مـــرکــز دانلــــــــود

نشانه های مرد عاشق چیست؟ چطور بفهمیم یک مرد عاشق ما شده است؟

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : یکشنبه 3 تیر 97 0 نظر
نظرات کاربران :

تا به حال شده است احساس کنید یکی از مردان اطرافتان رفتارهای عجیب و غریبی نسبت به شما دارد؟ آیا فکر می­ کنید او به شما علاقه­ مند است؟ علاقه ­ای بیشتر از یک دوست معمولی؟! انگار شناسایی مرد عاشق به این راحتی هم نیست! عشق واقعی مردان چگونه است ؟ زبان بدن مرد عاشق […]

تا به حال شده است احساس کنید یکی از مردان اطرافتان رفتارهای عجیب و غریبی نسبت به شما دارد؟ آیا فکر می­ کنید او به شما علاقه­ مند است؟ علاقه ­ای بیشتر از یک دوست معمولی؟! انگار شناسایی مرد عاشق به این راحتی هم نیست! عشق واقعی مردان چگونه است ؟ زبان بدن مرد عاشق چطور است؟ مرد عاشق چه می کند ؟

شاید این سؤالات را دوست تان در مورد مردی داشته باشد. مسئله اینجاست که برخی از افراد قبل از بیان احساس واقعی خود باید تمام نکات را در نظر بگیرند و قبل از بیان آن با صدای بلند و به مخاطبشان، باید ذره ذره احساسات خود را جمع کنند تا بتوانند آن­ ها را به زبان بیاورند. برخی از مردان عاشق نیز چنین هستند. ممکن است عاشق زنی شده باشند اما برای بیان احساس واقعی خود نیاز به زمان دارند. پس صبور بودن در برابر برخی از افراد به آن ­ها فضای کافی برای بیان احساسات واقعیشان را می­ دهد. اگر دریافت پاسخ این سوالات برای شما مهم است و می­ خواهید زودتر به جواب برسید یا در این موردحس کنجکاویتان گل کرده است، بهتر است به رفتارهای فرد مورد نظرتان بیشتر توجه کنید.

در ادامه پانزده نشانه یک مرد عاشق را به شما معرفی می کنیم. اگر فرد مورد نظرتان این نشانه ­ها را دارد امکان این که عاشق شما باشد بسیار زیاد است!

میخواهم یاد بگیرم هر مردی را مجذوب و وابسته خودم کنم

پانزده نشانه یک مرد عاشق را بشناسید

1- او نمی­ تواند چشم از شما بردارد!

او نمی تواند چشم از شما بردارد

یک معشوق برای یک مرد عاشق همیشه جذاب است و جذابیت آن زن، او را شگفت ­زده می­ کند. البته این جذابیت قطعاً در شما وجود دارد و ربطی به نگاه یک مرد عاشق ندارد. حتی در حالتی که ظاهر شما نامرتب باشد مرد عاشق زیبایی درونی و نهفته در شما را می بیند. در حقیقت او تنها عاشق ظاهر شما نیست. شما را همانگونه که هستید می پسندد و خود را خوش شانس‌ ترین مرد دنیا می بیند چرا که شخصی مثل شما در کنار او قرار دارد.


مقاله مرتبط: دوست پسر خوب کیست؟ چه پسری برای رابطه و ازدواج انتخاب کنیم؟


2- یک مرد عاشق حتی نکات کوچک را به خاطر می ­سپارد

یک مرد عاشق به جزییات توجه زیادی می­ کند. درست است که این تفکر در میان مردم جا افتاده است که مردان به کلیات ماجرا توجه دارند و جزییات را از دست می ­دهند، اما آیا ممکن است مردی عاشق باشد و متوجه تغییر آشکاری در معشوقش نشود؟! او به خصوصیات شما توجه ویژه ­ای دارد. چه پرحرف باشید و ویژگی های خود را باز زبان بروز دهید و چه کم­ حرف و درون­گرا باشید و برای پیدا کردن خصوصیاتتان نیاز به دقت و توجه زیادی باشد، یک مرد عاشق در هر دو حالت خصوصیات شما را با توجه و ریز به ریز به خاطر می­ سپارد.

