مـــرکــز دانلــــــــود

چطور مردانی که به دنبال ازدواج با دختر پولدار هستند شناسایی کنیم؟

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : دوشنبه 17 مهر 96 0 نظر
نظرات کاربران :

آیا شما دختری از خانواده پولداری هستید و یا کسب درآمد مستقلی دارید و می‌خواهید ازدواج کنید؟ و حتما نگران این موضوع هستید که مردی شما را فقط بخاطر پول‌تان نخواهد و ازدواج با دختر پولدار را هدف خود قرار نداده باشد. این مطلب در تشخیص این موضوع به شما کمک خواهد کرد تا نشانه هایی در رفتار مرد بیابید که این موضوع را تایید و یا رد می‌کند.

آیا به این مشکوک شده اید که طرف مقابلتان بدنبال ازدواج با دختر پولدار هست؟ خب زمانی که دختری به دنبال پسری پولدار می‌گشت تمام شده است. این روزها این مردها هستند که بدنبال ازدواج با دختر پولدار هستند. خب شما چطور می‌خواهید بفهمید که یک مرد به دنبال پول شما است و یا واقعا شما را دوست دارد؟ در این مقاله ۷ نشانه ذکر شده که بفهمید یک مرد شما را فقط برای پولتان می‌خواهد و یا نه برای شخص خودتان میخواهد.

۱. شما پتانسیل «جیب بابا» شدن را دارید

اگر شما دختری هستید که در شرکتی کار میکنید و  یا وضع مالی خوبی دارید پتانسیل خوبی برای چیزی شبیه جیب بابا شدن برای هر پسری دارید. البته زنان طلاق گرفته را نیز در این گروه قرار دهید. بهرحال حقوق شرکت و یا اموال دیگر این تفکر را در پسر ایجاد می‌کند که می‌تواند روی آنها دست بگذارد.

میخواهم دوست پسرم را عمیقا عاشق خودم کنم!

۲. وقتی که مرد «فقط در اوایل رابطه» برای چیزهای مختلف هزینه می‌کند

دکتر روانشناس، دیانا کریشنر(Diana Kirschner) می‌گوید: پسر برای اینکه خود را جنتلمن نشان دهد هزینه های مختلف را به تنهایی به عهده می‌گیرد و اگر به دنبال پول شما باشد در ابتدای رابطه نمی‌توانید تشخیص دهید زیرا که می‌خواهد شما را تحت تاثیر قرار دهد و شما را برنده شود.

تا زمانی که از مطمئن شوند شما به آن ها علاقه مند شده اید هزینه ها را به عهده می‌گیرند اما به محض اینکه به اطمینان برسند که وابسته شده اید شخصیت واقعی خود را نمایان می‌کنند.

هرچند که سعی می‌کنند با قرض پول و بدهی برای شما خرج کنند اما ناگهان خرج کردن برای شما را متوقف می‌کنند و از شما می‌خواهند که برایشان خرج کنید و از این به بعد به عهده شما خواهد بود.

۳. وقتی که سلیقه مرد گران است

آیا مرد به شما می‌گوید که فقط به بهترین رستوران ها می‌رود؟ علاقه شدیدی به برندهای لوکس دارد؟ و یا از سفر دو نفره به ایتالیا صحبت می‌کند؟ طبق صحبت های نیکول جانسون (Nicole Johnson) مربی و مشاور روابط زناشویی، :«وقتی مردی همواره با شما درباره رفتن به خرید و سفرهای گردشگری خارج از کشور و استفاده از امکانات پر زرق و برق حرف می‌زند باید بدانید که پول در زندگی او اهمیت بالایی دارد و از کمبود آن صحبت می‌کند.»


مقاله مرتبط: ازدواج چیست ؟ و چطور ازدواج بدون شکست داشته باشیم؟


به راحتی می‌توانید از صحبت درباره سفرهای آینده به رفتن به سفر در همین هفته جاری صحبت کنید. متوجه خواهید شد که چقدر بین صحبت های مرد و واقعیتی که می‌تواند اتفاق بیفتد فاصله وجود دارد.

اگر نگران این موضوع هستید که مرد به دنبال ازدواج با دختر پولدار است وقتی که میخواهید به دیدارش بروید کیف پول و کیف دستی خود را در خانه بگذارید دیگر نگران این موضوع نخواهید بود که چیز گران قیمتی بخرید و فرد مقابل نیز متوجه خواهد شد که مخارج را باید بپردازد.

