مـــرکــز دانلــــــــود

چگونه عمل دخول انجام دهیم؟(آموزش+تعداد دخول+ پوزیشن ها)

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : جمعه 18 بهمن 98 0 نظر
نظرات کاربران :

در ارتباط با رابطه جنسی روش‌های گوناگونی وجود دارد که می‌تواند همراه با عمل دخول باشد و یا اصلا دخول صورت نگیرد در هر حال فلسفه آمیزش و هدف آن همان دخول در رابطه جنسی و ترکیب تخمک و اسپرم و در نهایت توالد نسل بشر است ولی به طور کلی و خارج از فلسفه […]

در ارتباط با رابطه جنسی روش‌های گوناگونی وجود دارد که می‌تواند همراه با عمل دخول باشد و یا اصلا دخول صورت نگیرد در هر حال فلسفه آمیزش و هدف آن همان دخول در رابطه جنسی و ترکیب تخمک و اسپرم و در نهایت توالد نسل بشر است ولی به طور کلی و خارج از فلسفه دخول این عمل و تنوع حالت‌های آن برای تحریک و کسب لذت بیشتر در نظر گرفته می‌شود.

عمل دخول به عنوان یکی بخش‌های مهم در رابطه جنسی یا رابطه زناشویی است که در طی آن آلت تناسلی مرد وارد واژن زن می‌شود و زن و مرد در این مرحله که مرحله پایانی رابطه جنسی است به اوج لذت جنسی یا به ارگاسم می‌رسند. برای دخول حالت‌ها و پوزیشن‌های مختلفی در نظر گرفته شده است که با توجه به شرایط افراد می‌تواند تغییر کند.

در هر صورت دخول باید به گونه‌ای باشد که برای زن کمترین درد را ایجاد کند و طرفین بتوانند از آن لذت ببرند بنابراین برای اینکه رابطه لذت بخش‌تری را بین خود همسرتان تجربه کنید لازم است از اطلاعات کافی در مورد انواع دخول و مراحل آن و همچنین نکاتی که می‌تواند کیفیت دخول را بهتر کند باخبر باشید پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا راهنمایی‌های مهم در ارتباط با عمل دخول را برای شما بیان کنیم.

1- ترتیب مراحل دخول رعایت شود

ترتیب مراحل دخول رعایت شود

اگر مردان با هوس و میل قبلی به طرف همسر خود بروند به صورت طبیعی به نعوظ می‌رسند یعنی آنها برای عمل دخول آماده می‌شوند اما توصیه می‌شود که فورا بعد از اینکه آلت آنها در حالت نعوظ قرار گرفت دخول را انجام ندهند چون باید فراموش نکنند که همسرشان نیز باید از لحاظ جنسی برانگیخته شود بنابراین پس از نعوظ خود باید زمانی را به عشق بازی با همسر خود اختصاص دهند و با این کار علاوه بر اینکه به کاهش درد موقع دخول کمک می‌کنند ترشحات واژن زن نیز بیشتر می‌شود و محیط واژن برای دخول روان‌تر می‌شود و درنهایت ارگاسم در فاصله نزدیک‌تر یا هم‌زمان با هم به وقوع می‌پیوندد.

 


مقاله مرتبط: آموزش صفر تا صد نزدیکی با همسر و روش‌ های جدید ارگاسم جنسی


2- برای عملیات دخول بهترین زمان در نظر گرفته شود

بهتر است برای عمل دخول زمانی را در نظر بگیرید که بیشترین انرژی را به شما بدهد و یا در زمانی باشد که شما آمادگی دارید برای مردان این زمان بیشتر صبح پیشنهاد می‌شود چون مردان عموما در ابتدای صبح دارای بیشترین سطح از نظر هورمون تستوسترون هستند و زنان نیز عموما بعداز ظهرها و حدود ساعت 3 به دلیل افزایش کورتیزول  در اوج هوشیاری هستند پس این زمان‌ها میتواند برای دخول مناسب باشد.

