مـــرکــز دانلــــــــود

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند! (فصل اول – قسمت هفتم)

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : چهارشنبه 3 مرداد 97 0 نظر
نظرات کاربران :

فصل اول - قسمت هفتم از دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند در خدمت شما هستیم این دوره مختص کاربران ویژه است. کاربرانی که اشتراک عضویت ویژه را تهیه کرده باشند میتوانند از این دوره استفاده بکنند.

مهم ترین اولویت های ملکه با ارزش چیست؟

مهم ترین اولویت زنان با ارزش ، یک مرزبندی محکم و مشخص است. ملکه باید همیشه برای خودش بیشتر از هر مردی ارزش قائل باشد. اصلا مهم نیست که چقدر به آن مرد باور دارد و مهم نیست که چقدر عاشق آن مرد شده است.

درست مثل زن کم ارزش، ملکه هم می تواند به وسیله عشق ، چشمش بر روی واقعیت ها بسته شود و وقتی یک مرد به او بی احترامی می کند با خودش بگوید: حتما منظورش چیز دیگری بوده یا اینکه او حتما تغییر خواهد کرد. من بهش شانس دوباره میدم!

اما ملکه با ارزش نه, او به خودش می گوید: نه ، من خودم انتخاب می کنم. من باید مرزبندی هایم را به پارتنرم نشان دهم. حتی اگر من ترجیح می دهم که نباید او را از دست بدهم، ولی این رفتار او غیر قابل پذیرش است.

من نیاز هایم را به او اظهار خواهم کرد.اگر او بار دیگر آن اشتباه را انجام داد ، او را از قلبم بیرون خواهم انداخت.

در هر حال اگر او کار خیلی ناپسندی انجام داد یا بی احترامی کرد و پس از چند بار تذکر هم تغیری نکرد.شما باید به او نشان دهید که توانایی خروج از رابطه را دارید. شوخی هم ندارید. حتی بعد از چند سال دوستی مشترک.

زنان با ارزش، به مردان اجازه نمی دهند به احساسات ، زمان، بدن ، یا شغلشان ضربه ای وارد کنند و این مرزی است که زن باید از آن با قدرت محافظت کند. هر مرز بندی که شما از آن ذره ای عقب نشینی می کنید باید ارزشش آن مرد داشته باشد.

وقتی یک زن با ارزش در ارتباط با یک مرد با ارزش است، مثل یک تیم عمل می کنند.برای هم امتیاز قائل می شوند اما همیشه یک حالت برابری بین امتیاز ها از طرفین وجود دارد.

از بازی داده شدن دوری کنید

بازی دهنده ها، خود پسند ها ، پسران بد، کنترل گر ها ، آدم های نفرت انگیز، بازنده ها .... همه ی این ها به دنبال دختران و زنان ضعیف می گردند. به دنبال دخترانی هستند که بتوانند بازیشان بدهند و کنترلشان کنند

بسیاری از خانم ها می پرسند، " چرا من همیشه مرد نامناسب را به سمت خودم جذب می کنم؟

" اکثر دختران پسران بد را به سمت خود جذب می کنند! تفاوت در این جاست که دختر با ارزش در کنار یک پسر بد نمی ماند و به آشنایی بیشتر با آن ها ادامه نمی دهد.

پس هیچ اشکالی در اینکه پسرهای نامناسب  را به سمت خود جذب می کنید وجود ندارد. شما زن جذابی هستید، پس همه انواع مرد ها را به سمت خود جذب می کنید!

سوال این جاست که مردانی که در کنار خود نگه خواهید داشت چه کسانی هستند؟

زنان ضعیف به دیگران محتاج اند و رفتار بد پارتنر را می پذیرند، زیرا باور دارند این تمام چیزی است که می توانند داشته باشند. " این رابطه از تنها بودن بهتر است" ، آن ها اینگونه فکر می کنند.

بازی دهنده ها و مردان بد اساس کار خود را روی اولین برداشت شان از شما می گذارند. و مردان خوب هم مشخصا به اولین برداشت شان از شما جذب می شوند.

پس چطور برای او یگانه و بی همتا باشید؟

اولین تاثیری که روی مردان می گذارید بر دو اساس ساخته شده است:

شما دسترسی کامل به این محتوا را ندارید چون هنوز عضویت ویژه سایت تکامل من را تهیه نکردید!

آنچه در قسمت هفتم می آموزید:

  •  چطور با شخصیت جذاب او را به خود جذب کنید
  • چطور از خودتان شخصیت جذاب نشان بدهید تا بیشتر سمت شما بیاید
  •  چطور بین خودتان و دختران دیگر برای جذب پسر مورد علاقه تفاوت ایجاد کنید تا شما را انتخاب کند!
  • آیا جلب توجه کردن مردان دیگر به من , باعث میشود که حسادت نامزدم بیشتر شود و به من بیشتر توجه کند
  • چطور ارزش خودم را بالا ببرم تا برای من ارزش خاص قائل باشد و توجه من را خریداری کند؟
 

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند چیست؟

 

خرید اشتراک ویژه

مقالات مرتبط
نظــرات