مـــرکــز دانلــــــــود

چطور جذابیت زنانه داشته باشیم تا مردان را جذب و عاشق کنیم؟

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : پنجشنبه 16 خرداد 98 0 نظر
نظرات کاربران :

اکثر زنان و شاید همه آنها به زیبایی و جذابیت فکر می‌کنند و برای به دست آوردن آن تلاش زیادی می‌کنند و همواره فکر خود را درگیر می‌کنند که چگونه و از چه طریقی عمل کنند تا بتوانند جذابیت و زیبایی خاص زنانه داشته باشند.از طرفی به عقیده کارشناسان  جذابیت و زیبا بودن در مکان‌ها و زمان‌های مختلف با هم متفاوت است و نظر همه افراد در مورد این مقوله یکسان نیست یعنی این مفهوم تقریبا نسبی است به این معنا که اگر شخصی در نظر یک نفر جذاب و زیبا به نظر می‌رسد شاید از نظر فردی دیگر جذابیت خاصی نداشته باشد.

اما به طور کلی ویژگی‌های مشترکی و عمومی وجود دارند که باعث می‌شود افراد با کمک آنها جذاب و زیباتر‌ جلوه کند که اگر شما نیز به عنوان یک زن در این زمینه دغدغه دارید و حس می‌کنید از جذابیت زنانه کافی برخوردار نیستید می‌توانید از ترفند‌هایی که در این مقاله معرفی می‌کنیم کمک بگیرید و جذابیت خود را چند برابر کنید.

جذابیت زنانه چیست؟

جذابیت زنانه ویژگی یا مهارتی است که فقط به چهره و اندام زیبا محدود نمی‌شود و در واقع نوعی مهارت است که باعث می‌شود زن در نظر اطرافیانش زیبا و جذاب جلوه کند و فردی خاص و دوست داشتنی باشد. جذابیت زنانه در واقع امری بیولوژیکی و عمیق است که فقط از طریق بررسی‌های ظاهری بدست نمی‌آید.

میخواهم یاد بگیرم هر مردی را مجذوب و وابسته خودم کنم

راز جذابیت زنانه را بشناسیم

راز جذابیت زنانه را بشناسیم

امری مسلم است هر زنی دوست دارد زیبا و جذاب باشد و برای دسترسی به آن تلاش می‌کند و گاها زنانی بوده‌اند که در این راه حتی به خود آسیب می‌زنند خطاب به این زنان باید گفت اگرچه رسیدن به خود مانند لباس‌های زیبا، کفش‌های بلند و تغییر و رنگ کردن مرتب مو و غیره می‌تواند شما را زیبا‌تر نشان دهد اما در عین حال شما به مرور به خود آسیب می‌زنید و از جذابیت واقعی دور می‌شوید.

بنابراین راز جذابیت زنانه به طور کلی افراط یا تفریط کردن در رسیدگی به ظاهر و غیره نیست بلکه سعی کنید برای ایجاد این مفهوم در خودتان با رعایت ویژگی‌های زنان جذاب به راحتی آن را کسب کنید مثلا از تناسب اندام غافل نباشید و همواره با تغذیه و ورزش آن را در بهترین حالت نگه دارید، مراقب سلامتی خود باشید و با مصرف تغذیه مناسب و سبزیجات و وارد نکردن استرس و خواب و استراحت کافی و رعایت بهداشت فردی همواره پرانرژی و سالم بمانید.

یکی از راز‌های جذابیت زنانه در نظر مردان و حتی اطرافیان داشتن تبسم و لبخند است که این با این حالت همواره اطرافیانتان را به خود جذب می‌کنید و در نظر آنها فردی دوست داشتنی جلوه می‌کنید.

سادگی صورت نیز طبق تحقیقات مختلف یکی از راز‌های مهم جذابیت زنانه قلمداد شده است و دلیل آن هم گرایش مغز انسان به سمت محرک‌های ساده عنوان شده است.