البته فراموش نکنید که عمل دخول باید حدود 2 ساعت بعد از صرف غذا انجام شود و انجام دادن آن بلافاصله بعد از غذا مضر است و همچنین با معده خالی نیز توصیه نمی‌شود اما بعد از انجام ورزش به دلیل بالا رفتن سطح هورمون تستوسترون می‌تواند لذت بخش باشد.

3- قبل از دخول باید معاشقه صورت بگیرد

قبل از دخول باید معاشقه صورت بگیرد

بسیاری از افراد به اشتباه فکر می‌کنند که رابطه جنسی فقط در عمل دخول خلاصه می‌شود اما باید دخول را فقط به عنوان بخش پایانی رابطه جنسی در نظر بگیرید و قبل از آن کارهای دیگری که لازم است را انجام دهید.

شما باید قبل از عمل دخول نیاز‌هایی مانند نیاز احساسی و عاطفی همسرتان را در نظر بگیرید مثلا سعی کنید او را نوازش کنید و یا سعی کنید هیچ گونه اختلافی نداشته باشید و قبل از مرحله دخول باید با همسرتان معاشقه کنید و با انجام اعمالی مانند نوازش و لمس بدن و سایر کار‌ها او را برانگیخته کنید و سپس مرحله پایانی یعنی دخول را انجام دهید که در طول آن می‌توانید ارگاسم را نیز تجربه کنید.

4-  پوزیشن راحتی را برای دخول در نظر بگیرید

برخی از مردان بدون توجه کردن به نظر زن خود وضعیتی را برای دخول در نظر می‌گیرند که همسر آنها در آن وضعیت راحت نیست و درد زیادی را تحمل می‌کند اما باید سعی کنید دخول را با آرامش انجام دهید و این نکته را بدانید که در هنگام عمل جنسی هر چقدر وضعیت انتخاب شده بهتر و راحت‌تر باشد در نتیجه لذت بیشتری نیز به همراه دارد.

بنابراین سعی کنید پورزیشن راحت و مناسبی را در نظر بگیرید و نظر شریک جنسی خود را نیز در این مورد از او بخواهید.

5- در هنگام دخول شدت رابطه را کنترل کنید

باید عمل دخول به گونه‌ای باشد که هدف نهایی آن هم‌زمانی ارگاسم هر دو نفر یا فاصله نزدیک برای آن باشد بنابراین در هنگام دخول هر زمانی که احساس کردید همسرتان در آستانه ارضا شدن است و حرکات واژن او شروع می‌شود شما نیز بر شدت تحریک‌ها اضافه کنید و همچنین تلاش کنید که نقطه ارضاء را بر هم منطبق کنید.

در هنگام رابطه جنسی و در حین مرحله دخول معمولا مردان زودتر ارضاء می‌شوند بنابراین باید کاری کنید که زن نیز آمادگی لازم را پیدا کند یعنی تحریک خود را کنترل کنید تا دیرتر ارضا شوید و باید طرف مقابل یا شریک جنسیتان را درک کنید یعنی هر زمان که لازم باشد بر شدت و کاهش تحریک خود اضافه و کم کنید.

6- در هنگام اولین دخول صبور باشید

اولین عمل دخول معمولا در شب‌های اوایل ازدواج صورت می‌گیرد که اگر در این رابطه اشتباهی رخ دهد شاید تا مدت‌ها و در طول دوران زندگی نیز حل نشود پس در قدم اول باید صبور باشید و انتظارات زیادی از همسرتان نداشته باشید باید سعی کنید صبر داشته باشید و از جبر برای از بین بردن پرده بکارت استفاده نکنید. همچنین باید بهترین پوزیشن را برای اولین دخول در نظر بگیرید.

