مـــرکــز دانلــــــــود

9 نکته فوق العاده کاربردی برای افزایش جذابیت سریع

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : چهارشنبه 22 شهریور 96 0 نظر
نظرات کاربران :

داشتن شخصیتی جذاب برای روابط بلند مدت کاملا ضروری و حتی از زیبایی اهمیتی بیشتری دارد. بعد از گذشت چند ماه یا سال شاید چیزی که برای شما اهمیت بیشتری پیدا کند جذابیت شخصیتی فرد مقابل شما خواهد بود و انتظاراتی که از برخورد و رابطه با وی خواهید داشت. در این نوشته 9 روش برای افزایش جذابیت در برابر کسانی که دوستشان دارید را بخوانید.

اکثر مردها و زن ها به زیبایی ظاهری خودشون بیش از حد توجه می کنند و حتی بعضی ها زیاده روی های عجیبی هم دارند. اما آیا همه ی این افراد به همین اندازه به زیبایی شخصیت خودشون توجه می کنند؟ مقاله ای که امروز در این نوشته دربارش بحث می کنیم در رابطه با افزایش جذابیت هست و نه زیبایی.

شخصیت و رفتار شما چیزی هست که دیگران را جذب خواهد کرد و نه صرفا زیبایی ظاهری شما. با مجموعه تکامل من همراه باشید تا با این ترفند های خاص در جهت افزایش جذابیت خود گام بردارید.

تفاوت بین داشتن زیبایی و جذابیت چیست؟

به طور کلی جذابیت های فیزیکی به صورت ژنتیکی از نسلی به نسل آینده منتقل می شود. نشانه های ژنتیکی ای که از خانم ها به کودکانشان می رسد عبارت است از داشتن پوست شاداب اندازه دور کمر، شکل لب ها، سفیدی دندان ها، سایز چانه و براقی مو ها و نشانه هایی که آقایان به کودکان می رسد، قد، شکل چشم ها، کیفیت دندان ها، قدرت و دیگر نشانه های سلامتی هستند. همه این ها به حس سلامت ، سر زندگی و داشتن ژنتیک خوب اضافه می شود .

شاید فردی تمام ویژگی های ژنتیکی و فیزیکی ذکر شده را داشته باشید و شخصی بسیار زیبا و خوش تیپ و خوش اندام و …باشد اما وقتی با او هستید احساس خوبی نداشته باشید. مشکل کجاست ؟ مشکل دقیقا در داشتن جذابیت درونی می باشد. و برعکس شاید فردی زیبایی ظاهری خاصی نداشته باشد اما وقتی با وی هستید احساس شعف و شگفتی در شما ایجاد شود.

آنچه که امروز می خواهیم در رابطه با آن صحبت کنیم رفتار هایی است که شما با بدون در نظرگیری زیبایی باعث افزایش جذابیت شما شود. پس در ادامه با من همراه شوید تا متوجه شوید که شخصیت خود را چگونه  با کمی تغییرات جذابیت بیشتری ببخشید.

میخواهم عشقم را مجذوب و وابسته خودم کنم!

1.چگونه مانند دیگر افراد جذاب باشیم ؟

شاید با یک روحیه جدی، سرد ، مرموز و ساکت بتوانید افراد را به خودت جذب کنید اما قطعا نمی توانید انتظار داشته باشید که با این روحیه ناراضی، افراد زیادی به شما علاقه مند شوند. باید در شخصیتی که به نمایش می گذارید تجدید نظر کنید و طوری رفتار کنید که به همه ی افراد علاقه مند باشید و نشان دهید که آنها را دوست دارید. به نظر شما افراد چگونه این احساس علاقه و دوست داشتن را به نمایش می گذارند؟ جواب خیلی ساده هست: لبخند زدن.

مقالات مرتبط:  چطور بدون جراحی زیبایی جزو مردان جذاب مورد علاقه خانم ها باشیم؟

داشتن چهره ای خندان باعث افزایش جذابیت شما می شود، اگر این خنده و لبخند را هنگامی که در چشمان فرد مقابلتان نگاه می کنید داشته باشید این جذابیت چند برابر می شود. لبخند پیام های متفاوتی را به همراه خواهد داشت: “من شما را تایید می کنم ، من به شما علاقه دارم، من مطمئن هستم ، خوش بینانه ام، احساس پر انرژی بودن را به فرد مقابل انتقال می دهید.” پس سعی در مکالمات خود بخندید، لبخند بزنید و تاثیر این کار را در رفتارهای فرد مقابل خود را خواهید دید.

