مـــرکــز دانلــــــــود

چگونه قلب یک پسر را تسخیر کنیم؟ (راز های وابسته کردن پسران)

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : سه شنبه 27 شهریور 97 0 نظر
نظرات کاربران :

اغلب خانم‌ها به هنگام داشتن رابطه با یک پسر احساس نگرانی می‌کنند و اگر سابقه شکست در احساس عاطفی و عشق برایشان اتفاق افتاده باشد به طور کامل سردرگم می‌شوند و احساس می‌کنند  از دست رفته‌اند. باید ذکر کنیم اگر شما نیز در این زمینه سابقه داشته‌اید و در بدست اوردن قلب یک پسر و […]

اغلب خانم‌ها به هنگام داشتن رابطه با یک پسر احساس نگرانی می‌کنند و اگر سابقه شکست در احساس عاطفی و عشق برایشان اتفاق افتاده باشد به طور کامل سردرگم می‌شوند و احساس می‌کنند  از دست رفته‌اند. باید ذکر کنیم اگر شما نیز در این زمینه سابقه داشته‌اید و در بدست اوردن قلب یک پسر و متعهد کردن او موفق نشده اید قطعا در این راه دچار اشتباه شده‌اید.

اگر شما فردی هستید که می‌خواهید بدانید چگونه می‌توان برای بدست آوردن قلب یک پسر به صمیمیت همیشگی و پیروزی برسید؟ یا فردی هستید که تمایل دارید او بطور دائم فقط با شما باشد و می‌خواهید بدانید که چگونه در بدست آوردن عشق و محبت او برای همیشه موفق باشید و یا اینکه شاید شما با یک پسر هستید و او به شما متعهد نیست و شاید هم در تعهدی که قبلا با او داشته اید دچار مشکل شده اید و به طور کلی شاید هم فقط می‌خواهید بدانید که برای بدست اوردن قلب یک پسر به طرزی که او بجز شما به کسی دیگر فکر نکند چه چیزی لازم است انجام شود؟

می‌توانید با گذری بر راهکار‌هایی که در این زمینه برای تسخیر و بدست آوردن قلب یک پسر به شما ارائه می‌دهیم اطلاعاتتان را بهبود دهید و به طرز شگفت انگیزی در بدست آوردن خواسته‌هایتان موفق شوید.

میخواهم یاد بگیرم دوست پسرم را مجذوب و وابسته خودم کنم

1- به خودتان احترام بگذارید

یک پسر بیشتر به دختری علاقمند می‌شود که به خودش افتخار کند و برای خودش احترام قائل باشد. شما نیزبرای بدست آوردن قلب یک پسر باید آزادانه عقاید خودتان را بیان کنید، خودتان را باور داشته باشید و به طور کلی موقعیت‌های خودتان را کنترل کنید و مراقب خود باشید.

2- برای به دست آوردن قلب یک پسر لباس‌های تاثیر گذار بپوشید

برای به دست آوردن قلب یک پسر لباس‌های تاثیر گذار بپوشید

پوشش بد و فقیرانه معمولا به دیگران این فکر را القاء می‌کند که شما لایق دوست داشتن نیستید و ارزش ندارد که برای شما تلاش کنند و یا اینکه شما نمی‌خواهید دیگران را تحت تاثیر قرار دهید. پس اگر مسئله غیر از این است و شما می‌خواهید با پوشش خود یک پسر را تحت تاثیر قرار دهید باید بدانید که برای این کار لباس‌های خیلی قدیمی و از مد افتاده رانپوشید، لباستان مناسب و فیت بدن خودتان باشد و یا اینکه لباس عاری از هرگونه لکه و سوراخ و دارای رنگ‌های جذاب و مناسب باشد.


مقاله مرتبط: چگونه مخ پسر بزنیم ؟ چطور مخ پسر مورد علاقه خود را بزنیم؟


3- از بدن خودتان مراقبت کنید

وقتی ما به خوبی از بدن خود مراقبت نمی‌کنیم دیگران فکر می‌کنند که ما ارزش دوست داشتن را نداریم ( حتی اگر واقعا احساس خوبی نسبت به خودمان داشته باشیم). پس برای اینکه نشان دهید سزاوار دوست داشتن هستید باید از خود مراقبت کنید، بهداشت شخصی خود را به خوبی رعایت کنید، رژیم غذایی سالم و تمرین را برای حفظ و مراقبت از بدن خود و حفظ سلامتی در دستور کار قرار دهید.

