مـــرکــز دانلــــــــود

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند! (فصل اول – قسمت هشتم)

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : شنبه 6 مرداد 97 0 نظر
نظرات کاربران :

فصل اول - قسمت هشتم از دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند در خدمت شما هستیم این دوره مختص کاربران ویژه است. کاربرانی که اشتراک عضویت ویژه را تهیه کرده باشند میتوانند از این دوره استفاده بکنند.

احترام به خود، بهترین حامی جذابیت شماست

اگر می خواهید یک برداشت اولیه عالی از خود بسازید، هرگز کاری نکنید که نشان دهد برای خودتان ارزش و احترام قائل نیستید

مردانی که احساس کنند شما برای خودتان ارزش و احترام زیادی قائلید ، بی درنگ جایگاه بالایی روی نردبان ارزش برای شما قائل می شوند. آن ها تنها زمانی متوجه این ارزش و احترام شما می شوند که آن را نشان دهید. زمانی که کاری انجام می دهد که نشان دهنده ی بی تفاوتی یا بی احترامی است توجه و ارزشی که به او می دهید را کم کنید.

سخت تلاش کردن برای به نتیجه رسیدن بدترین کاری است که می توانید انجام دهید ملکه با ارزش هرگز برای به دست آوردن مردان سخت تلاش نمی کند. ملکه هرگز حتی وارد بازی نمی شود. اگر احساس ورود به یک رابطه اشتباه بروز پیدا کرد، به سادگی پاپس می کشد.

این زن هرگز برای جلب توجه مرد نمی جنگد، این باید برعکس باشد. مردان باید برای جلب توجه شما تلاش کنند و برای آن بجنگند اما چطور؟ سخت تلاش کردن همان تلاش برای جلب توجه کردن است. تفاوت اصلی همین جاست. ملکه توجه اش را تنها به مردی می دهد که برای دریافت آن می جنگد. او قطعا ، یک یا دو حقه برای اینکه مرد را وادار به جنگیدن کند ،در آستین دارد.

آیا این حقه ها را شما بلدید؟ ملکه سخت به دست می آید نیازی به تلاش کردن ندارد نیازی ندارد که آگاهانه برای جلب توجه مرد به دنبال راهکار و استراتژی باشد. او تنها مختصری از زمان و توجه اش را صرف مردی می کند که برای آن می جنگد ، مردی که تلاش های لازم را انجام می دهد. یک رابطه ی خوب هیچ گاه نمی تواند بر اساس بازی ها ساخته شود.

مردان خوب و بد را از هم جدا کنید

مردان بد تمایل دارند زمانشان را برای زنانی که با آن ها رابطه دارند ،محدود کنند. این خط قرمزی ایست که همه ی انواع مرد های بد را به هم پیوند می دهد.در این جا دو مثال سریع می زنم.پسران معمولی برای اینکه ارتباط خود را با شما حفظ کنند به شما پیام می دهند.

مردان خوب ممکن است کمتر با شما در ارتباط باشند (زیرا سرشان شلوغ است) اما زمانی که می خواهند با شما صحبت کنند، گوشی را برمی دارند، و واقعا با شماره ی شما تماس می گیرند و زمانی را برای صحبت با شما اختصاص می دهند. این دو با هم متفاوت اند، اینطور نیست؟

مردان کم کیفیت ،قرار های ملاقات را لغو می کنند، برنامه ها را عوض می کنند یا در لحظه ی آخر تماس می گیرند تا همه چیز را جمع و جور کنند.آن ها برای زمان شما ارزش قائل نیستند.مردان با کیفیت برای زمان شما و خودشان ارزش قائل اند.زمانی که قرار ملاقاتی با شما می گذارند، این قرار به اندازه ی هر چیز دیگری در تقویمشان برایشان اهمیت دارد.آن ها به لغو کردن قرار فکر نمی کنند.

آن ها همینطور به ندرت در لحظه ی آخر تماس می گیرند تا کاری را برنامه ریزی کنند زیرا می دانند و فرض میکنند که شما هم کار های مهمی برای انجام دادن دارید. آن ها از قبل فرض می کنند که شما تمام روز فقط منتظر تماس آن ها نیستید.

زنان با ارزش برای چنین مردانی وقت می گذارند. این زنان، مردانی که ملاقات می کنند را به چنین رفتاری وادار می کنند. بازنده ها و مردان بد سریع خود را از بازی بیرون می کشند، آن ها نمی توانند این قانون ها را اجرا کنند. مردان خوب خلاف این را نمی پذیرند.

اکثر اوقات حتی لازم نیست که این قانون با زور اعمال شود. و اگر در شرایطی این اتفاق بیفتد ، زنان با ارزش جمله ای با لحن ، " فکر می کنم تو من را با نوع دیگری از زنان اشتباه گرفته ای. من از مردانی که (جمله را با چیز هایی که خودتان دوست ندارید کامل کنید) خوشم نمی آید." این غر زدن نیست، این به سادگی بیان یک حقیقت است.

قدرتمند ترین دارایی شما برخلاف باور عموم بدن جذاب شما نیست. درسته که تصور کردن مردانی که می توانند به جز ویژگی های فیزیکی. زنان را ببینند ،سخت است. این مردان واقعا وجود دارند، به شرطی که شما رفتار درست و جذاب را انجام بدهید.

  چطور مرد مورد نظر رو از مرد معمولی به یک مرد ایده آل تبدیل کنیم؟

چطور باید از احترام به خود برای جذب مردان خوب استفاده کنید؟

شما دسترسی کامل به این محتوا را ندارید چون هنوز عضویت ویژه سایت تکامل من را تهیه نکردید!

آنچه در قسمت هشتم می آموزید:

  •  چطور یک مرد خوب را پیش خودم نگه دارم؟
  •  چطور او را وادار کنم تا برای بیشتر بدست آوردن من بجنگد؟
  •  آیا باید رفتار با افاده داشته باشم؟
  •  در رابطه باید چقدر از خودگذشتگی کنم تا بیشتر عاشقم شود؟
 

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند چیست؟

 

خرید اشتراک ویژه

مقالات مرتبط
نظــرات