مـــرکــز دانلــــــــود

راز های دلتنگ کردن معشوق: (چطور دیوانه وار عاشق من بشه!+ دعا)

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : یکشنبه 26 آبان 98 0 نظر
نظرات کاربران :

بعضی اوقات شرایطی پیش می‌آید که مجبورتان می‌کند از کسی که دوستش دارید فاصله بگیرید و یا از او جدا شوید اما به هیچ وجه نمی‌توانید او را فراموش کنید و یاد و خاطره او همیشه در ذهنتان است و احساستان  به گونه‌ای است که دوست دارید این دلتنگی و یادآوری مداوم  برای معشوقتان نیز […]

بعضی اوقات شرایطی پیش می‌آید که مجبورتان می‌کند از کسی که دوستش دارید فاصله بگیرید و یا از او جدا شوید اما به هیچ وجه نمی‌توانید او را فراموش کنید و یاد و خاطره او همیشه در ذهنتان است و احساستان  به گونه‌ای است که دوست دارید این دلتنگی و یادآوری مداوم  برای معشوقتان نیز پیش بیاید و سعی می‌کنید تا راهی برای دلتنگ کردن او بیابید. از طرفی دیگر شما باید قطعا قبل از اینکه برای دلتنگ کردن معشوق تان و بازگردان او به رابطه تلاش کنید باید با خودتان رو راست باشید و خیلی از مسائل را برای خود روشن کنید.

مثلا اینکه آیا شما رابطه خوبی قبل از جدایی و فاصله گرفتن با هم داشتید؟ آیا واقعا او ارزش این را دارد که بار دیگر او را به زندگی خود راه دهید و برای او وقت بگذارید؟ دلایلی که باعث شد شما از هم فاصله بگیرید چه بود؟  بعد از پاسخ به این سوال‌ها وضعیت را کاملا برای خود بسنجید که اگر به نتیجه رسیدید که ارزش دارد برای بازگردان او وقت صرف کنید پس تلاش کنید تا او را دلتنگ خود کنید.

اگر در زمینه دلتنگ کردن معشوق خود نیز سر درگم هستید و واقعا نمی‌دانید باید در برابر او چگونه رفتار کنید این مقاله و ترفند‌هایی را که اینجا ذکر می‌کنیم را مطالعه کنید و برای رسیدن به هدفتان از آنها بهره بگیرید.

میخواهم یاد بگیرم هر مردی را مجذوب و وابسته خودم کنم

1- به خودتان رسیدگی کنید

به خودتان رسیدگی کنید - دلتنگ کردن معشوق

شما در گام اول برای دلتنگ کردن معشوقتان باید در نظر او جذاب‌تر و زیبا‌تر از قبل باشید بنابراین باید سعی کنید بیشتر به خودتان برسید یعنی چون شما سلیقه و علایق او را می‌دانید پس سعی کنید پوشش و مدل‌های ظاهری را انتخاب کنید که او خوشش می‌آید و این نکته را فراموش نکنید وقتی شما به خودتان برسید یعنی اینکه برای خودتان ارزش و احترام قائل هستید و به طور ناخودآگاه این پیغام به دیگران نیز ارسال می‌شود که به شما احترام بگذارند.

برای رسیدگی به خود همچنین می‌توانید به دنبال ورزش و فیت کردن اندام خود باشید، از لباس‌ها و پوشش خوش‌رنگ و مناسب استفاده کنید و سایر کار‌هایی که می‌توانید بوسیله آنها او را جذب کنید و او را وادرا کنید تا دوباره دلتنگ شما شود و به سمتتان بیاید.


مقاله مرتبط: روش های جدیدی که مرد بی احساس را عاشق و دلباخته خود کنید!