4- برای به دست آوردن قلب یک پسر از عطرو بو‌های خوب استفاده کنید

برای به دست آوردن قلب یک پسر از عطرو بو‌های خوب استفاده کنید

بوی خوب بدن  به عنوان یک ترفند فوق العاده، می‌تواند در جذب یک پسر به طرف شما کارآمد باشد برای این کار می‌توانید به طور منظم دوش بگیرید و از عطر‌ها یا اسپری‌هایی با رایحه مناسب و دلپذیر استفاده کنید. به سمت بوهایی بروید که مورد پسند طرفتان است و سعی نکنید که با ترکیب بسیاری از بو‌های مختلف یک عطر جدید بسازید بلکه از بوهای جذابی استفاده کنید که باعث همبستگی بیشتر شود و با ذائقه طرف مقابلتان سازگاری داشته باشد.

5- برای به دست آوردن قلب یک پسر به او کمک کنید که احساس راحتی کند

خیلی از افراد به این مسئله تمایلی ندارند چون فکر می‌کنند با این کار هویت و آزادی خود را از دست می‌دهند اما باید گفت که بر خلاف این ثابت شده است و برای تسخیر قلب یک پسر باید اونباید ازبابت اینکه شما احساس و جو راحتی برایش فراهم می‌کنید؛ نگرانی نداشته باشد و او را در رسیدن و پیروی کردن ار رویاها و خواسته‌هایش کمک کنید و همچنین با دوستانتان فعالیت‌های سرگرم کننده ایجاد کنید و  وقت‌های آزاد را در اختیار او نیز بگذارید تا احساس راحتی بیشتری با شما داشته باشد و بیشتر به سمت شما کشیده شود.

6- اعتماد به نفس داشته باشید

اعتماد به نفس داشته باشید

اعتماد به نفس نه تنها برای بدست آوردن قلب یک پسر بلکه برای هر کسی و در هر شرایطی لازم است  و با اعمالی ظاهری مانند مستقیم و صاف ایستادن، نگاه کردن روبه رو و آیینه، و بیان کردن عقاید خود به صورت آزادانه و کنترل موقعیت و شرایط تصمیم گیری و هر کاری که در آن زمان انجام می‌دهید می‌توانید اعتماد به نفس خود را جلوه دهید.

مقالات مرتبط:  چطوری دوست پسرمو عاشق خودم کنم؟ + آموزش وابسته کردن

7- به او القاء کنید که یک شیرمرد و قهرمان است

معمولا پسر‌ها دوست دارند که احساس خوبی داشته باشند و مفید واقع شوند. ان‌ها دوست دارند که شما احساس کنید که مانند یک قهرمان در کنار شما هستند بنابراین باید این حس را در آن‌ها ایجاد کنید و اجازه دهید در مسائل و مشکلاتی که از پس انها برنمی‌آیید به شما کمک کنند و از او درخواست کنید که توصیه‌ها و راهکار‌هایش را به شما پیشنهاد دهد و اگر می‌توانید ان‌ها را عملی کنید زیرا با این کار‌ها احساسی در او ایجاد می‌کنید که ممکن است با هیچ فرد دیگری این احساس خوشایند را تجربه نکرده باشد و از این بابت خوشحال شود.

8- برای به دست آوردن قلب یک پسر با او شوخی و تفریح داشته باشید

برای به دست آوردن قلب یک پسر با او شوخی و تفریح داشته باشید

اگر ما دنبال کسی هستیم که واقعا می‌خواهیم مسئله را جدی بگیریم پس قطعا می‌خواهیم زندگی ما با او شکل بهتری بگیرد. بنابراین پسرها نیز به دنبال فردی هستند که با او احساس خوبی داشته باشند و سرگرم شوند ( نه اینکه لزوما هیجان انگیز باشد) و در این راه  شما نیز به نوبه خود باید برای بدست آوردن قلب یک پسر و در ارتباط با این موضوع باید روز‌های تاریخی و سرگرم کننده‌ای بسازید، او را به امتحان کردن مسائل جدید تشویق کنید و از این طریق او را به زندگی خود پیوند دهید.


مقاله مرتبط: 15 موضوع کلیدی برای حرف زدن با دوست پسر


9- برای به دست آوردن قلب یک پسر خودتان باشید ( صاف و صادق)

برای بدست آوردن قلب یک پسر باید سعی کنید از هرگونه تظاهر به دور باشید چون با ایجاد ماسک و نقاب در برابر شخصیتتان بالاخره روزی از آن پرده برداری می‌شود و طرف مقابلتان ناراحت می‌شود پس در یک کلمه می‌توانید صداقت را به عنوان بهترین سیاست انتخاب کنید.

مقالات مرتبط
نظــرات