مقاله مرتبط: چیکار کنم شوهرم برام بمیره ؟ چطور شوهرم عمیق وابسته خودم کنم؟


ویژگی‌های زنان جذاب

همانطور که در بالا ذکر کردیم جذابیت زنانه ممکن است برای افراد مختلف در زمان و مکان‌های متفاوت تعریف‌های جداگانه‌ای داشته باشد اما آنچه که حاصل تحقیقات چندین ساله و مستندات است یک سری از ویژگی‌ها را که باعث جذابیت زنان از نظر مردان می‌شود را ذکر کرده و نقش آنها را ثابت کرده است که به مهم‌ترین آنها اشاره می‌کنیم:

1- شوخ طبعی و خوشرویی

شوخ طبعی و خوشرویی

خوشرویی و شوخ طبعی یکی از عواملی است که در نشان دادن جذابیت زنانه به اطرافیانش نقش بسزایی دارد البته این به معنای همیشه خندیدن و فشار آوردن نیست بلکه خندیدن به موقع و شوخی در مکان و زمان مناسب خود است. پس اگر می‌خواهید برای دیگران جذاب باشید و مردان را به راحتی به خود جذب کنید از شوخ طبعی غافل نباشید.

2- منطقی بودن

اگر می‌خواهید زنی جذاب باشید پس به ویژگی معقول و منطقی بودن حتما فکر کنید یعنی اینکه در شرایط متفاوت برخورد‌های عاقلانه انجام دهید و در برابر مشکلات کوچک درست رفتار کنید و هیجانات اضافی به خرج دهید. سعی کنید برای اینکه جذابیت زنانه خود را از طریق منطقی بودن بدست بیاورید؛ عاقلانه رفتار کنید چون مردان همواره جذب زنی می‌شوند که در موقعیت‌های حساس رفتار درخور و مناسب آن موقعیت را انجام دهند و باعث شرم آنها در جمع نشوند.

3- ویژگی‌های ظاهری (ذاتی و اکتسابی)

ویژگی‌های ظاهری

اگرچه ذکر کردیم که لازمه جذابیت فقط ظاهر زیبا نیست اما رسیدگی به ظاهر و زیبایی یکی از ویژگی‌های جذابیت زنانه در نظر مردان است که بعضی ازآنها اکتسابی و بعضی ذاتی هستند و مهم‌ترین آنها عبارتند از:

 • داشتن دندان‌های سفید
 • آرایش کمتر
 • بازوهای بلند
 • لباس‌ها و ظاهر مرتب
 • رنگ‌های شاد و طرح‌های متفاوت لباس
 • نسبت بیشتر دور لگن به دور کمر
 • رنگ خرمایی موها و رژلب قرمز
 • صدای رسا و بلند
 • بوی خاص بدن و لباس
 • تقارن در صورت
 • انحنا در ستون فقرات
مقالات مرتبط:  روانشناسی مرد‌ عاشق ؛چطور با رموز روانشناسی مردان را وابسته کنیم؟

4- طریقه برخورد با دیگران

داشتن ارتباط مطلوب و برقراری یک رابطه خوب بخصوص با کودکان در یک زن می‌توان نشانه این باشد که او به راحتی می‌تواند یک خانواده شاد و موفق تشکیل دهد و اگرچه ممکن است زنان هرگز به این ویژگی فکر نکنند اما برقراری ارتباط خوب و موفق با کودکان جذابیت زنانه آنها را چند برابر می‌کند.

5- هوش هیجانی

هوش هیجانی

در نظر مردان زنانی که هوش هیجانی بالایی دارند می‌توانند زنان قابل اعتمادی باشند و آنها فکر می‌کنند که تکیه کردن به این زنان راحت است و باعث امیدواری هستند. داشتن هوش هیجانی در زنان در واقع یعنی اینکه بتوانید به نوعی از خود احساسات (احساسات قوی) نشان دهید که نظر مردان را جذب کنید مثلا در حالی که خوشحال هستید یا برای چیزی ذوق می‌کنید احساسات خود را نشان دهید و به طور کلی در هر موقعیتی احساسات درخور با آن شرایط را از خود نشان دهید.


مقاله مرتبط: چطور با سیاست زنانه مرد را سریعا مطیع خود کنیم؟


6- حس خوب نسبت به خود

یکی از عنصر‌های مهمی که باعث می‌شود زنان به طور ناخود‌آگاه برای مردان جذاب باشند داشتن حس خوب و ارزشمند بودن نسبت به خود است. وقتی زنی احساسات منفی مانند بی ارزشی، زشت بودن و محبوب نبودن را از خود درو می‌کند پس باعث نزدیک شدن مرد یا مخاطب خاص زندگی‌اش می‌شود و با اعتماد به نفس گیرای خود باعث جذب او می‌شود.

7- گوش دادن و شنوا بودن واقعی

گوش دادن و شنوا بودن واقعی

زنانی که فقط یک شنونده ظاهری نیستند و به طور واقعی به حرف مردان یا همسرشان گوش می‌دهند شانس بالاتری در جذب شدن دارند. در این حالت فرد با شنیدن صدای مخاطبش فقط سکوت نمی‌کند بلکه در پاسخ به او به طور فعالانه رفتار می‌کند یعنی همراه شدن و حدس زدن سخنان مخاطب و داوری نکردن او که باب گرانت در کتاب خود این مسئله را خیلی با اهمیت شمرده است.

