مـــرکــز دانلــــــــود

چگونه دوست پسرم را تحریک کنم؟ + آموزش وابسته کردن دوست پسر

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : چهارشنبه 14 شهریور 97 0 نظر
نظرات کاربران :

برای سرزنده نگه داشتن روابط قبل ازدواج یا حتی نامزدی نیاز است تا از بعضی تکنیک ها با رعایت موازین دین واحد و بدون نقص مان اسلام که باعث شور جنسی میشود استفاده کنید تا رابطه دچار یکنواختی نشود و به سمت ازدواج سوق پیدا کند.

آیا به دنبال راهی برای تحریک دوست پسر خود هستید؟ امروزه بیشتر دخترها و پسرهای مجرد در طول زندگی حداقل یک بار وارد رابطه دوستی با جنس مخالف خود شده‌اند. اما ممکن است بعد از گذشت چند ماه از رابطه با همدیگر، دوستی آن‌ها سرد و بی‌روح شود. در بیشتر موارد که رابطه بین دو نفر قطع می‌شود پسرها پیش قدم بوده و تمایل دارند از دختر جدا شوند. شاید دلیل این امر را تصمیم احساسی پسرها و یا تنوع‌طلبی آن‌ها دانست. پس باید چکار کرد؟

شاید شما به عنوان یک دختر او را خیلی دوست داشته باشید و قصد شما از ایجاد این رابطه دوستی واقعاً ازدواج باشد. لطفا این تکنیک ها را اگر قصد ازدواج دارید استفاده کنید.

پس اگر دوست دارید پسر مورد علاقه شما در کنار شما بماند باید گاهی اوقات با تحریک کردن او بتوانید، یک هوای تازه در روح رابطه خود بدمید تا خدای ناکرده رابطه شما سست و کسل کننده نشود. با توجه به مقدمه بیان شده هدف ما ارائه راهکارهایی برای تحریک دوست پسر مورد علاقه شما است.

میخواهم یاد بگیرم دوست پسرم را جذب و وابسته خودم کنم

1- از عطر های تحریک کننده استفاده کنید و همیشه خوش‌بو باشید

از عطر استفاده کنید و همیشه خوش‌بو باشید2

این یک روش خوب برای تحریک دوست پسر شما است. شما می‌توانید بوی عطر خود را با توجه به علاقه خود و دوست پسرتان انتخاب کنید. حتماً قبل از مصرف اطمینان پیدا کنید که عطر مورد نظر خود را درست انتخاب کرده‌اید. در نظر داشته باشید که از عطر و بوی‌های قوی مانند بانوی پیر استفاده نکنید. نکته دیگر این است که عطر را به جاهایی از بدن و یا لباس خود بزنید که دیرتر اثرش از بین برود.

2-برای تحریک دوست پسر از زبان بدن استفاده کنید

از زبان بدن برای اجرا فکرهایی که در ذهن دارید استفاده کنید. مثلاً در حالی که شما در بیرون و بر روی یک نیمکت نشسته‌اید، خود را به او نزدیک کنید و سعی کنید از تمام لحظاتی که در کنار او هستید برای لمس او استفاده کنید تا به این وسیله باعث تحریک دوست پسر خود شوید. راه‌هایی زیادی برای استفاده از زبان بدن برای تحریک دوست پسر شما وجود دارد اما نکته مهم این است که از موقعیت خود بهترین استفاده را بکنید.

3- برای تحریک دوست پسر در گوشی با او حرف بزنیدبرای تحریک دوست پسر در گوشی با او حرف بزنید1

صدای شما باید بعضی اوقات آرام و یا هوس‌برانگیز باشد. زمزمه کردن صدای خود در گوش دوست پسر شما باعث تحریک او خواهد شد. مثلاً شما به آرامی به او بگویید که حالا می‌خواهی چه کاری انجام دهی و یا تو می‌خواهی من چه کاری برای تو انجام دهم.  پس به سادگی و با یک حرف زدن آرام می‌توانید دوست پسر خود را تحریک کنید.

4- در صورت محرم بودن نامزد خود را ماساژ شانه دهید

گاهی اوقات تلاش کنید دوست پسر خود را ماساژ دهید. ماساژ دادن تاثیرات بسیار شگرفی از جمله تعادل دستگاه عصبی، اصلاح تعادل فیزیکی، تسکین عضلات بر روی بدن دوست پسر شما دارد. اما مهترین تاثیر آن بر روی دوست پسرتان تحریک او است.


مقاله مرتبط: از سیر تا پیاز رابطه جنسی با دوست پسر (برسی کامل رابطه جنسی قبل ازدواج)


5- برای تحریک دوست پسر قانون شکار و شکارچی رو رعایت کنید

از زمان های انسان نخستین مردها در کارهای سخت شرکت میکردند. کارهایی نظیر شکارکردن غذا, محافظت از خانواده در برابر خطر ها و …  به همین دلیل مرد ها دوست دارند در رابطه با جنس مخالف خود نقش شکارچی را داشته باشند حال یعنی چه؟

یعنی اینکه اجازه بدید همیشه تلاش کند که به دنبال شما باشه نه اینکه شما نقش شکارچی رو ایفا کنید.

اگر احتمال از دست دادن وجود نداشت، مردان برنده شدن را انقدر دوست نداشتند.

