مـــرکــز دانلــــــــود

چطوری دوست پسرمو عاشق خودم کنم؟ + آموزش وابسته کردن

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : چهارشنبه 21 شهریور 97 0 نظر
نظرات کاربران :

خانم ها معمولا برای ابراز عشق به دوست پسر دچار نگرانی هایی هستند و بارها از خود میپسرند چطوری دوست پسرمو عاشق خودم کنم ؟ (مخ زدن پسر) و نمی دانند این احساس خود را به چه صورت به دوست پسر خود انتقال دهند. به طور کلی عشق از جمله‌ یکی ازعواطف مهم انسان است […]

خانم ها معمولا برای ابراز عشق به دوست پسر دچار نگرانی هایی هستند و بارها از خود میپسرند چطوری دوست پسرمو عاشق خودم کنم ؟ (مخ زدن پسر) و نمی دانند این احساس خود را به چه صورت به دوست پسر خود انتقال دهند. به طور کلی عشق از جمله‌ یکی ازعواطف مهم انسان است که می‌تواند باعث شادی و رضایت در زندگی شود و  طبق نظر دانشمندان می‌توان آن را به سه قسم: عشق رمانتیک، عشق شهوانی و عشق سرسپردگی تقسیم کرد؛ که می‌تواند شکل‌ها و مفاهیم مختلفی به خود بگیرد.

عشق دارای نقاط عطف است و برای همه افراد به یک شکل و یکسان نیست. این واژه‌ کلیدی از دیرباز تا کنون در بسیاری از افسانه‌ها و کتاب‌ها نقل شده و هزاران کتاب در این مورد تا کنون نوشته شده است و بسیاری از این نگارندگان معتقدند که این حس زیبا در همه‌ انسان‌ها وجود دارد و همه‌‌‌ کار‌های انسان در پی طلب عشق است و همچنین این حس را منعکس کردن احساس درون خود در یک فرد دیگر به حساب آورده‌اند.

امروزه نیز علاوه بر تلاش‌های زیادی که در این زمینه برای جذب و نزدیک شدن به پسر مورد علاقه از سوی دختران وجود دارد؛ بسیاری از آن‌ها هنوزبه دلیل عدم آگاهی و مهارت کافی در این زمینه برای ابراز عشق به دوست پسر خود دچار اشتباه می‌شوند و در روابط عاشقانه خود شکست می‌خورند.

در این مقاله سعی می‌کنیم یک سری از اقدامات و کار‌هایی که می‌تواند برای نشان دادن عشق به دوست پسر و در نتیجه پاسخ به سوال چطوری دوست پسرمو عاشق خودم کنم نتیجه بخش باشد و به نحوی آگاهی‌های لازم در این زمینه را بالا ببرد به شما عزیزان معرفی کنیم:

میخواهم یاد بگیرم دوست پسرم را مجذوب و وابسته خودم کنم

1- برای ابراز عشق به دوست پسر خود به او اطمینان داشته باشید

برای ابراز عشق به دوست پسر خود به او اطمینان داشته باشید1

اعتماد یکی از نکات کلیدی در هر رابطه‌ای است و هنگامی که شما به مردان اطمینان دارید باعث می‌شوید که آن‌ها احساس امنیت کنند و نگران قضاوت دیگران نباشند. همچنین اعتماد باعث می‌شود که آن‌ها مسائل را با شما در میان بگذارند و دیگر نیازی نباشد در عشق به دوست پسر خود شک کنید. بنابراین پس از پیدا کردن شناخت لازم و برآورد کردن جنبه های شخصیتی دوست پسرتان، اگر مایل به ادامه رابطه بودید و شخص مورد نظر کسی است که به دنبالش هستید به او اطمینان کنید تا او نیز متقابلا این حس اعتماد را به شما پیدا کند.

2- کارهایی را که باعث خوشحالی او می‌شود انجام دهید

یکی از کارهایی که شما می‌توانید عشق به دوست پسر خود را از طریق آن القا کنید این است که کارهایی که مورد پسند اوست و می‌تواند او را خوشحال سازد را انجام دهید و به او اجازه ندهید که فراموش کند که شما با او هستید و چقدر دوست دارید که خوشحالی او را ببینید.

می توانید به راحتی پس از شناخت او کارهایی که باعث خوشحالی او می شود را درک کنید و سعی کنید در این راستا رفتار کنید. البته این به معنی نیست که طبق تمایلات او رفتار خودتان را عوض کنید. بلکه شما باید به قول معروف دو کفه ترازو را در نظر بگیرید و به گونه ای رفتار نکنید که از شما سو استفاده شود.


سوال: مخ زدن دختر و روش های آن به چه صورت است؟


3- برای ابراز عشق به دوست پسر خود او را تشویق کنید

برای ابراز عشق به دوست پسر خود او را تشویق کنید1

برای اثبات عشق به دوست پسر خود باید به عنوان خانمی باشید که برای رشد و موفقیت دوست پسرش او را تشویق می‌کنید و در نتیجه‌ی این رفتار و هنگامی که او می‌داند بهش اعتماد دارید؛ به عنوان یک دوست دختر خوب در ذهن و قلب و چشمان او جای خواهید گرفت. همه انسان ها نیاز به همراهی و تشویق دارند تا بتوانند در راه رسیدن به اهداف کوچک و بزرگ خود موفق شوند. مردان به این دلیل که در اکثر موارد رهبری و هدایت خانواده را بر عهده دارند نیازشان به وجود چنین مشوق هایی بیشتر است. بنابراین از این حمایت غافل نشوید.