2.با لبخند افراد را مجذوب خود کنید (مخصوصا در مقابل جنس مخالف)

بر اساس مطالعات روان شناسان بریتانیایی ، ما بیشتر به دنبال افرادی هستیم که به ما لبخند بزنند.در آزمایشی که طراحی شد تعدادی از آقایان در یک مسیر خیابان با حرکت در پیاده رو و لبخند زدن به خانم های در حال گذار مورد بررسی قرار گرفتند. از خانم ها پرسیده شد که نظرشون رو درباره مردانی که در این مسیر دیدند بیان کنند و نتایج نشان داد که مردانی که لبخند زده بودند جذاب تر از سایرین تشخیص داده شدند.

محققان پس از بررسی این آزمایش و پرسش از آقایان دریافتند که آقایان نیز دقیقا همین عقیده را نسبت به بانوان دارند . اگر بانو مورد نظرشان محبوب باشد (براساس اینکه چه تعداد از آقایان به او لبخند می زنند) ، برای آن مرد جذابیتش بیشتر می شود.

چطور بدون نه شنیدن شماره دختران را بگیریم؟

هر دو جنسیت در این رابطه یکسان برخورد می کنند و ناخودآگاه با در نظر گرفتن رقیبان خود در دوستی و عشق ، احساس می کنند که جذابیت فرد مورد نظرشان به مرور در حال افزایش است.

بنابر این دفعه بعد که قصد افزایش جذابیت خود را داشتید. این را هم در نظر بگیرید که دوست شما با لبخند زدن جنس مخالفتان به شما و گرایش شما به آن فرد، احساسی مانند حسودی در خود احساس می کند و با توجه به این هرگز سعی نکنید که برای کمی جذاب شدن به هرکسی لبخند بزنید و در بازخورد لبخند پس بگیرید این کار قابل قبول نیست.

این خوب است که با گرفتن بازخورد لبخند برای فرد مورد نظرتان جذاب تر شوید ولی ممکن است این کار مشکلاتی را نیز به همراه داشته باشد ، پس در این کار احتیاط کنید و کاری نکنید که به جای جذابیت فرد را از خود متنفر کنید.

3.به فردی که قصد دارید مجذوب شما شود توجه ویژه ای کنید

توجه ویژه به افراد بسیار خوب است . بنابراین هنگامی که مرد یا زن دیگری به شما لبخند می زند برای اینکه آن فرد را مجذوب خود کنید باید علاقه خاصی به او داشته باشید و برای او احترام خاصی قائل باشید. از خودش بپرسید، در رابطه با او صحبت کنید ( ولی نه فقط در رابطه با آنها ، اگر فقط در رابطه با آنها صحبت کنید احساس می کنند که دارید چاپلوسی می کنید یا فکر منحرفی در رابطه با آنها دارید.)

توجه خاص ما به افراد (چه کم و چه زیاد) ممکن است که باعث افزایش جذابیت ما شود، حتی اگر آن فرد تا به حال با ما آشنا نیز نشده باشد.

 

با توجه به تحقیقاتی که در رابطه با مکالمه درباره شخصیت در بین بانوان و آقایان صورت گرفت؛ نتایج نشان داد که صحبت کردن فقط از خودتان و یا فقط از شخص مقابل نتیجه خوبی نخواهد داشت.

در بیشتر مکالمات موفق افراد 70 درصد در رابطه با خودشان و 30 درصد در رابطه با شخصیت فرد مقابلشان صحبت می کنند.

اگر این کارتان باعث بازخورد منفی ای شد ویا احساس کردید که این توجهتان باعث گذر کردن از خطوط قرمز فرد مقابل شده است سعی کنید همان جا توجه اضافه را کنترل کنید و در نقطه احتیاط نگه دارید .

 

4.سعی کنید خودتان باشید تا جذابیت‌تان افزایش یابد

حقیقت‌تان را حفظ کنید، واقع بین باشید. اکثر مردم این دو اصل را یکی از ارزش های مجذوب شدن به یک فرد می‌دانند و این دو کاملا قابل قبول است ولی نباید دروغین یا به اصطلاح fake باشد ، باید صادق باشید.

خانمی را می شناسم که اگر مرد مورد علاقه اش نوعی از کار را دوست داشته باشد که او بلد نباشد به علت علاقه شدیدی که به آن مرد دارد با احساس خیلی شادابی به او پاسخ می دهد ، برای مثال می گوید : “اوه واقعا ؟ ، من هم عاشق فوتبال هستم. چه نقطه مشترکی عزیزم.”