جذب مردان با جذابیت زنانه

جذب مردان با جذابیت زنانه

اگرچه بارها شنیده‌اید که مردان و زنان تفاوت‌های اساسی باهم دارند و عامل جذابیت زنانه ممکن است از نظر آنها نیز متفاوت تفسیر شود یعنی اینکه عاملی که ممکن است برای زن خیلی مهم باشد و فکر کند که با آن قطعا جذاب می‌شود؛ ممکن است برای مردان اصلا نشانه جذابیت نباشد و برعکس و در این قسمت چندین عامل و راهکار برای جذب مردان از طریق جذابیت زنانه عنوان می‌کنیم:

– برای اینکه مردی را به خود جذب کنید سعی کنید در نگاه اول به مسائل ظاهری مانند لباس، پوست، دندان و غیره دقت کنید و به آنها رسیدگی کنید.

– همواره برای جذابیت زنانه و جذب مردان از طریق آن لازم است با انرژی و انعطاف پذیر باشید و علائم جوانی به خوبی در شما مشاهده شود و از حالت یکنواختی بیرون بیایید.

– با اطرافیانتان بخصوص کودکان خوش برخورد باشید و از لحاظ ارتباط اجتماعی خود را تقویت کنید

– سعی کنید در صحبت کردن با دیگران مثبت اندیش باشید و تا جایی که امکان دارد جذابیت زنانه خود را با ایجاد روابط سرگرم کننده و موقعیت‌های رمانتیک و کارهایی که باعث خنده و خوشحالی می‌شود به مخاطب خاصتان نشان دهید.

– برای اینکه در نظر مردان جذاب جلوه کنید هرگز نباید منزوی، گوشه گیر و افسرده ظاهر شوید و زمان و انرژی خود را صرف کار‌ها بیهوده کنید بلکه باید به جای این رفتار‌ها قابل اعتماد بودن خود را نشان دهید و تکیه‌گاه مناسبی باشید.


مقاله مرتبط: صفر تا صد راه های جذب مردان که زنان ایرانی از آن بی خبر هستند!


همچنین رعایت موارد زیر بسیار حائز اهمیت است:

– اگر می‌خواهید برای یک مرد جذب کننده باشید سعی کنید برنامه ریزی درستی برای کار‌های خود انجام دهید و وقت خود را بیهوده صرف کار‌های بی‌ارزش نکنید. اگر فردی باشید که بدون برنامه تغییرات آنی و لحظه‌ای در کارهای شما ایجا شود قطعا از جذابیت شما خیلی کاسته می‌شود.

– سعی کنید در زندگی خود راحت باشید و هرگز برای رسیدن دیگران به موفقیت و خوشحالی خودتان را خیلی اذیت نکنید و در حد توان تلاش کنید و با رعایت اعتدال آرامش را کسب کنید و جذب شوید.

– در برخورد با مسائل و مشکلات به گونه‌ای رفتار نکنید که انگار فقط مختص شما هستند و اتفاقات بد بجز شما برای کسی دیگر نیست سعی کنید به جای درگیر کردن اعصاب خود و موضع گیری در برابر آنها، به بهترین شکل آنها را حل و مدیریت کنید.

– زمانی که شخصی از شما تعریف و تمجید می‌کند سعی کنید پاسخ مناسب و درخوری را به او بدهید نه خود را دست کم بگیرید و نه اینکه با تعریف آنها مغرور شوید فقط از آنها تشکر کنید.

– اگر در پی این هستید که به سمت مرد دلخواه خود جذب شوید هرگز نباید دخالت و عیب جویی کنید چون مردان از این مسئله متنفرند و در کنار آن از غر زدن و شکایت کردن از مسائل دوری کنید و هرگز عیب‌های ظاهری خود را به مرد محبوبتان نگویید شاید او هرگز متوجه ان نباشد.

– فردی قوی، محکم و راز نگه دار باشید و در یک کلام برای اینکه موجودی خاص باشید و جذابیت زنانه داشته باشید شاد باشید، لذت ببرید، مثبت اندیش باشید، از شرایط شکایت نکنید و در موقعیت‌‌های مناسب ابراز وجود کنید و خود را با شرایط سازگار کنید.

مقالات مرتبط
نظــرات