مـــرکــز دانلــــــــود

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند! (فصل سوم – قسمت دوم)

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : جمعه 5 مرداد 97 0 نظر
نظرات کاربران :

فصل سوم - قسمت دوم از دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند در خدمت شما هستیم این دوره مختص کاربران ویژه است. کاربرانی که اشتراک عضویت ویژه را تهیه کرده باشند میتوانند از این دوره استفاده بکنند.

 

شکستن یخ رابطه با پیام دادن

آیا او مردی خجالتی است؟ در همه جا نوشته شده است که برای اینکه زندگی تان را مقداری ساده تر کنید؛ از مردانی که اعتماد به نفس کافی ندارند دوری کنید، اما همه ی ما می دانیم که حقیقت از این بسیار پیچیده تر است. مردی که در مرحله ی دلبری کردن به خوبی عمل نمی کند لزوما زمانی که شرایط عمیق تر و داغ تر می شود دست و پا چلفتی نیست، او اغلب تمرین کافی نداشته یا که مهارت کافی ندارد و نسبت به دیگر مردان، ملاقات ها و نشست و برخاست ها را خجالت آور می داند.

احتمالا او فردی درونگرا است یا به قدری جوان است که هنوز تجربه کافی ندارد.نمی خواهیم که این مرد ها را با یک خط قرمز از دیگران جدا کنیم. اگر احساس می کنید او برای شروع به مقداری وقت بیشتر نیاز دارد، اشکالی ندارد که صحبت کردن را ادامه بدهید، تنها تا زمانی که هر چه سریع تر رهبری را به دست او بسپارید.

پس اگر می خواهید یخ میانتان را بشکنید و احساس اعتماد به نفس دارید که این بهترین کار است، قدم بعدی تان چیست؟ چطور می خواهید از دروازه شروع با یک پیام دلبرانه قدرتمند غیرقابل تحمل عبور کنید، پیامی که باعث شود بخواهد فورا بداند حرف بعدیتان چیست؟ با یادآوری اینکه او را می شناسید شروع کنید، این تعریفی است که باعث دلگرمی او شده و باعث می شود با شما گرم بگیرد.اگر می توانید در مورد جزئیات اینکه چطور و چرا با هم آشنا شدید صحبت کنید: یک لطیفه  بین خودتان که تنها او می تواند تشخیص دهد را ذکر کنید، به لباسی که پوشیده بوده ارجاعش دهید یا یک راهنمایی از صحبتی که در ملاقات اول تان داشته اید به او بکنید.

 تکنیک های شکستن یخ رابطه به شرح زیر است:   شما دسترسی کامل به این محتوا را ندارید چون هنوز عضویت ویژه سایت تکامل من را تهیه نکردید!

آنچه در فصل سوم - قسمت دوم می آموزید:

  • چطور یخ رابطه را بشکنید!
  • زمان هایی که حرفی برای گفتن ندارید چه سوال هایی بپرسید تا بیشتر صحبت کنید
  • چطور کنترل رابطه را بدست بگیرید
  • تکنیک کنترل جریان در رابطه برای افزایش جذابیت شما
 

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند چیست؟

 

خرید اشتراک ویژه

مقالات مرتبط
نظــرات