مـــرکــز دانلــــــــود

چگونه با ساخت جذابیت مردانه زنان را جذب خود کنیم؟(از زبان خانم ها)

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : شنبه 14 اردیبهشت 98 0 نظر
نظرات کاربران :

یکی از نیاز‌های طبیعی مردان از دیرباز تا هم اکنون نیاز به جذابیت بین زنان و مقبول بودن برای آنهاست که در شرایط متفاوت از راه‌های مختلفی برای آن تلاش کرده‌اند. حتی طبق اسناد مردان گذشته برای افزایش جذابیت و زیبایی ظاهر خود را آرایش می‌کردند و گویا در آن زمان این مسئله تناقضی با […]

یکی از نیاز‌های طبیعی مردان از دیرباز تا هم اکنون نیاز به جذابیت بین زنان و مقبول بودن برای آنهاست که در شرایط متفاوت از راه‌های مختلفی برای آن تلاش کرده‌اند. حتی طبق اسناد مردان گذشته برای افزایش جذابیت و زیبایی ظاهر خود را آرایش می‌کردند و گویا در آن زمان این مسئله تناقضی با مردانگی نداشته است. آنها صورت و بدن خود را از طریق فر کردن مو، سرمه و همچنین زیورآلات آرایش می‌کردند و به نوعی می‌خواستند که جذابیت مردانه خود را ازاین طریق نشان دهند.

هم اکنون نیز معیار‌های جذابیت مردانه در انواع جوامع و فرهنگ‌ها ممکن است حتی جای تعجب باشند ولی استفاده می‌شوند وخیلی از فرهنگ‌ها جذابیت خاصی را برای مردان بنابر شرایط خود عنوان می‌کنند اما به طور کلی راز‌هایی برای جذابیت مردانه وجود دارد که حتی خیلی از افراد کشور‌های مختلف و دانشمندان نیز در این زمینه بر روی آن به تفاهم رسیده‌اند.

پس اگر به عنوان یک مرد می‌خواهید در موقعیت‌های مختلف برای اطرافیانتان جذابیت خاصی داشته باشید و یا اینکه می‌خواهید در ارتباط یا قرار‌های اول خود بهترین تاثیر گذاری را بر اطرافیانتان داشته باشید و خانم‌ها یا زن مورد علاقه‌یتان را به خود جذب کنید باید علاوه بر عوامل ذاتی که در شما وجود دارند و باعث جذابیتتان می‌شوند عواملی دیگر را در خود تقویت کنید و مهارت لازم را در این زمینه به درستی به کارگیرید.

در این مقاله عوامل جذابیت مردانه از نگاه اکثریت زنان را بیان می‌کنیم که با بهره‌گیری از آن در همه‌ جمع‌های دوستانه، قرار‌های کاری، عاشقانه و غیره خود موفق عمل کنید.

آموزش صفر تا صد مخ  زدن  دختران در اینستاگرام

عوامل جذابیت مردان

عوامل زیادی از جمله عوامل مربوط به ظاهر، رفتار و منش، طریقه صحبت کردن و غیره بر جذابیت مردان موثر است که در اینجا مهم‌ترین آنها را معرفی می‌کنیم:

1- رسیدگی به ظاهر

رسیدگی ظاهری یعنی مرتب لباس پوشیدن و مناسب و درخور بودن آن با مکان‌های مختلف، استفاده از مواد اصلاح و ضدآفتاب‌های مناسب، مراقبت از موها با روغن‌ها و مواد مرغوب و به طور کلی یعنی اینکه روزانه مقداری از زمانی که در اختیار دارید به مرتب و شیک پوش بودن خود اختصاص دهید و حتما به جزئیات نیز دقت کنید چون جزئیات از نظر خانم‌ها مهم است.

2- داشتن اکسسوری

داشتن اکسسوری

چون خانم‌ها جزئیات مردان را زیر نظر می‌گیرند و به آن دقت می‌کنند؛ بنابراین در این راستا داشتن اکسسوری مناسب خیلی می‌تواند به افزودن جذابیت مردانه شما کمک کند و شما را شیک و جذاب‌تر نشان دهد. چند نمونه از اکسسوری‌هایی که باعث جذابیت شما می‌شوند عبارتند از ساعت، کیف چرم، عینک آفتابی، کراوات، کیف پول، دستمال جیبی، کمربند مردانه، کلاه و دستبند مردانه که به کمک آنها از دیگران متمایز می‌شوید.


