مـــرکــز دانلــــــــود

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند! (فصل سوم – قسمت ششم)

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : دوشنبه 12 شهریور 97 1 نظر
نظرات کاربران :

فصل سوم - قسمت ششم از دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند در خدمت شما هستیم این دوره مختص کاربران ویژه است. کاربرانی که اشتراک عضویت ویژه را تهیه کرده باشند میتوانند از این دوره استفاده بکنند.

پیام های شیرین و دوست داشتنی که می توانید برای دوست پسرتان بفرستید

نمی دانید چطور باید از طریق پیام حرف های عاشقانه بزنید؟

نگران نباشید، ما همه ی حرف های شیرینی که جنبه ی رمانتیک شما را به نمایش می گذارند و می توانید در هنگام پیام دادن به دوست پسرتان از آن ها استفاده کنید را آماده کرده ایم.

در یک رابطه ی تازه. پیدا کردن حرف های بامزه برای پیام دادن جای خودش را دارد. ما معمولا زمانی که می خواهیم احساساتمان را بیان کنیم خجالت زده می شویم، و نمی خواهیم یکی مانند همه ی آدم های معمولی دیگر یا دختری عاشق و دلباخته به نظر برسیم. بنابراین، باید بهترین ترکیب از حرف های شیرینی را پیدا کنیم که مختص خودمان هستند.

اصل باشید. به ما اعتماد کنید، حرفی که از اعماق دلتان می زنید بسیار پر معنی تر است. بعضی از افراد به طور حضوری و رو در رو عملکرد بهتری دارند در حالی که بعضی دیگر  ارسال پیام را ترجیح می دهند.

 

حرف های بانمکی که باعث می شوند دوست پسرتان بگوید "آو"

زمانی که برای اولین بار با مردی آشنا می شوید، ممکن است برایتان راحت نباشد که به طور رو در رو با آن ها رفتاری دوست داشتنی و عاشقانه داشته باشید. اگر شما هم ذره ای این حس را دارید، باید برای فکر کردن روی حرف هایی که قرار است بزنید وقت بگذارید. وقت بگذارید و جملات عاشقانه ی بی نقصی بسازید.

شما دوست دارید به این فکر کنید که یک شریک عشقی و همینطور زن بسیار رمانتیکی هستید. بنابراین، لیستی از حرف های شیرینی که می توانید از طریق پیام به دوست پسرتان ارسال کنید و او را اسیر خودتان کنید، برای شما آماده شده است.

خوب است که این را به یاد داشته باشید، این عبارت ها را کاملا کلمه به کلمه کپی نکنید.

همینطور که قبلا ذکر کردیم، اصل باشید. کلیشه ای نباشید. حرف هایی که می زنید هر چه به رابطه ی واقعیتان مرتبط تر باشند، بهتر است. بسیار ساده تر است که با پیامی ارتباط برقرار کنید که موضوع آن به رابطه ی واقعیتان مرتبط است.

آیا آماده اید که شیرین ترین نمونه ی خودتان باشید؟

شما دسترسی کامل به این محتوا را ندارید چون هنوز عضویت ویژه سایت تکامل من را تهیه نکردید!

آنچه در فصل سوم - قسمت ششم می آموزید:

  •  نمونه پیام های شیرین و با نمک برای دوست پسر
  •  پیام های آماده برای افزایش صمیمیت و جذابیت شما
  •  نمونه پیام هایی که به دوست پسر حس تحسین شدن بدهد
 

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند چیست؟

   

خرید اشتراک ویژه

 

مقالات مرتبط
نظــرات

2 دیدگاه

    1 دیدگاه

    1. mfattahi612

      خیلی عالی بود..امیدوارم شخصا بتونم قسمت زیادی از این دوره رو تو وجود خودم نهادینه کنم.. منکه لذت بردم.. امیدوارم همه ی زنان سرزمینم ب ملکه هایی دوست داشتنی تبدیل بشن☺☺☺