مـــرکــز دانلــــــــود

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند! (فصل دوم – قسمت ششم)

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : دوشنبه 15 مرداد 97 0 نظر
نظرات کاربران :

فصل دوم - قسمت ششم از دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند در خدمت شما هستیم این دوره مختص کاربران ویژه است. کاربرانی که اشتراک عضویت ویژه را تهیه کرده باشند میتوانند از این دوره استفاده بکنند.

چگونه مرد (دوست پسر) را به خود معتاد کنید!

چه اتفاقی می افتد اگر مرد مورد علاقه تان به شما اعتیاد پیدا کند؟ آیا او خواهد توانست به سادگی از شما جدا شود؟ البته، پاسخ "خیر" است.

اجازه دهید توضیح دهیم که چرا تاکتیک "اعتیاد القایی" به عنوان کارآمد ترین روش برای اینکه کسی را عاشق خود کنید به اثبات رسیده است.

مردم به هر تجربه ی دلپذیری که مکررا در معرض آن قرار بگیرند اعتیاد پیدا می کنند. سعی کنید به طور ناگهانی یکی از عادت هایتان را ترک کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد. اگر هر روز صبح به نوشیدن یک فنجان قهوه عادت دارید، سعی کنید بدون نوشیدن آن به محل کارتان بروید و نتیجه آن را مشاهده کنید. هر فردی در معرض رنج بردن از پس روی آثار ترک هر گونه عادتی است، حتی اگر آن عادت یک اعتیاد نباشد.

اجازه دهید حقیقتی را برای شما فاش کنیم که اکثر مردم از آن بی اطلاع اند. همه ی عادت ها اعتیاد آور اند، حتی اگر برعکس به نظر می رسند. برخورد با ساده ترین خوشی ها می تواند به اعتیاد تبدیل شود، احساس دوست داشته شدن یا مورد توجه بودن می تواند به وسواسی فکری برای افراد تبدیل شود.

به عنوان مثال، اگر کسی همیشه شما را ستایش می کند، با گذشت زمان شما به این رفتار مهربانانه وابسته می شوید. همینطور اگر او برای مدتی ناپدید شود، حسرت حضورش را خواهید داشت یا اگر از تعریف کردن شما دست بردارد، خواستار شنیدن حرف هایش خواهید بود.

اما بیاید لحظه ای در مورد اینکه چرا گاهی نسبت به حرف های مردم احساس بی تفاوتی می کنیم فکر کنیم. گوینده ی تعریف تنها در صورتی می تواند تار خوشحالی درون ذهن ما را به ارتعاش در آورد که امتیار کل بالایی داشته باشد. یادتان می آید که در قسمت های قبل به شما گفتیم که ابتدا باید امتیاز کل تان را بالا ببرید، سپس روی توجه کردن به فرد مورد علاقه تان کار کنید؟  اگر ترتیب این کار ها را برعکس کنید، نادیده گرفته خواهید شد.

 

همه ی افراد به چیز های مشابه اعتیاد پیدا نمی کنند. در نتیجه، شما باید تحقیقات لازم را انجام دهید تا مواردی که می توانند اعتیاد فرد مورد علاقه تان به شما برانگیزند را کشف کنید.

به عنوان مثال، افرادی که فاقد اعتماد به نفس هستند، به احتمال زیاد به کسانی اعتیاد پیدا می کنند که باعث می شوند آن ها احساس قابل تحسین بودن داشته باشند، در حالی که افراد تنها به کسانی اعتیاد پیدا می کنند که می توانند این را با یک رابطه ی صمیمی جبران کنند.

نوع دیگری از اعتیاد نیز وجود دارد که بسیاری از روابط بر اساس آن ساخته شده اند. ممکن است فکر کنید که همه رابطه ها با انگیزه ی عشق واقعی شکل گرفته اند اما، در بعضی موارد، اعتیاد است که موجب شکل گیری رابطه می شود.

برای اینکه کسی را به خود معتاد کنید، باید چیزی را برایش فراهم کنید که از اعماق قلبش خواستار آن است(به غیر از رابطه جنسی). تنها آن زمان است که او در ازای آن، به شما وابستگی یا اعتیاد پیدا می کند.

شما دسترسی کامل به این محتوا را ندارید چون هنوز عضویت ویژه سایت تکامل من را تهیه نکردید!

آنچه در فصل دوم - قسمت ششم می آموزید:

  •  استفاده از تکنیک اعتیاد القایی ذهنی برای ایجاد درگیری ذهنی مرد
  •  چطور اعتیاد القایی باعث عاشق شدن بیشتر دوست پسر شما می شود
  •  استفاده از تکنیک هیجان القایی برای خلق لحظه های عاشقانه
  •  برسی نقش هیجان و اضطراب در عاشق کردن مرد مورد علاقه
 

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند چیست؟

 

خرید اشتراک ویژه

مقالات مرتبط
نظــرات