مقاله مرتبط: چطور خودم را به یک مرد جذاب تبدیل کنم؟(ترفند مرد جذاب برای جذب زنان)


3- اعتماد به نفس کافی

اعتماد به نفس به عنوان یکی از ویژگی‌های جذابیت مردانه ریشه در کودکی فرد دارد و از همان ابتدا تشکیل می‌شود که نداشتن آن نشان دهنده پذیرفته نشدن یا کمبود پذیرش توسط دیگران است و مردی با کمبود اعتماد یه نفس هیچ جذابیتی برای خانم‌ها ندارد پس برای افزایش و تقویت آن سعی کنید در جمع‌ها شرکت کنید، در فعالیت‌هایی که باعث ابراز وجودتان می‌شود مشارکت داشته باشید، منفی بافی نکنید، بدبین نباشید و خودتان را دست کم نگیرید.

4- ارتباط چشمی موثر

ارتباط چشمی موثر

تحقیقات در مورد ارتباط چشمی نشان می‌دهد انسان اگر حدودا تا 1 الی 2 دقیقه ارتباط چشمی مناسب با هم داشته باشند باعث ایجاد شور و شوق خاصی در همدیگر می‌شوند و همچنین ثابت شده است افراد وقتی می‌خواهند به خطر شنیدن یک مسئله بخندند یا خوشحال شوند سریعا با فردی که به او علاقمندند ارتباط چشمی برقرار می‌کنند  و حتی ارتباط چشمی با کودکان مانند نوازش در آنها تاثیر می‌گذارد  بنابراین برای جذب کردن زنان و افزایش جذابیت مردانه خود از این ترفند غافل نشوید.

5- رعایت ادب و احترام

سعی کنید برای افزایش جذابیت مردانه و رعایت احترام برای خود و دیگران، از شوخی‌های بی‌مورد دوری کنید، هنگام صحبت کردن بر روی گوشی خود تمرکز نکنید، با تن صدا و لهجه  مناسب صحبت کنید، حرکات بدن مناسب را به کار گیرید و کلمات بی‌ادبانه را از دایره لغات خود حذف کنید.

6- دندان‌های سفید و سالم

دندان‌های سفید و سالم جذابیت مردانه

شاید این مسئله به ظاهر ساده جلوه کند اما چون دندان‌ها عنصر مهمی در زمان خندیدن و صحبت کردن است و خنده هم یکی ا زعوامل جذابیت است پش دقت هر چه بیشتر برای تمیز و سفید نگه داشتن آن در واقع اهمیت بالایی در افزایش جذابیت در مردان دارد و شما می‌توانید از طریق دور شدن از سیگار، مصرف کم قهوه و چای و استفاده از سفید کننده‌ها و پیگیری سلامت آن از طریق دندانپزشکی همیشه به آنها برسید.

7- نشان دادن خود واقعی

در هر صورت و شرایطی نقش بازی کردن یا ادای دیگران را تقلید کردن کار مناسبی نیست و به جذابیت شما کمکی نمی‌کند سعی کنید عادات و رفتار خود را قبول داشته باشید و در برخود و ارتباط‌هایتان، تصویر خود را به بهترین نحو به اجرا بگذارید و خود واقعیتان را نشان دهید.

مقالات مرتبط:  روانشناسی جذب دختر:(چطوری دختران زیبا را جذب خودم کنم؟)

نقش جذابیت مردانه در جذب خانم‌ها

مردان برای اینکه بتوانند زنی را یه سمت خود جذب کنند و یا اینکه سعی کنند او را بدست بیاورند قطعا باید در نظر آن زن محبوب و جذاب شوند تا بتوانند جایی را در دل او باز کنند  یعنی مسئله جذابیت مردانه که از طریق‌های مختلف و با رفتار‌ها خاص و ظاهر خوب به دست می‌آید قطعا حرف اول را در جذب خانم‌ها می‌زند.

