مـــرکــز دانلــــــــود

6 راهکار سریع و آسان برای پیدا کردن و جذب شوهر پولدار در ایران

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : یکشنبه 13 اسفند 96 0 نظر
نظرات کاربران :

انتخاب شوهر پولدار قطعا تاثیر زیادی بروی سطح رفاه زندگی شما خواهد گذاشت. اگر قصد دارید که همسری ثروتمند انتخاب کنید باید بدانید که آنها را در چه جایی و چه موقعیتی می‌توانید بیابید. خودتان را برای هم‌کلامی با آن‌ها آماده کنید و حتما ظاهری آراسته و در سطح آن‌ها داشته باشید. این نوشته نکاتی در رابطه با راه‌های پیدا کردن شوهر پولدار به شما می‌آموزد. حتما این نوشته را تا انتها بخوانید.

آشنا شدن با یک مرد پولدار آرزوی بسیاری از زن‌ها هست. خب اگر شما هم به این موضوع علاقه مند هستید با مطالعه این مقاله آموزشی شانس خود را برای پیدا کردن یک شوهر پولدار بالا ببرید.
ابتدا باید بتوانید یک مرد پولدار را درست درک کنید. بعد از آن باید سبک زندگی و ظاهر خود را تغییر دهید تا جایگاه لازم را برای خود ایجاد کنید.

این مقاله درباره چیزهایی که برای پیدا کردن یک شوهر پولدار مهم است نوشته شده و ما به هیچ وجه قصد آموزش فریب مردان پولدار را نداریم. پس تا انتها این مطلب را بخوانید.

1.به سرمایه گذاری‌ و درآمد مرد مورد نظر پی ببرید

شوهر پولدار و ثروتمند

ابتدا باید بدانید که چه کسی پولدار هست و چه کسی نیست. در حالی که می‌دانید ثروت یک موضوع نسبی است و اگر بگوییم فردی پولدار هست آیا صد میلیون سرمایه دارد و یا یک میلیارد و یا بیشتر خواهد بود؟ در آمریکا از هر 13 نفر، یک نفر مجموع دارایی هایش بالای یک میلیون دلار است و از هر 100 نفر یک نفر مجموع دارایی هایش بالای 25 میلیون دلار است.


مقاله مرتبط: خانم‌ها حتما بخوانند: 8 روش شگفت انگیز و زیرکانه برای جذب مرد


این مردها چگونه ثروت خود را افزایش می‌دهند؟ راه‌های سرمایه گذاری مختلفی وجود دارد. اگر بتوانید سرمایه گذاری‌های یک مرد را بفهمید احتمالا از میزان درآمد وی مطلع خواهید شد. مثلا فردی که یک باب مغازه در یک جای شلوغ شهر شما دارد احتمالا درآمد وی قابل تخمین حدودی خواهد بود و یا اگر صاحب شرکتی با 20 کارمند باشد تخمین حدودی می‌توانید داشته باشید.
همچنین سمت‌های شغلی مانند مدیر بودن، پزشک بودن، قاضی بودن و … خود مشخص کننده میزان درآمد وی خواهد بود.

2.ویژگی‌های شخصیتی آنها را بدانید

مردهای پولدار بین 60 تا 80 ساعت در هفته کار می‌کنند و اکثرا خودساخته هستند. تحصیلات خوبی دارند و برنامه ریزی‌های بلند مدتی را می‌توانند بنویسند و عملی کنند. انرژی بالا و چشم انداز و اعتماد به نفس فوق العاده ای دارند.

اعتقادی به این که زرنگ ترین فرد هستند ندارند و به همین دلیل می‌توانند از بقیه برای پر کردن خلاهای موجود در کسب وکار خود کمک بگیرند.
هرچند که اعتماد به نفس بالای آنها گاهی اوقات به شکل خودشیفتگی بروز می‌کند و احساس همدلی کمتری با دیگران دارند و خود برتر بینی برای آنها خیلی عجیب نیست.

3.بفهمید از زن به عنوان همسر خود چه انتظاری دارند

هرچند تمام مردها یکسان نیستند، اما عموما تشابهاتی وجود دارد. آنها جذب زن‌های خوش اندام و خوش پوش می‌شوند. دوست دارند که برتر دیده شوند و از زن‌هایی که می‌توانند رویدادهای اجتماعی را برنامه ریزی کنند، از مهمان‌های خود پذیرایی کنند خوششان می‌آید. یک شوهر پولدار به زنی باهوش فکر می‌کند که شاید در بعضی مواقع این هوش را برتر از زیبایی هم در نظر بگیرند.

تحقیقات نشان می‌دهد مردهایی که فعالیت‌های اجتماعی بیشتری دارند به زن‌های زیبا و جوان علاقه مند هستند و مردهایی که کمتر به فعالیت‌های اجتماعی علاقه مندند به زن‌های مهربان و باهوش و خونگرم علاقه مند هستند.

البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که مردهای پولدار تمایل بیشتری به رابطه‌های متعدد دارند و بیشتر از دیگر مردها به دنبال کسب لذت در زندگی هستند.

