مـــرکــز دانلــــــــود

چطور دختر جذابی باشیم؟ 12 فاکتور اصلی برای جذابیت دختر

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : پنجشنبه 30 مرداد 99 0 نظر
نظرات کاربران :

  راهکارهای زیادی برای افزایش جذابیت وجود دارد. اغلب این راهکارها ساده هستند و دستیابی به آن‌ها تنها نیاز به کمی تمرین دارد. در این مقاله می‌خواهیم راهکارهایی را که باعث افزایش جذابیت دختر در دید یک مرد می‌شود، بررسی کنیم. اگر به مردی علاقه‌مند شده‌اید و می‌خواهید به گونه‌ای او را به سمت خود […]

 

راهکارهای زیادی برای افزایش جذابیت وجود دارد. اغلب این راهکارها ساده هستند و دستیابی به آن‌ها تنها نیاز به کمی تمرین دارد. در این مقاله می‌خواهیم راهکارهایی را که باعث افزایش جذابیت دختر در دید یک مرد می‌شود، بررسی کنیم. اگر به مردی علاقه‌مند شده‌اید و می‌خواهید به گونه‌ای او را به سمت خود جذب کنید، بهترین شیوه این است که روی شخصیت خود کار کنید. در ادامه بیشتر به این امر می‌پردازیم.

میخواهم یاد بگیرم هر مردی را مجذوب و وابسته خودم کنم

1- زنان جذاب لبخند را فراموش نمی‌کنند

زنان جذاب لبخند را فراموش نمی‌کنند

یکی از مهم‌ترین چیزهایی که جذابیت دختر را برای مردان زیاد می‌کند، لبخند زدن است. مردان علاقه زیادی به تبسم بانوان دارند. البته منظور ما این نیست که در هر لحظه و هر کجا لبخند بزنید. در استفاده از آن سنجیده عمل کنید. علاوه بر این، مردان دقت زیادی به این دارند که شما به چه کسانی لبخند می‌زنید. اگر می‌خواهید برای مرد موردعلاقه خود جذاب باشید، سعی کنید بیشتر تبسم‌های خود را به او هدیه کنید.

برخی از مردان در این مورد حساس هستند و لبخند زدن را قدمی برای صمیمیت می‌دانند. در نتیجه، بهتر است این مورد را در ارتباط با مردان دیگر رعایت کنید. برای داشتن لبخندی زیبا از دندان‌های خود به خوبی مراقبت کنید و همیشه مسواک بزنید. اگر هنگام لبخند دهان خوشبویی داشته باشید بسیار بهتر است. پس از خوشبوکننده‌هایی مانند قرص‌های نعنایی استفاده کنید.

2- در انتخاب لباس دقت کنید

 مورد دیگری که موجب افزایش جذابیت دختر در نگاه مردان می‌شود، لباس است. پوشش ما نشان می‌دهد چگونه شخصیتی داریم. البته با توجه به اینکه در کشور ما آزادی پوشش برای زنان تا حد زیادی وجود ندارد، نشان دادن شخصیت درونی با لباس کمی دشوار است؛ اما شما می‌توانید با انتخاب لباسی زیبا، مرتب و هماهنگ با هم اولین تیر خود را رها کنید؛ زیرا لباس و ظاهر شما چیزی است که در برخورد اول به چشم می‌آید. سعی کنید لباس خود را ست کنید.

از رنگ‌هایی استفاده کنید که با پوست شما هماهنگی دارند. هیچ وقت از پوشیدن لباس‌هایی با رنگ‌های شاد ترسی نداشته باشید. رنگ‌های شاد موجب شاداب‌تر نشان دادن صورت شما می‌شوند. استفاده از برخی رنگ‌ها نیز نشان‌دهنده شجاعت شما است. سعی کنید استایل خود را از لباس‌های مد روز انتخاب کنید. درست است که نباید زیاد از حد خود را درگیر دنیای مد بکنیم اما به روز بودن، یکی از مهم‌ترین نشانه‌های جذابیت است.

3- از زیورآلات و عطر استفاده کنید

از زیورآلات و عطر استفاده کنید

 در مورد پیش توضیح دادیم که لباس می‌توانند موجب افزایش جذابیت دختر شود. در کنار لباس بهتر است از زیورآلات هم استفاده کنید. برخی از خانم‌ها علاقه‌ای به استفاده از این چیزها ندارند اما باید بگوییم که استفاده از زیورآلات، هماهنگی آن‌ها با لباس شما و موقعیتی که در آن قرار دارید، می‌تواند در نگاه یک مرد بسیار جذاب باشد. نیازی نیست حتماً از جواهرات و طلا استفاده کنید. زیورآلات بدل و نقره زیادی وجود دارند که بسیار زیبا هستند و می‌توانند استایل شما را تکمیل کنند.

