مـــرکــز دانلــــــــود

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند! (فصل اول – قسمت ششم)

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : سه شنبه 2 مرداد 97 0 نظر
نظرات کاربران :

فصل اول - قسمت ششم از دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند در خدمت شما هستیم این دوره مختص کاربران ویژه است. کاربرانی که اشتراک عضویت ویژه را تهیه کرده باشند میتوانند از این دوره استفاده بکنند.

راهی عجیب برای متقاعد کردن مرد مورد علاقه برای انجام هرآنچه که میخواهید.

آیا شما تا به حال با یک مرد بوده اید وشگفت زده شده اید؟

خیلی کم پیش می آید اگر شما یک مرد بسیار خوش تیپ را انتخاب کرده اید که در اولین دیدارتان کاملا مطیع شما باشد.که حاضر باشد دست شما را ببوسد ،دستوراتتان را اجرا کند،  و به مانند یک خدمتکار شما را از خودش خرسند کند..

متقاعد کردن وی به انجام هرآنچه میخواهید و تغییر رفتارش کار ساده ای نخواهد بود. که نیاز به مهارت هایی دارد که در این قسمت به شما آموزش خواهیم داد

اجازه بدید یک داستان مشاوره واقعی برای شما بازگو کنیم.

زهرا خانم(اسم مستعار) به مجموعه ما مراجعه کرده بودند ،با مردی به نام محمدرضا آشنا شده بودند که یک سال با هم در ارتباط بودند و قصدشون ازدواج بود و آقا محمدرضا هم یک وکیل موفق در کارش بود و سارا خانم در فروشگاه پدری کار میکردند هردو کار پر مشغله ای داشتند. بنابراین هردو این عزیز در هفته فقط چند ساعت زمان خالی داشتند.

 محمدرضا, زهرا خانم را دوست داشت، اما دوستانش خودش رو هم دوست داشت. و هرشب پنجشنبه با دوستانش بیرون می رفت. البته جانیس وقت آزاد داشت که همراه آنها باشد اما او بسرعت متوجه شد که چنین شب چیزی نبوده که بعد از یک هفته کار سخت و پر ازاسترس بدنبالش بوده است.

محمدرضا  بعدازظهر پنجشنبه رو برای بازی بیلیارد با دوستانش اختصاص داده بود اما زهرا  می خواست زمان بیشتری را با محمدرضا بگذراند و این مورد و مرزبندی را به او گفته بوداین مسئله محمدرضا را نگران کرده بود.

در ابتدا سعی کرد که بیشتر درکنار زهرا بماند چون خود زهرا از او خواسته بود. با این حال زهرا سریع متوجه شد که محمدرضا از لحاظ ذهنی کنارش نیست و حتی دورتر نیز می شود. و زهرا خانم هم که خیلی وقت بود میخواست زبان یاد بگیره زمان پنجشنبه غروب رو برای کلاس هاش در نظر گرفت و ثبت نام کرد تا از زمان بیکاریش استفاده دقیق بکنه.

چندهفته بعد محمدرضا به باشگاه بیلیارد رفت و گفت که تفریح بیلیارد برایش مهم تر است.حتی دعوا و سرزنش موثر نبود.

به نظر شما زهرا چه راهکارهای دیگری دارد؟

بیایید یک بچه ی سه ساله را در نظر بگیریم اگر به او بگویید که کاری را انجام ندهد،او بیشتر طغیان می کند و اصرار به انجام آن کار را دارد.مردان بالغ نیز چنین هستند با گفتن اینکه او نباید کاری را انجام دهد یک چالش ایجاد می شود و دقیقا باعث میشود که او این کار را انجام دهد.

اگر اورا مجبور به تغییر رفتارش کنید خشمگین و ناراحت میشود و شمارا سرزنش می کند. هر زمان یک مرد را مجبور به انجام کاری کنید منجر به ایجاد ناراحتی و و رنجش می شوید

پس راه حل چیست که بدون هیچ بحثی او را به سمت خود بکشیم؟

در ادامه با ما باشید تا ببینید زهرا خانم ما با آموزشی که مجموعه آموزشی ما  به ایشون ارائه کردیم بدون هیچ دعوایی محمدرضا رو به سمت خودش جذب کرد و محمدرضا لحظه شماری میکرد تا زهرا با او به بیرون بیاید؟

شما دسترسی کامل به این محتوا را ندارید چون هنوز عضویت ویژه سایت تکامل من را تهیه نکردید!

آنچه در قسمت ششم می آموزید:

  •  اگر برای شما وقت نمیگذارد به چه روشی اینکار را بکند
  •  چطور برای دیدن شما لحظه شماری کند
  •  چه رفتار جذابی داشته باشم تا با من با احترام رفتار کند؟
  •  چطور زن کسل کننده و خسته کننده نباشم؟
   

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند چیست؟

 

خرید اشتراک ویژه

 

مقالات مرتبط
نظــرات