مـــرکــز دانلــــــــود

چگونه یک مرد را جذب و عاشق پیشه خودمان کنیم؟

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : چهارشنبه 10 آبان 96 0 نظر
نظرات کاربران :

آیا فکر می کنید مردان موجوداتی مغرور هستند که سریعا از شما روی گردان می‌شوند و ارتباط با آنها مشکل هست؟ شما اگر مهارت در ارتباط با مردان را بدانید بهتر میتوانید آنها را جذب کنید. چیزی که به مردها انگیزه می‌دهد توجه و قدردانی از سوی زن هست. این آموزش رایگان به شما در این زمینه راهنمایی جامعی خواهد کرد. حتما این مطلب را بخوانید.

جذب مردان : مردها در ابراز احساسات نسبت به زن‌ها توانایی ذاتی کمتری دارند و این موضوع باعث می‌شود آنها احساسات درونی خود را بروز نمی‌دهند و برای یک زن شاید کمی دشوار باشد که بتواند با یک مرد ارتباط صحیحی برقرار کند. در این مقاله به شما می‌گوییم که مردان به چه احساساتی از سوی شما نیاز دارند تا جذب مرد به آسان انجام شود.

اگر بتوانید روابط صحیحی با مرد مورد نظر خود برقرار کنید و بدانید که چگونه او را نسبت به خود متعهد نگه دارید زندگی شما شکل زیباتری به خود می‌گیرد. تمامی مردان احساسات تقریبا مشابهی به طور کلی دارند.

میخواهم یاد بگیرم هر مردی رو عاشق و وابسته خودم کنم

سه چیز انگیزه دهنده برای مردها در روابط عاطفی

جذب مردان

جذب مردان برای شما مشکل نخواهد بود اگر بدانید تمامی مردان به سه چیز از سوی همسرشان نیاز دارند تا روابط عاطفی آنها شکل عالی به خود بگیرد:

  • 1.قدردانی
  • 2.تایید و تشکر
  • 3.مهربانی و عاطفه

آیا تابحال متوجه این موضوع شده اید که مرد غرور شکننده ای دارد که جذب مردان را دشوار می‌کند؟ و به همین خاطر مردان عاشق شنیدن ستایش هستند تا غرور خود را بازیابند.

اگر مرد شما کاری انجام می‌دهد که شما از آن عمل لذت می‌برید، باید برای آن کار وی را ستایش کنید. این پاداش کلامی مرد را وادار خواهد کرد که بیشتر این عمل را انجام دهد و جذب مردان صورت می‌گیرد البته مراقب باشید که پاداش هایتان تکراری نشود.

قدردانی و تایید دو نوع ستایشی هستند که مردها را به وجد می‌آورد و مورد سوم مهربانی در روابط عاطفی زناشویی شما قابل مشاهده است و شاید بتوان همان عشق معنی کرد. نیاز مردها به لمس بدنشان جزو پایه ای ترین نیاز جسمی آنها است. البته تمام انسان‌ها به آن نیاز دارند.

روابط زناشویی عاشقانه بخشی از سبک زندگی سالم هستند. فکر می‌کنیم زن‌ها این موضوع را خیلی بهتر از مردها می‌دانند. درست است؟

خب آیا شما از مردتان قدردانی می‌کنید؟ آیا مرد خود را تایید می‌کنید؟ آیا با او مهربان هستید؟

برای جذب مردان این کارها را انجام ندهید

جذب مرد

اما ساده بودن شخصیت مردها به این معنی نیست که جذب مردان و متعهد و سرزنده نگه داشتن آنها هم آسان است. بزرگترین مشکل زن‌ها در درک مردها این هست که اکثر آنها برای کارهای مردها سعی در رمزگشایی رفتار آنها دارند اما واقعا مردها پیچیده بودنی در رفتارشان ندارند و گاهی اوقات این طرز فکر شما را از واقعیت دور می‌کند.

