مـــرکــز دانلــــــــود

چگونه بفهمیم دختری دوست پسر دارد؟

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : جمعه 27 مهر 97 0 نظر
نظرات کاربران :

از دیدگاه بسیاری از کارشناسان آشنایی قبل از ازدواج بسیار مهم است؛ زیرا بدون آشنایی و نداشتن درک از یکدیگر نمی‌توان توقع یک ازدواج موفق را داشت. امروزه بسیاری از دختر و پسرها قبل از ازدواج یک رابطه دوستانه با هم داشته و بعد از یک آشنایی کوتاه مدت تصمیم به ازدواج خواهند گرفت. این آشنایی را باید بسیار جدی گرفت و باید کاملاً منطقی در مورد آن تصمیم بگیرید. در این مرحله از آشنایی است که شما می‌توانید همه رفتارها و اخلاق‌های طرف مقابل خود را بشناسید و در مورد آینده خود تصمیم بگیرید.

اما با این اوصاف نیز گاهی اوقات بعضی از افراد با طرف مقابل خود رو راست نیستند و به اصطلاح عامیانه سر طرف مقابل خود کلاه می‌گذارد. برای یک پسر بسیار مهم خواهد بود که دوست دخترش با پسری دیگر در رابطه قرار نداشته باشد؛ زیرا این گونه دخترها نمی‌توانند فردی مطمئن برای ازدواج ‌باشند. اما به عنوان یک پسر، چگونه می‌توانیم تشخیص دهیم یک دختر دوست پسر دارد یا خیر؟

شاید تشخیص دوست پسر یک دختر کاری بسیار سختی باشد، اما در این مقاله راهکارهایی را به شما معرفی خواهیم کرد تا از این طریق بتوانید خیلی آسان‌تر بفهمید طرف مقابل شما دوست پسر دارد یا خیر. پس تا پایان مقاله را مطالعه کنید.

1- می‌توانید از دوستان مشترک خود بپرسید

یکی از راه‌های تشخیص دوست پسر یک دختر خانم، سوال کردن از دوستان مشترک است. شما ممکن است با دختری که قرار است دوست شوید، دوستان مشترکی با هم داشته باشید. پس ساده‌ترین راه سوال کردن از دوست مشترک شما است. اما دوستان شما نیز ممکن است اسرار شما را با شخصی دیگر در ارتباط بگذارند پس تا جایی که امکان دارد به طور غیر مستقیم در مورد دختر مورد علاقه خود سوال بپرسید تا دوست شما متوجه قصد و نیت شما نشود.

 

آموزش صفر تا صد مخ زدن زنان درتلگرام و اینستاگرام

2- به کمک مکالمه با هم می‌توانید تشخیص دهید

به کمک مکالمه با هم می‌توانید تشخیص دهید

هنگامی که شما با طرف مقابل خود در حال مکالمه هستید می‌توانید موضوعات مشترک را مورد بحث قرار دهید. در یکی از این بحث‌ها شما می‌توانید بحث را به سمت داشتن رابطه قبلی و دوست پسر سوق دهید. پس شما به طور غیر مستقیم و بدون این که احساس خجالتی بکنید می‌توانید به هدف خود برسید. پس مکالمه نیز یک راه خوب برای تشخیص دوست پسر دختر مورد علاقه شما است.


مقاله مرتبط: چگونه بفهمیم دختری دوستمان دارد یا نه؟ نشانه های علاقه مند شدن یک زن چیست؟


3- از نحوه رفتار او کمک بگیرید

نحوه رفتار یک دختر می‌تواند یکی از نشانه‌های واضح باشد که آیا دختر مورد علاقه شما دوست پسر دارد یا نه. دخترانی که دوست پسر ندارند خیلی متفاوت‌تر از دخترهای دیگر رفتار می‌کنند. مثلاً شخصی که تنها بوده و هیچ شخص دیگری در داخل زندگی او نیست، به طور پیوسته به شما پیامک می‌فرستد و از شما خبر می‌گیرد. اما اگر دختری دوست پسر داشته باشد این گونه نخواهد بود و او بیشتر درگیر دوست پسر خود بوده و همیشه در فکر قرار ملاقات‌های خود با او است.

