مـــرکــز دانلــــــــود

چیکار کنم شوهرم برام بمیره ؟ چطور شوهرم عمیق وابسته خودم کنم؟

چکیده مطلب
تاریخ انتشار : سه شنبه 28 اسفند 97 0 نظر
نظرات کاربران :

اکثریت ما روزانه به کار‌ها وفعالیت‌های مختلفی مانند رسیدگی به شغل، درس خواندن و کار‌های مورد علاقه یمان می‌پردازیم و برای آنها زمان خاصی را صرف می‌کنیم و برنامه‌ریزی داریم.

 باید گفت که زندگی زناشویی نیز در کنار همه برنامه‌های خاص زندگی به تلاش و تمرکز نیاز دارد و برای اینکه آن را به بهترین شکل بهبود و ارتقاء دهیم به از خود گذشتگی‌هایی از طرف هر دو نفر یعنی هم مرد و هم زن نیاز داریم. در این میان خیلی از زنان امروزه بابت زندگی زناشویی خود نگران هستند و مرتب با مقایسه کردن زندگی خود با اطرافیان و حتی اوایل زندگی خود احساس می‌کنند که جذابیت و محبوبیت سابق را نزد شوهرشان ندارند وممکن است بگویند چرا شوهرم کم محبت شده است.

از طرفی دیگر ممکن است اکثر زندگی‌ها بعد از مدتی دچار یکنواختی شود و یا اینکه ناملایمات و دشواری‌های زندگی و مسئولیت‌های سخت، خوشی و شادی قبلی را در زندگی‌ها خیلی کم‌ رنگ کند اما باز هم باید گفت که به طور کلی همه چیز به خودتان بستگی دارد و نگاه و عملکردتان در زندگی‌است که تعیین می‌کند تا چه اندازه از زندگی لذت ببرید و احساس شاد بودن بکنید.

ممکن است بار ها از خود پرسیدید <<چیکار کنم که شوهرم برام بمیره؟>> البته هر زنی با ترفند خاص مربوط به خود با شوهرش رفتار کند و برخی از عادت‌هایش به طور ناخواسته و ناآگاهانه سبب شود که فاصله یا شکافی بین او و شوهرش ایجاد شود و با وجود این‌ها باز از خود بپرسد که چرا با وجود تمام تلاش شوهرم عاشق و شیفته من نمی‌شود و در عین حال با وجود محبت‌های فراوان و رسیدگی‌ به او باز هم در شیفته کردن او موفق نیستم با اینکه همیشه دوست دارم که شوهرم عاشقم باشد و حاضر شود برای من بمیرد و این به سان یک آرزو برای من شده است

در این مقاله آموزشی سعی میکنیم تا در عین تفاوت‌های ذاتی، اخلاقی، رفتاری و غیره در اکثریت زنان و اخلاق منحصر به  فرد درهر کدام از شما زنان راه‌هایی را به شما معرفی کنیم که برای شیفته کردن و عاشق کردن شوهرتان عمومیت دارند و چون اکثر مردان دارای نقاط اشتراک زیادی هستند با به کار گرفتن این مهارت‌ها به راحتی کاری کنید که شوهرتان برای شما فداکاری کند و به قول خودمانی‌تر حاضر باشد برای شما بمیرد.

شما شوهرتان را به یاد چه چیزی میاندازید؟

سوالی که باید از خودتان بپرسید این است که، موضوعاتی که باید دائما هنگام صحبت با شوهرم به میان می آورم چیست؟
شما باید همیشه از یادآوری شکستها و چیزهایی که از دست داده است اجتناب کنید. مهمتر از این، باید مواظب باشید که به طور غیر عمد احساسات ناخوشایند درون او را تحریک نکنید.
به عنوان مثال، اگر زنی که نامزدش کتاب ناموفقی نوشته است دائما به او بگوید که کتاب رقیب یا نویسنده های دیگر چقدر خوب است، این مرد قطعا از این موضوع متنفر خواهد شد، زیرا این موضوع او را دائما به یاد شکستش میاندازد. بر عکس این قضیه هم درست است، هر چه بیشتر در مورد چیزهایی صحبت کنید که میتوانند درون نامزدتان احساسات مثبت به وجود بیاورند، او بیشتر به صحبت با شما علاقمند خواهد شد.

اگر شوهرتان در شغلش شکست خورد است، صحبت کردن در مورد اینکه فلانی چقدر در کارش موفق است قطعا باعث اضطراب او خواهد شد. در سمت دیگر ماجرا، صحبت کردن در مورد اینکه یک نفر چطور توانسته است از پس مشکلی مشابه بر بیاید میتواند به مرد شما تسلی و انگیزه شروع مجدد دهد.پس:

 باید هنگام انتخاب موضوع صحبت با شوهرم مراقب باشم تا او را با موضوعی که نمی خواهد بشنود یا ممکن است با شنیدنش از من متنفر شود، آشفته نکنم.