۴.مردی که مشکلات مالی دارد و هیچ گاه خود را مقصر نمی‌داند به دنبال ازدواج با دختر پولدار هست

این مورد خیلی مهم است. اگر به مردی مشکوک شدید که شما را فقط بخاطر ازدواج با دختر پولدار می‌خواهد باید پی ببرید که چقدر بدهی مالی دارد و یا آیا پولهایش بواسطه قرض تامین شده است یا خیر. اولین کاری که باید انجام دهید چیست؟ طبق صحبت های دکتر کریشنر، در صحبت هایتان با طرف مقابل آن را ببرید به سمت آخرین رابطه اش که تمام شده است و بپرسید که چگونه تمام شده است، متوجه دلایل خواهید شد و سرنخ هایی پیدا خواهید کرد.

مقالات مرتبط:  چطور مرد واقعی برای دوستی یا ازدواج را تشخیص بدهیم؟ ویژگی‌‌های او چیست؟

نسبت به مردی که مسولیت خودش را برای کمبود منابع مالی اش نپذیرفته است باشید. معمولا این گونه افراد مشکلات را گردن دیگران می‌اندازند و دیگران را سرزنش می‌کنند مثلا رابطه قبلی که داشته است و یا رئیسی که قبلا با او کار می‌کرده است و… اگر به رابطه با این اشخاص ادامه دهید شما نفر بعدی خواهید بود که حساب بانکی اش خالی می‌شود و این نشانه ای خواهد بود برای اینکه مرد شما را فقط برای کیف پولتان می‌خواهد و نه شخصیت خودتان.

۵. همیشه از شما تقاضای پول می‌کند

اینکه طرف مقابل تان از شما تقاضای پول می‌کند بیشتر به این معنی است که شما را یک ماشین پولساز می‌بیند تا یک عشق واقعی. اگر به این مورد مشکوک هستید از وضعیت مالی اش سوال کنید.

دکتر اسپیرا (Spira) می‌گوید به همین دلیل مهم است که صحبت درباره مسائل مالی در هر رابطه ای وجود داشته باشد و شما باید بدانید که چگونه و چقدر در مخارج شریک هستید و مسولیت طرف مقابل تان برای هزینه ها و پس انداز چگونه است.

۶. میزان مسئولیت پذیری مرد را بررسی کنید

عشق واقعی

شما گاهی اوقات باید از حس ششم خود استفاده کنید. اینکه مرد بیکار باشد و یا کار پاره وقت انجام دهد به این معنی نیست که به دنبال پول شما است و هدف خود را ازدواج با دختر پولدار گذاشته است. اما اگر هیچ علاقه ای به کار کردن ندارد و همیشه درباره خرج کردن پول صحبت می‌کند این نشانه خوبی نیست.

دکتر کریشنر پیشنهاد می‌کند که فردی که به دنبال پول شما هست تصور آینده ی رویایی با شما را می‌پروراند اما درآمد بسیار کمی دارد و برنامه ای برای افزایش درآمد خود اجرا نمی‌کند. همچنین این دکتر روانشناس توصیه می‌کند که مراقب فردی باشید که شما را به زندگی لوکس داشتن تشویق می‌کند اما خود مسئولیتی در این رابطه احساس نمی‌کند.


مقاله مرتبط: چگونه پسری را دیوانه خود کنیم؟ با روش های دیوانه کردن یک پسر آشنا شوید


۷.  شاید فقط حدس و گمان شماست که مرد بدنبال ازدواج با دختر پولدار است

بعد از خواندن نکات بالاتر ، به حس خود اتکا کنید. اگر نشانه های مهمی را درباره اینکه پسری به دنبال کیف پول شما است را در رابطه عاطفی خود متوجه شده‌اید شما به احتمال زیاد با یک آدم فرصت طلب مواجه هستید.

این نکته را نیز در نظر داشته باشید که همه‌ی مردانی که وضعیت مالی خوبی ندارند به دنبال پول شما نیستند و حتما ازدواج با دختر پولدار را مدنظر قرار نداده اند. و می‌توانند همسر فوق العاده ای برای شما باشند.

مقالات مرتبط
نظــرات