مـــرکــز دانلــــــــود

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند! (فصل سوم – قسمت چهارم)

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : یکشنبه 4 شهریور 97 0 نظر
نظرات کاربران :

فصل سوم - قسمت چهارم از دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند در خدمت شما هستیم این دوره مختص کاربران ویژه است. کاربرانی که اشتراک عضویت ویژه را تهیه کرده باشند میتوانند از این دوره استفاده بکنند.

بدست آوردن احترام او با عدم رابطه جنسی

تا به حال او را مشتقاق شنیدن هر کلمه از زبان خود کرده اید و رابطه تان در حال شکوفا شدن است. او شما را می خواهد و فکر می کند که بدست آوردنتان برایش ممکن است، اما هنوز باید او را اذیت کنید، تا وقتی که زمان مناسب از راه برسد.

حالا وقت آن رسیده است که او را وادار کنید به شما احترام بگذارد. مگر اینکه بخواهید تا ابد بازیچه ی او باقی بمانید، باید برای بخشی از او جذاب باشید که برای رویداد های درون شلوارش اهمیت کمتری قائل است و به اتفاقاتی که درون قلبش می افتند توجه بیشتری نشان می دهد. می خواهید بخشی از او را نشان دهید که به ثبات، عشق و همراهی تمایل دارد، و هیمنطور ثابت کنید که شما همان زنی هستید که برای این کار مناسب است.

اگر تنها به دنبال این هستید که با این مرد یک رابطه ی جنسی سطحی داشته باشید، می توانید جلو تر بروید و این فصل را نخوانید، اگر شما هم بیشتر از این می خواهید، حتما از قبل می دانید، تا زمانی که یک احترام دو طرفه بین خودتان به وجود نیاورید، رابطه تان از این جلو تر نمی رود.

کار های زیادی وجود دارند که یک پیام متنی نمی تواند انجام دهد. یک پیام نمی تواند با احساس صحبت کند، نمی تواند فضایی در اختیار شما قرار دهد که عمیق ترین افکارتان را بیان کنید، و قطعا نمی تواند جایگزین یک ملاقات حضوری باشد. اما کاری که می تواند بکند، کمک به شما برای قرار دادن مرز هایی است که انتظار دارید این مرد آن ها را رعایت کند، و می خواهیم به شما بگوییم که چطور باید این کار را انجام دهید

با ما در ادامه همراه باشید

شما دسترسی کامل به این محتوا را ندارید چون هنوز عضویت ویژه سایت تکامل من را تهیه نکردید!

آنچه در فصل سوم - قسمت چهارم می آموزید:

  • چطور به مرد نشان بدهید که ارزشمند هستید
  • چطور با نه گفتن باعث افزایش جذابیت خود میشوید
  • اوایل آشنایی آیا باید عکس های سلفی یا برهنه بفرستید؟
  • در زمان کنسل کردن قرار از طرف او بهترین عکس العمل چیست؟
  • زمانی که گفت و گو کسل کننده است چه باید کرد؟
   

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند چیست؟

 

خرید اشتراک ویژه

مقالات مرتبط
نظــرات