7- برای بار اول مناسب‌ ترین دخول را در نظر بگیرید

معمولا مناسب‌ترین حالت دخولی که برای بار اول پیشنهاد می‌شود به این طریق است که زن به کمر بر روی زمین می‌خوابد و زانوهای خود را خم کرده و پاهایش را ازهم باز می‌کند و مرد نیز روی او می‌خوابد و کنترل رابطه جنسی را در دست می‌گیرد. در هنگام اولین عمل دخول باید در نظر داشته باشید که به آرامی و خیلی ملایم آلت خود را وارد فرج همسرتان کنید چون برای کسی که اولین تجربه جنسی را می‌گذراند تحمل ورود تمام طول آلت و به صورت ناگهانی خیلی سخت است پس باید ابتدا سر آلت خود را وارد کنید و در مراحل بعدی واژن همسرتان را به ورود کامل عادت بدهید و همچنین می‌توانید برای اینکه همسرتان درد کمتری را تحمل کند تعدادی بالش را در زیر سر و کمر او بگذارید.

8- در هنگام بارداری باید دخول مناسبی را در نظر بگیرد

در مواقع بارداری باید عمل دخول به گونه‌ای باشد که نه به مادر فشار وارد کند و نه اینکه جنین را اذیت کند چون در این مواقع حتی فشار‌های کم نیز مادر را اذیت می‌کند بنابراین پیشنهاد می‌شود برای عمل دخول در این مواقع زن به پشت بخوابد و مرد نیز به روشی معکوس بر روی زن قرار بگیرد یعنی در این حالت پاهای مرد در کنار صورت زن و پاهای زن نیز در کنار صورت مرد قرار بگیرد. در این حالت حرکات باید بسیار آرام باشد و با حرکات موجی کمر هدایت شود و زن نیز تا جایی که قادراست پای خود را برای ورود آلت مرد باز کند این حالت می‌تواند عمل دخول مناسبی برای بارداری باشد در ضمن اینکه هر دو نفر می‌توانند با ماساژ، لمس و بوسیدن هم‌دیگر را بیشتر تحریک کنند.

9- قبل از تحریک زن عمل دخول را انجام ندهید

زنانی که تحریک نمی‌شوند واژن آنها نیز مایعی از خود ترشح نمی‌کند و خشک می‌ماند و در نهایت عمل دخول برای آنها همراه با درد و ناراحتی است بنابراین باید قبل از دخول کاری کنید که همسرتان تحریک شود و واژن او مایعی را از خود ترشح کند و بدین طریق دخول آلت در آن راحت‌تر باشد چون دخول در واژن خشک ممکن است به پوشش واژن نیز صدمه بزند.

بنابراین حتی اگر دیدید واژن خانمتان ترشح کافی ندارد و یا خشک است بهتر است یا با او رابطه جنسی برقرار نکنید و عمل دخول را انجام ندهید و یا اینکه در صورت دخول از مواد روغنی و روان‌سازهای مخصوص استفاده کنید.

10- سعی کنید زمان ارضاء در حین دخول را بر هم منطبق کنید

از هنگامی که عمل دخول انجام می‌شود تا زمانی که هر یک از دو طرف به ارگاسم می‌رسند زمان ارضاء نام دارد و چون این زمان برای مردان کوتاه‌تر است و برای زنان نیز متغیر است و عموما طولانی‌تر از مردان است پس ممکن است زنان به ارگاسم نرسند و نه تنها از دخول بلکه از رابطه جنسی نیز لذت نبرند  و حتی از آن متنفر شوند چون وقتی مردان به ارگاسم می‌رسند دیگر آلت انها حالت نعوظ را ندارد و نمی‌توانند زن را ارضاء کند پس تا جایی که امکان دارد سعی کنید در هنگام عمل دخول زمان ارضای خود را افزایش دهید

و بر عکس زمان ارضای زن را کاهش دهید تا با نزدیک شدن این دو زمان یا منطبق شدن آنها با هم شریک جنسی شما نیز به ارگاسم برسد و هر دو شما از رابطه جنسی لذت ببرید و در نهایت امر، از مشکلاتی که به این علت باعث بروز اختلاف و مشاجره می‌شود جلوگیری کنید.

مقالات مرتبط
نظــرات