اگر او کاری میکند که باعث آزار یا ناراحتی شماست، نباید هر چند ساعت یک بار آن را به او یادآوری کنید. مطمئن شوید که همیشه حداقل پنج موضوع مثبت در برابر هر دو موضوع منفی برای صحبت کردن وجود دارند، اینطور شوهرتان حضور در کنار شما را با احساسات رنج آور مربوط نخواهد دانست.

1- به جای سعی در تغییر شوهرتان خودتان را کنترل کنید

به جای سعی در تغییر شوهرتان خودتان را کنترل کنید - شوهرم

دسته‌ای از زنان هستند که پس از ورود به زندگی مشترک و زمانی که با اخلاق و رفتاری برخورد می‌کنند که مطابق میلشان نیست تمام نگرانیشان در زندگی به این مربوط می‌شود که او را اصلاح و تغییردهند و رفتار و کردار او را تحت کنترل خود دربیاورند.

حال اگر شما نیز یکی از این زنان هستید و یا حتی قبل از ازدواج و در دوران عقد به این طریق فکر می‌کنید و می‌گویید که شوهرم را طبق میل خودم اصلاح می‌کنم باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید چون به علت الگو‌های تربیت متفاوتی که هم برای او و هم برای شما وجود داشته است و چون گذشته متفاوتی از هم داشته‌اید بنابراین در هنگام روبرو شدن با این شرایط قطعا باید انتظار زیادی نداشته باشید و به جای سعی در تغییر دادن و اصلاح او تمام سعیتان را در راستای کنترل رفتار و اخلاقیات خود به کار گیرید و اگر شما از خودتان شروع کنید همسرتان نیز برای همراهی با شما تغییر خواهد کرد پس در یک جمله: باز هم به جای اصلاح و تغییر او سعی کنید که خودتان را کنترل کنید.


مقاله مرتبط: چطور با سیاست زنانه مرد را سریعا مطیع خود کنیم؟


2- با خانواده شوهرتان دوست شوید

چون یکی از تر‌س‌ها و تجربه‌های تلخ برای اکثر مردان دوری از خانواده اولیه خودشان است پس اگر می‌خواهید او برای شما بمیرد و برایتان فداکاری کند پس هرگز سعی نکنید با ترفند‌هایی او را از خانواده‌اش جدا کنید و به جای این‌ کار سعی کنید به آن‌ها نزدیک شوید و به جای بدگویی از آنها سعی کنید رابطه‌ای صمیمانه برقرار کنید.

3- برای خودتان احترام قائل شوید

برای خودتان احترام قائل شوید

به عقیده بعضی از افراد اهمیت دادن و احترام گذاشتن به خود کاری خودخواهانه و همراه با غرور است اما باید گفت که این عقیده کاملا اشتباه است چون با احترام گذاشتن و توجه کردن به خودتان می‌توانید متقابلا احترام شوهرتان را نیز برانگیزید. اگر به خودتان احترام بگذارید قطعا عزت نفستان نیز بیشتر می‌شود و در جامعه ما متاسفانه افراد کمی وجود دارند که به این قضیه توجه کنند که چقدر حرمت خود را حفظ می‌کنند یا اینکه چقدر به خود توجه می‌کنند و احترام می‌گذارند.

و در صورتی که شما نیز سعی کنید خودتان را با دیگران مقایسه نکنید، روابط سالمتان را تقویت کنید، مرز‌های سالمی برای خود داشته باشید و قدرت نه گفتن را داشته باشید در این صورت است که خودتان را به عنوان اولین اولویت پذیرفته‌اید و می‌توانید به خود بگویید که با انجام این امور لایق احترام شوهرم و محبت او هستم.

4-ابراز محبت‌هایتان را با گفتن آن اعلام کنید

ابراز محبت‌هایتان را با گفتن آن اعلام کنید

همواره سعی کنید علاوه بر ابراز محبتتان از راه‌های مختلف مانند انجام کار‌های مورد علاقه او و توجه به نیاز‌های او، محبت خود را از طریق گفتن کلمات محبت آمیز بیان کنید و فکر نکنید که این کار‌ها مختص مردان است مثلا به او بگویید که خیلی دوستش دارید یا در مقابل چشمان او بگویید شوهرم بهترین شوهر دنیاست.

چون مردان به تایید کردن نیاز دارند قطعا با شنیدن این کلمات از شما دیوانه‌وار به سمتتان می‌آیند. اگر شوهر شما هیچگونه ابراز محبت ندارد شما باید از ابراز محبت خودداری کنید و این موضوع را با یک مشاور درمیان بگذارید تا دقیق تر برسی شود.


