مـــرکــز دانلــــــــود

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند! (فصل دوم – قسمت پنجم)

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : شنبه 13 مرداد 97 0 نظر
نظرات کاربران :

فصل دوم - قسمت پنجم از دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند در خدمت شما هستیم این دوره مختص کاربران ویژه است. کاربرانی که اشتراک عضویت ویژه را تهیه کرده باشند میتوانند از این دوره استفاده بکنند.

استفاده از تکنیک اقتصاد در افزایش عشق

اگر کمی از اقتصاد بدانید, ممکن است با مفهوم عرضه و تقاضا آشنایی داشته باشید. این مفهوم بسیار ساده است: اگر کمبود عرضه برای محصولی وجود داشته باشد, در نتیجه قیمت آن افزایش پیدا می کند, اما اگر محصول به طور گسترده در دسترس باشد.قیمت آن کاهش خواهد یافت و در نتیجه هر چه تقاضا برای یک محصول بیشتر باشد , این محصول بیشتر از دسترس خارج شده و قیمت آن افزایش می یابد.

اما این قضیه چه ربطی به عشق دارد؟

همیشه باید به یاد داشته باشید که هدفتان این است که تا جایی که می توانید ارزش کل تان را بالا ببرید تا مرد مورد توجه تان شما را به عنوان شریک زندگی احتمالی اش ببیند.

مشخص شده است که اقتصاد می تواند در عشق کاربرد داشته باشد. محققان توانسته اند نتیجه بگیرند که یک شخص ممکن است به کسی که برای افراد زیادی خواستنی است امتیاز بالاتری نسبت به کسی که این طور نیست اختصاص دهد. به عبارت دیگر، اگر فرد مورد علاقه شما بداند که افراد دیگری هستند که برای دریافت عشق شما با هم در رقابت اند، در نظر او بسیار جذاب تر به نظر خواهید رسید.

اگر بتوانید راهی پیدا کنید که به فرد مورد توجه تان نشان دهید که افراد زیادی شیفته ی شما هستند، قطعا می توانید در نظر او مجذوب کننده تر باشید.

این روش را یکی از مهم ترین تاکتیک هایی می دانیم که باید زمانی که سعی در جذب شخصی دارید به کار بگیرید.

بعضی از هنرمندان معروف نه جاذبه فیزیکی دارند و نه از امتیازایت ویژه ای بهرمندند. با این وجود، به دلیل اینکه بسیاری از افراد آن ها را تحسین می کنند و به آن ها توجه خاصی دارند، جذاب تر به نظر می رسند. به همین دلیل است که این افراد به آهن ربای عشق تبدیل می شوند.

در نتیجه اگر بتوانید به فرد مورد علاقه تان نشان دهید که بسیاری از مردم شیفته و دلباخته ی شما هستند، امتیاز کل شما در نظر او سر به فلک خواهد کشید.

این تاثیر را می توانید با انجام موارد زیر به وجود بیاورید:

شما دسترسی کامل به این محتوا را ندارید چون هنوز عضویت ویژه سایت تکامل من را تهیه نکردید!

آنچه در فصل دوم - قسمت پنجم می آموزید:

  •  افزایش ارزش ذهنی شما برای مرد مورد علاقه تان
  •  معرفی چند تکنیک برای افزایش جذابیت
  •  افزایش حسادت دوست پسر شما و افزایش علاقه بیشتر به شما
  •  تکنیک شناخت والدین مرد برای افزایش وابستگی
  •  چطور با شناخت خواهر و برادرش او را اسیر عشق خود کنید
  •  بهترین نوع برای عاشق کردن تک فرزند ها
 

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند چیست؟

 

خرید اشتراک ویژه

مقالات مرتبط
نظــرات