6-برای تحریک دوست پسر در چگونگی “تماس” با او احتیاط کنید.

اگر می‌خواهید دختر مورد علاقه‌ی او باقی بمانید، و هم عالی و هم خالی از اشتباه باشید، همیشه آغاز کننده‌ی ارتباط نباشید.همان‌طور که رابطه‌ی بین شما و مرد رویاهایتان شروع به رشد می‌کند، این به نفع شما خواهد بود که همیشه آن کسی نباشید که ارتباط بین شما را آغاز می‌کند.

اگر شما خود را در موقعیتی قرار دهید که عمدتاً شما اولین کسی هستید که پیام می‌فرستد، تماس می‌گیرد و یا برنامه‌ریزی می‌کند، شما در حال بازیِ زشتِ دنبال‌کردن یک مرد هستید. و در تحریک کردن دوست پسر نتیجه منفی میگذارد.

بعضی از خانم‌ها که این مطلب را می‌خوانند چشم‌هایشان را به بالا چرخانده و فکر می‌کنند “چرا نمی‌توانم پیام دهم یا تماس بگیرم وقتی که می‌خواهم آن را انجام دهم؟” و یا “چرا نمی‌توانم با کسی که به او علاقمند هستم در تماس باشم بدون اینکه پیامدی داشته باشد؟”

خب، این مسئله به این دلیل است که مردان، موجودات منحصر بفردی هستند که از ضمیر و حسِ استحقاق‌شان می‌آید. جنس مذکر تنها قدر چیزهایی را می‌داند که برای آن‌ها تلاش کرده‌است. بنابراین، اگر شما همیشه ارتباطات را هدایت می‌کنید، شما فقط او را تنبل می‌کنید. اینکه شما غالباً شروع کننده‌ی تماس باشید، پتانسیل این را دارد که یک پسر را به گونه‌ای آموزش دهد که برای شما بی‌تفاوت باشد.

اگر شما همیشه آن کسی هستید که ابتدا علاقه‌ی خود را به دیدن او نشان می‌دهید یا حتی با او ارتباط برقرار می‌کنید، شما دارید “فضایی” را که او نیاز دارد تا دلتنگ شما شود و بنابراین شما را دنبال کند، از او می‌رُبایید.

 

 

6- در مقابل نامزد محرم خود میتوانید برقصید

وقتی که تنها هستید و در محل مناسبی قرار دارید سعی کنید با پخش یک آهنگ عاشقانه در مقابل او برقصید. خیلی لازم نیست خودتان را به خاطر رقص خسته کنید، بلکه با چند حرکت ساده نیز می‌توانید نامزد محرم خود را تحریک کنید. باور داشته باشید با این حرکت‌های ساده نیز می‌توانید به بهترین نحو احساسات او را برانگیزید و شما را به سمت زندگی زناشویی شاد سوق دهد.

7- برای تحریک دوست پسر محرم خود میتوانید او را لمس کنید

تحریک دوست پسر

یکی از راه‌های تحریک نامزد محرم تان لمس کردن اوست. بدون این که متوجه شود بدن او را لمس کنید. مثلاً زمانی که بر روی یک نیمکت نشسته‌اید می‌توانید به آرامی با دست‌های خود او را لمس کنید. به یاد داشته باشید در هنگام لمس کردن باید نقطه‌های حساس مانند پشت گردن، قفسه سینه و … را لمس کنید.


مقاله مرتبط: چگونه یک رابطه دوستی را به ازدواج ختم کنیم؟ (داشتن رابطه قبل ازدواج)


8- برای تحریک دوست پسر او را ویشگون بگیرید

هنگامی که نامزد محرم شما حواسش پرت است از پشت او را در آغوش گرفته و به آرامی گوش‌های او را گاز بگیرید. در محل‌های مناسب می‌توانید گردن او را ببوسید و با این کار به او نشان دهید که تمایل به برقراری رابطه دارید. با این کارها می‌توانید احساسات او را تحریک کنید و او را وادار کنید که به فکر لمس کردن بدن شما بیافتد و او نیز این کارها را به طور متقابل انجام دهد.

9- برای تحریک دوست پسر خود لباس‌های تحریک کننده بپوشید

برای تحریک دوست پسر خود لباس‌های تحریک کننده بپوشید1

نتایج یک تحقیق نشان می‌دهد پوشیدن لباس‌های قرمز رنگ باعث جذب و تحریک دوست پسر شما خواهد شد. هنگامی که با دوست پسر خود هستید لباس‌های تحریک کننده مانند لباس‌های تنگ و قرمز رنگ بپوشید. شاید استفاده از لباس ساده‎ترین راهکار ممکن برای تحریک دوست پسر شما باشد. اما به یاد داشته باشید که تجربه نشان داده است که همه پسرها از نظر تحریک پذیری با یکدیگر یکسان نیستند. پس ممکن است روش‌های مختلفی را برای تحریک دوست پسر خود امتحان کنید تا به نتیجه برسید و همچنین در هنگام استفاده از این از این روش‌ها باید صبور باشید.


مقاله مرتبط: چطوری دوست پسرمو عاشق خودم کنم؟ +عشق به دوست پسر 


مقالات مرتبط
نظــرات