مستقیم توجه خود را بر روی او معطوف کنید به طور مثال در مورد او و کار‌هایش صحبت کنید و یا از او سوال‌های مختلف بپرسید.

11- خیلی محبت نکنید

خلقت مردان معمولا به گونه‌ای است که اگرچه در عین حال از دریافت محبت خوشحال می‌شوند و به آن نیاز دارند؛ اما زمانی که میزان محبتی که از طرف مقابلشان دریافت می‌کنند بیشتر از محبتی باشد که خود به او هدیه می‌دهند ممکن است تغییر کنند و سعی کنند از شما فاصله بگیرند چون به خاطر محبت زیادی دلزده می‌شوند؛ بنابراین با توجه به این ویژگی در اکثریت مردان سعی کنید تعادل را حفظ کنید و هرگز دچار افراط و تفریط نشوید.

12- از فضای مجازی استفاده کنید

برای زدن مخ پسر از فضای مجازی استفاده کنید

با توجه به اینکه امروزه فضای مجازی از جمله تلگرام و اینستاگرام فضایی برای دوست یابی شده است؛ بنابراین اگر قصد دارید مخ پسر مورد علاقتون رو بزنید متوسل شدن به این فضا به نوبه خود به عنوان یکی از راه‌ها شاید کارساز باشد به عنوان مثال از شکلک‌های خنده دار، گیف‌های هیجان انگیز و محرک استفاده کنید، اوایل صحبت‌هایتان مودب باشید، سوالات شخصی بپرسید، او را بخندانید و حتی در فضای مجازی هم سعی کنید مثل فضای واقعی خودتان باشید و خود واقعیتان را به او نشان دهید.


مقاله مرتبط: سیاست زن: 11 سیاست زنانه که هر خانمی به آن نیاز دارد (جذب مردان)


13- آه و ناله نکنید

زمانی که با پسری در ارتباط هستید یا با او صحبت می‌کنید و از طرفی چون به او علاقه دارید و قصد دارید مخ او را بزنید؛ پس سعی کنید هرگز خودتون را به حالتی نشان ندهید که انگار فردی بیچاره هستید. سعی کنید هنگامی که در معرض دید او و در حال بحث کردن با او هستید از درد دل‌ها و رنج‌های زندگی خود نگویید و مدام از اوضاع زندگی و دور و برتان شکایت نکنید چون آقایان اکثرا دوست دارند با فردی صحبت کنند که خاطرات شاد و لحظات شادی با او داشته باشند و این لحظات شاد در ذهنشان بماند.

14- برای زدن مخ پسر بامزه باشید

برای زدن مخ پسر بامزه باشید

سعی کنید برای اینکه توجهات رو به سمت خودتون جلب کنید وقتی که در میان جمع هستید و یا حتی وقتی که با پسری که به او علاقمندید به تنهایی صحبت می‌کنید؛ شجاع باشید و برای آنها جوک و لطیف تعریف کنید و یا از خاطرات مشترکی استفاده کنید که هر دو شما در آن شرکت داشته‌اید. پسر‌ها معمولا جذب دختری می‌شوند که باعث خنده و خوشحالی آنها شود و بذله گو باشد و این کار باید به شکل صحیح و دوستانه اجرا شود چون اگر از حد خارج شود دقیقا نتیجه عکس به بار می‌آید و پسر مورد علاقه‌یتان از شما دور می‌شود.

15- به دیگران محبت کنید

برای زدن مخ پسر سعی کنید برای اطرافیانتان از طریق انجام کار‌های کوچک محبت خود رانشان دهید و یا حس دوست داشتن خود را از طریق لبخند زدن و نگاه مستقیم با لبخند و غیره بکار ببرید و از این طریق، با انرژی بودن و اعتماد به نفس خود را نشان دهید و تا می‌توانید از چهره گرفته، اخمو و عبوس دوری کنید چون اصلا راهکار مناسبی نیست برای اینکه بتوانید مخ پسری را بزنید.

مقالات مرتبط
نظــرات

2 دیدگاه

  13 دیدگاه

  1. مریلا مرادپور

   مقاله خوبی بود

  2. فاطمه احمدی

   خیلی خوب بود ممنون به درد خورد

  3. Atfh

   از یه ادم خارجی خوشم امده چجوری مخشو بزنم

  4. احسان

   شاید باورتون نشه ولی من خودم پسرم دارم نیگا میکنم دخترا چجوری مخ پسرا رو میزنن😍😘
   لطف کنین ی راه حل عالی هم واسه مخ زدن دخترا بزنید به قول بعضیا پسرای خوشگل مخ زدن بلد نیستن پس خودتون دست به کار شین و مخمون رو بزنین😁🤣😘😍🥰❤🤩

  5. احسان

   حالا که یاد گرفتین مخ بزنیم نمیخواین مخ منو بزنین😅🤨

  6. نادیا

   خیلی عالی بود
   میشه بگید
   من از یه پسری خوشم میاد که تو کلاسم
   و اینکه الان کرونا گرفته و نمیاد
   میخوام پیام بدم میشه بگید چی بگم بهش

   • کارشناس

    سلام و وقت بخیر
    شما نباید مستقیم بهشون پیشنهاد بدید و حتی نباید طوری رفتار کنید که متوجه بشند
    که علاقه شدیدی بهشون دارید چون ممکنه اصلا حسی به شما نداشته باشند
    باید غیر مستقیم بهشون چراغ سبز نشون بدید تا خودشون یک قدم برای آشنایی با شما بردارند.
    شما میتونید بابت احوال جویی که کرونا گرفتند بهشون پیام بدید
    یا میتونید بابت کلاس سوال بپرسید
    و یا در اینستاگرام یک یا نهایتا دو بار استوری طرف مقابل رو ریپلای کنید
    مواطب باشید مرز باریکی این بین وجود داره.
    برای یادگیری کامل جذب مردان پیشنهاد ما به شما پکیج آموزشی مخ زدن پسر – جذب دوست پسر – جذب مرد هست

  7. ارتین

   سلام من خودم پسرم هیجده سالمه پس اگه به دخترا مخ پسرا رو یاد میدین واس ما هم مخ زدن دخترارو یاد بدین دیگه نامردی نکین 😍😂

  8. Maryam

   مقاله خوبی بود ممنون

  9. Melina

   باحال بود 😂

  10. علی

   دختر باید ورزش کار باشه و کمی احساس خودشو بیانه کنه پسره خودش میاد پیشش و همیشه به خودش برسه

  11. محمد

   به عنوان یه پسراینوبگم که اگه بایه دختری روبروبشم که احساس کنم خودشومیگیره یاخیلی ادعاش میشه وبداخلاق باشه حتی حاضرنیستم نگاشم کنم