مـــرکــز دانلــــــــود

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند! (فصل سوم – قسمت اول)

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : پنجشنبه 4 مرداد 97 0 نظر
نظرات کاربران :

فصل سوم - قسمت اول از دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند در خدمت شما هستیم این دوره مختص کاربران ویژه است. کاربرانی که اشتراک عضویت ویژه را تهیه کرده باشند میتوانند از این دوره استفاده بکنند.

می خواهید پیام هایی برای او بفرستید که تاب تحمل آن ها را نداشته باشد؟

چرا پیام فرستادن موضوع فصل سوم است؟ چون باور داریم که پیام های متنی قابل اعتماد می توانند کلید برنده شدن قلب مرد مورد علاقه تان باشند و می خواهیم به شما نشان دهیم که دقیقا چطور باید این کار را بکنید، قلب مردی که میخواهید را بدست بیاورید و اینکه پیام فرستادن چطور می تواند در این مورد به شما کمک کند.

می خواهیم به شما نشان دهیم که چطور پیام های خسته کننده را دور بریزید و آن ها را با زبانی جایگزین کنید که دوست پسر شما تاب تحملش را نداشته باشد.

چند راز مختصر درباره ی اینکه او در حال خواندن پیام های شما به چه چیزی فکر می کند و اینکه شما چگونه باید آن ها را در قالب کلماتی بیان کنید که او نتواند به هیچ کاری جز پاسخ دادن به شما فکر کند را مخفیانه به شما می آموزیم.

به شما نشان می دهیم که چطور می توانید اجازه دهید شخصیت تان درون پیام بدرخشد و اینکه چطور از اشتباهاتی که او را واردار می کنند شما را از سر خود باز کند، خود داری کنید. بعضی از آن ها تله های ساده ای هستند و شما آروز خواهید کرد کاش آن ها را زود تر می دانستید.

در پایان این فصل، خواهید دانست که چطور از گوشی موبایلتان مانند یک سلاح در میدان جنگِ استفاده کنید.! جنگ؟

بله ، جنگی در جریان است، و ما می خواهیم نشان تان دهم که چطور پیروز این نبرد باشید.

آماده ی شروع هستید؟ پس منتظر چه هستید؟ بیایید شروع کنیم..

 

ابزار مخفی برای برنده شدن قلب او

مدت زمانی زیادی از وقتی که گوشی های هوشمند میگذرد و پیام فرستادن کاری متداول شده است.اگر به چند سال گذشته فکر کنید، فکر می کنم برای همه ی ما زمان خیلی طولانی گذشته است و به یاد نمی آوریم از کی شروع به این کار کرده ایم.

نوشتن چند کلمه و سپس زدن دکمه ی دوم برای ارسال، زمانی اختراعی جدید و خیال انگیز بود و مانند تلویزیون های سه بعدی و تبلت ها تازگی داشت، اما این روز ها فرایند پیام فرستادن مانند نفس کشیدن برای ما اتوماتیک شده است.

 ارسال پیام بخشی از زندگی ماست و به نظر می رسد که قرار است تا زمانی طولانی به همین صورت باقی بماند، پس منطقی است که از بهترین مزایای آن استفاده کنید، مخصوصا زمانی که مربوط به افراد خاصی در زندگیتان باشد.

ارسال پیام یک روش راحت برای در تماس بودن با همدیگر است، اما چیزی که ممکن است ندانیم این است که ارسال پیام یکی از صمیمانه ترین انواع ارتباطاتی است که امروزه وجود دارند.

پیام ها معجزه هایی هستند که می توانید در مرحله ی دلبری کردن، قرار گذاشتن، و تمام مراحل رابطه تان برای اینکه او را علاقه مند , متعهد نگه دارید و در طول مسیر شیفته ی خود کنید به آن ها تکیه کنید.

 

چرا پیام دادن می تواند این ویژگی ها را داشته باشد؟

خب، بیاید نگاهی به برخی از مزایای ارسال پیام نسبت به انواع دیگر ارتباطات نگاهی بینداریم:

1- چت کردن باعث می شود بتوانید تمام طول روز با او صحبت کنید در حالی که باعث نمی شود نیازمند یا به شدت علاقه مند به او نشان داده شوید. تماس تلفنی دائمی یا ملاقات شخصی مزاحم او می شود و  او را به باز کردن شما از سر خود ترغیب می کند، اما آیا کسی را می شناسید که از چشم به راه بودن و انتظار برای پیام بعدی از سمت شخصی که عاشقش است لذت نبرد؟

تا زمانی که به درستی از آن استفاده کنید و قوانینی که می خواهیم در این فصل بیان کنیم را دنبال کنید، آن احساس هیجان را هر روز در تمام ساعات خواهید داشت.

2- پیام دادن به شما اجازه می دهد حتی زمانی که در کنار او نیستید یا در حال قرار گذاشتن با هم نیستید، رابطه تان با او را بسازید. شما نمی توانید 24 روز در کنارش باشید، اما می توانید مطمئن شوید که گوشی موبایل او این افتخار را دارد، پس چرا نباید از این به نفع خود استفاده کنید؟

صحبت کردن با پیام باعث می شود نوعی صمیمیت را به آرامی و با اطمینان و با ثبات بسازید، این کار در طولانی مدت رابطه تان را در ثبات خوبی قرار می دهد.