4- برای ابراز عشق به دوست پسر خود با او صادق باشید

هیچ مردی دوست ندارد که حتی درباره‌ی چیز‌های کوچک و مسائل ساده هم در رابطه‌اش دروغ بشنود. بنابراین برای اینکه اعتماد او را از دست ندهید تا می‌توانید از دورغ گفتن فاصله بگیرید و به عنوان فردی با او رفتار کنید که هیچ دلیلی برای از بین بردن صداقت در رابطه‌ی عاشقانه‌یتان نمی‌بینید. مخصوصا زمانی که می بیند دوست پسرتان روی موضوع خاصی بسیار حساس است به هیچ عنوان آن موضوع را از او مخفی نکنید و صد البته در مورد آن به او دروغ نگویید.

5- قدردان تلاش‌های کوچک او باشید

قدردان تلاش‌های کوچک او باشید

دوست پسر شما نیاز دارد بداند و می‌خواهد احساس کند که شما از تلاش‌هایش قدردانی می‌کنید. شما باید او را متوجه سازید نسبت به کار‌های ریز و درشتی که به خاطر شما انجام می‌دهد به او ارزش می‌دهید و همین امر به عنوان عشق به دوست پسرتان باعث می‌شود که او نسبت به رابطه و خود شما نیز بهتر شود.

برای قدردانی نیازی به خریدن هدیه یا موارد این چنینی نیست تنها کافی است در هنگام صحبت کردن این موارد را با او مطرح کنید و به او بگویید که چقدر برای شما با ارزش است.

مقالات مرتبط:  جذب کننده ترین رفتار با دوست پسر چیست؟(راز وابسته کردن دوست پسر)

6- برای نشان دادن عشق به دوست پسر خود به خودتان برسید

بعضی از خانم‌ها مدتی بعد از گذشت از رابطه و به دلیل احساس راحتی با دوست پسرشان فکر می‌کنند که دیگر نیازی نیست مثل گذشته به خودشان رسیدگی کنند و بی خیال این مسئله می‌شوند در حالیکه برای نشان دادن عشق به دوست پسر باید بیشترین تلاش‌هایتان را در این زمینه به کار گیرید تا همیشه زیبا به نظر بیایید و پسر مورد علاقه‌یتان را عاشق خود کنید.

این را بدانید که ظاهر یک زن اگر برای مردان در درجه اول اهمیت نباشد قطعا در مدارج دوم و سوم است. بنابراین مهم است که به چشم او بیایید و او را هر از گاهی غافل گیر کنید.

7- برای رابطه تلاش کنید

برای رابطه تلاش کنید

اگرچه در هر رابطه‌ای مشکلات و فراز و نشیب‌هایی وجود دارد اما این شما هستید که برای نشان دادن عشق به دوست پسر خود  باید به او نشان دهید که مقاوم هستید و در هنگام سختی‌ها و دشواری‌ها فرار نمی‌کنید و همه‌ تلاش خود را برای ادامه‌ این را رابطه‌ی عاشقانه به کار می‌گیرید. در واقع این سهم شما برای مقابله با مشکلات و محافظت از رابطه است و باید سهم تلاش خود را انجام دهید.

8- برای او پیام‌های عاشقانه ارسال کنید

شما می‌توانید عشق به دوست پسر خود را از طریق کار‌های ساده‌ای مثل فرستادن پیام‌های روزانه با محتوای صبح بخیر یا من عاشق تو هستم و … به او نشان دهید. این جملات مهم نیست هر چند کوتاه باشند مهم این است دوست پسرتان فکر می‌کند که شما در طول روز به یاد او و قدردانش هستید.


مقاله مرتبط: چگونه برای دوست پسرمان جذاب و دلربا باشیم؟


9- آه و ناله نکنید

همه‌ می‌دانند که آه و ناله کردن و نق زدن بسیار آزار دهنده است. شما نباید با آه و ناله و گفتن جملات منفی مانند صحبت در مورد مریضی و نامیدی و غیره باعث یاس و دلسردی دوست پسرتان شوید و اگر می‌خواهید در این راه بهترین باشید و عشق به دوست پسر خود را به اون نشان دهید باید یاد بگیرید درخواست‌های او را نادیده نگیرید و او را دلیل کار‌های خود عنوان کنید و مردانه بودن و ویژگی های خوبش را به او یادآوری کنید.

10-او را سورپرایز کنید

او را سورپرایز کنید1

بر خلاف تصور خیلی از خانم‌ها برای نشان دادن عشق به دوست پسر، لازم نیست که هزینه‌های زیادی صرف خریدن هدیه‌های گران قیمت و .. کنیم تا پسر مورد علاقه خود را عاشق کنیم یا به عنوان بهترین دوست دخترش جلوه کنیم بلکه می‌توانیم با انجام کار‌های ساده مثل تهیه یک بلیط کنسرت و بسیاری‌ از کار‌های کوچک دیگر اسباب شادی خود و او را فراهم کنید و به او نشان دهید که شادی و خوشحالیش برایتان مهم است و مراقبش هستید.

مقالات مرتبط
نظــرات