مـــرکــز دانلــــــــود

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند! (فصل اول – قسمت پنجم)

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : دوشنبه 1 مرداد 97 1 نظر
نظرات کاربران :

فصل اول - قسمت پنجم از دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند در خدمت شما هستیم این دوره مختص کاربران ویژه است. کاربرانی که اشتراک عضویت ویژه را تهیه کرده باشند میتوانند از این دوره استفاده بکنند.

آیا او در حال بازی دادن شما است؟ چرا و چگونه مردان، پارتنر خود را آزمایش می کنند؟

انواع مختلفی از مردان وجود دارد و هیچ دختری دوست ندارد که مرد مورد نظرش او را بازی بدهد اما بزارید با این شیوه آقایان بیشتر آشنا بشویم.

اگر با مردی در رابطه باشید و او کناره گیری کند.کم محلی کند، یا بگوید به شما زنگ می زند ولی نزند، یا دیر به قرارها بیاید، چه می شود؟ آیا درحال بازی دادن شماست؟

یک مرد خوب، حتی یک جنتلمن، ممکن است عمدا یکی از این کارها را انجام دهد. و وقتی انجام داد،در حال امتحان کردن شماست.

او دارد شما را امتحان می کند تا ببیند شخصیت واقعی شما چیست! این تقریبا همان پسربچه ی سه ساله ی درون این مرد است، که می خواهد ببیند از چه چیزهایی می تواند فرار کند و مهم تر از آن، سعی می کند ببیند شما چگونه به رفتارش پاسخ می دهید؟

همانطور که احتمالا خودتان تا به حال تجربه کرده اید، ممکن است مردانی که ملاقات می کنید، تعداد قابل توجهی قرار یا روابط بد داشته اند، و یا حتی یک بار ازدواج نا موفق و شکست خورده داشته باشند.

ممکن است دوست پسر شما زخم ها و تروماهای کوچک و بزرگ احساسی داشته باشد. این باعث میشود هرکسی که باشد، محتاط تر شود. به همین علت است که بعضی از مردان، نه همه ی آنها، تصمیم می گیرند که شما را امتحان کنند تا ببینند شما چگونه رفتار می کنید و چگونه واکنش نشان می دهید!

بعضی از بازی هایی که این مردان ترتیب می دهند، از قرار زیر است: 1. به شما می گوید زنگ می زند، ولی نمی زند. 2. بی تفاوت تر می شود و بنابراین از شما فاصله می گیرد. 3.صادقانه به شما می گوید که برای یک رابطه آماده نیست.

وقتی او شما را در اوایل رابطه (اولین ماه هایی که باهم رفت و آمد می کنید)در معرض این آزمایش ها قرار می دهد، خیلی دقیق واکنش های شما را مشاهده می کند.

اگر شما غرغر کنید و عصبانی شوید خیلی راحت با شما رابطه را بهم میزند و اگر هم چیزی نگویید از شما سو استفاده میکند و دفعه بعد بدترش را انجام میدهد به طوری که بعد از مدتی دیگر رابطه را به او باخته اید!

پس کار درست چیست؟ باید چه واکنشی نشان داد تا بدون شکستن غرورمان. ارزش خود را افزایش دهیم تا دیگر طاقت دوری ما را نداشته باشد؟

جواب یک کلمه است: تحلیل دقیق و شناخت این نوع رفتار های دنیای مردانه

فرقی نمی کند سن مرد مورد علاقه شما 18 است یا نزدیک 50 شما باید به دنیای مردان شناخت کافی داشته باشید تا بتوانید با عکس العمل مناسب اعتمادش را دریافت و قلبش را تسخیر کنید.

در ادامه به تحلیل این نوع رفتار و به خصوص 3 مثال بالا میپردازیم تا دیگر نتوانند شما را بازی دهند و بهترین نوع واکنشی که یک ملکه باید انجام دهد را یاد میگیرید

بیایید نگاهی به واکنش های درست و غلط به سه مورد از موارد بالا بیاندازیم:

شما دسترسی کامل به این محتوا را ندارید چون هنوز عضویت ویژه سایت تکامل من را تهیه نکردید!

آنچه در قسمت دوم می آموزید:

 •  اگر به من کم محلی کرد من چطور بدون اینکه ارزش خودم پایین بیارم. به خودم وابستش کنم؟
 •  اگر یهویی ازم فاصله گرفت و تماس نگرفت من دقیقا چیکار کنم که بیشتر عاشقم بشه؟
 •  وقتی به من میگه برای رابطه عاشقانه آماده نیستم دقیقا معنیش چی هست؟ مشکل از منه؟
 •  اگر گفت برای رابطه متعهدانه آماده نیستم و یا شرایطش رو ندارم؟ تکنیکی یاد میگیرید که با کم محلی کردن بیفتد به دنبال شماو مثل پروانه دور شما بپرخد
 

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند چیست؟

 

خرید اشتراک ویژه

مقالات مرتبط
نظــرات

2 دیدگاه

  1 دیدگاه

  1. homahoma135050

   عالیه واقعا.مرسی از زحمات واموزش وراهنمایی های خوبتون