مـــرکــز دانلــــــــود

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند! (فصل دوم – قسمت دوم)

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : چهارشنبه 3 مرداد 97 0 نظر
نظرات کاربران :

فصل دوم - قسمت دوم از دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند در خدمت شما هستیم این دوره مختص کاربران ویژه است. کاربرانی که اشتراک عضویت ویژه را تهیه کرده باشند میتوانند از این دوره استفاده بکنند.

چطور جلب توجه کنیم؟

اکثر ما آدم ها همواره در برابر اطلاعاتی متعددی از سوی منابع مختلف از جمله تبلیغات تلویزیونی، رویدادهای اجتماعی و افراد قرار میگیریم. اطلاعات می توانند بر روی مغز ما تاثیر بگذارند. در نتیجه افزایش بار اطلاعات، ما تبلیغات تکراری، رویدادهای خسته کننده و آدم های قابل پیش بینی را نادیده می گیریم

اگر یک فیلم را چند بار تماشا کنید، چه حسی خواهید داشت؟ اگر شما فردی عادی باشید، بعد از دومین یا سومین بار خسته خواهید شد، زیرا صحنه های بعدی را می توانید پیش بینی کنید.

این مورد در زمینه الگوهای تکراری نیز رخ می دهد. بدون شک، شما تقریبا هر روز پیامک های تبلیغاتی دریافت میکنید و مثل صد ها  پیامک تبلیغاتی که پیشتر دریافت کرده اید، آنها را نادیده می گیرید. واکنش شما نادیده گرفتن آنها می باشد.

اما این چه ارتباطی با عاشق شدن دارد؟ یکی از تعاریف عشق می تواند عقده ای باشد که یک فرد نسبت به فرد دیگر دارد. اگر فردی نسبت به شما این حس را داشته باشد، شما در عاشق کردن وی موفق شده اید. این حس را نمی توان قبل از جلب توجه ایجاد نمود. فردی که دوست دارید عاشق شما شود را نمی توانید یک روزه تغییر دهید تا وی شب و روز به شما فکر کند. چون باید به تدریج وارد ذهنش شوید.

بعد از آن می توانید از تاکتیک های خاصی استفاده کرده و وی را به تفکر در موردتان وادار کنید(در ادامه به تاکتیک ها میپردازیم). نیازی نیست اقدامات خارق العاده ای انجام دهید تا بتوانید توجه وی را به خود جلب نمایید. شما باید شخصیت منحصر به فردی داشته باشید که این امر از طریق اعتماد به نفس، نحوه پوشش، صحبت و حتی راه رفتن مشخص می شود(برای داشتن شخصیت جذاب و دوست داشتنی در فصل اول توضیح داده ایم). شما باید کاری انجام دهید که فرد شما را فردی عادی قلمداد کند. به مثال های زیر توجه کنید.

متفاوت لباس بپوشید.

از کلماتی که همه افراد برای شروع مکالمه استفاده می کنند، پرهیز کنید.

از سایر افراد تقلید نکنید.

جسارت داشته باشید.

وجه اشتراک افراد را شناسایی کرده و سعی در تفاوت با آنها داشته باشید.

برای مثال، اگر مردی را ببینید که لخت در خیابان قدم می زند، آیا توجه شما به وی جلب نخواهد شد؟ البته که جلب خواهد شد، زیرا وی با تمام افرادی که مشاهده می کنید، تفاوت دارد. آیا وی را برای مدتی طولانی به خاطر خواهید داشت؟ آیا با دوستان خود در مورد وی صحبت خواهید کرد؟ ما از شما نمی خواهم بدون لباس بیرون رفته یا کارهای خارق العاده ای انجام دهید، بلکه می خواهم روشی پیدا کنید تا نسبت به سایر افراد متمایز و خاص خودتان باشید.

انجام اقداماتی که منجر به جلب توجه شده و یا دافعه مرد مورد نظر شود ساده است. شما باید اقداماتی انجام دهید که فرد را شگفت زده کرده و توجه آنها را به شما جلب کند. اگر با اصول جلب توجه آشنا نیستید، هیچ ایرادی ندارد در ادامه این دوره و این قسمت به شما نحوه شناخت نیازهای فرد و استفاده از آنها برای جلب توجه را نشان خواهیم داد.

چطور از مرموز بودن برای جلب توجه مرد مورد علاقه استفاده کنیم؟

مغز انسان ساخته شده تا شکاف ها را پر کند. افراد معمولا تلاش میکنند درباره هرچیزی که با آن روبه رو میشوند، از جمله اشخاص دیگر، نتیجه گیری کنند. به همین دلیل اغلب برچسب زده و قضاوت میکنند. اما این مسئله چه ارتباط ناگزیری با مرموز بودن، جلب توجه دارد؟

هرچه بیشتر افراد را وسوسه کنید تا درباره شما بیندیشند،...

شما دسترسی کامل به این محتوا را ندارید چون هنوز عضویت ویژه سایت تکامل من را تهیه نکردید!

آنچه در فصل دوم قسمت دوم می آموزید:

  • چطور از مرموز بودن برای جلب توجه مرد مورد علاقه استفاده کنیم؟
  • چطور با رازداری فکر دوست پسر خود را درگیر کنیم؟
  • چطور درگیری فکری ایجاد کنیم؟
  • چطور با کم محلی کردن ذهنش را به خود درگیر کنید تا وابستگی بیشتری ایجاد شود
  • چطور در ذهن او به عنوان بهترین گزینه انتخاب شوید؟
  • برای جلب توجه بیشتر مثل فرا زمینی ها رفتار کنید
  • یک اشتباه خطرناک در دوران جذب مرد
 

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند چیست؟

 

خرید اشتراک ویژه

 

مقالات مرتبط
نظــرات