مـــرکــز دانلــــــــود

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند! (فصل دوم – قسمت اول)

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : سه شنبه 2 مرداد 97 0 نظر
نظرات کاربران :

فصل دوم - قسمت اول از دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند در خدمت شما هستیم این دوره مختص کاربران ویژه است. کاربرانی که اشتراک عضویت ویژه را تهیه کرده باشند میتوانند از این دوره استفاده بکنند.

فصل دوم: ایجاد دلبستگی عمیق

در فصل اول به تکنیک های جذابیت و به طور کلی تبدیل شدن به یک الهه جذابیت پرداختیم اما در این فصل به تکنیک هایی میپردازیم که علاوه بر جذابیت شما باعث دلسبتگی و عاشق شدن مرد مورد علاقه شما می شود.  

بزرگترین اشتباه برای ایجاد دلبستگی :

بزرگترین اشتباهی که بسیاری از افراد در تلاش برای عاشق کردن یک فرد نسبت به خود مرتکب می شوند، این است که تصور دارند یک فرمول یک خطی کوتاه برای به دست آوردن قلب مردان وجود دارد.

این یکی از باورهای نادرست است که فقط یک روش ثابت برای جلب توجه وجود داشته و نیازی به هیچگونه تغییری به منظور سازگاری آن با افراد مختلف وجود ندارد.

آدم ها تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند. هر فرد باورها، پس زمینه ها، تجارب، رویاها و ارزش های مختلفی دارد. اینکه یک فرد از چیزی خوشش می آید بدین معنا نیست که سایر افراد نیز از آن خوششان خواهد آمد.

این حقیقت در مورد جلب توجه نیز صدق می کند: چیزی که منجر به جلب توجه یک فرد می شود، ممکن است برای فردی دیگر اذیت کننده باشد.

برای مثال، یک مرد در صورتی که وجه تشابه با پدر دختر مورد علاقه اش داشته باشد، می تواند توجه دختر را به خود جلب کند. با این حال، اگر دختر رابطه خوبی با پدرش نداشته باشد، به هیچ عنوان دختر تحت تاثیر این رفتار قرار نخواهد گرفت.

چیزی که در این فصل و کل دوره تاکید می کنیم این است که با بکار گیری این تکنیک ها میتوانید هر شخصی که مد نظر دارید را به خود وابسته کنید.

تنها کاری که برای عاشق کردن یک فرد باید انجام دهید، پیدا کردن کلید خاص آن فرد می باشد. در این فصل کاملا تمام کلید ها را به شما معرفی خواهی کرد که با به کار گیری چند مورد که خیلی هم آسان هستند میتوانید دلبستگی مطلق ایجاد کنید و از رابطه لذت ببرید

 

سعی در تاثیرگذاری معکوس بر روی افراد

یکی دیگر از باورهای نادرست در تلاش برای تاثیرگذاری بر روی پارتنر خود این است که روش یکسانی برای دستیابی به هدف وجود ندارد. اگر شما فردی هستید که به واسطه پول ممکن است تحت تاثیر قرار بگیرید، این بدین معنی نیست که سایر افراد به این ویژگی شما جذب خواهند شد.

پول شما برای افرادی که نیازی به پول ندارند چه اهمیتی می تواند داشته باشد؟ شجاعت شما برای فردی که خیلی شجاع است نیاز نخواهد بود. اگر فردی از تناسب اندام خودش راضی باشد، به ماهیچه های قدرتمند شما توجهی نخواهد کرد. به عبارت دیگر، چیزی که شما را تحت تاثیر قرار می دهد، ممکن است تفاوت قابل توجهی با معیارهای سایر افراد داشته باشد.

من به اندازه دوست پسرم یا نامزدم جذاب نیستم!

دو باور نادرست وجود دارد که اغلب منجر به نا امیدی شما میشود. اولین مورد باور به این است که برای به دست آوردن دل دوست پسر خود  باید به اندازه او زیبا یا جذاب باشید. و دومین مورد نیز این است که جذاب به معنای خوشتیپ است. بیایید هر یک از این موارد را به طور جداگانه برسی کنیم.

1- آیا احساس می کنید جذابیت شما کمتر از مرد مورد علاقه تان است؟

اگر پاسخ شما به این سوال مثبت باشد، اولین موضوعی که باید توجه کنید این است که افراد عاشق کسانی می شوند که امتیاز و سطح مشابه ای داشته باشند،

بنابراین تنها جذابیت برگ برنده شما نیست!

تفاوت زیادی بین دو جمله زیر وجود دارد:

  • مردی که جذاب و با جسارت است، امتیاز بیشتری در مقایسه با جذاب و ترسو دارد.
  • مردی که خوشتیپ نبوده اما ارزش اجتماعی و اعتماد به نفس بالایی دارد، ممکن است امتیاز بالاتری در مقایسه با فردی جذاب داشته باشد.