 مورد دیگر، استفاده از عطر است. می‌توانید با استفاده از عطرها و با رعایت پاکیزگی و نظافت، تمیز و خوشبو باشید؛ اما باید بدانید که عطرها و رایحه‌ها خاطره‌ساز هستند و بسیاری از افراد با این موارد دیگران را به خاطر می‌سپارند. اگر می‌خواهید در ذهن مرد موردعلاقه خود ماندگار باشید، از عطری خوشبو، زنانه و به خصوص استفاده کنید. سعی کنید عطرها را مناسب با فصول مختلف انتخاب کنید. رایحه‌های ملایم برای زنان بهتر هستند و مردان نیز بوهای ملایم را ترجیح می‌دهند.

مقاله مرتبط: سیاست زن: 11 سیاست زنانه که هر خانمی به آن نیاز دارد (جذب مردان)

4- حفظ شخصیت واقعی

 هیچ وقت از دیگران تقلید نکنید. این امر بر شخصیت واقعی شما تأثیر می‌گذارد. اگر جز آن دسته افراد هستید که با دیدن انسان‌های مختلف سریع تغییر می‌کنند، باید بگوییم که این گونه ثابت می‌کنید ثبات شخصیتی ندارید. البته همه انسان‌ها باید برای ارتقای سطح شخصیتی خود تلاش کنند و نقاط قوت خود را تقویت کنند و در عین حال، سعی کنند ویژگی‌های منفی خود را برطرف کنند.

ممکن است در شما ویژگی نهفته باشد که برای مرد موردعلاقه‌تان جذاب باشد و شما با تحت تأثیر قرار گرفتن از دیگران، آن ویژگی را از بین ببرید. این گونه در قدم اول شکست خواهید خورد زیرا جذابیت دختر به شخصیت باثبات او مرتبط است. این ویژگی نشان می‌دهد شما به بلوغ فکری رسیده‌اید و راه خود را پیدا کرده‌اید.

5- حفظ تناسب اندام

حفظ تناسب اندام

 نکته مهم دیگری که در جذابیت دختر مؤثر است، تناسب اندام است. قطعاً خودتان هم دوست دارید اندامی متناسب داشته باشیم. با ورزش کردن می‌توانید به اندام ایدئال خود برسید و در عین حال، سلامت بدن خود را حفظ کنید. گاهی این کار دشوار است. ممکن است وقتش را نداشته باشید؛ اما به این مسئله از دید خود بنگرید. شما جذب چگونه مردانی می‌شوید؟ آیا مردان خوش‌هیکل برای شما جذاب‌تر نیستند؟

 گاهی مردان در این امر زیاده‌روی می‌کنند و در حالی که خودشان اندام متناسبی ندارند، به دنبال زنان خوش‌هیکل هستند. در برابر این افراد اعتماد به نفس خود را حفظ کنید؛ زیرا کسی که اندام ایده‌آل را می‌پسندد باید ابتدا از خود شروع کند.

6- گاهی آرایش کنید

اکثر مردان زنانی را می‌پسندند که چهره طبیعی دارند. عمل‌های زیبایی افراطی و آرایش‌های سنگین در دید آن‌ها هیچ جذابیتی ندارد؛ زیرا این امر در وهله اول نشان‌دهنده اعتماد به نفس پایین آن زن است. پس یکی دیگر از چیزهایی که جذابیت دختر را در دید مردان افزایش می‌دهد، چهره‌ای طبیعی و معمولی است.

با این حال، بهتر است آرایش ملایمی داشته باشید. گاهی می‌توانید با توجه به موقعیت و مکان، میزان آرایش خود را کمی بیشتر کنید؛ اما همیشه به یاد داشته باشید که نباید چهره واقعی خود را پشت چند لایه آرایش سنگین پنهان کنید.

7- مهربان باشید و محبت کنید

مهربان باشید و محبت کنید

مهربانی علاوه بر اینکه باعث افزایش جذابیت دختر می‌شود، در جذابیت هر فرد دیگری نیز مؤثر است. همه افراد انسان‌های با محبت را دوست دارند، انسان‌هایی که به دیگران فکر می‌کنند و از هیچ کمکی دریغ نمی‌کنند. مهربانی زنانه تأثیر زیادی روی مردان می‌گذارد. سعی کنید محبت خود را بیشتر نثار مرد موردعلاقه خود کنید، اما در عین حال دیگران را فراموش نکنید.

