مـــرکــز دانلــــــــود

چطور بهترین هدیه را برای مردان را انتخاب کنید تا تحت تاثیر شما قرار بگیرد؟

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : شنبه 6 آبان 96 0 نظر
نظرات کاربران :

انتخاب هدیه برای مرد برای شما دشوار است؟ زمان زیادی را صرف این موضوع می‌کنید تا مرد خود را شگفت زده کنید؟ ابتدا بگوییم که مردان به شکل متفاوتی به هدیه ها نگاه می‌کنند و نگاه زنانه به این موضوع ندارند. این نوشته به شما راهنمای جامعی برای انتخاب هدیه برای مردان می دهد. حتما این نوشته را بخوانید.

خریدن هدیه به طور کلی برای جنس مخالف کار سختی به نظر می‌رسد. انتخاب بهترین هدیه برای مردان کمی دلهره آور نیز باشد اما نگران نباشید شما می‌توانید از پس این کار به خوبی بربیایید و هدیه‌ای عالی تهیه کنید. اما آیا مردان و زنان به هدیه ها به شکل متفاوتی نگاه می‌کنند؟

بعضی وقتها به نظر می‌رسد که مردان و زنان با زبان دیگری از چیزی که می‌خواهند صحبت می‌کنند. اینکه برای همسرتان، پدرتان و یا برادرتان هدیه ای تهیه کنید حتما از شما تشکر و قدردانی می‌کنند اما شما می‌خواهید که واقعا آنها را شگفت زده کنید و آنها را تحت تاثیر قرار دهید. حتما برای این کار هم زمان زیادی را صرف فکر کردن و انتخاب کردن هدیه‌ی خود می‌کنید و سعی و تلاش‌های شما در این راه انتخاب‌های بهتری برای انتخاب هدیه برای مردان به شما می‌دهد. اما اگر با روش‌های انتخاب هدیه برای مردان آشنا شوید براحتی این کار را انجام خواهید داد.

یکی از شایع ترین مشکلات زن‌ها در انتخاب هدیه برای مردان این هست که براساس چیزی که خود می‌خواهند انتخاب هایشان را انجام می‌دهند. هرچند می‌توان بینابین درباره انتخاب هدیه برای مردان و زنان صحبت کرد اما اگر از زاویه دید فرد موردنظر خود به هدیه ای مناسب وی براساس شرایط فرهنگی و عرف اجتماعی و جنسیت  بروی انتخاب هدیه‌ای که می‌دهید تاثیرگذار خواهد بود.

مردان مانند زن ها نیاز به شگفت زده شدن ندارند

وقتی که زن ها می‌خواهند برای مرد خود هدیه تهیه کنند از زوایه دید خود به موضوع نگاه می‌کنند یعنی زن ها برای سعی و تلاش برای خرید هدیه را مهم می‌دانند بدون اینکه هدیه چه چیزی باشد اما مردها به چیزی که مناسب با نیاز آنها باشد را می‌پسندند فارغ از اینکه برای تهیه هدیه خود چقدر تلاش کرده باشید. مردها به هدایایی که در زندگی خود بتوانند استفاده کنند بیشتر علاقه دارند.


مقاله مرتبط: کارهای بد زن و شوهر که باعث طلاق عاطفی و جدایی می شود چیست؟


اگر واقعا نگران هستید که چه هدیه ای برای مرد خود خریداری کنید، شاید صرف زمان برای خرید هدیه برای شما لذت بخش نیز باشد اما مرد به این موضوع خیلی توجه نکند زیرا نیاز شما برای توجه به مرد تامین شده است و در انتخاب هدیه برای مردان، مرد به هدیه بیشتر توجه خواهد کرد تا زمانی که صرف انتخاب آن کرده اید.

بجای اینکه مدت زمان طولانی به این موضوع فکر کنید که چه چیزی برای وی بخرید و فقط به این موضوع فکر کنید که به چه چیزی نیاز دارد. حتما او با مهربانی از شما قدردانی خواهد کرد اما بازهم شاید به اندازه ای که از هدیه گرفتن از دست وی از او قدردانی می‌کنید انجام ندهد. بالاخره جنس مردان کمی در این باره فرق دارد.

میخواهم بدون هدیه دادن عشقم را مجذوب خودم کنم

5 توصیه فوق العاده برای انتخاب هدیه برای مردان

ما زن ها خیلی فرایند خرید هدیه را پیچیده می‌کنیم اما بیاید روش هایی را یاد بگیرید که بتوانید هدیه برای مردان را سریعا انتخاب کنید.

