مـــرکــز دانلــــــــود

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند! (فصل دوم – قسمت نهم)

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : چهارشنبه 24 مرداد 97 0 نظر
نظرات کاربران :

فصل دوم - قسمت نهم از دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند در خدمت شما هستیم این دوره مختص کاربران ویژه است. کاربرانی که اشتراک عضویت ویژه را تهیه کرده باشند میتوانند از این دوره استفاده بکنند.

مطابق معیار های نامزد یا دوست پسر خود باشید

معیار های ناخود آگاه که ویژگی های شریک زندگی رویاهایتان را مشخص می کنند شامل مواردی هستند که به رفتار مربوط اند.

جسور بودن، با ادب و نزاکت بودن یا سیگار نکشیدن مثال هایی از خصلت هایی هستند که می توانند معیار های ناخود آگاه فردی را تشکیل دهند. در این صورت می توان نتیجه گیری کرد که با اصلاح رفتار، می توانید قدم هایی رو به جلو و به سمت تطبیق پیدا کردن با معیار های ناخود آگاه lرد مورد علاقه تان بردارید.

چه اتفاقی می افتد اگر بتوانید مطابق بعضی از معیار ها باشید، اما نه همه؟ آیا این نشانه ای برای پایان رابطه است؟

خوشبختانه، این طور نیست. این جایی است که اعتیاد القایی و هیجان القایی (در قسمت های قبل برسی کردیم)وارد رابطه می شوند. هر دوی این تکنیک ها می توانند کاری کنند مرد مورد علاقه تان تقریبا همه ی معیار هایش را با شما سازگار کند، به جز آن هایی که در دسته ی ضروری قرار دارند.

اعتیاد و هیجان القایی می توانند باعث شوند کسی عاشق شما شود، علی رغم اینکه آن فرد میزبان معیار های مشخصی است که شما برآورده شان نمی کنید. در این جا چند مثال از معیار هایی که با استفاده از این دو تکنیک قابل سازگار شدن هستند را مشاهده می کنید:

یک مرد ممکن است از هدفش که ازدواج با یک سوپر مدل است صرف نظر کند.

یک شخص ممکن است وجود اخلاقی عجیب و غریب در شریک اش را بپذیرد، بدون توجه به اینکه این افراد چقدر آزار دهنده هستند.

یک فرد می تواند حتی تعدادی از ارزش های ذاتیش را برای کسی که ارزش های ناسازگاری دارد، قربانی کند. (با اینکه همه ی ارزش ها قابل قربانی شدن نیستند، بعضی از ارزش های مهم قابل از بین رفتن هستند.)

به طور خلاصه، تمام کاری که باید بکنید این است که سعی کنید مطابق معیار های مرد مورد علاقه تان باشید. اگر فهمیدید که او به دنبال چیز هایی است که شما فاقد آن ها هستید، باید از تکنیک های اعتیاد القایی و هیجان القایی استفاده کنید تا نیاز های او را اصلاح کنید.

 

معیار ها ممکن است با گذشت زمان تغییر کنند

بعضی از مردم به اشتباه باور دارند که معیار های نیمه خود آگاه تغییر ناپذیر هستند. اما حقیقت این است که این معیار ها می توانند با گذشت زمان تغییر کنند و به همین دلیل است که بعضی از مشکلات تنها زمانی که زوج ها شروع به زندگی در کنار همدیگر می کنند، خودشان را نشان می دهند.

به عنوان مثال مردی را در نظر بگیرید که با زنی ازدواج کرده است که در فکر روش پول خرج کردن شوهرش نیست. بیایید فرض کنیم که این مرد آدم ولخرجی است و به سختی می تواند پول را پس انداز کند. در ابتدا، معیار های این زن احتمالا هیچ چیزی بر علیه عادت های ولخرجی مرد نخواهند داشت، اما اگر با مشکلات مالی مواجه شوند، رضایت او از این موضوع به همراه عوض شدن نیاز هایش، تغییر می کند.

این زن ممکن است حتی ناگهان به مرد دیگری که عادت های پول خرج کردن مناسب تری دارد، جذب شود. در نتیجه معیار های نا خود آگاه او رشد کرده اند.

اگر هدف شما یک رابطه ی طولانی مدت موفق است، باید مراقب تغییرات معیار های شریک زندگیتان باشید و به تناسب آن ها رفتار خودتان را تغییر دهید. معیار های نیمه خود آگاه مرد مورد علاقه تان می توانند در نتیجه ی رخ دادن هر گونه رویداد بزرگی در زندگی، تغییر کنند.

هر چند، خیر خوب این است که این اتفاق به کرات رخ نمی دهند. شما نیازی ندارید که هر چند روز یک بار تغییر معیار های او را چک کنید زیرا تا زمانی که همه چیز در زندگی شریکتان ثابت است، تغییر رخ نمی دهد. تنها ناپایداری می تواند این نوع تغییر را به معیار های نا خود آگاه القا کند.

به همین دلیل است که باید موظب باشید اگر که شریک زندگیتان با تجربه ای که می تواند زندگی او را تغییر دهد مواجه شده است.

 

اگر معیار ها متفاوت بود چه کار باید کرد؟

چه اتفاقی می افتد اگر شما شبیه شریک زندگیتان نباشید؟ چه می شود اگر شما پس زمینه و باور های متفاوتی داشته باشید، تا حدی که سازگاری با معیار های او برای شما غیر ممکن به نظر برسد؟ آیا راه حلی برای این مشکل وجود دارد؟

البته که وجود دارد. تنها باید به خواندن ادامه دهید تا این راه حل را بفهمید.

شما دسترسی کامل به این محتوا را ندارید چون هنوز عضویت ویژه سایت تکامل من را تهیه نکردید!

آنچه در فصل دوم - قسمت نهم می آموزید:

  •  اگر تفاوت زیاد داشته باشیم چطور این مشکل را حل کنیم
  •  چطور معیار های خودتان را معیار مرد یکی کنید تا دستورات شما را اجرا کند
  •  چه کار کنید تا خودش متوجه شود شما ویژگی خوب زیادی دارید
  •  برسی نقش جاذبه فیزیکی در عاشق کردن
  •  اگر احساس میکنید علاقه اش کم شده این تکنیک ها را انجام دهید
  •  برسی نقش موسیقی در فرآیند عاشق کردن
  •  نقش گناهان گذشته مرد در وابسته کردن
 

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند چیست؟

 

خرید اشتراک ویژه

 

مقالات مرتبط
نظــرات