مقاله مرتبط: جملاتی که مردان را عاشق میکند کدام است؟ جملات عاشقانه به مرد


مردم دور زدن یا به نوعی نمایش فیک یا مصنوعی را تشخصی می دهند و سعی کنید خودتان باشید، گاهی ممکن است شما را تست کنند که آیا چیزی که از آن خوششان نمی آید را نیز شما تایید می کنید یا خیر. این معناست که آنها دوست دارند واقعیت را در رابطه با شما بدانند، بدانند که چه عقیده ای دارید، چه چیزی را دوست دارید و… ، پس سعی کنید در صحبت ها صادق باشید.

5.برای افزایش جذابیت مهارت های خود را افزایش دهید

یک روز شنبه از خانه بیرون بزنید و به افراد توجه کنید، به طور جدی ، مشاهده می کنید که بیشتر خانم ها و آقایان لباس های شبیه به هم پوشیده اند، با یک تن صدا صحبت می کنند، از کلمات مشابه استفاده می کنند، از صحبت های طنز و لطیفه تنها برای لذت بردن در جمع هایی که حضور فیزیکی دارند استفاده می کنند و …

البته ، رعایت یک نوع خاصی از پوشش و رفتار در جوانان خیلی مهم است، آنها احساس می کنند که هنوز شخصیت‌شان به طور کامل شکل نگرفته است ولی برای اینکه با این مشکلات نیز جذاب تر شوند، باید تغییراتی در خود ایجاد کنند.

یک سبک خاص از لباس را در نظر بگیرید، تصمیم بگیرید که انتخابتان چیست و پیروی کننده مردم نباشید. مکالمات و صحبت ها را گوش دهید و سپس نوع مکالمه خود را بسازید. یکی از چیز های جالب این هست تغییراتی در خود ایجاد کنید، و به خوبی راه درست صحبت کردن را یاد بگیرید و از زبان خود به بهترین روش استفاده کنید.

 

6.سالم بودن یکی از نکات افزایش جذابیت است

برای افزایش جذابیت حفظ سلامتی و داشتن اندامی سالم و متناسب بسیار مهم است. ممکن است خانم زیبایی خیره کننده ای داشته باشد و یا آقایی بسیار خوش تیپ باشید ولی اگر خواب درستی نداشته باشید، غذا به اندازه مصرف نکنید، بیش از حد نوشیدنی های قندی بنوشید و غیره سلامتی خودتان را به خطر انداخته اید و این ممکن است در طولانی مدت به شما آسیب بزند و باعث از بین رفتن سلامتی شما شود.

در آغوش یک زندگی سالم، بدن سالم به عنوان یک ویژگی جذاب در نظر گرفته می شود. این بدان معنا نیست که شما تبدیل شوید به یک بدنساز یا دونده ماراتن. بلکه با تصمیم گیری های پایه ای سالم در زندگی روزمره خود شروع کنید و از عادات منفی را بیرون بریزید. حفظ یک شیوه زندگی سالم می تواند بلوغ و مسئولیت را نشان دهد، که ویژگی های جذابی برای یک همسر بالقوه است

بنابراین به سلامتی خود خیلی اهمیت دهید و سعی کنید به اندازه بخوابید (نه کم نه بیشتر از حد)، به اندازه غذا بخورید، نوشیدنی های قندی کمتر مصرف کنید (در صورت امکان نوشیدنی های غیر قندی مانند آب را جایگزین کنید) و …

7.در رابطه با شکست های قدیمی‌تان صحبت نکنید

 

اگر می خواهید در جهت افزایش جذابیت خود حرکت کنید، سعی نکنید که صحبت های با انرژی منفی به زبان بیاورید. بدبینی نوع خفیفی از افسردگی به حساب می‌آید . ولی این به آن معنا نیست که شما هر شکست عشقی یا قطع رابطه ای که در گذشته داشتید را فراموش کنید.(حداقل زود فراموش نکنید و سعی کنید در رابطه با آن صحبت نکنید)


مقاله مرتبط: 12 روش مخ زدن در چت تلگرام و اینستاگرام


ساعت ها وقت خودتان را صرف کینه ها، پشیمانی ها، غم و اندوه می‌کنید این کارتان ممکن است که باعث شود که تاثیر منفی‌ای روی فرد مورد نظرتان بگذارید و با این کارتان باعث می‌شوید که آنها به سرنوشت آینده رابطه با شما فکر کنند که چه چیزی با این صحبت ها در انتظارشان است.

8.جسور باشید ولی مراقب رفتارتان باشید

افزایش جذابیت

هر دو جنسیت آقا و خانم می‌توانند به یک اندازه جسور باشند، برای مثال بانوان به همان اندازه آقایان می توانند شجاع و درک کننده ریسک ها و خطرات باشند و همانطور آقایان مانند خانم ها در صحبت هایشان مستقیم صحبت کنند. آقایان وقتی به دنبال علاقه مندی یک خانم به خود هستند، از وجود تناقض متنفرند.