1. باید نیازهای مرد را بدانید

آیا وسایلی را می‌شناسید که بهتر وی را سرگرم کند و یا کارهایش را بهتر انجام دهد؟ آیا به دنبال سرگرمی‌های جدید نیست که شما بتوانید وی را در این زمینه کمک کنید؟ انتخاب هدیه برای مردان با دانستن نیازهای آن‌ها آسان می‌شود.

2. خیلی با وسواس درباره انتخاب هدیه خود فکر نکنید

مردها بسیار مستقیم درباره چیزی که لازم دارند صحبت می‌کنند و مردها درباره نیت‌های خوبی که پشت هدیه‌های شما خواهد بود فکر نخواهند کرد و شما هم لازم نیست ماه ها به انتخاب هدیه برای مردان فکر کنید. بعضی وقت ها انتخاب سریع‌تر بهتر خواهد بود.

3. توجه کنید که مرد شما دوست دارد چه چیزی را برای خود بخرد

مثلا اگر مرد شما به خرید بازی برای ps4 خود به طور مکرر اقدام می‌کند پس انتخاب یک بازی جدید هدیه ای مناسب خواهد بود. اگر هدیه شما متناسب با خریدهای سرگرمی او باشد از شما قدردانی ویژه ای خواهد کرد.

4. توجه کنید که زمان خود را چگونه می‌گذراند

شاید مرد شما از آن دسته مردانی نباشد که برای سرگرمی‌های خود پول خرج کند اما حتما برای گذراندن زمان خود برنامه ای خواهد داشت. اگر به کار کردن خیلی علاقه داشته باشد و یا ورزش و یا رسیدگی به اتومبیل خودش شما براحتی می‌توانید با هدیه ای متناسب با این موضوع او را خوشحال کنید و این راه روشنی برای انتخاب هدیه برای مردان است.

5. نیازهای مرد را کشف کنید

هدیه برای مردان

شما احتمالا می‌دانید که علاقه او چیست و اگر براساس علایق او انتخاب کنید که بتواند در سطحی بالاتر به آنها بپردازد بسیار هدیه ای مناسبی خواهد بود. اگر به چیزی علاقه دارد که شما اطلاعات زیادی درباره آن ندارید، می‌توانید تحقیقاتی درباره آن داشته باشید و حتما لازم نیست چیزی را خریداری کنید که از آن اطلاعاتی ندارید. می‌توانید چیزی معمولی تر بخرید تا خیالتان راحت تر باشد که نیاز وی را تامین کرده اید و او خوشحال خواهد شد.

مقالات مرتبط:  جذب کننده ترین رفتار با دوست پسر چیست؟(راز وابسته کردن دوست پسر)

برای مثال مرد شما به عکاسی بسیار علاقه مند است. اگر لوازم جانبی دوربین برای او خریداری کنید از شما بسیار تشکر خواهد کرد زیرا به علاقه خود در سطحی بالاتر فعالیت می‌کند. البته لازم نیست آنقدر خرید خاصی داشته باشید که ندانید واقعا انتخاب مناسبی هست یا خیر. مثلا انتخاب یک لنز دوربین انتخاب حساس و خاصی هست که باید با نظر خود شخص انجام شود، که در اینجا می‌توانید انتخاب‌های ساده تری برای هدیه برای مردان داشته باشید و به هدف خود برسید.

مثلا بجای خرید یک لنز می‌توانید با کمی جستجو یک سه پایه عکاسی برای دوربین او بخرید (البته اگر نداشته باشد چون همانطور که گفتیم چیزی بخرید که مرد به آن نیاز دارد) و قطعا عاشق آن خواهد شد. همچنین نیاز به هزینه زیادی نخواهید داشت و اینگونه هرزمان که به سراغ سرگرمی خود یعنی همان عکاسی برود یاد شما در ذهن او خواهد بود.

هنوز هدیه مناسب را پیدا نکرده اید؟ نگران نباشید در ادامه پیشنهاداتی برای انتخاب هدیه برای مردان به شما می‌گوییم که برای اکثر مردان مناسب است. بالاخره هرچقدر که سخت هم باشد آپولو که نمی‌خواهید هوا کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

برای مردانی که به کار کردن علاقه دارند

به ماهیت کاری که مرد شما در آن شاغل هست فکر کنید. پزشک، مدیر فروش و یا مربی بدنسازی هرکدام نیازها و خواسته‌های متفاوتی دارند.

