مـــرکــز دانلــــــــود

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند! (فصل دوم – قسمت دهم)

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : دوشنبه 29 مرداد 97 0 نظر
نظرات کاربران :

فصل دوم - قسمت دهم از دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند در خدمت شما هستیم این دوره مختص کاربران ویژه است. کاربرانی که اشتراک عضویت ویژه را تهیه کرده باشند میتوانند از این دوره استفاده بکنند.

بالابردن سطح وابستگی

بعضی از خانم به دلیل سست بودن سطح وابستگی شان نمی توانند مرد مورد علاقه شان را عاشق خود کنند. یک خانم می تواند مرد مورد علاقه اش را تحت تاثیر قرار دهد، امتیاز کلش را بالا ببرد، اما در نگه داشتن توجه او به خودش شکست بخورد.

اگر می خواهید دوست پسرتان به طور دائمی به شما وابسته شود، هر روز روی بالا بردن سطح وابستگی اش کار کنید. به عنوان مثال، بعد از این که جاه طلبی خود را به او نشان دادید، مدت زمانی صبر کنید، قبل از این که به او ثابت کنید که با هوش هم هستید.

اگر هر چند روز یک بار یکی از ویژگی های خوب تان را آشکار کنید، تمام حواس او را به خود اختصاص خواهید داد.

همه ی کارت های خوبتان را در شروع بازی استفاده نکنید. رمز و راز نقش بسیار مهمی در وابستگی دارد. هر چه مرموز تر باشید، در نظر مرد مورد علاقه تان دلفریب تر خواهید بود.

یکی از دلایلی که باعث خسته شدن زوج ها از همدیگر می شود این است که با گذر سال ها، به همدیگر عادت می کنند، به طوری که هیچ جایی برای یک جرقه یا احساس هیجانی پرشور باقی نمی ماند.

برای اینکه جلوی رخ دادن این اتفاق را بگیرید، باید همیشه فهرستی از ویژگی های مثبت خود داشته باشید که برای مرد مورد علاقه تان آشکار کنید، یکی پس از دیگری.

سوال اینجا این است که: چطور می توانید بعضی چیز ها را از نظر کسی که با شما صمیمی است مخفی نگه دارید؟

پاسخ این سوال به سادگی فهمیدن این است که شما چیزی را مخفی نخواهید کرد. کاری که می کنید این است که به تطابق پیدا کردن با معیار های در حال رشد مردتان ادامه می دهید، و اینگونه او متوجه می شود که شما چطور همیشه در حال بهتر شدن هستید.

 

اولین تکنیک: ما برای با هم بودن ساخته شده ایم

اگر کسی مجرد باشد یا در یک رابطه با سوء استفاده ی احساسی قرار داشته باشد، ذهن نیمه خود آگاه او همیشه به دنبال یک شریک زندگی دوست داشتنی می گردد.

یکی از کار هایی که می توانید انجام دهید تا اجازه ندهید ذهن نیمه خود آگاه مرد مورد علاقه تان به دنبال شخص دیگری بگردد این است که این باور را به ذهن او تلقین کنید که شما برای همدیگر ساخته شده اید. اگر این فکر درون ذهن مرد شما مستقر شود، او قادر نخواهد بود به جز شما به کس دیگری فکر کند.

نقش کردن این باور در ذهن شریک زندگی تان ساده تر از چیزی است که فکر می کنید: تمام کاری که باید انجام دهید این است که به طور مکرر به شباهت های میان خودتان اشاره کنید. تمرکز کردن روی جملاتی مانند مثال های زیر می توانند به شما کمک کنند تا این باور که این رابطه از قبل مقدر شده بوده است را در ذهن دوست پسرتان جاگذاری کنید.

هر روز، بیشتر و بیشتر به این نتیجه می رسم که ما مشابه هم هستیم.

تو دقیقا مثل من هستی.

بعضی وقت ها تعجب میکنم که چطور دو نفر می تونند تا این حد باور های مشترکی داشته باشند.

فکر می کنم ما جفتی هستیم که در بهشت برای همدیگه ساخته شده ایم.

تا به حال متوجه شده ای که ما چقدر شبیه به هم هستیم؟

هر زمان که نقطه مشترکی میان خودتان و شریک زندگیتان پیدا کردید، به آن اشاره کنید و تا زمانی که شباهت دیگری پیدا کنید آن را به او یادآوری کنید. نباید اجازه دهید او متوجه شود که شما این کلمات را انتخاب کرده اید تا احساسات او را تحریک کنید، به جای اینکه به طور مستقیم با او صحبت کنید، با تعریف کردن داستان ها زیرکانه و ظریف با ذهن نیمه خود آگاه او برخورد کنید.

نکته: از این تکنیک زمانی استفاده کنید که قطعا خود مرد هم به شما علاقه داره.اصلا خوب نیست که در زمان اوایل آشنایی از این تکنیک استفاده کنید.

مردی که به سرنوشت، تقدیر یا نیمه گمشده اعتقاد دارد، می تواند به سادگی مورد تلقین قرار بگیرد. اگر بتوانید به او بقبولانید که شما نیمه ی گمشده ی او هستید، او شما را تحسین و ستایش خواهد کرد.

برای یادگیری تمام تکنیک ها با ما همراه باشید.. شما دسترسی کامل به این محتوا را ندارید چون هنوز عضویت ویژه سایت تکامل من را تهیه نکردید!

آنچه در فصل دوم - قسمت دهم می آموزید:

  • تکنیک ما برای هم ساخته شده ایم
  • تکنیک مداخله با نفس برای عاشق کردن مرد
  • تکنیک القای هراس برای جذب کردن مرد با اعتماد به نفس پایین
  • تکنیک روانشناسی معکوس برای وابسته کردن مرد های مغرور یا خودشیفته
  • بهترین روش برای عاشق کردن مرد لجباز
 

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند چیست؟

 

خرید اشتراک ویژه

مقالات مرتبط
نظــرات