و در بانوان احتمال موفقیت یک مرد شجاع در مقابل یک فرد با اعتماد به نفس کم بسیار بیشتر است ، این احساس وجود دارد که دلیل موفقیت این افراد وجود حسی در بانوان برای وجود محافظت در زندگیشان است. شخصیت زنان ترکیبی از شجاعت ، مراقبت ، سخت و حساس می باشد.

9.طنز پردازی کنید (برای آقایان پیشنهاد می شود)

افزایش جذابیت

مرد می تواند جسور باشد و در صحبت هایش از لطیفه ها و طنز ها استفاده کند. درواقع بیشتر آقایان علاقه ای به این که خانم هایی که به طنزپردازی هایشان می خندند، با صدای بلند قهقهه بزنند، ندارند. به طور کلی واقعیت موضوع این است که مردان دوست ندارند بانوان از خودشان به نوعی طنز تر باشند و در رابطه با این موضوع کاملا اطمینان دارم.

اما بانوان به دنبال آقایانی هستند که طنز تر باشند. پس اگر آقا هستید ، سعی کنید بانوان را بخندانید زیرا با این کار جذاب تر می شوید و اگر شما خانم هستید سعی کنید مردی را پیدا کنید که این رفتار شما را دوست داشته باشد و واقعا شما را از همه جدا کرده باشد.

 

مراقبت از خود فراموش نشود

از خودتان را به خوبی نگهداری کنید، دوش بیشتر مشکلات روحی را حل می کند. به طور مرتب مسواک بزنید و دندان ها را با نخ دندان تمیز کنید. موهایت را شانه کن. ناخن های خود را تمیز نگه دارید. عطر تاثیر زیادی بر جذابیت دارد. و بهداشت شخصی بسیار مهم است.

 

نقش زبان بدن در افزایش جذابیت

اگر جذابیت در زبان بدن شما باشد:

  • زبان بدن می تواند جذاب تر از هر لباس باشد. شما میتوانید از زبان بدن خود برای دسترسی و جذابیت استفاده کنید.

دستان خود را نشان دهید:

  • به طور کلی، هنگامی که ما دست کسی را نمیبینیم، ما به آنها اعتماد نداریم. تحقیقات نشان می دهد که یکی از جذاب ترین ویژگی های فرد در دسترس بودن آنهاست. برای افزایش جذابیت هنگامی که شما در حال ارتباط برقرار کردن با فردی هستید، دستان خود را در جیب خود، زیر میز و یا در کت خود قرار ندهید. اگر دست ها شما را نمی بینند، ممکن است کمتر به شما اعتماد کنند.

 

حفظ تماس چشمی:

  • تماس چشمی خوب می تواند بیش از کلمات ارتباط برقرار کند. از طریق تماس با چشم شما می توانید بیان کنید که شما مشغول، گوش دادن و ارسال فرکانس توجه هستید، گاهی اوقات تماس های چشم بیش از حد می تواند به عنوان چشم چرانی محسوب شود.ارتباط چشمی  فقط یک ثانیه طولانی تر از حد معمول است و بر روی چیزی مثل رنگ چشم افراد تمرکز میکند و نه اندام های طرف مقابل.

 

لباس برای تحت تاثیر قرار دادن:

 

  • لباس هایی را که مناسب شما هستند بپوشید و جذابیت ظاهری خود را زیباتر نمایید. مطالعات نشان داده اند که خانم ها با پوشیدن زنگ قرمز می تواند جذابیت خود را افزایش دهد. خانم ها رژلب قرمز فراموش نشود. مردانی که ریش سفید دارند برای بعضی ها خانم ها جذاب ترند. آقایون عزیز موهای صورت را توجه ویژه کنید و حتما به خوبی نگه داری کنید.

 

نکته پایانی

توجه داشته باشید که تمامی این نکات مربوط به شماست و به شما در افزایش جذابیت و پیدا کردن دوستانی خوب کمک می کند. تلاش اضافه برای جذاب تر شدن ممکن است که عکس موضوع را برای شما ایجاد کند و جذابیت شما را کمتر کند پس سعی کنید تعادل را حفظ کنید.

افزایش جذابیت بسیار بیشتر از زیبایی ظاهری تاثیر گذار خواهد بود اگه تمرین کنید و بخواهید که با افراد روابط بهتری داشته باشید حتما نکات بالا را به یاد داشته باشید. همچنین خوش پوش بودن و ورزش را نیز اصلا فراموش نکنید.

مقالات مرتبط
نظــرات