درباره چیزی که به او کمک می‌کند که به اهداف شغلی اش برسد و یا بهره وری کارش بالاتر برود فکر کنید. مثلا درباره خراب بودن ابزار کار خود نگران هست و شما می‌توانید برای او به عنوان هدیه تهیه کنید؟ آیا ابزاری را می‌توانید تهیه کنید که کارش را سریعتر و بهتر انجام دهد؟


مقاله مرتبط: نشانه های دوست داشتن همسر چیست؟


مثلا برای مردی که کار با دستکش انجام می‌دهد خریدن یک جفت دستکش حرفه ای برای شغلش هدیه ای مناسب خواهد بود. البته قبل از خرید هدیه خود مطمئن شوید که قصد تعویض با دستکش جدید را دارد زیرا شاید به برند خاص و قدیمی علاقه داشته باشد و آن مدل قدیمی خود را مطمئن تر بداند. البته به طور کلی از کیفیت برند هدیه خود مطمئن باشید.

برای مردانی که سرگرمی‌های خاص دارند

به این فکر کنید که با چه چیزی می‌توانید به بالاتر بردن لذت سرگرمی مردتان اضافه کنید. اگر مرد شما به ورزش خاصی علاقه دارد هدایای ورزشی بسیار عالی خواهد بود.

آیا مرد شما برای بدنسازی خود هدفی را در نظر گرفته است؟ با خرید مواد خوراکی بدنسازی که از آنها صحبت کرده است می‌توانید او را بسیار خوشحال کنید و یا به وسایلی که در باشگاه ورزشی از آنها استفاده می‌کند نیز انتخاب‌های عالی خواهند بود.

مثلا یک حوله ورزشی جدید، یک بطری مایعات، وزنه‌های بدنسازی و یا مچ بند هوشمند و یا کیف ورزشی با برند عالی گزینه‌های مناسبی خواهد بود.حتی اگر چنین وسایلی را دارد بازهم خریدن یک کیف ورزشی جدید مناسب خواهد بود.

برای مردانی که علایق خاصی مانند اتومبیل و تکنولوژی و … دارند

این دسته کمی نیاز به اطلاعات و مهارت برای انتخاب هدیه دارد اما اصلا جای نگرانی نیست. اگر مرد شما از آن دسته از افرادی هست که به زیبایی و ویژگی‌های جدید اتومبیل خود بسیار توجه می‌کند و یا به گجت‌های فناوری بسیار علاقه مند هست انتخاب سختی نخواهید داشت تا با انتخاب هدیه برای مردان کنار بیایید.

مقالات مرتبط:  نشانه های مرد عاشق چیست؟ چطور بفهمیم یک مرد عاشق ما شده است؟

هرچند که سختی کار اینجا خواهد بود که این افراد برندهای مختلف محصولات مورد علاقه خود را می‌شناسند اما باز هم نیاز نیست شما به اندازه آنها متخصص باشید تا بدانید که کدام محصول و برند مناسب نیاز آنها خواهد بود . مردها به طور واضح از نیازهای خود صحبت می‌کنند و کار شما را برای انتخاب هدیه برای مردان آسان تر خواهند کرد.

  • به وسایلی فکر کنید که به نگهداری و دوام بیشتر چیزهای مورد علاقه آنها کمک می‌کند. مثلا اگر مرد شما عاشق اتومبیل خود هست خریدن یک ست تمیزکننده داخلی ماشین انتخاب عالی خواهد بود.
  • با کمی تحقیق می‌توانید محصولات خوبی را با خواندن و شنیدن نظرات افراد دیگر پیدا کنید.

اگر مرد شما به حوزه تکنولوژی علاقه مند باشد حتما درباره محصولاتی که او را به وجد می‌آورد صحبت می‌کند و تمامی مشخصاتی که نیاز دارید را از صحبت‌های خود او خواهید فهمید مانند برند ، اندازه و رنگ و … .

انتخاب هدیه برای مردان دیگر نباید برایتان کاری دشوار باشد

در انتخاب هدیه برای مردان در زمان و هزینه‌های خود صرفه جویی کنید. مردها حتی از ژست هدیه دادن شما تشکر خواهند کرد و از هدایایی که قابلیت کاربردی داشته باشند استقبال می‌کنند. به این فکر کنید که هدیه شما چه سودی در زندگی او خواهد داشت. آیا به علایق او مرتبط هست و یا نیازهای او را تامین می‌کند؟ آیا این چیزی هست که مرد شما احتمالا برای خود می‌خرید؟ اگر پاسخ شما به هر دو سوال مثبت هست پس هدیه مناسبی انتخاب کرده اید.

نیازی نیست در انتخاب هدیه برای مردان خیلی موضوع را برای خود پیچیده کنید و ایده‌های زیادی را بررسی کنید. شما به راحتی می‌توانید مردان را با هدایای مختلف تحت تاثیر قرار دهید. وقتی می‌خواهید برای مرد هدیه انتخاب کنید، انتخاب‌های ساده عالی خواهند بود.

مقالات مرتبط
نظــرات