4- شبکه‌های اجتماعی او را چک کنید

شبکه های اجتماعی او را چک کنید

یکی دیگر از راهکارهای تشخیص دوست پسر دخترها چک‌ کردن شبکه‌های اجتماعی آن‌ها است. شاید این یک راه مطمئن نباشد اما گاهی اوقات می‌تواند شما را به نتیجه مطلوب برساند. شما می‌توانید دوستان او را در شبکه‌های اجتماعی او همانند فیس‌بوک، اینستاگرام، توییتر و … پیدا کنید و بفهمید که آیا دختر مورد علاقه شما با کسی درگیر رابطه است یا خیر. یکی دیگر از راه‌های تشخیص دوست پسر با استفاده از شبکه‌های اجتماعی چک کردن زمان آنلاین بودن دختر مورد علاقه شما است. اگر دختر مورد علاقه شما در طول شبانه‌روز خیلی زیاد آنلاین باشد و کمتر از حد معمول با شما در ارتباط باشد پس این امکان وجود دارد که او با شخصی دیگری در رابطه است.

5- او را به مراسمات دوستانه خود دعوت کنید

این راهکار یک روش بسیار عالی برای قرار گرفتن با او در محیطی دوستانه و صمیمی است. با دعوت از او و دوستان مشترک خود در همین فضا می‌توانید خیلی راحت‌تر صحبت‌های خود را انجام داده و سوال‌های خود را از بپرسید، بدون این که برای هیچ یک از شما ناخوشایند باشد. ضمناً اگر مهمانی خیلی صمیمی باشد دختر مورد علاقه شما حتماً دوست پسر خود را به این مهمانی دعوت خواهد و شما خیلی راحت‌تر می‌توانید بفهمید که دوست پسر دارد.

6- سوال‌های زیرکانه‌ای از او بپرسید

تشخیص دوست پسر

شما می‌توانید هنگامی که با طرف مقابل خود در حال صحبت کردن هستید با سوال‌های زیرکانه تشخیص دهید که دختر مورد علاقه شد دوست پسر دارد یا نه. مثلاً از او بپرسید دوست پسر شما در مورد فلان چیز چگونه فکر می‌کند؟ و یا اگر در مکان زیبا و تفریحی هستید از او سوال کنید آیا دوست داشتید با دوست پسرتان به چنین جایی می‌آمدید؟. در این حالت جواب شما از دو حالت خارج نیست. اگر او دوست پسر داشته به طور مستقیم جواب سوال شما را خواهد داد و اگر دوست پسر نداشته باشد به شما می‌گوید که کسی در زندگی من نیست و تنها هستم.

7- برای تشخیص دوست پسر با او در مورد مسائل مرتبط صحبت کنید

سوال کردن در مورد موضوعات مرتبط همانند عشق، رابطه دوستی و … یک راه آسان برای تشخیص دوست پسر در دخترها است. در هنگام صحبت کردن در مورد این موضوعات، شخصی که در رابطه دوستی با فرد دیگری قرار دارد اکثر اوقات به او اشاره خواهد کرد. اما اگر او این گونه رفتار نکرد و شما هیچ نشانه‌ای در هنگام صحبت کردن با او پیدا نکردید و او احتمالاً تنها باشد و هیچ دوست پسری ندارد.

8- میزان توجه او را به تلفن همراهش چک کنید

تشخیص دوست پسر

اگر زمانی که شما با دختر مورد علاقه خود در بیرون هستید به دقت او به تلفن همراهش توجه کنید. اگر زمانی که شما با او هستید، دختر مورد علاقه شما به جای توجه و صحبت کردن با شما در حال چک کردن تلفن همراه خود است پس این روش می‌تواند یکی از راه‌های تشخیص دوست پسر یک دختر باشد.