8- اعتماد به نفس بالا

داشتن اعتماد به نفس بالا در همه چیز و همه جای زندگی تأثیر مثبت می‌گذارد. مردان نیز بیشتر به سمت زنانی کشیده می‌شوند که اعتماد به نفس بالایی دارند. این زنان حس خوبی نسبت به خود دارند و این احساس را به دیگران نیز منتقل می‌کنند.

9- زنان مستقل

جذابیت دختر

دیگر چیزی که می‌تواند موجب افزایش جذابیت دختر شود، مستقل بودن او است. بهتر است دستتان در جیب خودتان باشد و از لحاظ مالی وابسته به دیگران نباشید. وقتی مردی ببیند شما روی پای خودتان ایستاده‌اید و برای زندگی بهتر تلاش می‌کنید، احساس امنیت نسبت به شما پیدا می‌کند و می‌داند که می‌تواند در آینده روی شما حساب کند.

10- رازداری

مدام در کنار مرد محبوبتان از دیگران حرف نزنید و زندگی بقیه را زیر و رو نکنید. این کار برای مردان اصلاً جالب نیست و ممکن است دید بدی نسبت به شما پیدا کنند. حرف دیگران را نزد یک مرد بازگو نکنید؛ زیرا وی به صداقت شما شک خواهد کرد.

این گونه جذابیت دختر در دید مرد پایین می‌آید و این حس به آن مرد دست می‌دهد که نمی‌تواند چیزی را با شما در میان بگذارد زیرا شما مسائل و رازهای دیگران را به او می‌گویید. پس ممکن است حرف‌های او را هم برای دیگران بازگو کنید. اگر این فرد آینده‌نگر باشد، نگران این قضیه می‌شود که نکند بعد از ازدواج با شما اسرار زندگی مشترکتان به بیرون از خانه درز کند.

11- انرژی مثبت داشته باشید

جذابیت دختر

داشتن انرژی مثبت و حال خوب هر فردی را می‌تواند جذاب کند. سعی کنید سرحال باشید و نسبت به زندگی دید خوبی داشته باشید. این مسئله به دیگران نشان می‌دهد شما امید به زندگی بالایی دارید و زندگی کردن در کنارتان سرشار از نشاط خواهد بود. مسلماً این مسئله جذابیت دختر را بالا می‌برد و به یک مرد تضمین می‌کند که آن زن آینده درخشانی دارد. مواردی که پیش‌تر ذکر شد، همگی به تغییر نگاه شما به زندگی کمک می‌کنند و دید شما را متحول می‌کنند.

12- حوصله به خرج دهید

زنان به ظرافت، چندبعدی بودن و دقت نظر در کارها معروف هستند و از لحاظ فکری می‌توانند به جنبه‌هایی از قضیه بنگرند که شاید به ذهن یک مرد خطور نکند. اگر جز آن دسته از زنان هستید که بی‌حوصله هستند، حال انجام کاری را ندارند و ترجیح می‌دهند همیشه در خانه بمانند، باید به شما گوشزد کنیم که از میزان جذابیت شما در دید یک مرد کاسته می‌شود.

از نظر مردان جذابیت دختر به پرشور و نشاط بودن او و دقت عملی که در کارها دارد، است. آن‌ها به دو چشم دیگر در زمان انجام دادن کارهای مهم احتیاج دارند. با بی‌حوصلگی و برخورد بی‌انرژی در برابر مسائل تنها آن مرد را دلسرد خواهید کرد.

جمع‌بندی

در این مقاله به شیوه‌ها و ویژگی‌هایی پرداختیم که جذابیت دختر را در نزد مردان افزایش می‌دهد. اکثر این ویژگی‌ها و راهکارها به رشد شخصیتی شما هم کمک می‌کنند و دیدتان را نسبت به زندگی و خودتان زیباتر می‌کنند. قطعاً پرانرژی بودن، اعتماد به نفس داشتن، ظاهر زیبا و متناسب داشتن، مستقل بودن، صداقت، مهربانی و… می‌توانند شخصیت شما را متحول کنند. پس با تمرین این راهکارها علاوه بر رشد شخصیتی، می‌توانید در دل مرد موردعلاقه خود جا باز کنید.

مقالات مرتبط
نظــرات