2- خیلی در دسترس نباشید

این مسئله بخصوص برای خانم‌ها صدق می‌کند یعنی اینکه حتی اگر شما به شدت عاشق فردی هستید و با جدایی و فاصله از او به دلتنگ کردنش فکر می‌کنید باید سعی کنید آدم در دسترسی نباشید یعنی اینکه مدام خود را بر سر راه او قرار ندهید و جوری وانمود نکنید که تمام لحظات زندگیتان را در فکر کردن به او می‌گذرانید و کاری کنید او برای به دست آوردن دوباره شما تلاش کند چون مرد‌ها طبیعتشان جوری است وقتی چیزی را راحت بدست می‌آورند و همیشه در دسترسشان قرار دارد خیلی با ارزش نمی‌دانند.

3- به دنبال موفقیت هر چه بیشتر باشید

به دنبال موفقیت هر چه بیشتر باشید - دلتنگ کردن معشوق

سعی کنید با پرورش دادن استعداد‌های خود و زمینه‌ای که به آن علاقه دارید خود را پیشرفت دهید و تا جایی که می‌توانید با ایجاد هدف و غایت برای خود به موفقیت فکر کنید و اگر می‌خواهید دلتنگ کردن معشوقتان حتمی شود باید به این موفقیت‌ها برسید چون هر فردی از آدم موفق خوشش می‌آید و به طرف او جذب می‌شود بنابراین شما نیز با رسیدن به موفقیت‌های بیشتر در غیاب معشوق خود او را وادار کنید تا دوباره به شما فکر کند و تلاش کند تا کاری را انجام دهد  که بتواند به شما نزدیک شود و فکرش درگیر شود که چگونه بتواند شما را مثل سابق داشته باشد.

4- دلتنگی و ناراحتی خود را آشکار نکنید

وقتی از معشوقه خود فاصله می‌گیرید و در فکر دلتنگ کردن او هستید و قشد دارید او را دوباره به رایطه عاطفی قبلی بازگردانید؛ باید بگوییم که در این شرایط نباید خیلی از خود انعطاف نشان دهید و برای مثال اگر او احساس پشیمانی خود را ابراز کرد شما تا حدی مقاومت کنید و سرد برخورد کنید اگرچه ته دلتان هم دلتنگی زیادی دارید اما سعی کنید به او نشان ندهید که حال واقعیتان چگونه است با این شرایط او بیشتر به سمت شما کشیده می‌شود و برای به دست آوردن دوباره شما بیشتر تلاش می‌کند.

5- به دیگران مهربانی کنید و آنها را دوست داشته باشید

به دیگران مهربانی کنید و آنها را دوست داشته باشید - دلتنگ کردن معشوق

اکثر افراد کسی را بیشتر دوست دارند که او نیز دیگران را دوست داشته باشد پس برای اینکه دوست داشتنی و پرطرفدار باشید باید از سرد بودن، عبوسی و مرموز بودن دوری کنید و به جای آن به روی دیگران لبخند بزنید و با انجام و کار‌ها و مهربانی‌هایی که در توانتان هست دیگران را به سمت خود جذب کنید و همچنین برای خوشحالی آنها تلاش کنید به این طریق می‌توانید  در نظر اکثر افراد دور و برتان فردی دوست داشتنی باشید قطعا این کار در دلتنگ کردن معشوقتان نقش زیادی دارد و او نیز به طرف شما جذب می‌شود چون او می‌بیند شما برای همه فردی عزیز و محترم هستید و لایق این هستید که به شما عشق بورزد و دلتنگتان شود.

6- زندگی عادی خود را ادامه دهید

خیلی از افراد فکر می‌کنند برای اینکه معشوقه خود را جذب کنند و یا او را دلتنگ خود کنند باید همیشه کار‌هایی انجام دهند که در نهایت به سمت معشوقشان باشد و به او نزدیک شوند اما در واقع لازم است به فردی که از او فاصله دارید و می‌خواهید برای دلتنگ کردن او تلاش کنید؛ ثابت کنید که اگر او نیز در زندگیتان حضور نداشته باشد شما همچنان به برنامه‌ها و اهداف خود فکر می‌کنید و برای آنها برنامه‌ریزی دارید و جای خالی او در زندگیتان نتوانسته است شما را پای در بیاورد بنابراین وقتی او نیز از دور نظاره گر این وضعیت است و استقلال شما را می‌بیند دلش می‌خواهد که راهی برای ارتباط با شما پیدا کند.

