مـــرکــز دانلــــــــود

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند! (فصل اول – قسمت دوم)

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : یکشنبه 31 تیر 97 1 نظر
نظرات کاربران :

فصل اول - قسمت دوم از دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند در خدمت شما هستیم این دوره مختص کاربران ویژه است. کاربرانی که اشتراک عضویت ویژه را تهیه کرده باشند میتوانند از این دوره استفاده بکنند.

اجازه بدید یک حقیقتی رو اینجا اعلام کنیم که وقتی یک مرد به سمت شما می آید و شما را به یک قرار دعوت می کند، به خاطر شخصیت شما نیست! او شما را اول از نظر جسمانی پسندیده است. مردان در ابتدا، خیلی کم به شخصیت اهمیتی میدهند (چون کامل به شما شناخت ندارند).

هر مردی که شماره ی شما را می گیرد، مطلقا ابتدا جذب بدن شما شده است (غریزه طبیعی). مردانی که بعد از 10 قرار یا بیشتر، با شما می مانند، برای شخصیت شما این کار را می کنند.فقط بعد از چند ماه بیرون رفتن است که کم کم متوجه می شود که شما چه انسان فوق العاده ای هستید. چون مردان در ابتدا سطحی هستند.

پس هرچه می خواهند را همان ابتدا در اختیار آنها قرار ندهید! ابتدا روی ارتباط هیجانی کار کنید.

هر چه سریع تر از نظر روانی با او چالش ذهنی ایجاد کنید! این کار نه تنها باعث می شود بدن شما را نادیده بگیرد، بلکه چالش ذهنی ای را برای آنها ایجاد می کنید که شدیدا به آن نیاز دارد.

شما می توانید حداقل به اندازه ی 10 قرار صبر کنید تا او شخصیت شما را بشناسد و یا می توانید به این فرآیند سرعت ببخشید و او را مجبور کنید خود واقعی شما را از همان ابتدا ببیند.

البته اگر از مرحله آشنایی رد شدید این تکنیک های چالش ذهنی باعث جذابیت شما میشود.

شما باید این کار را سریع انجام دهید. از اولین ثانیه ای که شما او را می بینید، لازم است که با جرأت و زرنگ و با ارزش باشید. وقتی او برای اولین بار است که با شماست و یا تازه به سمت شما آمده است، از نظر جسمانی به شما جذب شده است.

اولین برداشت او از بدن شما زمانی ایجاد شده که شما را دیده است. اولین برداشت از شخصیت شما، که مهم تر نیز هست، در حین صحبت کردن شما با او شکل می گیرد. و اگر شما این کار را درست انجام دهید، او بیشتر عاشق شما خواهد شد.

اگر می خواهید با شما مثل یک ملکه رفتار کند، بدون استثناء مثل یک ملکه رفتار کنید

چرا ملکه؟

هیچ مردی یک پرنسس نمی خواهد. چون یک پرنسس هنوز نمی داند چه می خواهد، از نظر هیجانی پایدار نیست و به مردان احساس ناراحتی می دهد.

پرنسس مثل دختربچه ها رفتار می کند. ولی یک ملکه، می داند چه می خواهد، و دقیقا می داند که دوست دارد چطور با او رفتار شود و هیچ رفتار بدی را نمیپذیرد

. بیایید به اهمیت این قانون بیشتر بپردازیم. اگر شما از نظر ذهنی با او چالش کنید، او بدن شما را نادیده می گیرد. این دلیل اصلی این است که شما دختران با ظاهر معمولی را با مردان خیلی خوب می بینید. این استراتژی یکی از رازهای آنهاست. بعضی از مردانی که با آنها هستند، ممکن است حتی در ابتدا هیچ کشش جسمانی ای نسبت به آنها نداشته باشند، ولی این زنان باهوش از طریق چالش ذهنی، زمینه را آماده می کنند.

خوب چطور می توان ذهن او را به چالش کشید؟: وقتی او را مبهوت رفتارهایتان می کنید!

رفتارهای بد مثل غرغر کردن و نق زدن مردی را که تا به حال یک یا دو رابطه داشته است را تحت تاثیر قرار نمیدهد و نمیتوانید از این روش های زشت پارتنر را به خود جذب کنید.

مردان میدانند که وقتی این رفتارها از یک دختر جوان نشان داده شد، باید از آن استفاده کنند و کم کم قلاب شان را از این دختر رها کنند و در دریا به دنبال ماهی دیگری باشند.

این همان زمانی است که دختران خوب این جمله را میشنوند: من مطمئن نیستم که برای یک رابطه ی جدی آماده باشم و نمیخوام به من وابسته تر بشی و با ناراحتی بیشتر جدا بشیم.

این جمله آشنا نبود؟

همان طور که برای زنان یک سری محرک وجود دارد که باعث می شود یک مرد را جذاب بدانند، برای مردان هم همینطور است. زنان با ارزش روش دیگری دارند.

زنان جذاب, مردان را با همه یا تعدادی از رفتارهای زیر مبهوت خودشان می کنند:

شما دسترسی کامل به این محتوا را ندارید چون هنوز عضویت ویژه سایت تکامل من را تهیه نکردید!

آنچه در قسمت دوم می آموزید:

 •  رازی که دختران با ظاهر معمولی، مردان خوب را به خود جذب میکنند
 •  ایجاد چالش ذهنی برای جذاب تر شدن
 •  در ابتدا آشنایی باید چه نوع رفتارهایی داشته باشید تا سریعتر عاشق شما شود.
 •  بعد از قرار اول باید چه رفتاری داشته باشید تا اشتیاق ملاقات دوباره داشته باشد.
 •  چرا مردان بعضی اوقات مثل کودک ها رفتار می کنند؟ آیا در حال آزمایش کردن شما است؟
 •  ذهن یک مرد چگونه کار می کند؟
 

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند چیست؟

 

خرید اشتراک ویژه

مقالات مرتبط
نظــرات

2 دیدگاه

  1 دیدگاه

  1. سمیرا امینی

   بسیار عالی