مـــرکــز دانلــــــــود

چگونه می توان به یک پسر جذاب دوست داشتنی تبدیل شد؟ (جذب دختر ها)

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : سه شنبه 22 آبان 97 0 نظر
نظرات کاربران :

توجه به ظاهر و جذابیت یکی از فاکتورهای مهم در دنیای امروز به حساب می رود و می توان گفت این مسئله به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر جنبه های دیگر زندگی ما نیز تاثیر گذار است. بنابراین باید تا حد متعادلی به این ویژگی پرداخت و جوانب مختلف آن را بررسی کرد.

جذابیت هر فردی می‌تواند خیلی سریع‌تر از آنچه که فکر می‌کنید طرف مقابل را به سوی او جذب کند. همه افراد دوست دارند جذاب باشند و پسرها هم از آن مستثنی نیستند. پسرها همیشه دوست دارند جذاب باشند و دختر خانم‌ها شیفته آن‌ها شوند. اما آیا شما پسر جذابی هستید؟ و اگر نیستید چگونه می‌توانید یک پسر جذاب باشید؟ چگونه می توان راه و روش های مخ زدن دختر ها را فرا گرفت؟ و…

سوالاتی که شاید بتوان پاسخ آن را در خودتان بیابید. بسیاری از کارها و رفتارهای شما وجود دارد که با رعایت آن‌ها می‌توانید به پسری جذاب و مورد علاقه دختران تبدیل شوید.

هدف ما از این مقاله پرداختن به این کارها و رفتارهای شماست تا به شما کمک کنیم که به یک پسر جذاب تبدیل شوید.

1- پوست و صورتی زیبا داشته باشید

برای تبدیل شدن به پسر جذاب پوست و صورتی زیبا داشته باشید

یکی از آسان‌ترین راه‌ها برای تبدیل شدن به یک پسر جذاب داشتن پوست و ظاهری زیبا است. شما به عنوان یک پسر باید همیشه از پوست صورت خود مراقبت کنید. برای مراقبت از پوست صورت خود از مرطوب کننده‌ها، ترکیب آب و صابون و … استفاده کنید. در طول یک هفته حداقل دو بار از اسکراب صورت بهره بگیرید. اگر صورت شما دارای جوش است اسکراب را به 3 بار در هفته افزایش دهید. خوردن آب نیز موجب زیبایی پوست خواهد شد و در روز حداقل 6 تا 8 لیوان آب بنوشید. به یاد داشته باشید پسرهایی که دارای ته ریش هستند بیشتر از پسرهای دیگر مورد توجه دخترها هستند.

آموزش صفر تا صد مخ زدن زنان در تلگرام و اینستاگرام

2-  پسر جذاب اعتماد به نفس دارد اما مغرور نیست!

یکی دیگر از راه‌ها برای جذابیت، داشتن اعتماد به نفس بالا است. تحقیقات نشان داده است دخترها به پسرهایی که دارای اعتماد به نفس بالا هستند جذب خواهند شد. پس همیشه اعتماد به نفس خود را حفظ کرده و به دنبال تقویت آن باشید تا بتوانید برای همیشه پسر جذابی باقی بمانید. کسی که اعتماد به نفس کمی داشته باشد قطعاً از جذابیتش کاسته خواهد شد.

3- خوشبو باشید و از عطرها استفاده کنید

برای تبدیل شدن به پسر جذاب

داشتن بوی خوب یک راه بسیار خوب برای جذابیت پسرها و مجذوب کردن افراد به خود است. بعضی از عطرها و اسپری‌ها وجود دارد که واقعاً برای دختران جذاب است سعی کنید همیشه از این عطرهای خوشبو استفاده کنید و از آن‌ها به طور منظم بهره بگیرید. زمانی‌هایی که به یک جمعی خواهید رفت که دخترها در آنجا هستند بیشتر از قبل از عطر استفاده کنید.


مقاله مرتبط: 12 روش مخ زدن در چت تلگرام و اینستاگرام


4- به خوبی با دیگران ارتباط برقرار کنید

پسر جذاب کسی است که به خوبی با دیگران ارتباط قرار کند. شما به عنوان یک پسر زمانی که وارد یک جمع می‌شوند سعی کنید با افراد حاضر در جمع به خوبی ارتباط برقرار کنید. شخصی که خیلی سریع با افراد دیگر به خوبی ارتباط برقرار می‌کند مورد توجه دیگران است. در همه حال دید مثبتی نسبت به اطرافیان خود داشته باشید. پسرهایی که چنین دیدی دارند بیشتر مورد توجه افراد اطراف خود هستند و هیچ کس نسبت به آن‌ها دید منفی نخواهد داشت.

