مـــرکــز دانلــــــــود

علائم و نشانه های مرد هوس باز چیست؟ مردان هوس باز را چطور شناسایی کنیم؟

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : جمعه 28 دی 97 1 نظر
نظرات کاربران :

اگر شما به عنوان یک زن در رابطه‌ای با جنس مخالف خود قرار بگیرید. اولین سوالی که برای شما ایجاد خواهد شد این است که هدف یا نیت مرد از برقراری رابطه دوستی با شما چیست؟ تشخیص دادن نیت مرد برای شما بسیار مهم خواهد بود؛ زیرا ممکن است چنین مردی یک مرد هوس باز […]

اگر شما به عنوان یک زن در رابطه‌ای با جنس مخالف خود قرار بگیرید. اولین سوالی که برای شما ایجاد خواهد شد این است که هدف یا نیت مرد از برقراری رابطه دوستی با شما چیست؟ تشخیص دادن نیت مرد برای شما بسیار مهم خواهد بود؛ زیرا ممکن است چنین مردی یک مرد هوس باز باشد و به زندگی و آینده شما لطمه وارد کند. دو دلیل اصلی وجود دارد که باعث می‌گردد یک مرد به یک فرد هوس باز تبدیل گردد.

اولین دلیل این است که مرد از نظر جنسی ارضا نشده است و به دنبال این است که با شخصی وارد رابطه گردد و به هدف خود یعنی ارضا نیازی جنسیش برسد. دلیل دوم را می‌توان نبود عشق و علاقه در جامعه نامید. وقتی در خانواده و حتی جامعه عشق و علاقه نباشد، مرد دوست دارد با یک نفر وارد رابطه شود و از این طریق کمبود خود را جبران کنید.

هدف ما در این مقاله ارائه راهکارها و روش‌هایی است که بتوانید یک مرد هوس باز را تشخیص دهید و هیچ وقت به چنین مردانی جواب مثبت ندهید.

1- متعهد نیست

مردی که هوس باز است و به چیزی جز هوس خود فکر نمی‌کند، هیچ وقت در رابطه خود متعهد نمی‌شود. او هیچ تعهدی در مورد زندگی و آینده مشترک به شما نخواهد داد و حتی اگر تعهدی داده باشد آن زیر پا خواهد گذاشت و از زیر آن شانه خالی می‌کند. پس اگر با طرف مقابل خود در مورد آینده مشترک حرفی زدید و نسبت به آن بی‌توجه بود بدانید او یک مرد عاشق نیست و هدف دیگری دارد.

میخواهم یاد بگیرم هر مردی را مجذوب و وابسته خودم کنم

2-مرد هوس باز برای رابطه جنسی فشار می‌آورد

مرد هوس باز برای رابطه جنسی فشار می‌آورد

مرد هوس باز، فقط به نیاز جنسی خود فکر خواهد کرد. او نمی‌تواند به چیزی جز این فکر کند. چنین شخصی حتی از شما درخواست رابطه خواهد کرد و برای اینکه به درخواست خود نزدیک شود ممکن است شما را نیز تحت فشار قرار دهد. پس مردی که این درخواست را شما دارد قطعاً یک مرد هوس باز است و هیچ وقت با قصد آشنایی و هدف پاک وارد رابطه با شما نشده است.

3- بیش از حد به اندامتان توجه خواهد کرد

یکی از نشانه‌های مرد هوس باز است که وقتی که او در کنار شماست بیشتر از هر چیزی به بدن و اندام‌های شما توجه خواهد کرد و آن‌ها را زیر نظر دارد. اگر مرد هوس باز نباشد قطعاً هنگامی که با شماست و با شما حرف میزند بیش از هر چیزی به چشم‌های شما توجه خواهد کرد نه به جاهای دیگر. پس به این مورد حتماً توجه داشته باشید.

4- مرد هوس باز بیشتر اوقات ناراحت به نظر می‌آید

مرد هوس باز بیشتر اوقات ناراحت به نظر می‌آید

مرد هوس باز هنگامی که در کنار شما است و با شما صحبت می‌کند کمتر خوشحال به نظر خواهد آمد. او ناراحت است؛ زیرا در رابطه خود هیچ آینده‌ای را متصور نیست و می‌توان گفت گاهی نیز خود عذاب وجدان خواهد گرفت. پس به جای این که خوشحال به نظر بیاید ناراحت و غمگین است.


مقاله مرتبط: چگونه می‌توان عشق و هوس را از هم تشخیص داد؟


5- از معرفی کردن شما به خانواده خود می‌ترسد

مردی که هوس باز است اصلاً دوست ندارد که شما را به خانواده خود معرفی کرد. هنگامی که شما از او درخواست خواهید کرد که این کار را انجام دهد و شما را به نزد خانواده خود ببرد و یا به آن‌ها معرفی کنید از انجام این کار طفره خواهد رفت؛ زیرا او از دوستی با شما قصدی جزء هوس‌رانی و پر کردن اوقات خود ندارد.

6- مرد هوس باز اهل عمل نیست

مرد هوس باز اهل عمل نیست

مردی که هوس باز است نمی‌توان هیچوقت بر روی حرف‌هایش حساب باز کرد؛ زیرا او هیچ وقت به حرف‌ها و قول‌هایی که می‌دهد عمل نخواهد کرد. دلیل این امر را می‌توان در دیدگاه فرد نسبت به شما دریافت. مرد هوس باز با دید داشتن زندگی مشترک با شما وارد رابطه نشده است این مرد فقط به شما به عنوان یک وسیله برای نیل به شهوت‌رانی خود نگاه می‌کند. پس نمی‌توان به حرف‌های خود نیز عمل کند.