مقاله مرتبط: در شروع رابطه دوستی چگونه رفتار کنیم؟ و چطور رابطه عاشقانه را حفظ کنیم؟


9- سعی کنید از برنامه‌های آخر هفته او سر در بیاورید

اگر دختری در یک رابطه باشد در بسیاری از موارد اگر در مورد برنامه‌های او سوال کنید در قسمتی از برنامه‌هایش حتماً دوست پسرش قرار دارد. به عنوان مثال از او بپرسید که در آخر هفته چه برنامه‌ای دارد؟. اگر او برنامه خاصی داشته باشد پس امکان این که دوست پسر داشته باشد زیاد است و اگر برنامه او خالی باشد پس او درگیر هیچ رابطه نیست.

10- برای  تشخیص دوست پسر به زبان بدن او توجه کنید

تشخیص دوست پسر

زبان بدن یک دختر یک راه مناسب برای تشخیص علاقه او نسبت به شما است. دختری که در هنگام حرف زدن با شما بدن خود و قدم‌های خود را به شما نزدیک می‌کند پس به طور غیر مستقیم به شما می‌گوید که تمایل دارد با شما حرف بزند و او ایجاد رابطه با شما را دوست دارد. همچنین او در هنگام صحبت کردن شما برای تایید حرف‌هایتان برای شما سرش را تکان خواهد داد و حرف‌های شما را تایید می‌کند. اما نمی‌توان تضمین داد که او از نظر رمانتیکی نیز به شما علاقه‌مند است.

11- نحوه لباس پوشیدن او را زیر نظر داشته باشید

شاید این راهکار یک روش ساده برای تشخیص دوست یک دختر است. شما باید به نحوه لباس پوشیدن دختر مورد علاقه خود توجه کنید. مثلاً زمانی یک دختر قصد رفتن به بیرون را داشته باشد و اگر به دیدار دوست پسر خود برود، قطعاً با ظاهری آراسته و متفاوت از قبل به بیرون خواهد رفت. دختر همیشه سعی می‌کند بهترین و جذاب‌ترین لباس خود در هنگام ملاقات با دوست پسر خود بپوشد.

12- ارتباط چشمی او بسیار جذاب است

ارتباط چشمی او بسیار زیبا است

دختری که دوست پسری ندارد و علاقه‌مند است با شما دوست شود با شما ارتباط چشمی قوی خواهد داشت. بیشتر خانم ها بیش از چند ثانیه نمی‌توانند با طرف مقابل خود ارتباط چشمی برقرار کنند. اما اگر دختری بیش از حد معمول با شما ارتباط چشمی برقرار کرد پس او دوست دارد که شما دوست پسر او باشید.


مقاله مرتبط: دوست معمولی چیست و چطور به رابطه عاشقانه تبدیل کنیم؟


13- شاید گاهی اوقات شما را لمس کند

اگر دختری واقعاً شما را دوست داشته باشد و تمایل داشته باشد با شما ارتباط برقرار کند در هنگام مکالمه و صحبت کردن شاید شما را نیز لمس کنید. ممکن است در بعضی از موارد قصد او از لمس کردن شما مرتب کردن لباس‌هایتان باشد. پس اگر دختری این گونه رفتار کند نشان می‌دهد که هیچ دوستی ندارد و قصد دارد که با شما وارد رابطه دوستانه گردد.

با توجه به مطالب بیان شده برای تشخیص دوست پسر یک دختر راه‌های بسیاری وجود دارد و شما برای این که به طور قطع در مورد داشتن یا نداشتن دوست پسر دختر مورد علاقه خود اطمینان پیدا کنید باید چندین راه‌کار را ارزیابی کنید و سپس تصمیم نهایی را در مورد او بگیرد. پس در این موارد عجولانه تصمیم نگیرید.

مقالات مرتبط
نظــرات