زیرا او می­ خواهد نظر شما را جلب کند. او به خاطر همین خصوصیات بزرگ و کوچک است که به شما علاقه­ مند شده است. او می ­داند شما چه قهوه ­ای می ­نوشید، به چه رنگی علاقه­ مند هستید، چه مدل کفشی را بیشتر می­ پسندید، وقتی به فکر فرو می ­روید چگونه با انگشتانتان بازی می­ کنید! بله حتی چیزهایی که از نظر شما کوچک و بی ­اهمیت هستند!

3- نظر شما بر روی او تأثیر می­ گذارد

نظر شما بر روی او تأثیر می­ گذارد

برای عمیق شدن یک رابطه نیاز دارید که در رابطه با یکدیگر تحقیق کنید و بیشتر به تفکرات هم فکر کنید. اعتقادات، ترس ­ها، باورها، ارزش ­ها و… شما بر یکدیگر تأثیر می­ گذارد. مردی که عاشق شما باشد، به تفکرات و نظرات شما با دقت توجه می­ کند. البته این به آن معنا نیست که او می­ خواهد نظراتتان را مانند یک کتاب درسی یاد بگیرد و از آن­ ها پیروی کند، اما سعی خود را می­ کند تا با تفکرات شما آشنا شود. از شما در مواردی بیاموزد، حتی اگر نظر مخالفی با او داشته باشید.

او سعی می­ کند نظرات شما را در رابطه با مسائل مختلف متوجه شود و حتی از شما بپرسد. او علاقه­ مند است تا بیشتر و بیشتر تفکرات شما را شناسایی کند. حتی اگر اعتقادات متفاوتی دارید، با احترام به عقاید یکدیگر می­ توانید رابطه خوب و سرشار از احترامی داشته باشید.

4- او نسبت به شما دلسوزتر است

ممکن است مردی که عاشق شماست، یک مرد سرسخت باشد اما وقتی به شما می ­رسد مهربان می­ شود. ممکن است مردی مذهبی نباشد اما به خاطر شما در رویدادی مذهبی که شما به آن اعتقاد دارید شرکت می­ کند. ممکن است چیزهایی را که به طور معمول انجام نمی­ دهد به خاطر شما انجام دهد زیرا آن موارد برای شما ارزشمند است. البته شما هم نباید از این احترام ­ها سو استفاده کنید و هر لحظه از آن فرد بخواهید که به خاطر شما کارهایی را انجام دهد و از مواردی دست بکشد. اما وقتی فرد به خاطر شما کارهایی را انجام م ی­دهد بهتر است قدردان احترام او باشید و به او نشان دهید که متوجه توجه ­ها و محترم شمردن خواسته هایتان توسط او، هستید.

5- شما تبدیل به رهبر او می ­شوید

شما تبدیل به رهبر او می ­شوید

یک مرد عاشق در کارها و تصمیماتتان، شما را همراهی می­ کند. ممکن است در انجام کاری مطمئن نباشید و به خود ایمان نداشته باشید که می­ توانید از پس برخی از کارها برآیید، او به شما ایمان دارد! شاید متعجب شوید که او با اطمینان از توانایی ­های شما حرف می ­زند، در حالی که ممکن است خودتان در برخی از توانایی هایتان شک و تردید داشته باشید. اما این کار عشق است: ایمان داشتن و اعتماد داشتن کامل به کسی که دوستش دارید.

6- یک مرد عاشق دل‌ تنگ شما می ­شود و آن را بروز می­ دهد

یک مرد عاشق وقتی دل‌تنگ می­ شود با پیامی کوتاه و حتی قرار ملاقات سعی می­ کند با شما تجدید دیدار کند. او سعی می­ کند دل‌ تنگی‌ اش را به شما نشان دهد. اگر او سعی به تجدید دیدار نکند قطعاً ذهن و فکرش جای دیگر است! یک مرد عاشق و یا بهتر است بگوییم یک فرد عاشق، طاقت دوری زیاد را ندارد.