7- فردی خاص باشید و از کلیشه‌ها دور شوید

خاص بودن به این معناست که شما با انجام رفتار و گفتار خود در خاطر و ذهن افراد بمانید یعنی اینکه کار‌ها و اعمال تکراری را که برای هر فردی قابل پیش بینی است را انجام ندهید و در عین اینکه خودتان هستید سعی کنید خود را جذاب نشان دهید.

از طرفی چون این حقیقتی محض است که هیچ کس از فردی که دنبال حاشیه است و حوصله اطرافیان را با کار‌هایش به سر می‌برد؛ خوشش نمی‌آید و دیگران سعی دارند از او دور شوند پس اگر به دلتنگ کردن معشوق خود فکر می‌کنید باید از این مورد یعنی به دنبال کلیشه و حاشیه بودن نیز دور باشید.

شما باید یاد و خاطره خوبی برای طرف مقابلتان ایجاد کرده باشید تا به محض اینکه او از شما دور شد نبود شما و جای خالیتان را حس کند و برای بازگرداندن شما تلاش کند.

8- رفتار‌های مثبت و بالغانه داشته باشید

زمانی که شما برای مدتی از معشوقه خود فاصله می‌گیرید و هنوز فکرتان درگیر او است پس وقتی او را می‌بنید ناراحتی خود را به او نشان ندهید چون خیلی از افراد در این مواقع شروع به ناراحتی و گله و کارهایی از این قبیل می‌کنند در واقع پیشنهاد ما این است که اگر به دلتنگ کردن او فکر می‌کنید جلو احساسات خود را بگیرید و بهتر است آنها را در این مواقع سرکوب کنید.

وقتی با او برخورد کردید حس و حال خوب خود را به او نشان دهید و به او وانمود کنید که برایش آرزوی خوشبختی می‌کنید در این صورت است که او به شخصیت بالغ شما پی می‌برد و با خود فکر می‌کند فرد خوبی را از خود دور کرده است و حتی اگر بازنگردد این کار شما در ذهن او می‌ماند.

9 – عکس‌ها و پستهایی از خود و خاطرات مشترکتان را انتشار دهید

وقتی از معشوقه خود جدا شدید این را بدانید که با دلتنگ کردن خود و افسردگی راه به جایی نمی‌برید و نمی‌توانید او را دلتنگ کنید بلکه باید به جای این رفتار‌ها شادی و تفریح‌های خود و خاطرات خوبتان را انتشار دهید تا معشوقه شما حسادت کند و از اینکه در این مواقع در کنارتان نیست دلتنگ شود.

همچنین شما می‌توانید عکس‌ها و پست‌هایی را که در مورد خاطرات مشترکتان است؛ بگذارید و تا حدی با این کار به او نشان دهید که به فکر آن روز‌ها هستید و از این طریق شاید بتوانید او را دلتنگ و جذب خود کنید.

10- تا حدی مبهم باشید

خیلی از آدم‌ها بخصوص مردان عاشق معما و رمز و راز هستند و از هر چیزی که سهل‌الوصول باشد راحت می‌توانند عبور کنند بنابراین اگر به فکر دلتنگ کردن معشوق خود هستید باید فردی باشید که خیلی آرام و تدریجی خودتان را به او نشان دهید نه اینکه فورا و در عرض مدت زمان کمی همه واقعیات زندگی خود را برای او رو کنید.

شما باید فردی باشید که اکثر مواقع کنجکاوی معشوقه خود را برانگیزید مثلا وقتی  که او اطلاعات یا مسئله شخصی را از شما می‌خواهد سریعا آن را در اختیارش نگذارید و برای مدتی هر چند کم او را منتظر بگذارید و به طور کلی سعی کنید برای دلتنگ کردن او رمز و رازهای مربوط به خود را داشته باشید و او را وادار به کشف کنید.

مقالات مرتبط
نظــرات