7- به جای رفتن به بیرون بیشتر تمایل دارد در خانه بمانید

بیشتر خانم بیرون رفتن را دوست دارند و از این کار لذت می‌برند. اما مرد هوس باز برنامه‌ای برای دیدن شما ندارد. هنگامی شما با مردی در رابطه بودید و از او خواستید با یکدیگر به بیرون بروید اما او اصرار داشت در خانه بمانید و تمایلی به بیرون رفتن نداشت، پس بدانید چنین مردی از ماندن در خانه با شما هدفی جزء رابطه جنسی ندارد و قصد دارد با شما رابطه داشته باشد.

8- مرد هوس باز خودخواه و مغرور است

مردی که هوس باز است به راحتی می‌توانید خودخواهی و غرور او را در رفتارهایش مشاهده کرد. این مرد هر کاری خواهد کرد تا به هدف‌های خود را برسد و به شما نیازهای شما هیچ توجهی ندارد. مردی که خودخواه است خود و رفتارهایش را جزء بهترین‌ها می‌داند و هیچوقت از این دیدگاه خود نیز کوتاه نخواهد آمد. و همه کاری را انجام خواهد داد تا حرف‌های خود را اثبات کند.

9- ساعت خاصی را برای شما اختصاص خواهد داد

در واقع این ساعت خاص را می‌توان ساعت هوس‌رانی مردان هوس باز نامید در این ساعات است که مرد هیچ گونه دغدغه‌ای ندارد و فقط به فکر نیازهای جنسی خود است. این ساعت در مردان مختلف متفاوت است اما اگر با مردی در رابطه بودید و از ساعت 12 به بعد شب به شما پیام داد و برای شما وقت گذاشت، مطمئن باشید چنین مردی فقط یک مرد هوس باز است.

10- مرد هوس باز مردی بی مسئولیت است

مرد هوس باز نه تنها در رابطه دوستی با شما یک فرد بی‌مسدولیت است، بلکه در زندگی شخصی و کارهای روزانه او نیز این بی‌مسئولیتی قابل درک است. حتی اطرافیان و خانواده او نیز نسبت به این بی‌مسئولیتی او نیز اعتراض دارند و از او ناراحت هستند.

11- گاهی وقت‌ها رفتارهای خشن نیز دارد

مردی که عاشق طرف مقابل خود است همیشه با او با لطافت و نرمی صحبت خواهد کرد و نمی‌تواند از او ناراحت شود. اما یک مرد هوس باز وقتی وارد یک رابطه می‌شود چون نیت او چیزی جز عشق است گاهی اوقات نیز با او بد رفتاری خواهد کرد و با او نیز به تندی رفتار می‌کند. چون او عاشق نیست بودن یا نبودن دوستش برایش مهم نیست و در صورتی جدایی به سراغ کسی دیگر خواهند رفت.


مقاله مرتبط: نشانه‌های مرد خوب برای رابطه و ازدواج چیست؟ مرد خوب کیست؟


12- نظم خاصی در گفتار او مشاهده نمی‌شود

بر اساس تحقیقاتی که انجام شده است شخص که از ته دل عاشق یک نفر است در گفتار و رفتار او نظم خاصی وجود دارد. او هنگامی که در مقابل طرف مقابل خود ایستاد است وضعیت درستی خواهد داشت. اما مردی که هوس باز است در هنگام صحبت کردن با دوست خود وضعیت نامشخصی دارد و حتی حرف‌هایش نیز به هم ربطی ندارد.

5- مرد هوس باز فردی بی‌بند و بار است

اگر به رفتارهای یک مرد هوس باز توجه کرده باشید این شخص یک فرد بی‌بند و بار است و از کارهای و رفتارهای او می‌توان به وضوح آن را تشخیص داد. این فرد اصلاً به رفتارهای خود توجه ندارد و از انجام هیچ کاری ابایی نخواهد داشت. مثلاً در نزد زن سیگار می‌کشد، مشروب خواهد خورد و بسیاری کارهای ناشایست دیگر انجام خواهد داد.

14- به وضعیت ظاهری خود توجه کمی دارد

مردی که عاشق طرف مقابل خود است هنگامی که با او قرار ملاقات دارد و با هم به بیرون خواهند رفت به لباس‌ها و وضعیت ظاهری خود توجه خاصی دارد و شیک و مرتب به دیدار عشق خود خواهد رفت. اما مردی که عاشق واقعی نیست کمتر به این موارد توجه خواهد کرد و شاید برایش پوشش و وضعیت ظاهری اهمیت کمی داشته باشد.

پس با توجه به مطالب بیان شده توانستیم راه‌های تشخیص مردان هوس باز را برای شما تشریح کنیم. اما باید بدین نکته توجه داشته باشید زندگی خود را به پای کسی بگذارید که واقعاً شما را دوست دارد و هدف و نیت او از دوستی با شما پاک است و هیچ وقت زندگی خود به پای کسانی که در فکر رابطه جنسی و فیزیکی با شما هستند تلف نکنید.

مقالات مرتبط
نظــرات

2 دیدگاه

    1 دیدگاه

    1. زهرافدایی

      عالی بود همه اینارو دوست پسر منم داره ودقیقا عین اینایی که گفتید رفتار میکنه انگار کلا از اون حرف زدین ممنون مطالب مفید بود.