مـــرکــز دانلــــــــود

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند! (فصل سوم – قسمت پنجم)

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : شنبه 10 شهریور 97 0 نظر
نظرات کاربران :

فصل سوم - قسمت پنجم از دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند در خدمت شما هستیم این دوره مختص کاربران ویژه است. کاربرانی که اشتراک عضویت ویژه را تهیه کرده باشند میتوانند از این دوره استفاده بکنند.

بهترین موضاعات برای صحبت با دوست پسرتان

وقتی در کنار او هستید نمی دانید باید در مورد چه چیزی صحبت کنید؟ زمانی که حرفی برای گفتن ندارید از این موضاعات استفاده کنید.

صحبت کردن می تواند کاری دشوار باشد، حداقل در روابط تازه.

هر دوی شما ممکن است از صحبت با همدیگر هیجان زده باشید، اما ممکن است افکارتان را پیش خودتان نگه دارید چون زیاد مطمئن نیستید که باید در مورد چه چیزی صحبت کنید.

در آن سوی ماجرا، حتی روابطی که مدتی طولانی برقرار بوده اند ممکن است وارد این شرایط دشوار شوند، زمانی که فکر می کنید هر دوی شما در مورد تمام موضوعات جالب موجود در دنیا قبلا صحبت کرده اید.

اگر در رابطه های کهنه تر به دنبال موضوعی برای صحبت می گردید، از اشاراتی که در مسائل وجود دارد برای صحبت در یک رابطه ی بی نقص استفاده کنید.

پیام های جذاب و دلبرانه می توانند رابطه تان را در طول سال ها با اضافه کردن کمی غافلگیری در طول روز تازه نگه دارند.

هیچ وقت برای برعکس کردن روند دیر نیست، پس نگران نباشید اگر تا به حال تعداد پیام هایتان به هم کم شده است. از حالا شروع به ارسال پیام های جالب تر کنید، هنوز می تواند به گوشی موبایلتان تکیه کنید. و او را با چند پیام شیرین و جذاب که انتظارشان را ندارد غافلگیر کنید.

اما اگر رابطه با دوست پسرتان را به تازگی آغاز کرده اید، می خواهید او را با مهارت های صحبت کردن خود شگفت زده کنید و به او کمک کنید تا کمی بیشتر سفره ی دلش را برای شما باز کند، بیشتر از این جلو نروید.

موضوعاتی که می توانید در باره ی آن ها با دوست پسرتان صحبت کنید

اگر برای پیدا کردن موضوع صحبت با دوست پسرتان، چه حضوری و چه تلفنی با مشکل مواجه شده اید، آرام باشید.

شما تنها نیستید.

ممکن است موضوعات زیادی داشته باشید که با مرد جدیدتان در باره ی آن ها صحبت کنید، اما از آن جایی که هر دوی شما هنوز همدیگر را خیلی خوب نمی شناسید، ممکن است برای انتخاب مناسب ترین موضوع گیج شده باشید.

اما اغلب اکثر اوقات، موضوعاتی وجود دارند که همه ی مرد ها را به هم متصل می کنند. این موضوعات را به خاطر بسپارید و ببینید که گفتگویتان با این مرد جدید خیلی ساده تر از چیزی خواهد شد که تصور می کردید.

 

10 ترفند برای گفتگو با دوست پسر جدیدتان

در ابتدا، نکته ای وجود دارد که باید به خاطر بسپارید. سکوت چیز بدی نیست. وقتی هر دویتان حرفی برای گفتن ندارید، احساس خجالت نکنید. تنها چند نفس عمیق بکشید و آرام باشید.

گاهی اوقات، سکوت بهترین چیز برای کمک به شماست تا بیشتر عاشق همدیگر شوید. هر چه باشد، سکوت در میانه ی صحبت نشان دهنده ی این است که هر دوی شما با هم دیگر احساس راحتی دارید و به رگباری از کلمات برای این که در کنار همدیگر احساس آسودگی داشته باشید نیازی ندارید.

زمانی که سکوت برای اثبات اشتیاق مداوم شما به وجود می آید تا ثابت کند که همنشین های خوبی برای همدیگر هستید، ممکن است در ابتدا نادیده گرفتن احساس ناراحتی ناشی از این وضعیت مشکل باشد.

اما اگر تازه کار هستید می توانید از نکته های زیر در حال وقت گذراندن با همدیگر استفاده کنید. با استفاده از این 8 ترفند، می توانید به طور هم زمان گفتگو های بهتری با دوست پسرتان داشته باشید، بهتر با همدیگر کنار بیایید و کاری کنید متوجه شود شما چقدر باهوش هستید.

شما دسترسی کامل به این محتوا را ندارید چون هنوز عضویت ویژه سایت تکامل من را تهیه نکردید!

آنچه در فصل سوم - قسمت پنجم می آموزید:

  •  با مردی که تازه آشنا شدیم در چه موضوعی باید صحبت کرد؟
  •  در مورد چه موضوعی صحبت کنم تا دوست پسرم متوجه شود باهوش هستم!
  •  8 موضوع جدید برای چت کردن که از یکنواختی رابطه جلوگیری میکند
  •  نشانه های سرد بودن مرد در چت کدام است؟
  •  اگر مرد فقط در زمان مستی ابراز محبت کنید نشانه چیست؟
  •  آیا میدانید بزرگترین اشتباهات در ارسال پیام به مردان چیست؟
 

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند چیست؟

     

خرید اشتراک ویژه

مقالات مرتبط
نظــرات