شما در این زمینه ممکن است واژه‌هایی مانند جذابیت جسمی، جنسی و غیره را برای مردان شنیده‌اید اما به طور کلی در فردی که با اخلاقیات و رفتار و همچنین حفظ ظاهر و غیره شروع به دست آوردن جذابیت می‌کند پس به طور ناخودآگاه سایر جذابیت‌های دیگر او نیز به دست می‌آید و همه خانم‌ها طبق سندها و مدارک مختلف به سمت مردانی که دارای خصایص جذاب هستند سوق پیدا می‌کنند و اکثرا در معیار‌های انتخاب همسر نیز جذابیت را عنوان می‌کنند.

رفتار مردانه مورد پسند خانم‌ها چیست؟

رفتار مردانه مورد پسند خانم‌ها

مسئله‌ای که باعث اتصال دو جنس مخالف یا زنان و مردان می‌شود همان تفاوت‌های وجودی است که گاها بر سر آن رقابت می‌کنند و در واقع همین تفاوت‌هاست که باعث جذابیت مردانه می‌شود. در عین حال زنان عادات  مختلفی دارند که گاها به آن اعتراف نمی‌کنند و شما خودتان باید این ویژگی‌ها را با ذکاوت کشف کنید و متوجه شوید آنها چه رفتاری را می‌پسندند. در اینجا مجموعه رفتار‌هایی که اکثرا و به صورت عام مورد پسند خانم‌ها هستند را به شما معرفی می‌کنیم.

– مردان مورد پسند خانم‌ها عموما مردانی غالب هستند یعنی اینکه مردان دیگر نیز دوست دارند با آنها معاشرت کنند و آنها اعتماد به نفس عالی دارند.

– خانم‌ها معمولا از مردی خوششان می‌آید که شخصیت واقعی خود را داشته باشد و اهل تقلید کردن نباشد.

– آنها هیچ گاه منتظر تایید دیگران نیستند و خودشان را قبول دارند.

– مرد مورد قبول خانم‌ها شخصی نیست که بخواهند با او عیش و نوش زود گذردی را تجربه کنند بلکه شخصی است که برای شراکت زندگی با او و قبول کردن او به عنوان پدر فرزندانش واهمه‌ای نداشته باشد و از این نظر آسوده خاطر باشد.

– مردی دارای جذابیت مردانه است و مورد پسند خانم‌ها است که هیچ‌گاه به دیگران خیانت نکند و برای بزرگ نشان دادن خود دیگران را کوچک نکند.

– آنها معمولا رفتار‌ها، تقصیرات و کار‌های خود را به عهده می‌گیرند و بابت اشتباهات خود عذرخواهی می‌کنند.


مقاله مرتبط: چطور بدون جراحی زیبایی جزو مردان جذاب مورد علاقه خانم ها باشیم؟


همچنین موارد زیر نیز به جذابیت مردانه در نگاه خانم ها کمک می کند

– مرد مورد علاقه خانم‌ها از بیان کردن احساسات خود و ابراز علاقه به آنها واهمه ندارد و به راحتی آن را انجام می‌دهد.

– خانم‌ها مردی را می‌پسندند که قبل از ارتباط با آنها رابطه خوب و سازش‌گرانه‌ای با خانواده خود داشته است و برای همه آنها ارزش خاصی قائل بوده است.

– مردی مورد قبول زنان واقع می‌شود و از نظر آنها دارای جذابیت مردانه است که به دیدگاه و شخصیت آنها احترام بگذارد و آنان را در مسائل مهم و امور زندگی شریک کند و از مشورت کردن غافل نشود.

– مرد مورد قبول خانم‌ها معمولا نباید خیلی خشک و جدی باشد بلکه از طریق شوخی و بامزگی آنها را بخنداند و لحظات خوبی را برای آنها فراهم کند.

– آنها می‌دانند که چه موقع باید بیشتر به همسرشان رسیدگی کنند و چه مواقعی او را تنها بگذارند و بیشتر در مواقع غم و بحران‌های زندگی در کنار او هستند.

– خانم‌ها بیشتر به طرف مردی جذب می‌شوند که خواهان زندگی پر از آرامش و راحتی برای آنها باشد و برای دستیابی به رویاهای خود تلاش کند و فقط به ارث و کار دیگران تکیه نکند.

– برای افزایش جذابیت مردانه و مورد پسند واقع شدن باید خود مرد جرات چرخاندن زندگی مشترک و مدیریت مسائل و مشکلات آن را داشته باشد.

مقالات مرتبط
نظــرات