7- یک مرد عاشق با کمک کردن به معشوقش خوشحال می­ شود

یک مرد عاشق با کمک کردن به معشوقش خوشحال می­ شود

درست است که شما او را برای انجام کارهای خود استخدام نکرده ­اید اما او از این که به شما کمک کند خوشحال می­ شود و دوست دارد تا جایی که می­ تواند در خدمت شما باشد. او علاقه­ مند است تا به هر گونه ­ای که می­ تواند به شما کمک کند هر چند آن یاری ­رسانی ­ها مواردی کوچک باشند و گاها به چشم نیایند.

8- به شما نزدیک­تر می­ شود

اگر مردی عاشق شما باشد سعی می­ کند قدم به قدم با شما راه برود و در جمع، خیابان و… نزدیک­تر به شما بایستد. زیرا او با این کار خود حس می­ کند می­ تواند از شما محافظت کند و به دیگران نشان دهد که شما با بقیه فرق دارید.

9- وقتی نزد شما می­ آید، ناراحتی­ ها را پشت سر می­گذارد

مهم نیست که یک مرد عاشق چقدر مشغله داشته باشد، او همیشه سعی می­ کند از پس کارهایش به درستی و به موقع برآید تا بتواند از هر فرصت کوچکی برای ملاقات با شما استفاده کند. اگر مردی برنامه­ های کاری و زندگی خود را با وقت­ های خالی شما تنظیم می­ کند و سعی می­ کند برای با توجه به مشغله ­های فراوان برای شما زمانی هر چند کوتاه بگذارد، قطعاً به شما علاقه ­مند است.

وقتی نزد شما می آید ناراحتی ها را پشت می گذارد

10- مرد عاشق برای رابطه به شما فرصت می دهد

ساختن اعتماد متقابل زمان­بر است و نیاز به صحبت، دیدار و گفتگوی زیادی دارد اما مردی که عاشق شما باشد به شما فضای کافی برای تفکر می ­دهد. او سعی نمی کند مدام وقت شما را بگیرد و زمان انجام سایر کارهایتان را از شما سلب کند. او اجازه می­ دهد تا زمان کافی برای فکر کردن به این رابطه و موارد وابسته به آن را داشته باشید و بتوانید خوب تصمیم بگیرید.


مقاله مرتبط: نشانه حرکات مرد عاشق چیست؟واقعا عاشق است؟+(آنالیز رفتار مرد عاشق)


11- شما می­ توانید او را درک کنید

شاید به نظر عجیب بیاید اما ممکن است شما در برخی موارد متوجه میزان احساس او نسبت به خودتان شوید. ممکن است مواردی را که حس کرده ­اید با یک دوست درمیان بگذارید و او آن ­ها را رد کند و به نظرش شما حساس به نظر بیایید اما به احساس خود ایمان داشته باشید. البته این تنها یک احساس نیست. شما می­ توانید از طریق کارها و رفتارهای فرد مقابلتان میزان علاقه او را به خودتان ببینید و این تنها شما هستید که می­ توانید آن­ ها را ببینید زیرا مرد عاشق آن کارها را برای شما و نسبت به شما انجام می­ دهد نه فرد دیگری.

در رابطه ­ای که در آن عشقی شکل گرفته است دو طرف نسبت به یکدیگر حساسیت زیادی به خرج می دهند و نسبت به هم آسیب­ پذیر هستند. پس انتظار نداشته باشید که بقیه متوجه کارها و توجهات جزئی آن مرد شوند. زیرا شما نیز توجهتان به او بیشتر شده است و بهتر و بادقت ­تر به کارهای او می ­نگرید.