5- از مدل موهای جدید استفاده کنید

برای تبدیل شدن به پسر جذاب از مدل موهای جدید استفاده کنید

یک مدل موی جدی می‌تواند بسیار مهم باشد و شما را به یک پسر جذاب تبدیل کند. شما می‌توانید به یک آرایشگاه مردانه مراجعه کرده و مدل موی خود را به یک مدل جذاب و زیبا تبدیل کنید. شما اگر مدل موی خاصی را دوست دارید به آرایشگر بگویید چنین مدلی را برای شما درست کند. همچنین از انواع حالت دهنده‌ها برای موی خود کمک بگیرید.

6- برای تبدیل شدن به پسر جذاب ارتباط چشمی را ایجاد کنید

وقتی که شما با یک دختر ارتباط برقرار می‌کنید با او ارتباط چشمی داشته باشید. هنگامی که طرف مقابل در برابر شما ایستاده است به چشمای او خیره شوید و برای چند ثانیه چشم‌ها را بر روی چشم‌های او نگه دارید. نگاه داشتن چشم اگر همراه با یک لبخند باشد به باعث جذاب شدن شما خواهد شد و شما را یک پسر جذاب جلوه خواهد داد.

7- لباس‌های زیبا و شیک بپوشید

برای تبدیل شدن به پسر جذاب لباس‌های زیبا و شیک بپوشید

لباس‌هایی که متناسب با تن شماست می‌تواند بسیار جذاب‌تر از لباس‌های بزرگ باشد و باعث ایجاد تفاوت در ظاهر شما خواهد شد. شلوارهای شما نیز باید مناسب باشد و دم‌پای آن بر روی کفش‌های شما قرار بگیرد. یقه پیراهنی که می‌پوشید نباید خیلی بزرگ باشد تا ظاهر شما با لباس‌های یقه بزرگ نامناسب نشود. به یاد داشته داشته باشید هیچ چیز به اندازه لباس بر روی جذابیت شما تاثیر نمی‌گذارد. شلوارهای جین بسیار جذاب‌تر هستند و در صورت امکان شلوار جین بپوشید. همچنین کاپشن‌های چرم نیز هنوز محبوبیت خاصی در بین پسرها دارند.

8-  به رژیم غذایی خود اهمیت دهید

بسیاری از افراد تمایل زیادی به مصرف گوشت و دیگر غذاهای سنگین در رژیم غذایی خود دارند، اما این گونه غذاها سنگین بوده و نه تنها موجب افزایش وزن شخص خواهد شد بلکه باعث کسلی و تنبلی او می‌گردد. تلاش کنید در رژیم غذایی خود از میوه‌ها و سبزیجات بیشتر از قبل استفاده کنید تا اندام‌هایی زیبا داشته باشید. یکی از بهترین راه‌ها برای سود حداکثری از فواید میوه، خوردن سیب و موز در اول صبح و هنگام صبحانه است. میزان مصرف سبزیجات را دو برابر قبل کنید. همچنین در برنامه غذایی خود حتماً از پروتئین‌ها مانند ماهی و … بهره بگیرید.

9- به باشگاه بروید و تناسب اندام داشته باشید

داشتن اندام‌های زیبا و متناسب بیش از آنچه فکر می‌کنید مورد توجه دختران است. اگر شما می‌خواهید یک پسر جذاب باشید در برنامه هفتگی خود ورزش را قرار دهید و اندام‌های خود را زیبا کنید. شما لازم نیست به یک بدن‌ساز حرفه‌ای تبدیل شوید، داشتن یک بدن مناسب برای جذاب شدن هدف نهایی شما از ورزش کردن باشد.

10- خوشرو و خنده بر لب باشید

شاید هیچ چیزی به اندازه خنده‌های شما در ذهن طرف مقابل شما باقی نماند. پسری که خوشروست و خنده بر لب دارد برای دخترها بسیار جذاب‌تر از یک پسر اخمو و کسل است. هنگامی که به طرف مقابل خود نگاه می‌کنید خیلی آرام و ملیح بخندید به صورتی که او از خنده‌های شما لذت ببرد. سعی کنید با همه افراد مهربان باشید و آن را به عنوان یک اصل در زندگی خود داشته باشید.