زن‌ها تمایل دارند که کارهای مردان را با کارهای دوستان قبلی خود مقایسه کنند. این طرز تفکر زن‌ها کمی مشکل منطقی دارد زیرا که مردان این چنین زن‌ها را با یکدیگر مقایسه نمی کنند.

تفاوت ذهن مرد‌ها و زن‌ها اختلافات ادراکی را بوجود می‌آورد. برای مثال مردها اگر از زنی خوششان نیاید به طور مستقیم آن را بیان می‌کنند. اما زن‌ها اینگونه نیستند و می‌گویند که اگر مردی سعی کند آنها را بشناسد همه چیز فرق می‌کند و می‌خواهند که با مرد در ارتباط باشند.

جذب مردان متعهد به رابطه عاشقانه نیاز به شناخت دارد

جذب مردان

شناخت جذب مردان از این نظر راحت خواهد بود فقط کافی است چیزی که می‌گویند را باور کنید و صادقانه با شما صحبت می‌کنند. برای انگیزه بخشیدن به رابطه مرد با خود سعی کنید که این 3 نیاز آنها را تامین کنید.

به او بفهمانید که قدردان حضور او هستید، او را برای کارهایی که می‌کند تایید کنید و مهربانی خود را به او نشان دهید، فرقی نمی کند که برای چه مدت او را می‌بینید، مرد این رفتارها و کارهای شما را همیشه در ذهن خواهد داشت.

مقالات مرتبط:  چگونه پسر مورد علاقه را شیفته خود کنیم؟ (آموزش جذب پسران برای ازدواج)

اگر شما چنین کارهایی را انجام دهید از بسیاری از دختران دیگر جلوتر خواهید بود، زیرا بسیاری از دختران چنین کارهایی را انجام نمی‌دهند و جذب مردان برای آنها کار دشواری هست و در این شرایط هست که مرد احساس می‌کند که انتخاب درستی داشته و می‌خواهد که با شما بماند و احتمال دلایل بیشتری برای متعهد ماندن به شما پیدا خواهد کرد.

چه ویژگی هایی برای جذب مردان نیاز است؟

جذب مردان

همه زن‌ها می‌خواهند بدانند که مردها چه چیزی می‌خواهند. برای مردها خواسته زن‌ها همیشه گیج کننده است و برای زن ها، آنها نمی‌دانند که مردها چه چیزی می‌خواهند. رسانه‌ها اغلب نیازهای فیزیکی مردان در برابر زنان را تا جذابیت شخصیتی ترسیم کرده اند.

ما با مردان بسیار زیادی مصاحبه کرده ایم و متوجه خصوصیاتی که اگر در زن‌ها ببینند جذب آنها خواهند شد شده ایم که بیشتر از اینکه ظاهر و فیزیک زنانه باشد به شخصیت و کاراکتر فردی زن بر می‌گردد.

پاسخ های مردان را به صورت دسته بندی جمع آوری کردیم و 5 خصوصیت که بیشتر از همه دیده شد که ورای ظاهر زنانه مردان را جذب می‌کند برای شما در پایین نوشته ایم.

۱. هوش هیجانی

تعریفات بسیار زیادی درباره هوش هیجانی شده است. ما می‌خواهیم تعریف مجددی خودمان از آن داشته باشیم. در تعریف ما هوش هیجانی عبارت از توانایی استفاده موثر از احساسات هست. این هوش به انسان‌ها قدرت تصمیم گیری منطقی و عقلانی در شرایط مختلف زندگی می‌دهد. مردان هوش هیجانی زنان را تحسین می‌کنند و این ویژگی برای آنها بسیار جذاب است.


مقاله مرتبط: چگونه دوست پسرم را عاشق خود کنم؟


۲. صداقت

مردها صداقت را تحسین می‌کنند. فرقی نمی‌کند طرف مقابل زن باشد و یا مرد، اما اگر این ویژگی را در زن‌ها ببینند خیلی حس اعتماد بیشتری خواهند داشت و مردان را سرزنده و شاد نگه می‌دارد.

