مـــرکــز دانلــــــــود

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند! (فصل اول – قسمت نهم)

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : سه شنبه 9 مرداد 97 0 نظر
نظرات کاربران :

فصل اول - قسمت نهم از دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند در خدمت شما هستیم این دوره مختص کاربران ویژه است. کاربرانی که اشتراک عضویت ویژه را تهیه کرده باشند میتوانند از این دوره استفاده بکنند.

عنوان جلسه نهم: ارتباط با ارزش و تبدیل شدن به زنی که مردان او را تحسین می کنند.

 

1-وقتی با مرد صحبت می کنید سعی کنید دلربا جلوه کنید. قلب مردانه در مقابل زنی که لحن آرام و مودبانه دارد بی دفاع می شود

مطمئن شوید که با مردی که در رابطه هستید و قرار ملاقات گذاشته اید بسیار دلپذیر صحبت می کنید. مردان سطح بالا، به دنبال زنانی می گردند که از هوش احساسی بالایی در رابطه عاشقانه دارند. این گروه از زنها کسانی هستند که می توانند با اعتماد به نفس بالا و بدون اینکه مرد را از مردی ساقط کنند، خود را معرفی کنند.

راهکار شما برای مدیریت مخالفت ها و ستیزه ها نقش مهمی را در اینکه یک مرد به این نتیجه برسد که یک رابطه ارزش دارد یا نه ایفا می کند. این اشتباه نیست که شما هر چیزی که در شخصیت شما هست را اظهار کنید اما بین اظهار کردن و پرخاش کردن تفاوت وجود دارد. اولی خوشایند است ولی دومی نه.

اگر دریافتید که مردی که با او ملاقات عاشقانه دارید در بحث و جدل ها با شما مدام توهین می کند یا سعی در خاموش کردن شما دارد،( که هر دو آنها نمونه های کار شکنی آقایان است) این شاید به این دلیل است که شما نحوه ارتباط محترمانه با مردان را بلد نیستید.  شما باید کاری کنید برای جلب توجه شما به التماس بیفتد. ما قصد دارم به شما زنان و دختران کمک کنیم تا طوری ارتباط تان را با مردان تنظیم کنید که آن مرد از نظر احساسی بیشتر به شما وابسته شود و بیشتر عاشق شما شود.

ما در این دوره به زنان و دختران نحوه مسالمت آمیز ایجاد ارتباط بامردان را می آموزیم. زیرا مردان از اینکه در ارتباطشان به طور مداوم مورد بی احترامی قرار بگیرند از آن رابطه دلسرد خواهند شد.

عموما، مردان گفتگوی نامحترمانه و ستیزجویانه را جور دیگری برداشت می کنند. برای مثال بر اساس تحقیقات دکتر گاتمن ، که در زمینه پایداری روابط زناشویی، شهرت جهانی دارد، زنان راحت تر از مردان می توانند با ارتباط نامحترمانه شریک زندگیشان کنار بیایند .

در این مطالعات، مردان علائم فیزیکی و احساسی بیشتری نسبت به زنان در هنگام و بعد از بحث و جدل از خود نشان می دهند. چیزهایی مثل، تحقیر، انتقاد، فریب دادن و خشونت ، اثرات بدتری بر روی سلامت احساسی مردان در مقایسه با شریک زندگی شان دارد. مردان فقط به اندازه زنان نمی توانند در مواجهه با خشونت و بحث و جدل  نشان دهند که به چه میزان از آن آسیب دیده اند.

این خصوصیت، بیش از هرچیز به سرشت ذاتی ما بر میگردد. همان اندازه که زنان به عشق نیاز دارند ، مردان به احترام محتاج اند. برای یک مرد، اینکه احترام او را رعایت نکنید از اینکه به او عشق ندهید بیشتر زجرآور است.

این موضوع خیلی جدی است. مردان در مقایسه با زنان نسبت به ارتباط نامحترمانه، ناسازگار تر اند همان گونه که زنان در مواجهه با کمبود عشق ناسازگار ترند. اگر با مردی قرار عاشقانه می گذارید این را به خاطر داشته باشید.

 

2- زن پر شر و شور درونتان را در آغوش بگیرید تا مرد بیشتر به سمت شما بیاید!

بعضی از زنان، در بعضی نقاط زندگی شان مخصوصا وقتی تازه بالغ شده اند، می آموزند که...

 

شما دسترسی کامل به این محتوا را ندارید چون هنوز عضویت ویژه سایت تکامل من را تهیه نکردید!

آنچه در فصل اول - قسمت نهم می آموزید:

  •  چطور به زنی تبدیل بشم که هر مردی من رو تحسین کند؟
  •  چطور مرد مورد علاقه را به صورت جدی عاشقم کنم؟
  •  چطور از میدان جنگ قرار های عاشقانه سربلند بیرون بیایید؟
  •  آیا در مورد پسران قبلی که در زندگیم بودند باید صحبت کنم؟
  •  من نمیخواهم دوست پسر داشته باشم و میخواهم ازدواج کنم باید چطور رفتار کنم؟
 

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند چیست؟

 

خرید اشتراک ویژه

مقالات مرتبط
نظــرات