3- بسیاری از مردان واقعا گوش نمی دهند، آن ها تنها کلمات شما را می شنوند، اما درک نمی کنند. مشابه همین برای زنان نیز واقعیت دارد، پس باید از کلمات درست در زمان درست استفاده کنید تا با کمترین زحمت بیشترین سود را بدست آورید.

4- پیام دادن به شما اجازه می دهد موضوعاتی را پیش بکشید که در گفتگوی حضوری بیان آن ها برایتان راحت نیست. اگر خجالتی هستید یا ارتباط برقرار کردن برایتان مشکل است، می توانید بحث آن را در پیام پیش بکشید، این روز ها این کار عجیب یا نا مناسب به نظر نمی رسد.

بهترین رابطه ها آن هایی هستند که ارتباطات در آن ها سر باز و ساده اند. اگر این کار برایتان مشکل است، می توانید مهارت هایتان را به وسیله ی ابزار پیام متنی که نسبت به بقیه روش ها کمتر ترسناک است، بهبود دهید.

5 .در ادامه ی نکته قبلی، پیام دادم برای کسانی از ما که عادت دارند بی حواس حرف بزنند، عالی است. اگر در دلبری کردن کارتان افتضاح است، زمانی که می خواهید حرف مهمی بزنید تپق می زنید، یا همیشه جمله عالی زمانی به ذهنتان می رسد که ده دقیقه از زمانی که فرصت گفتنش را داشته اید گذشته است، پیام های متنی مشکلاتتان را برای شما حل می کنند.

نیازی نیست در طی پنج ثانیه جواب بدهید، زیرا می خواهید او نیز با همان چشم به راهی منتظر پاسخ شما باشد، پس همه زمان دنیا را در اختیار دارید تا حرفی که می خواهید بزنید را هنرمندانه انتخاب کنید و اطمینان داشته باشید که دقیقا همان تصوری را از خودتان ایجاد کرده اید که می خواهید او شما را آنگونه ببیند.

6 .و در نهایت، مرد مورد علاقه شما ممکن است زندگی شلوغی داشته باشد، در حال کار باشد، با دوستانش وقت بگذراند، مسافرت برود، ورزش کند، در مسیر برای رفتن به محل کار باشد یا با سرگرمی هایش وقت بگذراند و بسیاری کار های دیگری که در حین انجام آن ها در حال فکر کردن به شما باشد. او ممکن است هر شب برای قرار گذاشتن با شما وقت نداشته باشد و ممکن است نتواند، یا نخواهد، که گوشی اش را برای صحبت غیر ضروری جواب دهد، اما پاسخ دادن به یک پیام تنها چند ثانیه طول می کشد.

 

خلاصه خدمت شما:  پیام دادن آنقدر مزایای زیادی دارد که کنار گذاشتنش زمانی که به دنبال ابزار های دلبری کردن می گردید ظلمی در حق خودتان است. مهم نیست که به تازگی ملاقاتش کرده اید یا همه ی عمرتان او را می شناخته اید. مهم نیست که به تازگی شروع به قرار گذاشتن کرده اید یا از دوران دبیرستان با هم بوده اید. او هر کسی که هست، رابطه تان هر طور که هست و هر فکری که می خواهید با فرستادن پیام در ذهن او ایجاد کنید، پیام دادن نتیجه بخش ترین راه برای ادامه دادن صحبت و طولانی کردن آن است.

10 دستور المعمل جادویی برای پیام فرستادن به مرد مورد علاقه

در فصل سوم دوره می خواهیم به همه ی روش هایی که می توانید در آن ها از پیام های متنی و صوتی استفاده کنید تا توجه کامل او را به دست بیاورید تمام روز ذهنش را مشغول به خودتان نگه دارید، نگاهی بیندازیم. اما قبل از این کار، می خواهیم چند دام غیر منتظره در پیام فرستادن به مردها را به شما معرفی کنیم.

این ها قوانین ناشکستنی هستند که شما باید خودتان را به پیروی از آن ها متعهد کنید. قوانین به وجود می آیند یا شکسته می شوند، بسیار مهم است که شما از آن ها پیروی کنید، وگرنه پیام هایتان آن تاثیرگذاری مورد انتظارتان را نخواهند داشت.

می خواهم این فرمان ها را از ابتدای شروع در ذهن خود داشته باشید، پس زمانی که راجع به کار هایی که شما "باید" انجام دهید صحبت می کنیم، شما همان لحظه می دانید که چه کاری را "به هیچ وجه" نباید انجام دهید.

در این فصل قدرتی به شما ببخشیم که بتوانید برای گرفتن نتیجه دلخواهتان از قدرت کلمات در ارسال پیام استفاده کنید

 

10 دستور المعمل جادویی برای پیام فرستادن به مرد مورد علاقه به شرح زیر است:

شما دسترسی کامل به این محتوا را ندارید چون هنوز عضویت ویژه سایت تکامل من را تهیه نکردید!

آنچه در فصل سوم - قسمت اول می آموزید:

  •  10 دستور المعمل جادویی برای پیام فرستادن به مرد مورد علاقه
  •  چه پیام هایی را نباید بفرستید!
  •  در طول روز چقدر باید پیام ارسال کنید؟
  •  بهترین زمان برای پیام دادن کی است؟
  •  آیا من هم باید دیر پاسخ پیام هایش را بدهم؟
  •  آیا داشتن گفتگوی جنسی صحیح است؟
  •  آیا باید عکس بفرستم یا نه؟نوع عکس برهنه باشد یا پوشیده؟
 

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند چیست؟

 

خرید اشتراک ویژه

مقالات مرتبط
نظــرات