4.باید بدانید که آنها در کجا زندگی می‌کنند

هر شهر یا کشوری یک مقیاس اقتصادی از درآمد دارد. شما نباید در یک شهر کوچک انتظار یافتن یک شوهر پولدار مولتی میلیاردر را براحتی داشته باشید. شاید به تعداد انگشتان یک دست در یک شهر کوچک چنین مردانی پیدا شوند. شهرهای بزرگتر سرمایه‌های بیشتری را در خود جای داده و خانواده‌های ثروتمند بیشتری دارد.

5.زندگی خود را برای افزایش احتمال آشنایی با آنها کمی تغییر دهید

اگر می‌خواهید خانه جدیدی بخرید و یا اجاره کنید، چرا در محله‌های خوب شهر نباشد؟ هرچند شاید توانایی مالی برای خرید خانه‌های گرانقیمت بالاشهر را نداشته باشید اما می‌توانید جایی در نزدیکی آن پیدا کنید.

هرچقدر نزدیک، شانس بیشتری برای آشنا شدن با یک شوهر پولدار بالقوه خواهید داشت زیرا رفت و آمد و سر زدن به کافه‌ شاپ های محله‌های خوب و … باعث دیده شدن شما و همچنین دیدن مردهای پولدار می‌شود.


مقاله مرتبط: 12 روش مخ زدن در چت تلگرام و اینستاگرام


همچنین بدون هیچ هزینه اضافی برای یادگیری می‌آموزید که چگونه در بین افراد ثروتمند زندگی کنید و آرامش داشته باشید. اگر نمی‌توانید در منطقه‌های بالاشهر خانه بخرید، می‌توانید برای خریدهای خود به آنجا بروید.

2.به ظاهر خود توجه کنید

اگر می‌خواهید که یک شوهر پولدار پیدا کنید، باید پولدار به نظر برسید. اگر ظاهری ثروتمند نداشته باشید احتمالا نمی‌توانید به آن دست پیدا کنید. استفاده از جواهرآلات بسیار مهم است.

البته نیازی ندارید جنس اصل بخرید، از کپی‌های برابر اصل در بازار استفاده کنید. اصول پوشش مناسب برای هر مکان را بیاموزید. بسیار آرایش نکنید و موهای خود را بیش از حد رنگ نکنید تا غیر طبیعی به نظر نرسند که در نظر ثروتمندان غیرطبیعی بودن کلاس و شخصیتی ندارد.

4.توانایی هم صحبت شدن با یک شوهر پولدار بالقوه را داشته باشید

حتی اگر تحصیلات شما در حوزه اقتصاد و سیاست نیست، باید بدانید که مردان ثروتمند چگونه درباره مسائل اقتصادی صحبت می‌کنند و بیاموزید. خواندن روزنامه ها، اخبار اقتصادی مخصوصا روزنامه ای مانند دنیای اقتصاد به افزایش دانش شما در رابطه با اقتصاد و سیاست کمک می‌کند.

اگر با اصطلاحات اقتصادی و سیاسی آشنا نیستید در اینترنت به مطالعه بپردازید. همچنین به مطالعه چیزهایی که ثروتمندان به آنها علاقه مند هستند مانند سوارکاری، قایق رانی ، طراحی جواهرات و اتومبیل‌های لوکس و … بپردازید.

5.در صنعت و حرفه ای که حضور دارند مشغول شوید

اگر شما دارای مدرک تحصیلی MBA هستید می‌توانید در صنایع مختلفی وارد شوید و شرکت‌های معتبری را انتخاب کنید. صنایعی را انتخاب کنید که اطراف ثروتمند در آن هزینه می‌کنند. مانند هنر، اتومبیل‌های لوکس، قایق‌های تفریحی و خانه‌های گران قیمت و …
مشاغلی مانند طراحی داخلی، بدنسازی، معماری و … اگر در شهر بزرگی با سرمایه گذاری کافی باشد می‌تواند محلی برای جذب افراد ثروتمند باشد.


مقاله مرتبط: دوست داشتن واقعی را چطور تشخیص دهیم؟ نشانه های آن کدام است؟


همچنین از استخدام شدن در مشاغلی که باید لباس فرم بپوشید دوری کنید. زیرا یک مانع روانی ایجاد خواهد کرد که افراد مختلف تمایل به صحبت‌های شخصی و غیره با افرادی که لباس فرم دارند پیدا نمی‌کنند.

6.در رویدادهای خیریه ای که افراد ثروتمند برگزار می‌کنند شرکت کنید

افراد ثروتمند به شرکت در خیریه‌ها علاقه‌مند هستند، تمایل دارند بخشی از ثروت خود را کمک به افراد جامعه کنند و با افراد جدیدی در این راه آشنا شوند. کمی به جستجو بپردازید و چنین رویدادهایی را پیدا کنید و اهدا کنندگان را بشناسید و با حضور در این رویدادها فرصت آشنایی با مردهای ثروتمند که پتانسیل « شوهر پولدار » شدن را دارند پیدا کنید.

هرچه شانس بیشتری برای آشنایی در محیط‌هایی که افراد ثروتمند حضور دارند را پیدا کنید، احتمال بیشتری برای پیدا کردن یک شوهر پولدار را خواهید داشت. همچنین به نکاتی که برای جذب مردان پولدار اشاره شد نیز دقت کنید و بکار بگیرید.

مقالات مرتبط
نظــرات