مـــرکــز دانلــــــــود

چگونه از دوران نامزدی خود لذت ببریم؟

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : جمعه 11 آبان 97 0 نظر
نظرات کاربران :

یکی از مواردی که در هنگام تشکییل زندگی مشترک برای زوج ها هیجان انگیز است و ما در کشورمان بسیار از زوج های جوان در مورد آن می شنویم دوران نامزدی است . این دوران یکی از شیرین ترین بخش های زندگی مشترک از دید بسیاری از زوج هاست. اما نکات مهمی در باره این دوران وجود دارد که اگر به درستی رعایت نشوند ممکن است تجربه تلخی در این دوران داشته باشید. در این مقاله به بررسی این نکات خواهیم پرداخت.

دوران نامزدی یکی از شیرین‌ترین دوران‌های زندگی هر پسر یا دختری است. از نظر بسیاری از کارشناسان این دوران یک مرحله مناسب برای آشنایی بیشتر بین دو طرف بوده و دختر و پسر می‌توانند در دوران نامزدی به طور کامل همدیگر را بشناسند. اما در کنار آشنایی بیشتر، نامزد بازی یکی از قسمت‌های لذت‌بخش دوران نامزدی برای دو نفر است. اما در نامزدی بازی نباید هیجان زده رفتار کنید؛ زیرا انجام برخی کارها ممکن است باعث پشیمانی و یا آزرده شدن یکی از طرفین گردد. پس باید در نامزد بازی بسیار منطقی رفتار کنید.

اما در نامزد بازی چه کارهایی انجام دهیم تا هم از آن لذت ببریم و هم بعداً از رفتار خود احساس ندامت نکنیم؟

هدف ما در این مقاله ارائه راهکارهایی است تا دوران نامزدی شما به یکی از شیرین‌ترین دوران زندگی‌تان تبدیل شود و برای همیشه در ذهن شما باقی بماند.

1- زمان بیشتری را به هم اختصاص دهید

در دوران نامزد بازی زمان بیشتری را به هم اختصاص دهید

برای این که دوران نامزدی برای همیشه در ذهن شما بماند. زمان بیشتری را برای با هم بودن قرار دهید. در دوران نامزدی با هم قرار بگذارید و نامزد خود را به رستوران، سینما، پارک و مکان‌های مختلف دعوت کنید. شما از این طریق هم می‌توانید نامزد خود را به خوبی بشناسید و از نامزد بازی خود با او لذت ببرید. در واقع با این کار شما با یک تیر دو نشان می زنید. سعی کنید علایق مختلف طرف مقابلتان را کشف کنید و خواهید دید که این کار نوعی ماجراجویی هیجان انگیز برایتان خواهد بود.


مقاله مرتبط: چگونه نامزد خود را عاشق کنیم؟ با نامزد خود چگونه رفتار کنیم؟


2- او را لمس کنید

لمس کردن برای هر دو نفر می‌تواند بسیار جذاب و هیجان‌انگیز باشد. در زمان‌هایی که دو نفری با هم تنها هستید همدیگر را بیشتر از قبل لمس کنید. سعی کنید نقاط بدن حساس نامزد خود را بشناسید و آن نقاط را لمس کنید تا بتوانید به او بهترین احساس را بدهید. پس هیچوقت نامزد بازی با لمس کردن را از یاد نبرید.

3- او را در آغوش بگیرید

در دوران نامزد بازی او را در آغوش بگیرید

در آغوش گرفتن یکی از لذت‌بخش‌ترین کارهایی است که در دوران نامزدی انجام دهید. با انجام این کار هر دو نفرتان به یک آرامش و لذت خاص می‌رسید. هنگامی که نامزد خود را در آغوش گرفته‌اید سینه‌های خود را به هم بچسبانید و گاهی او را محکم در آغوش خود فشار دهید تا بیشتر از قبل شما را حس کند و از این نامزد بازی لذت ببرید. سعی کنید با این کار به او احساس امنیت بدهید چون با بغل کردن استرس از هر دو طرف گرفته می شود.

4- رابطه جنسی نداشته باشید

مهم‌ترین حریم دوران نامزدی رابطه جنسی بین دو نفر است. اما رابطه جنسی در این دوران هیچوقت توصیه نمی شود. داشتن رابطه جنسی شاید یکی از اشتباهات بسیار بزرگ این دوران باشد. یکی از دلایل که رابطه جنسی را منع می‌کنند این است در صورتی که دو نفر با هم تفاهم نداشتند خیلی راحت می‌توانند از همدیگر جدا شوند. اما در صورتی که با هم رابطه جنسی برقرار کنند در این گونه مواقع جدا شدن آن‌ها سخت خواهد شد؛ زیرا به گونه‌ای خاص به هم وابسته شده‌اند. همچنین به یاد داشته باشید برقراری رابطه جنسی در دوران نامزدی می‌تواند خطراتی چون خطر حاملگی را ایجاد کند.

5- او را ببوسید

در دوران نامزد بازی او را ببوسید

بوسیدن می‌تواند برای نامزد شما خیلی جذاب باشد. همیشه و در هر مکانی که موقعیت مناسب پیش آمد او را ببوسید. بوسیدن لب ها یا همان بوس فرانسوی را هم یاد بگیرید و از این نامزد بازی هم استفاده کنید که واقعاً لذت‌بخش خواهد بود. از نامزد خود سوال کنید که دوست دارد کجا و چگونه او را ببوسید. معمولاً در خانم‌ها لاله‌های گوش و گردن آن‌ها بسیار حساس است. پس هیچوقت این نقاط حساس را فراموش نکنید. شما برای بوسیدن نامزد خود باید زرنگ باشید و از کوچکترین لحظه‌ها برای بوسیدن او بهره بگیرید.


مقاله مرتبط: روانشناسی مرد‌ عاشق ؛چطور با رموز روانشناسی مردان را وابسته کنیم؟


6- با تلفن همراه نامزد بازی کنید

می‌توانید برای نامزد بازی خود از تلفن همراه خود نیز استفاده کنید. به عنوان مثال شما می‌توانید نیازهای و عواطف عاشقانه خود را با نامزد خود از طریق تلفن همراه خود و شبکه‌های پیام‌رسان در میان بگذارید. استفاده از تلفن همراه یکی از روش‌های جدید و مورد علاقه پسرها و دخترها برای نامزد بازی است. می‌توانید از طریق تلفن همراه و بدون این که احساس خجالتی داشته باشید همه چیز را با نامزد خود به بحث بگذارید.

باید به یاد داشته باشید در دوران نامزدی حفظ حرمت‌ها بسیار واجب است و شما باید به فرهنگ و عقاید طرف مقابل خود و خانواده وی احترام بگذارید. همچنین به خاطر نامزد بازی رفت و آمد شما به منزل نامزدتان از حد معمول نگذرد؛ زیرا این امر با فرهنگ بسیاری از خانواده‌های ایرانی هم‌خوانی نداشته و حتی ممکن است باعث ناراحتی آن‌ها شود. پس تلاش کنید رفت و آمدهای شما منظم و قانونمند باشد. در دوران نامزدی به دنبال ارضا شدن از راه معاشعه باشید و از رابطه جنسی دوری کنید و همیشه به عنوان یک اصل از آن پیروی کنید.

مقالات مرتبط
نظــرات