شاید مقداری گیج شده باشید اما امتیاز شماست که منجر به پیروزی می شود و ظاهر تنها برگ برنده است. ظاهر افراد تا حدودی اهمیت دارد، اما نمی توان آن را تنها عامل انتخاب قلمداد نمود.

روش محاسبه اینکه امتیاز برتری شما نسبت به طرف مقابلتان از فردی به فرد دیگر متفاوت است. برای مثال، یک فرد ممکن است اهمیت زیادی به اعتماد به نفس قائل باشد، اما این در حالی است که برای فردی دیگر، عشق مهم تر از هر چیز دیگری باشد. کلید عاشق کرد ن مرد، شناخت و دستیابی به چیزهایی است که توسط پارتنر شما امتیاز محسوب می شود. بعد از آن، شما باید به وی نشان دهید که امتیاز بیشتری از او دارید، تا وی به شما بیشتر علاقمه مند شود.

2-اشتباه گرفتن زیبایی و جذابیت

زیبایی ظاهری فقط یکی از چندین مورد تشکیل دهنده جذابیت است. برای مثال، مردان زنانی که لبخند می زنند را بیشتر از سایر افراد جذاب قلمداد می کنند. با فرض اینکه سایر عوامل برابر باشند، زنان هم مردانی که BMW دارند را بیشتر از سایرین جذابتر می دانند.

بنابراین می توان بدین نتیجه رسید که ظاهر فیزیکی فقط یکی از چندین جنبه جذابیت است و حتی اگر خودتان را بسیار خوشتیپ نمی دانید، می توانید توجه افراد زیادی را به خود جلب کنید. برای این کار روش های متعددی وجود دارند که در ادامه این دوره تخصصی به آنها میپردازیم.

در مجموع می توان بیان کرد که دو استراتژی اصلی برای علاقمند کردن سایر افراد به خود وجود دارد:

  1. اگر خودتان را جذاب می دانید، می توانید به شیوه صحیح توجه فرد را به خود جلب کنید. در ادامه این فصل به صورت تخصصی به روش های صحیح جلب توجه اشاره خواهیم کرد.
  2. اگر خودتان را فردی با ظاهر عادی قلمداد می کنید، در ابتدا باید به فرد مدنظر نشان دهید که امتیاز بالایی دارید.

افرادی که بسیار جذاب هستند، بخش مهمی از امتیاز خود را از طریق چهره خود دریافت می کنند. بدین دلیل است که آنها می توانند بیش از سایر افراد توجه دیگران را به خود جلب کنند.

بنابراین، اولین گام در تلاش برای علاقمند کردن سایر افراد به خود این است که به وی نشان دهید امتیاز بیشتری در مقایسه با وی دارید. بدین دلیل است که توصیه می شود در ابتدا با فرد رابطه دوستی و آشنایی ایجاد کنید و به هیچ عنوان نشان ندهید که قصد دارید با وی ارتباط عاطفی عاشقانه و یا ازدواج برقرار کنید.

در این صورت است که فرد هیچگونه سد دفاعی ایجاد نکرده و شما می توانید امتیازتان را نزد وی افزایش دهید تا وی شما را به عنوان گزینه ای مناسب انتخاب  کند.

عاشق کردن مرد مورد نظر با تحقیق آغاز می شود!

در سایت ها و کتاب های بسیاری نوشته شده که فرایند عاشق شدن را با تمرکز بر روی عشق اول و همچنین اقدامات و اشاراتی که در مواجهه با فردی که عاشق وی هستید باید انجام دهید. مثل پوشیدن لباس خوب از جمله محبوب ترین توصیه ای هست که در این قبیل محتوا مشاهده می کنید. اگرچه این نکات ممکن است اندکی جالب به نظر برسند، اما بدون شک بیشتر این روش ها کوتاه مدت بوده و نهایتا با شکست مواجه خواهد شد.

عاشق کردن یک فرد فرایندی بسیاری پیچیده است و نمی توان آن را با ترفندهای ساده جمع بندی نبود. جلب توجه نیازمند درکی عمیق از فرد و علایق وی می باشد.

اگر می خواهید مردی عاشق شما شود، نیازی به نمایش مهربانی یا رفتن به باشگاه, جراحی بینی یا پروتز لب نیست. تنها چیزی که شما نیاز دارید، اندکی تحقیق و بررسی است.

در ادامه به مبحث اصلی میپردازیم اعم از:

شما دسترسی کامل به این محتوا را ندارید چون هنوز عضویت ویژه سایت تکامل من را تهیه نکردید!

آنچه در فصل دوم قسمت اول می آموزید:

  •  چطور با شناخت بیشتر مرد را عاشق خود کنیم؟
  •  دو مرحله عاشق کردن مرد مورد نظر
  •  نقش جلب توجه در ممکن سازی چیست؟
  •  چطور به او جرات بدهید که برای عاشق شدن شما قدم بردارد
 

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند چیست؟

 

خرید اشتراک ویژه

مقالات مرتبط
نظــرات