مقاله مرتبط: نشانه های دلتنگی در مردان چیست؟ چطور مرد را دلتنگ خود کنیم؟


5- شوهرم را نوازش می کنم

ناز دادن و نوازش کردن به حدی حیاتی است که حتی طبق تحقیقات ثابت شده است اکثر مجرمانی که جنایت می‌کنند افرادی بوده‌اند که در هنگام کودکی خیلی کم نوازش و لمس شده‌اند و حتی کودکانی وجود داشتند که هیچ نوازش و محبتی به آن‌ها نمی‌شد و بعد از مدتی فوت کرده‌اند این در حالی است که بعضی از زنان می‌گویند که ناز کردن مختص من و نوازش کردن مختص شوهرم است اما بر عکس این تصور اشتباه حتی افراد فروشند‌ه‌ای نیز که با مشتریان خود دست داده‌اند و آنها را در آغوش گرفته‌اند؛ مشتریان وفادار‌تری داشته‌اند.

بنابراین سعی کنید نوازش کردن و بغل کردن شوهرتان را فراموش نکنید و همیشه انتظار نداشته باشید که او نیاز شما را بدهد اگر می‌خواهید او به معنای واقعی برایتان بمیرد او را در آغوش بگیرید و دستان او در دست خود به مدت چندین دقیقه یا بیشتر قرارد دهید و یا اینکه دستان او را ببوسید.

6-نگاه کردن به او را فراموش نکنید

نگاه کردن به او را فراموش نکنید2

شاید این مسئله در ظاهر خیلی مهم جلوه نکند اما اگر خواهان دلبسته کردن یا جذب شوهرتان به سمت خود هستید از نگاه کردن بخصوص نگاه‌های عمیق و سرشار از محبت به او غافل نشوید و هنگامی که همسرتان با شما حرف می‌زند در عین اینکه سراپا گوش هستید و حواستان را به او داده‌اید؛ نگاه خود را از او برندارید و هنگام وارد شدن فردی دیگر میان صحبتتان نیز به آرامی روی خود را از او برگردانید.

7- به نیاز‌های جسمی یا جنسی شوهرتان توجه کنید

شاید شما نیز جزو آن دسته از زنان باشید که فکر می‌کنید نیاز جنسی  یک نیاز مستقل از دوست داشتن است و مانند سایر نیاز‌ها صرفا نیازی است که به محض اینکه براورده شود هیچ احساساتی به همراه ندارد و به خود زمزمه کنید که شوهرم صرفا، فقط براورده شدن نیازش را می‌بیند و جهت رسیدگی به این نیاز با من ارتباط بر قرار می‌کند؛ اما این امری ثابت شده است و بسیاری از مردان اعتقاد دارند که آمیزش جز لذت بخش‌ترین لحظات آنهاست و به آن‌ها حس دوست داشتن می‌دهد و سعی می‌کنند آن را بازتاب دهند.

 نکات خلاصه

به طور کلی با انجام اعمال بالا سعی کنید شوهرتان را شیفته خود کنید و در ادامه نیز اعمال دیگری را به صورت خلاصه شده معرفی می‌کنیم که به کمک آن شوهرتان حاضر باشد برای شما فداکاری‌های زیادی را متقابلا از خود نشان دهد.

  • سعی کنید فردی بازیگوش باشید و از این طریق همسر خود را به هیجان بیاورید تا او احساس لذت بیشتری را در کنار شما داشته باشد.
  • چون ممکن است در طول زندگی ناهمواری‌های زیادی برایتان پیش بیاید پس در مواقع سخت، سعی کنید به جای نق زدن و شانه خالی کردن تکیه گاه مناسبی برای شوهرتان باشید و با خود بگویید مشکلات شوهرم، مربوط به من نیز هست و برای رفع آن تلاش کنید.
  • چون اکثر مردان عاشق زنان باهوش هستند سعی کنید وقتی که بحث می‌کنید کم نیاورید و به بحث سالم ادامه دهید.
  • سعی کنید به ظاهرتان رسیدگی کنید و از طریق آراستن و پوشیدن لباس‌های شیک و مناسب همیشه در نظر او جذاب باشید وبرای این کار نیز می‌توانید از او نظر خواهی کنید.
  • همیشه با اشتیاق به خاطرات، صحبت‌ها و درد دل‌های همسرتان گوش دهید و به نگرانی‌ها و مسائل او توج کنید.
  • به علایق شوهرتان توجه کنید و سعی کنید غذا‌ها و خوراکی‌هایی که اودست دارد تهیه کنید.
  • سعی کنید همراه با همسرتان به مسافرت بروید و برای جاهایی که او مشتاق به دیدن آن است و آنجا را دوست دارد برنامه‌ریزی کنید.
  • سعی کنید همواره از مرد محبوب زندگیتان تعریف و تمجید کنید و با گفتن جملاتی مانند اینکه شوهرم خوش‌ هیکل‌ترین یا خوشتیپ‌ترین مرد است وتعریف از سایر ویژگی‌های مثبت او، شوهرتان را وابسته خود کنید.
  • از بیان ابراز احساسات خود به شوهرتان غافل نشوید.
مقالات مرتبط
نظــرات