چرا بعضی مردها و یا زن‌ها داشتن صداقت را سخت می‌دانند؟ برای صادق بودن با دیگران ابتدا باید با خودتان صادق باشید. اگر می‌خواهید چیزی را پنهان کنید، سعی کنید راه حلی برای توضیح دادن آن بیابید.

۳. مثبت اندیشی

این یکی از موارد بسیار عالی در هر فردی مخصوصا زن‌ها است. با مردانی که مصاحبه کرده ایم گفته اند که زنانی که مثبت اندیش هستند انرژی مثبتی را به اطراف ساطع می‌کنند که از دید آنها بسیار جذاب و بی نظیر است.


مقاله مرتبط: بهترین نوع رفتار با دوست پسر + وابسته تر کردن را یاد بگیرید

۴. عدالت و برابری

بعضی از مردهایی که با آنها مصاحبه کردیم به موضوع عدالت و برابری اشاره کردند. یکی از آنها گفته بود: دوست دارم نقاط ضعف و آسیب پذیری خود را بدون کلیشه هایی که درباره قوی بودن مرد گفته می‌شود را با همسرم به اشتراک بگذارم و در این مورد با زن‌ها برابری داشته باشم.

در ادامه گفت که خیلی از اوقات به دلیل مرد بودن سعی در پنهان کردن احساسات خود کرده است و خود واقعی اش نبوده و دوست دارد در زندگی مشترک با همسر آینده خود بتواند خود واقعیش باشد.

مرد دیگری گفته بود که برابر دیدن زن و مرد در تمام لحظات زندگی از سوی زن‌ها آنها را بسیار جذاب و دوست داشتنی خواهد کرد.

بسیاری از افراد جامعه چه زنان و چه مردان درون کلیشه های قدیمی گیر افتاده اند که مردها باید فلان طور باشند و زن‌ها به صورت دیگری باشند اما وقتی با واقعیت زندگی روبرو می‌شویم می‌بینیم که مردها دوست دارند با زنی باشند که بتواند همانند آنها سختی های زندگی را بفهمد و این موضوع برای مردان اهمیت زیادی دارد.

۵. کسی که به آنها فضایی برای فاصله گرفتن می‌دهد

مردها می‌گویند هرچند گذراندن وقت با همسرشان را بسیار می‌پسندند اما گاهی اوقات نیاز به تنهایی برای رسیدگی به احوالات شخصی و بازیابی حس استقلال شان دارند. وقتی که زنی بتواند این فضا را برای مرد بوجود بیاورد جو بلوغ و اعتماد و احترام ایجاد خواهد شد و بدون شک بسیار جذاب خواهد بود.

مقالات مرتبط:  چطور با پسر مغرور برخورد موثر داشته باشیم؟(رگ خواب پسرها)

مرد دیگری گفته بود وقتی می‌بیند که زنی خیلی احساس وابستگی دارد و همیشه با دوستان و یا خانواده خود وقت هایش را پر می‌کند خیلی مورد علاقه او نیست و در مقابل زنی که نسبت به خود احساس اعتماد به نفس دارد و در روابط خود این موضوع را نشان می‌دهد بسیار جذاب تر هست.

شاید فکر کنید که برای جذب مردان همیشه باید به زیبایی های ظاهری خود توجه کنید اما قطعا نمی‌توان گفت که این همه ی ماجرا هست و مردها وقتی می‌خواهند زنی را به عنوان همسر و یا رابطه طولانی مدت انتخاب کنند خیلی بروی شخصیت و ویژگی های رفتاری واخلاقی زن تمرکز و توجه دارند.

دوره ملکه باش تا برایت زانو بزند چیست؟

مقالات مرتبط
نظــرات