12- یک مرد عاشق برای شما هدیه می ­خرد

یک مرد عاشق برای شما هدیه می خرد

اگر مردی برای شما هدیه ­ای ارزشمند مانند جواهری خاص می‌ دهد، قطعاً به شما متعهد است! زیرا مردان چیزهای خوب و با ارزش را به کسانی می ­دهند که احساس خاصی نسبت به آنان داشته باشند. هدیه ­ای که یک مرد به شما می ­دهد نیازی نیست همیشه گران باشد اما یک مرد عاشق سعی می ­کند در حد توانش برای شما هدیه ­ای تهیه کند و این کار را اغلب تکرار می­ کند. این هدیه می­ تواند یک شاخه گل باشد اما در هر ملاقات، یک شاخه گل به شما هدیه دهد. یک هدیه می ­تواند کتابی در کتابخانه کوچک او باشد که توجه شما را جلب کرده است.

13- اولویت‌ های شما تبدیل به اولویت ­های او می­ شود

ممکن است در زندگی اهداف مختلفی داشته باشید و فهرستی از خواسته ­ها را برای خود مشخص کرده باشید. ممکن است هدف اول شما ادامه تحصیل در رشته مورد علاقه تان باشد. ممکن است بخواهید به یک شغل ثابت دست پیدا کنید. ممکن است بخواهید در رشته ­ای ورزشی به صورت حرفه ­ای آموزش ببینید و به مسابقات جهانی آن رشته برسید و مقامی کسب کنید. یک مرد عاشق به خواسته­ های شما احترام می­ گذارد و از موفقیت ­های شما خوشحال می ­شود و مانند شما آن­ ها را جشن می­ گیرد!

مهم نیست این موفقیت ­ها چقدر کوچک و در نظر دیگران بی­ اهمیت باشند، از نظر او رسیدن شما به خواسته­ هایتان دستاوردی مهم است و او از شما حمایت می­ کند. اگر مردی به طور پیوسته در رویدادهای مهم زندگی شما تأثیر می­ گذارد و با شما از آن­ها خوشحال می­ شود، ممکن است شما در صدر لیست آرزوهای او باشید که این گونه از خوشحالی شما شاد و خرسند می ­شود!


مقاله مرتبط: نشانه‌های مرد خوب برای رابطه و ازدواج چیست؟ مرد خوب کیست؟


14- یک مرد عاشق سعی می­ کند از شما محافظت کند

مردی که عاشق شما باشد، می­ خواهد مطمئن شود که هر کجا که می­ روید احساس امنیت می­ کنید. او اغلب شما را به خانه می ­رساند. وقتی به خانه می ­رسید تا درب منزل شما را همراهی می­ کند و یا در ماشین منتظر می ­ماند تا وارد منزل شوید. او سعی می­ کند هنگام عبور از خیابان دست شما را بگیرد و در جمعیت مراقب حفظ فاصله بقیه با شما باشد!

یک مرد عاشق سعی می کند از شما محافظت کند

15- یک مرد عاشق برای آینده برنامه ­ریزی می­ کند

مردی که خواستار رابطه طولانی‌ مدت با شما نباشد اصولاً برنامه ­هایی دو سه هفته ­ای در سر دارد. اما یک مرد عاشق برنامه ­ریزی بلند مدتی دارد. مردی که عاشق شما باشد در برنامه ­های آینده ­اش شما را می­ بیند و در نظر می­ گیرد. از شما نظرخواهی می­ کند و دوست دارد شما در تمام مراحل آینده در نظر گرفته او حضور داشته باشید.

ممکن است صحبت­ هایی که با یکدیگر می­ کنید و برنامه­ هایی که با هم می­ چینید به خرید حلقه و برگزاری مراسم ازدواج نینجامد اما مردی که شما برنامه ­اش را با شما تنظیم می­ کند، در خوشی­ هایش شما را با خود همراه می­ کند و همین که درباره آینده ­اش با شما صحبت می­ کند قطعاً به شما بسیار علاقه­ مند است و اهداف محکم­ تری در رابطه با شما در سر دارد. بسیاری از مردان از صحبت درباره احساساتشان ترس دارند اما اقدامات آنان، احساساتشان را بهتر از کلمات بیان می­ کند.

مقالات مرتبط
نظــرات