مقالات مرتبط:  چطور خودم را به یک مرد جذاب تبدیل کنم؟(ترفند مرد جذاب برای جذب زنان)

11- شوخ‌طبع باشید

یکی دیگر از روش‌هایی که شما را یک پسر جذاب نشان خواهد داد شوخ‌طبعی است. پسری که شوخ‌طبع است در نزد افراد دیگر بسیار جذاب است و آن‌ها او را بسیار دوست دارند. پس شوخ‌طبعی را فراموش نکنید و با شوخی‌های خود بر روی لب همه خنده بیندازید. پسرهایی که شخصیتی مصنوعی دارند اصلاً جذاب نیستند و سعی نکنید هرگز تصنعی باشید.

12- به راه رفتن خود توجه کنید

شاید جالب باشد بدانید که راه رفتن نیز موجب بیشتر شدن جذابیت شما خواهد شد. در هنگام راه رفتن به پاهای خود توجه کنید، پاهای شما باید کمی از هم فاصله داشته باشد و به صورت آرام حرکت کنید. اگر این گونه راه بروید نه تنها اعتماد به نفس شما بیشتر خواهد شد بلکه در نزد دیگران نیز جذاب‌تر به نظر خواهید رسید.

13- از کارهای کوچک غافل نباشید

هنگامی دختری با شما حرف می‌زند به خوبی حرف‌های او را بشنوید و همیشه شنونده خوبی باشید. شما می‌تواتید از عینک آفتابی نیز برای جذاب شدن خود نیز استفاده کنید. یک عینک مناسب چهره شما را تکمیل خواهد کرد و شما جذاب‌تر از قبل خواهد کرد. پس بسیاری از کارهای کوچک هستند که شما نباید از آن‌ها غافل باشد.


مقاله مرتبط: چگونه سر صحبت با دختر مورد علاقه مان باز کنیم؟


14- جنتلمن و نجیب‌زاده باشید

در برخورد با همه، علی‌الخصوص دخترها همانند یک جنتلمن و نجیب‌زاده رفتار کنید. همیشه از لفظ‌های و کلماتی همانند لطفاً، از شما سپاسگذارم، ببخشید و … استفاده کنید. ادب و نزاکت را همیشه رعایت کنید. به اعتقادات و نظرات افراد دیگر احترام بگذارید و هیچوقت به خاطر مسائل کوچک با آن‌ها به تندی برخورد نکنید. در جمع‌های عمومی در مورد آنچه که اطلاعات ندارید نظر ندهید. یک نجیب‌زاده برای همه اشخاص یک پسر جذاب است.

15- اطلاعات خود را بالا ببرید

اگر توجه کرده باشید افرادی که در یک جمع دارای اطلاعات خوبی هستند بیشتر از دیگران مورد توجه قرار می‌گیرند و توجه به آن‌ها برای دیگران جذاب‌تر است. پس سعی کنید همیشه اطلاعات خود را به روز کنید، کتاب بخوانید، روزنامه مطالعه کنید و در مورد خبرهای روز آگاه باشید تا شما نیز پسر جذابی باشید.

16- حالت‌های بدنتان بسیار مهم است

اگر دوست دارید پسر جذابی به نظر بیاید صاف بایستید. اگر حالت‌های بدن شما در همه حالت‌ها مناسب باشد به جذابیت بیشتر شما کمک خواهد کرد. پسرهایی که صاف می‌ایستند به مخاطب خود نشان خواهند داد که دارای اعتماد به نفس بیشتری نسبت به کسانی هستند که خم شده و قوز می‌شوند.

پس با توجه به این مطالب شما اگر قصد دارید شخصی جذاب باشید همه این راه‌کارها را باید رعایت کنید و آن‌ها را انجام دهید. با به کار گرفتن این راهکارها تاثیر شما بر روی طرف مقابلتان بیشتر خواهد بود. از این به بعد دیگر شما به دختر مورد علاقه خود پیشنهاد ندهید و او باید برای رسیدن به پسر جذابی همچون شما، تلاش کند.

سوال: حال اگر شما به عنوان یک دختر یا یک خانم در حال مطالعه این مقاله هستید چطور می توانید از راز و رمز های مخ زدن پسر موردعلاقه خودتان باخبر شوید؟ بهتر است به دوره ملکه باش مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظــرات